Okręg Toruń, rok 2018.                             
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Oelde II z dnia 14.07.18                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:47:58.4 N 08:11:13.1 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  737.904 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  278                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  4065                           
      5.Ilość konkursów.......................:  813                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1355.68                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1175.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,41,14                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,35,33                         
     10.Czas trwania konkursu.................:54 min. 19 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :dobre                                                
        w miejscu przylotu:dobre                                                
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]               
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │      Okręg Lotowy       │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ Brodnica                │   23   │  261   │    8  │ 3.07│      
          │ 2  │ Chełmno                 │   38   │  643   │  145  │22.55│      
          │ 3  │ Chełmża                 │   30   │  493   │  113  │22.92│      
          │ 4  │ Grudziądz               │   37   │  710   │  230  │32.39│      
          │ 5  │ Iława                   │   33   │  497   │   70  │14.08│      
          │ 6  │ Świecie                 │   35   │  452   │   44  │ 9.73│      
          │ 7  │ Toruń                   │   82   │ 1009   │  203  │20.12│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │  278   │ 4065   │  813  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Zbigniew Graczyk                                                          
      784193289                                                                 
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                             Okręg Toruń, rok 2018.                                                                                             
                                                     -   1 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
                                        z lotu Oelde II, w dniu 14.07.18                                                                                        
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
    1 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7036   GCM 14:41:14     1355.68   0.25  44- 24-  5  733.740  80.000   0.246                                             
    2 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2798   GCM 14:42:33     1354.49   0.49  47- 23-  5  734.880  79.980   0.492                                             
    3 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-16-4716   GSM 14:37:16     1352.76   0.74  18-  8-  5  726.790  79.970                                                     
    4 Machholz Mariusz     2 PL-0320-14-1435   GSM 14:24:46     1348.75   0.98  18-  7-  5  707.780  79.950                                                     
    5 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7179   G - 14:44:04     1348.62   1.23   2  <  31>  733.740  79.940                                                     
    6 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-16-2522   G - 14:52:27     1348.54   1.48  29- 20-  5  745.000  79.920                                                     
    7 RYDLEWSKI M & P      3 PL-0271-16-5487   GCM 14:39:57     1339.99   1.72  12-  4-  3  723.530  79.910   1.722                                             
    8 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-15-846    GSM 14:43:01     1330.64   1.97  26- 16-  5  722.560  79.890                                                     
    9 Holc Janusz          7 PL-0326-14-11883  GSM 14:26:44     1329.27   2.21  20- 13-  5  700.170  79.870                                                     
   10 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-16-9693   GCM 14:58:35     1327.88   2.46  18- 10-  5  741.730  79.860   2.460                                             
   11 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-518    G - 14:46:38     1323.92   2.71  29- 15-  5  723.700  79.840                                                     
   12 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-16-9547   GCM 14:47:58     1320.61   2.95  31- 16-  5  723.650  79.830   2.952                                             
   13 WOJCIECHOWSKI PRZEM  3 PL-0321-15-3648   GCM 14:48:28     1319.86   3.20  11-  4-  4  723.900  79.810   3.198                                             
   14 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-16-387    G - 14:48:29     1317.38   3.44   2  < 215>  722.560  79.800                                                     
   15 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-16-2554   GCM 15:06:32     1315.02   3.69   2  <  20>  745.000  79.780   3.690                                             
   16 Cerski Sławomir      4 PL-0323-16-1045   G - 15:00:37     1310.93   3.94  41- 27-  5  734.930  79.760                                                     
   17 Cerski Sławomir      4 PL-OL-11-135904   G - 15:00:48     1310.50   4.18   2  <  28>  734.930  79.750                                                     
   18 Wolski Jan           2 PL-0320-16-4884   GSM 14:45:21     1309.54   4.43  12-  6-  5  714.160  79.730                                                     
   19 Wojciuk Waldemar     7 PL-0326-17-16291    - 15:01:49     1306.87   4.67  21-  5-  2  734.220  79.720                                                     
   20 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-16-2558   G - 15:10:15     1306.45   4.92   3  < 135>  745.000  79.700                                                     
   21 Kaczmarek Maciej     7 PL-0326-15-4629   GCM 15:03:13     1306.07   5.17  25-  5-  4  735.600  79.690   5.166                                             
   22 Czopek Łukasz        4 PL-0323-16-5930   G - 15:04:07     1306.06   5.41  24- 12-  5  736.770  79.670                                                     
   23 Kaczmarek Maciej     7 PL-0327-13-255    GCM 15:03:15     1305.99   5.66   2  < 566>  735.600  79.650   5.658                                             
   24 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-17-4621   GSM 15:08:03     1305.75   5.90   2  <  36>  741.730  79.640                                                     
   25 Zarembski Zdzisław   7 PL-046-16-4174      - 14:50:58     1305.71   6.15  10-  5-  4  719.400  79.620                                                     
   26 Jagielski Kazimierz  4 PL-0323-17-2897   G - 15:21:44     1305.12   6.40  17-  6-  3  759.230  79.610                                                     
   27 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-16-3104   G - 15:01:53     1304.15   6.64  17- 12-  0  732.780  79.590                                                     
   28 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2090     - 15:03:59     1303.11   6.89   3  <  32>  734.930  79.570                                                     
   29 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-15-8266   G - 15:03:10     1301.18   7.13   2  < 134>  732.780  79.560                                                     
   30 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-14-5094   GCM 14:58:41     1300.90   7.38   2  <  46>  726.790  79.540   7.380                                             
   31 Cerski Mariusz       4 PL-0323-13-5026   G - 15:04:06     1300.73   7.63   3  <  33>  733.740  79.530                                                     
   32 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2098   GSM 15:05:04     1300.61   7.87   4  <  37>  734.930  79.510                                                     
   33 Cerski Mariusz       4 DV-0918-13-461    G - 15:04:58     1298.73   8.12   4  <  34>  733.740  79.500                                                     
   34 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7113   G - 15:05:02     1298.58   8.36   5  <  64>  733.740  79.480                                                     
   35 JAROSZ WITOLD        1 PL-319-13-01247   G - 15:50:08     1298.49   8.61   6-  3-  0  792.250  79.460                                                     
   36 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-15-901    G - 15:11:22     1298.17   8.86   3  <  99>  741.730  79.450                                                     
   37 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2063   GCM 15:06:08     1298.16   9.10   5  <  38>  734.930  79.430   9.102                                             
   38 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2192   GSM 15:06:10     1298.08   9.35   6  <  47>  734.930  79.420                                                     
   39 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2704   GSM 15:06:23     1297.50   9.59   2  <  40>  734.880  79.400                                                     
   40 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-14-7680   G - 15:06:24     1297.46   9.84   3  <  42>  734.880  79.390                                                     
   41 Wojciuk Waldemar     7 PL-0326-17-18292    - 15:05:55     1297.40  10.09   2  < 498>  734.220  79.370                                                     
   42 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-14-7681   G - 15:06:31     1297.19  10.33   4  <  72>  734.880  79.350                                                     
   43 Wróblewski   Adam A  6 PL-0325-15-5015   GCM 14:42:22     1297.11  10.58  12-  7-  5  703.510  79.340  10.578                                             
   44 Jabłoński Piotr      7 PL-0326-14-1282   GCM 14:59:25     1297.08  10.82  16-  8-  5  725.610  79.320  10.824                                             
   45 Kawski Stanisław     4 PL-0323-15-232    GCM 15:27:12     1295.96  11.07  30- 12-  5  760.990  79.310  11.070                                             
   46 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-16-4748   GCM 15:00:51     1295.87  11.32   3  < 177>  726.790  79.290  11.316                                             
   47 Cerski Sławomir      4 PL-0323-16-1098   GSM 15:07:14     1295.64  11.56   7  <  51>  734.930  79.280                                                     
   48 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-16-9536   G - 14:58:43     1295.20  11.81   2  < 170>  723.650  79.260                                                     
   49 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-16-729    GSM 15:11:53     1294.90  12.05  29- 13-  5  740.530  79.240                                                     
   50 WOJCIECHOWSKI PRZEM  3 PL-0326-12-12810  GCM 14:59:12     1294.53  12.30   2  < 492>  723.900  79.230  12.300                                             
   51 Cerski Sławomir      4 PL-0323-13-409    G - 15:07:54     1294.12  12.55   8  <  53>  734.930  79.210                                                     
   52 Zabłotny Janusz      7 PL-0326-17-3361     - 15:02:55     1294.10  12.79  18- 10-  5  728.470  79.200                                                     
   53 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9080   G - 15:08:02     1293.82  13.04   9  <  65>  734.930  79.180                                                     
   54 Bryda Andrzej        2 PL-0320-13-1436   G - 14:58:35     1293.34  13.28  22-  9-  5  722.440  79.170                                                     
   55 Gawin  Tomasz        4 PL-0321-14-6067   GCM 15:12:35     1293.31  13.53   2  <  71>  740.530  79.150  13.530                                             
   56 Zduński Marian       7 PL-0326-13-3239   GCM 15:08:28     1293.11  13.78  40- 17-  5  735.090  79.130  13.776                                             
   57 Paderewski Adam      2 PL-0320-14-4634   GSM 14:51:23     1292.28  14.02  25- 14-  5  712.540  79.120                                                     
   58 Zabłotny Janusz      7 PL-0326-15-32     GCM 15:03:43     1292.26  14.27   2  < 115>  728.470  79.100  14.268                                             
   59 Stożek Czesław       6 PL-0325-17-731    G - 14:54:41     1291.93  14.51  32-  9-  5  716.610  79.090                                                     
   60 Czopek Łukasz        4 PL-0410-15-8482   G - 15:10:37     1291.18  14.76   2  <  61>  736.770  79.070                                                     
   61 Czopek Łukasz        4 PL-0323-15-446    G - 15:10:54     1290.54  15.01   3  <  69>  736.770  79.060                                                     
   62 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-14-4164   G - 15:12:50     1289.66  15.25  25- 11-  4  738.760  79.040                                                     
   63 KNYSZYŃSKI DARIUSZ   3 PL-035-15-744     GCM 15:01:31     1289.49  15.50  16-  5-  5  724.070  79.020  15.498                                             
   64 Cerski Mariusz       4 PL-0323-13-5160     - 15:09:02     1289.45  15.74   6  <  78>  733.740  79.010                                                     
   65 Cerski Sławomir      4 PL-0323-16-1227   GSM 15:10:07     1289.09  15.99  10  <  68>  734.930  78.990                                                     
   66 Betke Kazimierz      7 PL-0326-12-15014  GCM 15:06:30     1288.91  16.24  18- 11-  5  730.170  78.980  16.236                                             
   67 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-16-126    G - 15:15:20     1288.64  16.48  40- 18-  5  741.400  78.960                                                     
   68 Cerski Sławomir      4 PL-0323-13-5215   G - 15:10:20     1288.60  16.73  11  <  88>  734.930  78.940                                                     
   69 Czopek Łukasz        4 PL-0323-14-5667   GSM 15:11:58     1288.14  16.97   4  <  82>  736.770  78.930                                                     
   70 Beszczyński Mirosła  2 PL-0320-14-3117   GCM 14:57:28     1288.10  17.22  16-  7-  5  718.070  78.910  17.220                                             
   71 Gawin  Tomasz        4 PL-0325-16-3683   GSM 15:14:57     1287.99  17.47   3  <  97>  740.530  78.900                                                     
   72 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-16-1715     - 15:10:44     1287.61  17.71   5  <  80>  734.880  78.880                                                     
   73 WILCZEWSKI ZDZISŁAW  3 PL-0321-16-5997   G - 15:03:49     1286.94  17.96  34-  6-  3  725.600  78.870                                                     
   74 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-16-2988   GCM 16:01:25     1285.93  18.20  51- 25-  5  799.100  78.850  18.204                                             
   75 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-16-1687     - 16:01:26     1285.90  18.45   2  < 103>  799.100  78.830                                                     
                                                     -   2 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
   76 Korczak Jerzy        4 PL-0323-14-2113   GSM 15:36:59     1285.73  18.70  21-  6-  4  767.560  78.820                                                     
   77 Skonieczka Czesław   7 PL-0326-14-6985   GCM 15:07:59     1285.65  18.94  19-  2-  2  730.230  78.800  18.942                                             
   78 Cerski Mariusz       4 PL-0323-14-8006   GCM 15:10:48     1285.46  19.19   7  <  93>  733.740  78.790  19.188                                             
   79 Betke Kazimierz      7 PL-0326-13-3519   GCM 15:08:04     1285.36  19.43   2  < 104>  730.170  78.770  19.434                                             
   80 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-14-7695   G - 15:11:58     1284.83  19.68   6  < 112>  734.880  78.760                                                     
   81 Kowalski Krzysztof   2 PL-0326-14-18699  GCM 14:57:17     1284.73  19.93  12-  6-  5  715.960  78.740  19.926                                             
   82 Czopek Łukasz        4 PL-0323-15-416    GCM 15:13:44     1284.17  20.17   5  < 126>  736.770  78.720  20.172                                             
   83 Kiełpiński Paweł     2 PL-0320-17-1299     - 15:09:53     1284.04  20.42  19-  9-  4  731.750  78.710                                                     
   84 Błoński Janusz       7 PL-0326-16-10239  GCM 15:14:40     1283.44  20.66  16-  7-  5  737.550  78.690  20.664                                             
   85 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-16-5527     - 15:12:47     1283.40  20.91  28- 18-  5  735.110  78.680                                                     
   86 Paderewski Adam      2 PL-0320-15-958    GSM 14:55:23     1282.97  21.16   2  < 282>  712.540  78.660                                                     
   87 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-502    G - 15:04:10     1282.78  21.40   2  <  92>  723.700  78.650                                                     
   88 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2116   G - 15:12:56     1282.75  21.65  12  <  89>  734.930  78.630                                                     
   89 Cerski Sławomir      4 PL-0323-16-1244   G - 15:12:57     1282.71  21.89  13  < 128>  734.930  78.610                                                     
   90 Michalski Łukasz     7 PL-0344-15-3967   GCM 15:06:28     1282.67  22.14  10-  3-  3  726.590  78.600  22.140                                             
   91 Watorowski Marian    2 PL-0320-16-1150   GCM 14:56:58     1282.61  22.39  14-  5-  3  714.370  78.580  22.386                                             
   92 HAŁAT CEZARY         3 PL-0326-14-17972  GCM 15:04:24     1282.25  22.63   3  < 127>  723.700  78.570  22.632                                             
   93 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7117   G - 15:12:27     1281.75  22.88   8  < 155>  733.740  78.550                                                     
   94 Ossowski Grzegorz    2 PL-0320-14-4562   GCM 14:58:48     1281.64  23.12  19-  7-  4  716.180  78.540  23.124                                             
   95 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-15-3309   GCM 15:28:07     1281.17  23.37  26- 12-  5  753.480  78.520  23.370                                             
   96 Kiełpiński Paweł     2 PL-0320-16-5921   GCM 15:11:13     1281.04  23.62   2  < 265>  731.750  78.500  23.616                                             
   97 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-15-1194   GCM 15:18:10     1280.82  23.86   4  < 156>  740.530  78.490  23.862                                             
   98 Górski Wiesław       7 PL-0326-16-992    GSM 15:02:39     1280.60  24.11  34-  7-  4  720.530  78.470                                                     
   99 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-14-8514   GCM 15:19:17     1280.43  24.35   4  < 116>  741.730  78.460  24.354                                             
  100 Machholz Mariusz     2 PL-0320-14-1440   GCM 14:52:48     1280.36  24.60   2  < 212>  707.780  78.440  24.600                                             
  101 Zduński Marian       7 PL-0326-13-3282     - 15:14:10     1280.27  24.85   2  < 129>  735.090  78.430                                                     
  102 DROZDOWSKI JANUSZ    3 PL-0321-16-1039   GSM 15:20:35     1279.89  25.09  25-  4-  3  743.080  78.410                                                     
  103 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-16-1547   G - 16:04:36     1279.38  25.34   3  < 105>  799.100  78.390                                                     
  104 Betke Kazimierz      7 PL-0326-12-15696  GSM 15:10:44     1279.35  25.58   3  < 123>  730.170  78.380                                                     
  105 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11777  G - 16:04:42     1279.17  25.83   4  < 109>  799.100  78.360                                                     
  106 Kurzyński Grzegorz   2 PL-0320-16-1542   GCM 14:58:45     1279.03  26.08  20-  5-  4  714.660  78.350  26.076                                             
  107 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-16-6811   G - 15:10:34     1278.82  26.32  17- 10-  5  729.650  78.330                                                     
  108 Michalski Łukasz     7 PL-0377-15-9699   GCM 15:08:16     1278.61  26.57   2  < 814>  726.590  78.310  26.568                                             
  109 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-14-1290   G - 16:04:59     1278.59  26.81   5  < 150>  799.100  78.300                                                     
  110 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-15-640    GSM 15:19:56     1278.42  27.06   2  < 162>  741.400  78.280                                                     
  111 Szafran Marcin       6 PL-037-15-1289    GCM 14:53:33     1278.10  27.31  10-  3-  3  707.490  78.270  27.306                                             
  112 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2607   GSM 15:15:03     1277.94  27.55   7  < 132>  734.880  78.250                                                     
  113 Rafiński Bartłomiej  7 PL-0326-14-9583   GCM 15:13:56     1277.40  27.80  10-  4-  4  733.140  78.240  27.798                                             
  114 Watorowski Marian    2 PL-0320-17-6436     - 14:59:22     1277.11  28.04   2  < 545>  714.370  78.220                                                     
  115 Zabłotny Janusz      7 PL-0326-16-10820  GCM 15:10:31     1276.86  28.29   3  < 207>  728.470  78.200  28.290                                             
  116 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-16-9597   GCM 15:21:00     1276.64  28.54   5  < 216>  741.730  78.190  28.536                                             
  117 Rzeźniak Mariusz     7 PL-0326-15-12270  GCM 15:05:12     1276.63  28.78  15-  5-  3  721.550  78.170  28.782                                             
  117 Wróblewski   Adam A  6 PL-0325-15-2740   GCM 14:51:04     1276.63  28.78   2  < 133>  703.510  78.170  28.782                                             
  119 Krystosiak Mirosław  7 PL-0326-14-11247  GCM 14:51:13     1276.20  29.27  15-  3-  2  703.460  78.140  29.274                                             
  120 Pietrzak Andrzej     7 PL-0377-16-10045  G - 15:13:40     1275.81  29.52  10-  3-  0  731.890  78.130                                                     
  121 Łamek Hernryk        6 PL-0325-14-64     GCM 15:03:08     1275.74  29.77  13-  4-  4  718.410  78.110  29.766                                             
  122 Jabłoński Piotr      7 PL-0326-12-10262  GCM 15:09:03     1275.13  30.01   2  < 158>  725.610  78.090  30.012                                             
  123 Betke Kazimierz      7 PL-0278-14-2747   GCM 15:12:57     1274.40  30.26   4  < 263>  730.170  78.080  30.258                                             
  124 Fołtyn Wiesław       7 PL-0326-14-2537   GCM 15:06:55     1274.28  30.50   5-  2-  2  722.410  78.060  30.504                                             
  125 Pipczyński Tadeusz   4 PL-0324-16-1232   G - 15:31:22     1274.07  30.75  30-  6-  2  753.440  78.050                                                     
  126 Czopek Łukasz        4 PL-0323-14-5642   G - 15:18:23     1273.84  31.00   6  < 229>  736.770  78.030                                                     
  127 HAŁAT CEZARY         3 PL-0326-14-17984  G - 15:08:33     1272.89  31.24   4  < 219>  723.700  78.020                                                     
  128 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2135   G - 15:17:26     1272.75  31.49  14  < 191>  734.930  78.000                                                     
  129 Zduński Marian       7 PL-0326-17-5296   GSM 15:17:43     1272.41  31.73   3  < 172>  735.090  77.980                                                     
  130 JAROSZ WITOLD        1 PL-319-13-01214   G - 16:02:44     1272.21  31.98   2  < 768>  792.250  77.970                                                     
  131 Duda Edward          2 PL-0320-15-2018   G - 15:00:58     1272.07  32.23  22-  3-  2  713.590  77.950                                                     
  132 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-17-702    G - 15:17:57     1271.53  32.47   8  < 136>  734.880  77.940                                                     
  133 Wróblewski   Adam A  6 PL-0325-15-5005   GCM 14:53:17     1271.52  32.72   3  < 166>  703.510  77.920  32.718                                             
  134 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-15-8241   G - 15:16:41     1270.68  32.96   3  < 149>  732.780  77.910                                                     
  135 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-16-2539   GCM 15:26:32     1270.18  33.21   4  < 142>  745.000  77.890  33.210                                             
  136 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2779   GCM 15:18:34     1270.17  33.46   9  < 139>  734.880  77.870  33.456                                             
  137 Olewski Roman        7 PL-0326-16-1237   GCM 15:10:00     1269.56  33.70  13-  3-  3  723.650  77.860  33.702                                             
  138 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-05-2615   G - 15:19:16     1269.04  33.95   2  < 140>  735.110  77.840                                                     
  139 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2768   G - 15:19:10     1268.86  34.19  10  < 176>  734.880  77.830                                                     
  140 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-16-5544   GSM 15:19:22     1268.82  34.44   3  < 165>  735.110  77.810                                                     
  141 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-15-9435   G - 15:15:04     1268.81  34.69   2  < 163>  729.650  77.800                                                     
  142 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-15-522    G - 15:27:17     1268.55  34.93   5  < 178>  745.000  77.780                                                     
  143 Korczak Jerzy        4 PL-0323-15-4829   GCM 15:45:05     1268.52  35.18   2  < 519>  767.560  77.760  35.178                                             
  144 Holc Janusz          7 PL-0326-15-17244  GSM 14:52:00     1268.42  35.42   2  < 335>  700.170  77.750                                                     
  145 Beszczyński Mirosła  2 PL-0320-13-471    GCM 15:06:14     1268.15  35.67   2  < 221>  718.070  77.730  35.670                                             
  146 PIĘTKA PIOTR         3 PL-0326-15-18332  GCM 15:05:00     1268.12  35.92  17-  7-  5  716.490  77.720  35.916                                             
  147 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-15-284    GSM 15:15:00     1267.93  36.16  24-  9-  4  729.060  77.700                                                     
  148 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-13-3705   GCM 15:04:06     1267.65  36.41  26-  9-  5  715.080  77.690  36.408                                             
  149 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-13-3912   G - 15:18:09     1267.46  36.65   4  < 306>  732.780  77.670                                                     
  150 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11772  G - 16:10:36     1267.21  36.90   6  < 151>  799.100  77.650                                                     
  151 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11863  GCM 16:10:38     1267.14  37.15   7  < 152>  799.100  77.640  37.146                                             
                                                     -   3 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  152 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0319-17-5424     - 16:10:43     1266.97  37.39   8  < 202>  799.100  77.620                                                     
  153 Filbrandt Andrz. i   4 PL-0323-16-7021   G - 15:40:56     1266.88  37.64  19-  8-  4  761.310  77.610                                                     
  154 Wolski Michał        4 PL-0323-15-7663   GCM 15:23:38     1266.55  37.88  23- 10-  5  739.200  77.590  37.884                                             
  155 Cerski Mariusz       4 PL-0323-14-8188   G - 15:19:27     1266.27  38.13   9  < 159>  733.740  77.570                                                     
  156 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-13-1563   GCM 15:25:14     1265.36  38.38   5  < 190>  740.530  77.560  38.376                                             
  157 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-15-3142   GCM 15:57:48     1265.02  38.62  36- 13-  5  781.530  77.540  38.622                                             
  158 Jabłoński Piotr      7 PL-0326-15-14205  GCM 15:13:38     1264.94  38.87   3  < 232>  725.610  77.530  38.868                                             
  159 Cerski Mariusz       4 PL-0323-14-8050     - 15:20:27     1264.09  39.11  10  < 160>  733.740  77.510                                                     
  160 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7079   GSM 15:20:31     1263.94  39.36  11  < 179>  733.740  77.500                                                     
  161 Okrajni Zenon        2 PL-0320-16-4131   G - 15:05:06     1263.83  39.61  22-  9-  5  714.190  77.480                                                     
  162 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-17-3046   G - 15:26:41     1263.71  39.85   3  < 264>  741.400  77.460                                                     
  163 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-14-1801   GSM 15:17:25     1263.65  40.10   3  < 266>  729.650  77.450                                                     
  164 BUGAJSKI ZBIGNIEW    3 PL-0321-14-6112   GSM 15:24:48     1263.44  40.34  24-  7-  5  738.860  77.430                                                     
  165 Woźniakowski Roman   4 PL-0285-16-1174   GSM 15:21:58     1263.15  40.59   4  < 210>  735.110  77.420                                                     
  166 Wróblewski   Adam A  6 PL-037-14-4225    GCM 14:56:59     1263.07  40.84   4  < 385>  703.510  77.400                                                     
  167 Kawski Stanisław     4 PL-0323-16-565    GSM 15:42:37     1262.81  41.08   2  < 220>  760.990  77.390                                                     
  168 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-14-1166   G - 15:49:22     1262.64  41.33  28- 12-  5  769.410  77.370                                                     
  169 Okrajni Zenon        2 PL-0320-16-4138   G - 15:05:40     1262.56  41.57   2  < 196>  714.190  77.350                                                     
  170 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-15-1208   G - 15:13:14     1262.40  41.82   3  < 194>  723.650  77.340                                                     
  171 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-15-3304   G - 15:36:52     1262.39  42.07   2  < 288>  753.480  77.320                                                     
  172 Zduński Marian       7 PL-0326-15-3537   GSM 15:22:19     1262.35  42.31   4  < 239>  735.090  77.310                                                     
  173 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-15-18077  GCM 15:17:34     1262.30  42.56   2  < 460>  729.060  77.290  42.558                                             
  174 BUGAJSKI ZBIGNIEW    3 PL-0327-13-261    GCM 15:25:23     1262.18  42.80   2  < 478>  738.860  77.280  42.804                                             
  175 DROZDOWSKI JANUSZ    3 PL-0321-15-23     GCM 15:28:44     1262.17  43.05   2  < 444>  743.080  77.260  43.050                                             
  176 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-16-1873   GSM 15:22:16     1262.10  43.30  11  < 184>  734.880  77.240                                                     
  177 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-13-1952   GSM 15:15:55     1261.97  43.54   4  < 253>  726.790  77.230                                                     
  178 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-15-549    G - 15:30:30     1261.64  43.79   6  < 234>  745.000  77.210                                                     
  179 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7176   GCM 15:21:48     1261.16  44.03  12  < 193>  733.740  77.200  44.034                                             
  180 GDULA JAROSŁAW       5 PL-0323-15-1141   GCM 15:53:46     1261.00  44.28  21-  5-  4  773.960  77.180  44.280                                             
  181 Plebanek Wacław      2 PL-0320-17-6349   G - 15:06:43     1260.91  44.53  24- 11-  5  714.580  77.170                                                     
  182 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-0320-13-643    G - 15:09:19     1260.20  44.77  28-  9-  4  717.450  77.150                                                     
  183 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-16-10188  GSM 15:12:21     1260.05  45.02  26- 11-  5  721.190  77.130                                                     
  184 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-14-7641   G - 15:23:15     1259.97  45.26  12  < 192>  734.880  77.120                                                     
  185 DŁUGOKECKI WIESŁAW   5 PL-0241-14-11602  GCM 16:19:35     1259.96  45.51  23-  5-  4  805.850  77.100  45.510                                             
  186 KNYSZYŃSKI DARIUSZ   3 PL-035-15-1124    GSM 15:14:41     1259.95  45.76   2  < 249>  724.070  77.090                                                     
  187 JASIŃSKI RAFAŁ       3 PL-0327-14-17862  GCM 15:24:13     1259.77  46.00  21-  8-  4  735.980  77.070  46.002                                             
  188 Szafran Marcin       6 PL-0325-17-5754   GCM 15:01:40     1259.63  46.25   2  < 240>  707.490  77.060  46.248                                             
  189 Marszal Grzegorz     7 PL-035-14-4953    GSM 14:58:08     1259.45  46.49  21-  5-  4  702.940  77.040                                                     
  190 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-17-3203   G - 15:28:20     1258.69  46.74   6  < 269>  740.530  77.020                                                     
  191 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9046   G - 15:24:09     1258.12  46.99  15  < 200>  734.930  77.010                                                     
  192 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2721     - 15:24:13     1257.89  47.23  13  < 222>  734.880  76.990                                                     
  193 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7189   GSM 15:23:19     1257.88  47.48  13  < 208>  733.740  76.980                                                     
  194 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-11-2951   GSM 15:15:20     1257.79  47.72   4  < 195>  723.650  76.960                                                     
  195 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-11-2942   G - 15:15:27     1257.54  47.97   5  < 205>  723.650  76.940                                                     
  196 Okrajni Zenon        2 PL-0321-16-4888   GCM 15:08:01     1257.34  48.22   3  < 271>  714.190  76.930  48.216                                             
  197 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-060-15-3400    G - 15:10:38     1257.29  48.46   2  < 247>  717.450  76.910                                                     
  198 BASIEWICZ DARIUSZ    3 PL-0326-14-17736  GSM 15:13:56     1257.05  48.71  24-  7-  5  721.460  76.900                                                     
  199 KOSECKI ROBERT       5 PL-0241-15-6637   G - 16:01:02     1256.81  48.95  17-  5-  1  780.520  76.880                                                     
  200 Cerski Sławomir      4 PL-0323-16-1025   G - 15:24:50     1256.65  49.20  16  < 274>  734.930  76.870                                                     
  201 Kowalski Krzysztof   2 PL-0320-14-3847   GCM 15:09:50     1256.44  49.45   2  < 563>  715.960  76.850  49.446                                             
  202 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11893  GCM 16:16:03     1256.35  49.69   9  < 344>  799.100  76.830  49.692                                             
  203 Wolski Michał        4 PL-0323-16-3583   GCM 15:28:30     1256.08  49.94   2  < 277>  739.200  76.820  49.938                                             
  204 Lewandowski Michał   7 PL-0326-16-15622  GCM 15:12:14     1255.57  50.18  19-  2-  2  718.480  76.800  50.185                                             
  205 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-15-1211   G - 15:16:23     1255.50  50.43   6  < 213>  723.650  76.790                                                     
  206 Baran Jan            7 PL-0326-13-1815   GCM 15:19:05     1255.48  50.68   9-  3-  3  727.030  76.770  50.677                                             
  207 Zabłotny Janusz      7 PL-0326-16-10955  GSM 15:20:19     1255.30  50.92   4  < 294>  728.470  76.760                                                     
  208 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7125   GSM 15:24:37     1255.08  51.17  14  < 279>  733.740  76.740                                                     
  209 Bober Leszek         7 PL-035-17-5       GSM 15:03:18     1254.82  51.41  10-  3-  3  706.840  76.720                                                     
  210 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-15-7332   GCM 15:25:55     1254.63  51.66   5  < 254>  735.110  76.710  51.661                                             
  211 Błoński Janusz       7 PL-0326-16-12922  G - 15:27:52     1254.62  51.91   2  < 252>  737.550  76.690                                                     
  212 Machholz Mariusz     2 PL-0320-14-1496   G - 15:04:12     1254.48  52.15   3  < 244>  707.780  76.680                                                     
  213 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-15-1227   GSM 15:16:53     1254.41  52.40   7  < 225>  723.650  76.660                                                     
  214 Górski Wiesław       7 PL-0326-16-996    G - 15:14:28     1254.26  52.64   2  < 350>  720.530  76.650                                                     
  215 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-14-780    G - 15:16:16     1253.86  52.89   3  < 226>  722.560  76.630                                                     
  216 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-15-465      - 15:31:50     1253.28  53.14   6  < 430>  741.730  76.610                                                     
  217 Coch Tadeusz         2 PL-0320-14-3448   GCM 15:15:28     1253.26  53.38   5-  2-  2  721.210  76.600  53.383                                             
  218 Ciepliński Piotr     7 PL-0326-15-2559   GCM 15:25:49     1252.73  53.63   6-  3-  3  733.870  76.580  53.629                                             
  219 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-1563   G - 15:17:43     1252.69  53.87   5  < 256>  723.700  76.570                                                     
  220 Kawski Stanisław     4 PL-0323-15-257    G - 15:47:30     1252.66  54.12   3  < 451>  760.990  76.550                                                     
  221 Beszczyński Mirosła  2 PL-0320-14-3093   G - 15:13:30     1252.08  54.37   3  < 273>  718.070  76.540                                                     
  222 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-14-4310   G - 15:26:57     1252.03  54.61  14  < 231>  734.880  76.520                                                     
  223 Ciepliński Piotr     7 PL-0326-15-2552   GCM 15:26:13     1251.88  54.86   2  < 442>  733.870  76.500  54.859                                             
  224 Mews Arkadiusz       6 PL-0325-17-6162     - 15:10:44     1251.69  55.10  18-  6-  4  714.380  76.490                                                     
  225 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-12-3036   GSM 15:18:11     1251.59  55.35   8  < 295>  723.650  76.470                                                     
  226 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-14-785    GCM 15:17:19     1251.58  55.60   4  < 227>  722.560  76.460  55.597                                             
  227 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-15-826    GCM 15:17:23     1251.44  55.84   5  < 416>  722.560  76.440  55.843                                             
                                                     -   4 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  228 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-13-6341   GSM 15:54:50     1251.41  56.09   2  < 245>  769.410  76.430                                                     
  229 Czopek Łukasz        4 PL-0323-15-418    GSM 15:28:46     1251.38  56.33   7  < 309>  736.770  76.410                                                     
  230 Szupryciński Łukasz  7 PL-0326-15-2884   GCM 15:30:40     1251.33  56.58  12-  4-  4  739.120  76.390  56.581                                             
  231 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2763   G - 15:27:23     1251.11  56.83  15  < 297>  734.880  76.380                                                     
  232 Jabłoński Piotr      7 PL-0326-14-1249   GCM 15:20:05     1250.87  57.07   4  < 415>  725.610  76.360                                                     
  233 Jagielski Kazimierz  4 PL-0323-17-2922     - 15:47:00     1250.79  57.32   2  < 466>  759.230  76.350                                                     
  234 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-16-2503   GCM 15:35:41     1250.67  57.56   7  < 235>  745.000  76.330  57.565                                             
  235 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-15-537    G - 15:35:55     1250.18  57.81   8  < 236>  745.000  76.310                                                     
  236 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-13-9266   GSM 15:36:08     1249.72  58.06   9  < 241>  745.000  76.300                                                     
  237 Bęben Sławomir       4 PL-0323-16-635    GSM 15:32:23     1249.21  58.30  20- 10-  5  740.010  76.280                                                     
  238 Pipczyński Tadeusz   4 PL-0324-16-4239   GSM 15:43:14     1249.00  58.55   2  < 312>  753.440  76.270                                                     
  239 Zduński Marian       7 PL-0326-17-5215   GCM 15:28:33     1248.99  58.79   5  < 347>  735.090  76.250  58.795                                             
  240 Szafran Marcin       6 PL-0325-17-5744   GSM 15:06:28     1248.95  59.04   3          707.490  76.240                                                     
  241 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-14-5215   G - 15:36:35     1248.78  59.29  10  < 259>  745.000  76.220                                                     
  242 Prokopenko Grzegorz  7 PL-0326-13-6713   GCM 15:16:14     1248.33  59.53   7-  3-  3  719.330  76.200  59.533                                             
  243 Fiałkowski Marian    4 PL-0323-15-8862   G - 15:38:49     1248.26  59.78  13-  5-  0  747.480  76.190                                                     
  244 Machholz Mariusz     2 PL-0320-14-1500   GCM 15:07:01     1248.25  60.02   4  < 528>  707.780  76.170  60.025                                             
  245 DŁUGOKECKI WIESŁAW   5 PL-0241-15-446    GSM 16:25:45     1247.93  60.27   2  < 338>  805.850  76.160                                                     
  245 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-15-3512   GSM 15:56:33     1247.93  60.27   3  < 439>  769.410  76.160                                                     
  247 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-0320-13-4185   GCM 15:15:07     1247.49  60.76   3  < 248>  717.450  76.130  60.763                                             
  248 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-058-16-4766    G - 15:15:12     1247.31  61.01   4  < 471>  717.450  76.110                                                     
  249 KNYSZYŃSKI DARIUSZ   3 PL-035-14-3402    GCM 15:20:31     1247.29  61.25   3  < 331>  724.070  76.090  61.255                                             
  250 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-15-1498   G - 15:12:58     1247.26  61.50  23- 11-  5  714.640  76.080                                                     
  251 Łamek Hernryk        6 PL-0325-15-2841   GCM 15:16:36     1245.94  61.75   2  < 544>  718.410  76.060  61.747                                             
  252 Błoński Janusz       7 PL-0326-15-2038   GSM 15:32:05     1245.69  61.99   3  < 425>  737.550  76.050                                                     
  253 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-13-1923   GCM 15:23:27     1245.68  62.24   5  < 291>  726.790  76.030  62.239                                             
  254 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-17-4422   G - 15:30:08     1245.67  62.48   6  < 285>  735.110  76.020                                                     
  255 Stożek Czesław       6 PL-0325-16-4880   G - 15:15:26     1245.34  62.73   2  < 299>  716.610  76.000                                                     
  256 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-568    GCM 15:21:13     1245.15  62.98   6  < 367>  723.700  75.980  62.977                                             
  257 Pudlewski Paweł      2 PL-0320-15-679    GCM 15:15:10     1245.14  63.22   7-  5-  5  716.160  75.970  63.223                                             
  258 Olewski Roman        7 PL-0326-16-1280   GSM 15:21:13     1245.06  63.47   2  < 893>  723.650  75.950                                                     
  259 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-14-5259   G - 15:38:28     1244.85  63.71  11  < 326>  745.000  75.940                                                     
  260 Szupryciński Łukasz  7 PL-0326-17-18978  GCM 15:34:01     1244.28  63.96   2  < 339>  739.120  75.920  63.961                                             
  261 Plebanek Wacław      2 PL-0320-16-302    GSM 15:14:21     1244.15  64.21   2  < 374>  714.580  75.910                                                     
  262 SKOLMOWSKI MARIUSZ   5 PL-0245-12-3918   GSM 16:32:41     1243.87  64.45  23-  5-  4  811.850  75.890                                                     
  263 Betke Kazimierz      7 PL-0326-15-4251   G - 15:27:13     1243.44  64.70   5  < 304>  730.170  75.870                                                     
  264 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-16-121    G - 15:36:19     1243.30  64.94   4  < 276>  741.400  75.860                                                     
  265 Kiełpiński Paweł     2 PL-0323-13-5692   G - 15:28:36     1243.20  65.19   3  < 278>  731.750  75.840                                                     
  266 Bryda Andrzej        2 PL-0320-14-3240     - 15:21:07     1243.19  65.44   2  < 496>  722.440  75.830                                                     
  266 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-14-1853   GCM 15:26:55     1243.19  65.44   4  < 311>  729.650  75.830  65.437                                             
  268 Fiałkowski Marian    4 PL-0323-16-2257   G - 15:41:21     1243.00  65.93   2  < 356>  747.480  75.800                                                     
  269 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-15-1167   GCM 15:35:47     1242.95  66.17   7  < 289>  740.530  75.780                                                     
  270 PROKOPCZUK RYSZARD   3 PL-0321-13-3559   G - 15:18:20     1242.76  66.42  26-  7-  0  718.730  75.760                                                     
  271 Okrajni Zenon        2 PL-0321-16-4882   G - 15:14:51     1242.39  66.67   4  < 452>  714.190  75.750                                                     
  272 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-15-3104   GSM 16:09:07     1242.27  66.91   2  < 307>  781.530  75.730                                                     
  273 Beszczyński Mirosła  2 PL-0320-11-6077   GSM 15:18:02     1242.26  67.16   4  < 392>  718.070  75.720                                                     
  274 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9010   GCM 15:31:45     1241.96  67.40  17  < 440>  734.930  75.700  67.405                                             
  275 Bęben Sławomir       4 PL-0323-14-26     GCM 15:35:52     1241.91  67.65   2  < 468>  740.010  75.690  67.651                                             
  276 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-17-3064   G - 15:37:10     1241.53  67.90   5  < 314>  741.400  75.670                                                     
  277 Wolski Michał        4 PL-0323-16-3531   GSM 15:35:31     1241.28  68.14   3  < 334>  739.200  75.650                                                     
  278 Kiełpiński Paweł     2 PL-0320-16-5794   GSM 15:29:36     1241.10  68.39   4  < 348>  731.750  75.640                                                     
  279 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7103   G - 15:31:16     1240.96  68.63  15  < 280>  733.740  75.620                                                     
  280 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7196   GCM 15:31:20     1240.82  68.88  16  < 359>  733.740  75.610                                                     
  281 Pietryka Jan         4 PL-0323-15-1291   G - 15:45:23     1240.80  69.13  11-  2-  0  751.160  75.590                                                     
  282 Paderewski Adam      2 PL-0320-15-924    G - 15:14:19     1240.67  69.37   3  < 283>  712.540  75.570                                                     
  283 Paderewski Adam      2 PL-0320-15-4388   GSM 15:14:20     1240.64  69.62   4  < 290>  712.540  75.560                                                     
  284 Baran Jan            7 PL-0326-15-3144   GCM 15:26:03     1240.56  69.86   2  < 301>  727.030  75.540  69.865                                             
  285 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-16-5592   G - 15:32:36     1240.48  70.11   7  < 298>  735.110  75.530                                                     
  286 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-14-3452   GCM 15:21:27     1240.33  70.36   2  < 329>  721.190  75.510  70.357                                             
  287 MICHON JAN I JOZEF   5 PL-0323-15-5432   GSM 15:59:13     1240.26  70.60  30-  8-  5  767.990  75.500                                                     
  288 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-15-3303   GSM 15:47:35     1240.13  70.85   3  < 461>  753.480  75.480                                                     
  289 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-14-2221   G - 15:37:13     1239.97  71.09   8  < 313>  740.530  75.460                                                     
  290 Paderewski Adam      2 DV-0152-12-523    G - 15:14:51     1239.52  71.34   5  < 305>  712.540  75.450                                                     
  291 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-15-255    GSM 15:26:36     1238.99  71.59   6  < 694>  726.790  75.430                                                     
  292 Szadowski Sławomir   4 PL-063-15-1293    G - 15:35:20     1238.82  71.83  15-  4-  0  737.510  75.420                                                     
  293 Kurzyński Grzegorz   2 PL-0320-15-4309   G - 15:16:58     1238.65  72.08   2  < 354>  714.660  75.400                                                     
  294 Zabłotny Janusz      7 PL-0326-15-30     GCM 15:28:15     1238.37  72.32   5  < 320>  728.470  75.390  72.325                                             
  295 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0326-14-17924  GCM 15:24:22     1238.35  72.57   9  < 447>  723.650  75.370  72.571                                             
  296 PROKOPCZUK RYSZARD   3 PL-0321-16-8384   G - 15:20:24     1238.34  72.82   2  < 397>  718.730  75.350                                                     
  297 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-11-548    G - 15:33:28     1238.28  73.06  16  < 315>  734.880  75.340                                                     
  298 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-16-5554   G - 15:33:54     1237.77  73.31   8  < 353>  735.110  75.320                                                     
  299 Stożek Czesław       6 PL-0325-16-4825   GCM 15:19:00     1237.67  73.55   3  < 418>  716.610  75.310  73.555                                             
  300 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-15-4058     - 15:17:48     1237.59  73.80   2  < 434>  715.080  75.290                                                     
  301 Baran Jan            7 PL-0326-17-8195   GCM 15:27:34     1237.36  74.05   3          727.030  75.280  74.047                                             
  302 Kurzynowski Jan      7 PL-0326-15-10707  GSM 15:24:15     1237.35  74.29  17-  5-  4  722.920  75.260                                                     
  303 PIĘTKA PIOTR         3 PL-0321-14-1201   G - 15:19:06     1237.25  74.54   2  < 543>  716.490  75.240                                                     
                                                     -   5 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  304 Betke Kazimierz      7 PL-0326-11-14610  G - 15:30:14     1237.09  74.78   6  < 393>  730.170  75.230                                                     
  305 Paderewski Adam      2 PL-0320-14-4639   GCM 15:16:02     1236.98  75.03   6  < 310>  712.540  75.210  75.031                                             
  306 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-12-10001    - 15:32:24     1236.97  75.28   5  < 403>  732.780  75.200                                                     
  307 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-15-3094   G - 16:11:49     1236.96  75.52   3  < 487>  781.530  75.180                                                     
  308 Żbikowski Edward     7 PL-0326-12-6262   GCM 15:16:49     1236.94  75.77  12-  3-  3  713.490  75.170  75.769                                             
  309 Czopek Łukasz        4 PL-0323-14-3184   GCM 15:35:43     1236.78  76.01   8  < 327>  736.770  75.150  76.015                                             
  310 Paderewski Adam      2 PL-0320-15-929    G - 15:16:08     1236.76  76.26   7  < 373>  712.540  75.130                                                     
  311 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-14-1896   GCM 15:30:02     1236.63  76.51   5  < 387>  729.650  75.120  76.507                                             
  312 Pipczyński Tadeusz   4 PL-0324-16-4237   G - 15:49:23     1236.40  76.75   3  < 389>  753.440  75.100                                                     
  313 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-15-1938   G - 15:38:58     1236.35  77.00   9  < 343>  740.530  75.090                                                     
  314 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-17-3047     - 15:39:45     1236.18  77.24   6  < 376>  741.400  75.070                                                     
  315 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2625   G - 15:34:31     1236.10  77.49  17  < 322>  734.880  75.060                                                     
  315 Pietryka Jan         4 PL-0323-17-6344   G - 15:47:41     1236.10  77.49   2          751.160  75.060                                                     
  317 Kraiński Piotr       6 PL-0325-14-3558   GSM 15:22:47     1235.88  77.98  16-  4-  2  720.250  75.020                                                     
  318 Ossowski Grzegorz    2 PL-0320-11-6656     - 15:19:35     1235.68  78.23   2  < 419>  716.180  75.010                                                     
  319 Zarembski Zdzisław   7 PL-326-14-36      GCM 15:22:15     1235.55  78.47   2  < 606>  719.400  74.990  78.475                                             
  320 Zabłotny Janusz      7 PL-0326-15-41     GCM 15:29:38     1235.46  78.72   6  < 530>  728.470  74.980                                                     
  321 Przysucha Janusz     7 PL-0326-15-16507  GCM 15:10:27     1235.36  78.97  10-  3-  3  704.710  74.960  78.967                                             
  322 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-13-5618   GCM 15:35:01     1235.06  79.21  18  < 426>  734.880  74.940  79.213                                             
  323 Szadowski Sławomir   4 PL-0323-13-896    G - 15:37:11     1234.98  79.46   2  < 399>  737.510  74.930                                                     
  324 Bucholc Wojciech     2 PL-0320-15-4924   G - 15:18:03     1234.95  79.70  26-  3-  1  713.860  74.910                                                     
  325 Filbrandt Andrz. i   4 PL-0323-14-854    GSM 15:56:36     1234.69  79.95   2  < 527>  761.310  74.900                                                     
  326 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-13-768    GSM 15:43:26     1234.60  80.20  12  < 328>  745.000  74.880                                                     
  327 Czopek Łukasz        4 PL-0323-14-5628   GCM 15:36:48     1234.53  80.44   9  < 602>  736.770  74.870  80.443                                             
  328 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-15-9288   G - 15:43:35     1234.30  80.69  13  < 330>  745.000  74.850                                                     
  329 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-14-3427   GCM 15:24:20     1234.21  80.93   3  < 355>  721.190  74.830  80.935                                             
  330 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-15-533    G - 15:43:38     1234.19  81.18  14  < 357>  745.000  74.820                                                     
  331 KNYSZYŃSKI DARIUSZ   3 PL-035-14-3403    GCM 15:26:41     1234.18  81.43   4  < 901>  724.070  74.800  81.427                                             
  332 Bucholc Wojciech     2 PL-0320-14-551    G - 15:18:25     1234.16  81.67   2  < 766>  713.860  74.790                                                     
  333 Kurzynowski Jan      7 PL-0326-15-10241  GCM 15:25:52     1233.93  81.92   2  < 715>  722.920  74.770  81.919                                             
  334 Wolski Michał        4 PL-0323-14-8910   GSM 15:39:07     1233.82  82.16   4  < 390>  739.200  74.760                                                     
  335 Holc Janusz          7 PL-0326-14-11891  G - 15:07:31     1233.74  82.41   3  < 449>  700.170  74.740                                                     
  336 Żbikowski Edward     7 PL-0324-15-7211   GCM 15:18:21     1233.67  82.66   2  < 924>  713.490  74.720  82.657                                             
  337 Stasiewski Waldemar  2 PL-0320-14-445    G - 15:19:36     1233.51  82.90  28-  5-  3  714.940  74.710                                                     
  338 DŁUGOKECKI WIESŁAW   5 PL-0241-15-447    GSM 16:33:22     1233.38  83.15   3  < 564>  805.850  74.690                                                     
  339 Szupryciński Łukasz  7 PL-0326-17-18988  GSM 15:39:17     1233.34  83.39   3  < 480>  739.120  74.680                                                     
  340 Przysucha Janusz     7 PL-0326-16-7315   GCM 15:11:29     1233.12  83.64   2  < 431>  704.710  74.660  83.641                                             
  341 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-13-1398   GCM 15:39:11     1232.95  83.89   2  < 346>  738.760  74.650  83.887                                             
  341 Wesołowski Jerzy     4 PL-0323-16-3718   G - 15:36:21     1232.95  83.89   9-  1-  0  735.270  74.650                                                     
  343 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-15-1087   G - 15:40:40     1232.85  84.38  10  < 364>  740.530  74.610                                                     
  344 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-14-1462   G - 16:28:13     1232.77  84.62  10  < 369>  799.100  74.600                                                     
  345 BIEŃKOWSKI PATRYK    3 PL-0321-15-7291   G - 15:29:54     1232.73  84.87  14-  5-  3  727.190  74.580                                                     
  346 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-16-4225   G - 15:39:27     1232.40  85.12   3  < 382>  738.760  74.570                                                     
  347 Zduński Marian       7 PL-0326-15-3538   GSM 15:36:34     1232.20  85.36   6  < 443>  735.090  74.550                                                     
  348 Kiełpiński Paweł     2 PL-0320-16-5917   G - 15:33:53     1232.14  85.61   5  < 497>  731.750  74.540                                                     
  349 Wróblewski Janusz    6 PL-037-15-842     GSM 15:14:52     1232.11  85.85   9-  3-  3  708.300  74.520                                                     
  350 Górski Wiesław       7 PL-0373-08-8964   G - 15:24:49     1232.06  86.10   3  < 775>  720.530  74.500                                                     
  351 JASIŃSKI RAFAŁ       3 PL-0321-15-6623     - 15:37:23     1232.01  86.35   2  < 571>  735.980  74.490                                                     
  352 Ciborski Jan         7 PL-035-13-3115    G - 15:31:43     1231.50  86.59  26-  9-  4  728.700  74.470                                                     
  353 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-15-7307   G - 15:36:57     1231.44  86.84   9  < 381>  735.110  74.460                                                     
  354 Kurzyński Grzegorz   2 PL-0320-16-1502   GCM 15:20:22     1231.39  87.08   3  < 422>  714.660  74.440  87.085                                             
  355 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-14-3424   GSM 15:25:45     1231.23  87.33   4  < 502>  721.190  74.430                                                     
  356 Fiałkowski Marian    4 PL-0323-16-2239   G - 15:47:09     1231.13  87.58   3  < 531>  747.480  74.410                                                     
  357 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-14-5230   G - 15:45:16     1230.86  87.82  15  < 405>  745.000  74.390                                                     
  358 SKOLMOWSKI MARIUSZ   5 PL-0241-16-2701   GCM 16:39:35     1230.85  88.07   2  < 506>  811.850  74.380  88.069                                             
  359 Cerski Mariusz       4 PL-0323-14-9181     - 15:36:17     1230.52  88.31  17  < 463>  733.740  74.360                                                     
  359 OKUROWSKI KRZYSZTOF  3 PL-0321-16-3616   G - 15:42:55     1230.52  88.31  21-  5-  4  741.900  74.360                                                     
  361 Pudlewski Paweł      2 PL-0320-14-4915   GCM 15:22:01     1230.48  88.81   2  < 372>  716.160  74.330  88.807                                             
  362 Mews Arkadiusz       6 PL-0325-17-6142   GSM 15:20:35     1230.45  89.05   2  < 401>  714.380  74.310                                                     
  363 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-13-1332   GCM 15:20:49     1230.41  89.30   2  < 407>  714.640  74.300  89.299                                             
  364 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-12-978    G - 15:41:55     1230.29  89.54  11  < 734>  740.530  74.280                                                     
  365 MODRZEWSKI MICHAŁ    5 PL-0241-16-5233   G - 16:33:27     1230.01  89.79  21-  6-  2  803.750  74.270                                                     
  366 Trędowicz Tomasz     7 PL-0326-07-1006   GCM 15:24:04     1230.00  90.04   6-  1-  1  718.400  74.250  90.037                                             
  367 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-15-2348   GSM 15:37:06     1229.81  90.28  37- 10-  4  734.320  74.240                                                     
  367 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-578    G - 15:28:28     1229.81  90.28   7  < 388>  723.700  74.240                                                     
  369 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-12-6201   G - 16:29:49     1229.73  90.77  11  < 384>  799.100  74.200                                                     
  370 Prokopenko Grzegorz  7 PL-0326-16-1357   GSM 15:25:01     1229.59  91.02   2  < 884>  719.330  74.190                                                     
  371 Gajewski Ryszard     4 PL-0323-16-171    G - 15:59:05     1229.48  91.27  33-  9-  2  761.150  74.170                                                     
  372 Pudlewski Paweł      2 PL-0320-14-499    GSM 15:22:32     1229.39  91.51   3  < 509>  716.160  74.160                                                     
  373 Paderewski Adam      2 PL-0320-13-8104   GCM 15:19:42     1229.15  91.76   8  < 396>  712.540  74.140  91.759                                             
  374 Plebanek Wacław      2 PL-0320-17-5194   G - 15:21:22     1229.14  92.00   3  < 378>  714.580  74.130                                                     
  375 Ciechacki Bogdan     7 PL-0326-14-16014  GCM 15:30:52     1229.03  92.25   8-  1-  1  726.190  74.110  92.251                                             
  376 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-17-3055     - 15:43:17     1228.94  92.50   7  < 457>  741.400  74.090                                                     
  376 Sulecki Marceli      7 PL-0326-16-241    GSM 15:28:04     1228.94  92.50  10-  2-  2  722.700  74.090                                                     
  378 Plebanek Wacław      2 PL-0320-16-331    GCM 15:21:33     1228.75  92.99   4  < 533>  714.580  74.060  92.989                                             
  379 RYDLEWSKI M & P      3 PL-0271-16-5482   GCM 15:28:53     1228.65  93.23   2  < 410>  723.530  74.050  93.235                                             
                                                     -   6 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  380 Strużyński Wiesław   7 PL-0326-14-317    GSM 15:32:40     1228.35  93.48  15-  4-  4  728.000  74.030                                                     
  381 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-15-7383   G - 15:38:29     1228.29  93.73  10  < 402>  735.110  74.020                                                     
  382 BASIEWICZ DARIUSZ    3 PL-0326-12-1366   GCM 15:27:26     1228.16  93.97   2  < 437>  721.460  74.000  93.973                                             
  382 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-17-7408   G - 15:41:31     1228.16  93.97   4  < 630>  738.760  74.000                                                     
  384 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11759    - 16:30:41     1228.09  94.46  12  < 427>  799.100  73.970                                                     
  385 Wróblewski   Adam A  6 BE-15-2215092     GSM 15:12:52     1228.05  94.71   5  < 601>  703.510  73.950                                                     
  386 DABROWSKI SLAWOMIR   5 PL-0241-15-3373   GSM 16:06:09     1228.03  94.96  29-  3-  2  768.930  73.940                                                     
  387 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-15-9493   GSM 15:34:22     1227.61  95.20   6  < 438>  729.650  73.920                                                     
  388 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-1592   GSM 15:29:33     1227.55  95.45   8  < 414>  723.700  73.910                                                     
  389 Pipczyński Tadeusz   4 PL-0324-16-4281   GSM 15:53:55     1227.27  95.69   4  < 462>  753.440  73.890                                                     
  390 Kuligowski Dariusz   7 PL-0377-14-3833   G - 15:35:02     1226.96  95.94   8-  2-  0  730.080  73.870                                                     
  390 Wolski Michał        4 PL-0323-16-3537   G - 15:42:28     1226.96  95.94   5  < 458>  739.200  73.870                                                     
  392 Beszczyński Mirosła  2 PL-0320-15-2994   GCM 15:25:15     1226.95  96.43   5  < 651>  718.070  73.840  96.433                                             
  393 Betke Kazimierz      7 PL-0326-12-15075  GCM 15:35:10     1226.83  96.68   7  < 597>  730.170  73.830                                                     
  394 Pietrzak Andrzej     7 PL-0377-13-9876   G - 15:36:41     1226.60  96.92   2  < 558>  731.890  73.810                                                     
  395 Karczewski Janusz    6 PL-0325-16-5456   GCM 15:21:43     1226.22  97.17  10-  2-  2  713.310  73.800  97.171                                             
  396 Paderewski Adam      2 PL-0320-13-8107   GCM 15:21:15     1225.88  97.42   9  < 412>  712.540  73.780  97.417                                             
  397 Marszal Grzegorz     7 PL-035-14-4973    GSM 15:13:26     1225.84  97.66   2  < 446>  702.940  73.760                                                     
  397 PROKOPCZUK RYSZARD   3 PL-0321-14-3931   G - 15:26:19     1225.84  97.66   3  < 484>  718.730  73.760                                                     
  399 Szadowski Sławomir   4 PL-0323-16-98     G - 15:41:47     1225.54  98.15   3  < 793>  737.510  73.730                                                     
  400 Graczyk  Jarosław i  6 PL-0325-14-3664   GCM 15:25:48     1225.06  98.40  20-  5-  3  717.640  73.720  98.401                                             
  401 Mews Arkadiusz       6 PL-0304-17-5388   GCM 15:23:10     1225.00  98.65   3  < 565>  714.380  73.700  98.647                                             
  402 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-14-7836   GCM 15:40:06     1224.98  98.89  11  < 486>  735.110  73.690  98.893                                             
  403 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-12-10053  G - 15:38:23     1224.60  99.14   6  < 445>  732.780  73.670                                                     
  404 Wolski Jan           2 PL-0320-13-925    GCM 15:23:12     1224.55  99.38   2  < 526>  714.160  73.650  99.385                                             
  405 Kuczorski Wojciech   4 PL-0313-12-3396   G - 15:48:27     1224.42  99.63  16  < 470>  745.000  73.640                                                     
  406 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-16-3178   G - 15:24:52     1224.37  99.88  21-  9-  4  716.090  73.620                                                     
  407 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-13-1325   GCM 15:23:41     1224.36 100.12   3  < 410>  714.640  73.610 100.123                                             
  408 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-15-2340   G - 15:39:52     1224.14 100.37   2  < 469>  734.320  73.590                                                     
  409 KOPEĆ WACŁAW         3 PL-0321-15-377    G - 15:56:06     1224.02 100.62  11-  5-  0  754.120  73.570                                                     
  410 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-14-3957   G - 15:23:53     1223.94 100.86   4  < 510>  714.640  73.560                                                     
  410 RYDLEWSKI M & P      3 PL-0321-13-4301   GSM 15:31:09     1223.94 100.86   3  < 422>  723.530  73.560                                                     
  412 Paderewski Adam      2 DV-0152-13-708    GCM 15:22:14     1223.81 101.35  10  < 435>  712.540  73.530                                                     
  413 Bober Leszek         7 PL-035-17-32      GCM 15:17:36     1223.75 101.60   2  < 791>  706.840  73.510 101.599                                             
  414 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-546    GSM 15:31:24     1223.71 101.85   9  < 420>  723.700  73.500                                                     
  415 Jabłoński Piotr      7 PL-0326-15-11216  GSM 15:32:59     1223.66 102.09   5  < 588>  725.610  73.480                                                     
  416 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-14-761    GSM 15:30:30     1223.64 102.34   6  < 436>  722.560  73.460                                                     
  417 MODRZEWSKI MICHAŁ    5 PL-0241-16-5223   GCM 16:36:52     1223.61 102.58   2  < 550>  803.750  73.450 102.583                                             
  418 Stożek Czesław       6 PL-0325-15-858    GCM 15:25:41     1223.55 102.83   4  < 464>  716.610  73.430 102.829                                             
  419 Ossowski Grzegorz    2 PL-0320-12-4253   GCM 15:25:21     1223.51 103.08   3  < 450>  716.180  73.420 103.075                                             
  420 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-14-672    GCM 15:31:32     1223.43 103.32  10  < 511>  723.700  73.400 103.321                                             
  421 Wróblewski Janusz    6 PL-037-16-2655    GSM 15:19:00     1223.32 103.57   2  < 570>  708.300  73.390                                                     
  422 Kurzyński Grzegorz   2 PL-0320-14-592    GSM 15:24:15     1223.21 103.81   4  < 642>  714.660  73.370                                                     
  422 RYDLEWSKI M & P      3 PL-0321-16-6939   G - 15:31:30     1223.21 103.81   4          723.530  73.370                                                     
  424 Dziamecki Andrzej    2 PL-0320-12-6048   GCM 15:24:00     1223.17 104.31   8-  1-  1  714.330  73.340 104.305                                             
  425 Błoński Janusz       7 PL-0326-14-15118  GCM 15:43:00     1223.13 104.55   4  < 607>  737.550  73.320 104.551                                             
  426 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-14-7685   GSM 15:40:50     1223.10 104.80  19  < 556>  734.880  73.310                                                     
  427 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11816  G - 16:33:30     1222.80 105.04  13  < 428>  799.100  73.290                                                     
  428 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11721  G - 16:33:31     1222.77 105.29  14  < 432>  799.100  73.280                                                     
  429 MICHON JAN I JOZEF   5 PL-0323-15-5408   GCM 16:08:06     1222.72 105.54   2  < 520>  767.990  73.260 105.535                                             
  430 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-15-887      - 15:46:39     1222.67 105.78   7  < 643>  741.730  73.240                                                     
  431 Przysucha Janusz     7 PL-0326-14-10316  GCM 15:16:23     1222.64 106.03   3          704.710  73.230 106.027                                             
  432 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-13-7563   G - 16:33:40     1222.49 106.27  15  < 467>  799.100  73.210                                                     
  433 WILCZEWSKI ZDZISŁAW  3 PL-0321-12-104    GCM 15:33:36     1222.37 106.52   2  < 491>  725.600  73.200 106.519                                             
  434 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-16-622    GCM 15:25:01     1222.32 106.77   3  < 579>  715.080  73.180 106.765                                             
  435 Paderewski Adam      2 PL-0320-13-234    G - 15:22:57     1222.30 107.01  11  < 456>  712.540  73.170                                                     
  436 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-13-5570   GSM 15:31:14     1222.12 107.26   7  < 464>  722.560  73.150                                                     
  437 BASIEWICZ DARIUSZ    3 PL-0321-15-1092   GCM 15:30:23     1222.02 107.50   3  < 489>  721.460  73.130 107.503                                             
  438 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-16-5729   GCM 15:37:12     1221.79 107.75   7  < 441>  729.650  73.120 107.749                                             
  439 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-15-3527   GCM 16:09:47     1221.71 108.00   4  < 638>  769.410  73.100 107.995                                             
  440 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9062     - 15:41:34     1221.69 108.24  18  < 472>  734.930  73.090                                                     
  441 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-15-9529   GCM 15:37:35     1221.00 108.49   8  < 740>  729.650  73.070                                                     
  442 Ciepliński Piotr     7 PL-0326-16-12014  GSM 15:41:10     1220.74 108.73   3          733.870  73.060                                                     
  443 Zduński Marian       7 PL-0326-14-14194    - 15:42:13     1220.64 108.98   7  < 481>  735.090  73.040                                                     
  444 DROZDOWSKI JANUSZ    3 PL-0321-16-1018   G - 15:48:52     1220.43 109.23   3  < 523>  743.080  73.020                                                     
  445 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-13-3966   G - 15:40:28     1220.35 109.47   7  < 619>  732.780  73.010                                                     
  446 Marszal Grzegorz     7 PL-0326-16-6211   GSM 15:16:10     1220.03 109.72   3  < 553>  702.940  72.990                                                     
  447 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-14-1150   G - 15:33:09     1220.01 109.96  10  < 455>  723.650  72.980                                                     
  448 Kuligowski Dariusz   7 PL-0377-14-3842   G - 15:38:29     1219.88 110.21   2          730.080  72.960                                                     
  449 Holc Janusz          7 PL-0326-16-7480   G - 15:13:59     1219.84 110.46   4  < 540>  700.170  72.940                                                     
  450 Ossowski Grzegorz    2 DV-3990-14-1370   GCM 15:27:17     1219.48 110.70   4  < 584>  716.180  72.930 110.701                                             
  451 Kawski Stanisław     4 PL-0323-16-567    GSM 16:04:06     1219.34 110.95   4  < 655>  760.990  72.910                                                     
  452 Okrajni Zenon        2 PL-0320-16-4169   GSM 15:25:48     1219.17 111.19   5  < 621>  714.190  72.900                                                     
  453 Ciborski Jan         7 PL-0326-16-10728  GSM 15:37:46     1219.04 111.44   2  < 647>  728.700  72.880                                                     
  454 OKUROWSKI KRZYSZTOF  3 PL-0327-13-388    GCM 15:48:36     1219.03 111.69   2  < 681>  741.900  72.870 111.685                                             
  455 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-14-1135   G - 15:33:38     1219.02 111.93  11  < 459>  723.650  72.850                                                     
                                                     -   7 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  456 Paderewski Adam      2 PL-0320-14-4631   G - 15:24:33     1218.96 112.18  12  < 585>  712.540  72.830                                                     
  457 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-16-134    GSM 15:48:14     1218.94 112.42   8  < 483>  741.400  72.820                                                     
  458 Wolski Michał        4 PL-0323-15-7628   GCM 15:46:26     1218.93 112.67   6  < 546>  739.200  72.800 112.669                                             
  459 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-13-5049   G - 15:33:44     1218.81 112.92  12  < 609>  723.650  72.790                                                     
  460 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-15-2456   G - 15:38:17     1218.59 113.16   3  < 485>  729.060  72.770                                                     
  461 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-14-2271   G - 15:58:21     1218.53 113.41   4  < 657>  753.480  72.760                                                     
  462 Pipczyński Tadeusz   4 PL-0324-16-4218   G - 15:58:21     1218.47 113.65   5  < 639>  753.440  72.740                                                     
  463 Cerski Mariusz       4 PL-0323-13-5198   G - 15:42:12     1218.43 113.90  18  < 625>  733.740  72.720                                                     
  464 Stożek Czesław       6 PL-0325-14-3413   GCM 15:28:14     1218.24 114.15   5  < 517>  716.610  72.710 114.145                                             
  464 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-16-331    G - 15:33:07     1218.24 114.15   8  < 501>  722.560  72.710                                                     
  466 Jagielski Kazimierz  4 PL-0323-17-2949     - 16:03:14     1218.21 114.64   3  < 785>  759.230  72.680                                                     
  467 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11712    - 16:36:05     1217.99 114.88  16  < 537>  799.100  72.660                                                     
  468 Bęben Sławomir       4 PL-0323-15-365    GCM 15:47:35     1217.96 115.13   3  < 560>  740.010  72.650 115.129                                             
  469 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-13-18822  GCM 15:42:56     1217.91 115.38   3  < 502>  734.320  72.630 115.375                                             
  470 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-13-741    G - 15:51:43     1217.88 115.62  17  < 495>  745.000  72.610                                                     
  471 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-0320-14-1757   GCM 15:29:11     1217.70 115.87   5  < 514>  717.450  72.600 115.867                                             
  472 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9045   G - 15:43:33     1217.68 116.11  19  < 516>  734.930  72.580                                                     
  473 Suchanecki Hubert    4 PL-0323-15-6494   GCM 15:41:12     1217.43 116.36   6-  2-  2  731.920  72.570 116.359                                             
  474 Duda Edward          2 PL-0320-15-1248   GSM 15:26:12     1217.32 116.61   2  < 823>  713.590  72.550                                                     
  475 GDULA JAROSŁAW       5 PL-0241-15-4536   GSM 16:15:58     1216.98 116.85   2  < 551>  773.960  72.540                                                     
  476 KOSECKI ROBERT       5 PL-0241-14-5612   G - 16:21:33     1216.62 117.10   2  < 569>  780.520  72.520                                                     
  477 Karczewski Janusz    6 PL-0320-13-6177   GCM 15:26:25     1216.39 117.34   2          713.310  72.500 117.343                                             
  478 BUGAJSKI ZBIGNIEW    3 PL-0321-14-6028   G - 15:47:29     1216.26 117.59   3  < 580>  738.860  72.490                                                     
  479 Cwalina Jan          4 PL-0323-12-10     G - 15:50:23     1216.11 117.84  11-  2-  0  742.290  72.470                                                     
  480 Szupryciński Łukasz  7 PL-0326-17-18980  GSM 15:47:48     1216.06 118.08   4          739.120  72.460                                                     
  481 Zduński Marian       7 PL-0326-14-15550  G - 15:44:31     1216.00 118.33   8  < 524>  735.090  72.440                                                     
  482 Forney Damian        2 PL-0320-15-2701   GCM 15:29:01     1215.87 118.57  10-  4-  2  716.170  72.430 118.573                                             
  483 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-12-560    G - 15:49:47     1215.84 118.82   9  < 521>  741.400  72.410                                                     
  484 PROKOPCZUK RYSZARD   3 PL-0321-12-2040   G - 15:31:13     1215.68 119.07   4  < 532>  718.730  72.390                                                     
  485 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-14-6718   GCM 15:39:48     1215.51 119.31   4  < 770>  729.060  72.380 119.311                                             
  486 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-15-7318   GCM 15:44:47     1215.49 119.56  12  < 549>  735.110  72.360 119.557                                             
  487 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-16-234    GSM 16:23:06     1215.25 119.80   4  < 504>  781.530  72.350                                                     
  488 Marcinowicz Stanisł  7 PL-0377-16-4647   G - 15:38:56     1215.21 120.05  10-  1-  0  727.830  72.330                                                     
  489 BASIEWICZ DARIUSZ    3 PL-0321-15-1011   GCM 15:33:44     1215.13 120.30   4  < 611>  721.460  72.310 120.295                                             
  490 KOPEĆ WACŁAW         3 PL-0327-13-936    G - 16:00:39     1215.05 120.54   2  < 819>  754.120  72.300                                                     
  491 WILCZEWSKI ZDZISŁAW  3 PL-0321-16-10983  G - 15:37:11     1215.04 120.79   3  < 587>  725.600  72.280                                                     
  492 WOJCIECHOWSKI PRZEM  3 PL-0321-17-844    GCM 15:35:50     1214.94 121.03   3  < 897>  723.900  72.270 121.033                                             
  493 Zieliński Dariusz    6 PL-0325-16-2067   GCM 15:20:24     1214.70 121.28  23-  1-  1  705.010  72.250 121.279                                             
  494 Krystosiak Jerzy     7 PL-0326-13-12208  G - 15:23:47     1214.63 121.53  10-  2-  0  709.080  72.240                                                     
  495 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-16-2524   G - 15:53:23     1214.58 121.77  18  < 685>  745.000  72.220                                                     
  496 Bryda Andrzej        2 PL-0320-15-73     GSM 15:34:49     1214.56 122.02   3  < 590>  722.440  72.200                                                     
  497 Kiełpiński Paweł     2 PL-0320-15-2865   G - 15:42:38     1214.25 122.26   6  < 603>  731.750  72.190                                                     
  498 Wojciuk Waldemar     7 PL-0326-15-5593   GCM 15:44:42     1214.19 122.51   3  < 628>  734.220  72.170 122.509                                             
  498 Ziętek Eugeniusz     7 PL-0326-15-6010   G - 15:30:37     1214.19 122.51  22-  3-  0  717.120  72.170                                                     
  500 Ziółkowski Stanisła  2 PL-0320-16-4286   GCM 15:28:13     1214.18 123.00  12-  1-  1  714.200  72.140 123.001                                             
  501 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-15-821    G - 15:35:15     1213.88 123.25   9  < 513>  722.560  72.130                                                     
  502 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-12-5301   G - 15:45:00     1213.75 123.49   4  < 665>  734.320  72.110                                                     
  502 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-16-10110  G - 15:34:11     1213.75 123.49   5  < 567>  721.190  72.110                                                     
  504 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-13-5160   G - 16:24:01     1213.52 123.99   5  < 534>  781.530  72.080                                                     
  505 Suchanecki Hubert    4 PL-0323-15-6669   GCM 15:43:14     1213.33 124.23   2          731.920  72.060 124.231                                             
  506 SKOLMOWSKI MARIUSZ   5 PL-0241-14-2745   GCM 16:49:20     1212.92 124.48   3  < 942>  811.850  72.050 124.477                                             
  507 Juchciński Józef     7 PL-0326-14-283    GSM 15:34:45     1212.81 124.72   5-  1-  1  721.320  72.030                                                     
  508 Forney Damian        2 PL-0320-14-2687   GCM 15:30:32     1212.75 124.97   2  < 575>  716.170  72.020 124.969                                             
  509 Pudlewski Paweł      2 PL-0320-15-652    GCM 15:30:35     1212.63 125.22   4  < 693>  716.160  72.000 125.215                                             
  510 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-15-1488   GSM 15:29:21     1212.59 125.46   5  < 522>  714.640  71.980                                                     
  511 HAŁAT CEZARY         3 PL-0327-13-3022   GCM 15:36:51     1212.53 125.71  11  < 645>  723.700  71.970                                                     
  512 Strużyński Wiesław   7 PL-0326-14-356    GCM 15:40:26     1212.46 125.95   2  < 557>  728.000  71.950 125.953                                             
  513 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-15-887    GCM 15:35:58     1212.42 126.20  10  < 518>  722.560  71.940 126.199                                             
  514 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-0323-11-3860   GCM 15:31:46     1212.39 126.45   6  < 555>  717.450  71.920 126.445                                             
  515 ZAWADZKI ROBERT      5 PL-0241-16-6048   GCM 16:26:29     1212.31 126.69  16-  1-  1  783.740  71.910 126.691                                             
  516 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9068   G - 15:46:19     1212.12 126.94  20  < 551>  734.930  71.890                                                     
  517 Stożek Czesław       6 PL-0325-13-307    G - 15:31:13     1212.09 127.18   6  < 624>  716.610  71.870                                                     
  518 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-16-327    G - 15:36:10     1212.01 127.43  11  < 618>  722.560  71.860                                                     
  519 Korczak Jerzy        4 PL-0323-13-7733   GCM 16:13:22     1211.87 127.68   3  < 746>  767.560  71.840 127.675                                             
  520 MICHON JAN I JOZEF   5 PL-0323-16-3681   GCM 16:13:44     1211.85 127.92   3  < 547>  767.990  71.830 127.921                                             
  521 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-12-539    G - 15:51:54     1211.64 128.17  10  < 687>  741.400  71.810                                                     
  522 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-13-1350   GSM 15:29:59     1211.29 128.41   6  < 758>  714.640  71.800                                                     
  523 DROZDOWSKI JANUSZ    3 PL-0321-15-8545   GSM 15:53:29     1211.25 128.66   4          743.080  71.780                                                     
  524 Zduński Marian       7 PL-0326-15-3572   G - 15:47:05     1210.86 128.91   9  < 525>  735.090  71.760                                                     
  525 Zduński Marian       7 PL-0326-15-3510   G - 15:47:09     1210.72 129.15  10  < 616>  735.090  71.750                                                     
  526 Wolski Jan           2 PL-0320-13-923    GCM 15:29:56     1210.58 129.40   3  < 536>  714.160  71.730 129.397                                             
  527 Filbrandt Andrz. i   4 PL-0323-15-3239   GCM 16:08:54     1210.54 129.64   3  < 574>  761.310  71.720 129.643                                             
  528 Machholz Mariusz     2 PL-0320-13-8443   G - 15:24:46     1210.36 129.89   5  < 634>  707.780  71.700                                                     
  529 Rogowski Tadeusz     7 PL-0326-13-10119  G - 15:34:46     1210.34 130.14  14-  2-  0  719.870  71.690                                                     
  530 Zabłotny Janusz      7 PL-0344-14-8929   GCM 15:41:57     1210.18 130.38   7  < 594>  728.470  71.670                                                     
  531 Fiałkowski Marian    4 PL-0323-13-4025   G - 15:57:43     1210.07 130.63   4  < 997>  747.480  71.650                                                     
                                                     -   8 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  532 PROKOPCZUK RYSZARD   3 PL-0321-13-3549   G - 15:33:58     1210.05 130.87   5  < 783>  718.730  71.640                                                     
  533 Plebanek Wacław      2 PL-0320-14-26     GCM 15:30:35     1209.96 131.12   5  < 586>  714.580  71.620 131.119                                             
  534 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-15-3057   G - 16:26:00     1209.80 131.37   6  < 535>  781.530  71.610                                                     
  535 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-14-8927   GSM 16:26:03     1209.71 131.61   7  < 684>  781.530  71.590                                                     
  536 Wolski Jan           2 PL-0320-15-132    G - 15:30:23     1209.66 131.86   4  < 573>  714.160  71.570                                                     
  537 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-12-6147     - 16:40:38     1209.60 132.10  17  < 548>  799.100  71.560                                                     
  538 Kujawski Mirosław I  6 PL-0325-15-4198   GCM 15:41:04     1209.50 132.35  26-  1-  1  726.990  71.540 132.349                                             
  539 Knak E. Wajnerowski  2 PL-0320-15-1748     - 15:34:05     1209.38 132.60  26-  5-  0  718.470  71.530                                                     
  540 Holc Janusz          7 PL-0326-16-7506   GCM 15:19:01     1209.24 132.84   5  < 625>  700.170  71.510 132.841                                             
  541 ORŁOWSKI KRZYSZTOF   3 PL-0321-16-4273   G - 15:53:44     1208.96 133.09  35-  3-  0  741.980  71.500                                                     
  542 Knak E. Wajnerowski  2 PL-0320-16-3599   G - 15:34:21     1208.83 133.33   2  < 716>  718.470  71.480                                                     
  543 PIĘTKA PIOTR         3 PL-0326-14-17649  GSM 15:32:47     1208.69 133.58   3  < 653>  716.490  71.460                                                     
  544 Łamek Hernryk        6 PL-0299-13-614    GCM 15:34:23     1208.66 133.83   3  < 771>  718.410  71.450 133.825                                             
  545 Watorowski Marian    2 PL-0320-14-677    GSM 15:31:03     1208.65 134.07   3  < 627>  714.370  71.430                                                     
  546 Wolski Michał        4 PL-0323-16-3148   GCM 15:51:36     1208.63 134.32   7  < 589>  739.200  71.420                                                     
  547 MICHON JAN I JOZEF   5 PL-0323-14-903    GCM 16:15:27     1208.58 134.56   4  < 622>  767.990  71.400 134.563                                             
  548 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-14-1333   G - 16:41:12     1208.56 134.81  18  < 598>  799.100  71.390                                                     
  549 Woźniakowski Roman   4 PL-0285-16-1170   G - 15:48:16     1208.53 135.06  13  < 583>  735.110  71.370                                                     
  550 MODRZEWSKI MICHAŁ    5 PL-0241-15-2835   G - 16:45:06     1208.47 135.30   3  < 666>  803.750  71.350                                                     
  551 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2020     - 15:48:16     1208.24 135.55  21  < 623>  734.930  71.340                                                     
  551 GDULA JAROSŁAW       5 PL-0241-14-2884   G - 16:20:34     1208.24 135.55   3  < 800>  773.960  71.340                                                     
  553 Marszal Grzegorz     7 PL-035-17-5952    G - 15:21:53     1208.04 136.04   4  < 731>  702.940  71.310                                                     
  554 Krystosiak Mirosław  7 PL-0326-15-16912  GSM 15:22:20     1208.00 136.29   2  < 733>  703.460  71.290                                                     
  555 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-0320-13-5902   G - 15:33:57     1207.93 136.53   7  < 644>  717.450  71.280                                                     
  556 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-14-4336   G - 15:48:23     1207.92 136.78  20  < 613>  734.880  71.260                                                     
  557 Strużyński Wiesław   7 PL-0326-14-375    GSM 15:42:53     1207.53 137.02   3  < 577>  728.000  71.240                                                     
  558 Pietrzak Andrzej     7 PL-0377-17-6106   G - 15:46:13     1207.31 137.27   3          731.890  71.230                                                     
  559 DABROWSKI SLAWOMIR   5 PL-0241-15-3375   G - 16:16:54     1207.30 137.52   2  < 759>  768.930  71.210                                                     
  560 Bęben Sławomir       4 PL-0323-15-1492   GCM 15:53:16     1206.67 137.76   4  < 591>  740.010  71.200 137.761                                             
  561 Jankowski Stanisław  7 PL-0326-11-7898   GCM 15:37:55     1206.61 138.01  35-  1-  1  721.450  71.180 138.007                                             
  562 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-15-1820   GSM 15:33:29     1206.59 138.25   2  < 572>  716.090  71.170                                                     
  563 Kowalski Krzysztof   2 PL-0320-13-530    GCM 15:33:23     1206.57 138.50   3  < 581>  715.960  71.150 138.499                                             
  564 DŁUGOKECKI WIESŁAW   5 PL-0241-16-686    G - 16:47:54     1206.54 138.75   4  < 854>  805.850  71.130                                                     
  565 Mews Arkadiusz       6 PL-0325-17-6154   GCM 15:32:13     1206.28 138.99   4  < 568>  714.380  71.120 138.991                                             
  566 Kaczmarek Maciej     7 PL-0326-16-14520  GSM 15:49:49     1206.26 139.24   3  < 808>  735.600  71.100                                                     
  567 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-13-4268   GCM 15:37:53     1206.24 139.48   6  < 701>  721.190  71.090 139.483                                             
  568 Mews Arkadiusz       6 PL-0325-17-5060   GCM 15:32:17     1206.15 139.73   5  < 965>  714.380  71.070 139.729                                             
  569 KOSECKI ROBERT       5 PL-0241-14-5646   GCM 16:27:13     1205.96 139.98   3  < 661>  780.520  71.060 139.975                                             
  570 Wróblewski Janusz    6 PL-037-14-4615    GCM 15:27:23     1205.86 140.22   3          708.300  71.040 140.221                                             
  571 JASIŃSKI RAFAŁ       3 PL-0327-14-17849  GCM 15:50:24     1205.73 140.47   3  < 636>  735.980  71.020 140.467                                             
  572 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-14-3281   G - 15:33:56     1205.67 140.71   3  < 652>  716.090  71.010                                                     
  573 Wolski Jan           2 PL-0320-12-2347   GCM 15:32:24     1205.54 140.96   5  < 952>  714.160  70.990 140.959                                             
  574 Filbrandt Andrz. i   4 PL-0323-13-6138   G - 16:11:35     1205.40 141.21   4  < 772>  761.310  70.980                                                     
  575 Forney Damian        2 PL-0320-16-5509     - 15:34:10     1205.34 141.45   3  < 976>  716.170  70.960                                                     
  576 Gburczyk Wojciech    2 PL-0320-12-6132   GSM 15:33:21     1204.92 141.70  21-  2-  1  714.940  70.940                                                     
  577 Strużyński Wiesław   7 PL-0152-15-6532   GSM 15:44:16     1204.77 141.94   4          728.000  70.930                                                     
  578 Chmurzyński Sławomi  6 PL-0304-15-2429   GSM 15:24:15     1204.59 142.19  18-  1-  1  703.780  70.910                                                     
  579 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-14-150    GCM 15:33:49     1204.21 142.44   4  < 604>  715.080  70.900 142.435                                             
  580 BUGAJSKI ZBIGNIEW    3 PL-0321-15-8175   GSM 15:53:36     1204.14 142.68   4  < 674>  738.860  70.880                                                     
  581 Kowalski Krzysztof   2 PL-0326-14-18684  GSM 15:34:40     1203.97 142.93   4  < 727>  715.960  70.870                                                     
  582 Rzeźniak Mariusz     7 PL-0326-13-4337   GSM 15:39:19     1203.96 143.17   2  < 730>  721.550  70.850                                                     
  583 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-11-62     G - 15:50:35     1203.95 143.42  14  < 640>  735.110  70.830                                                     
  584 Ossowski Grzegorz    2 PL-0320-13-3230   GSM 15:34:58     1203.73 143.67   5  < 839>  716.180  70.820                                                     
  585 Paderewski Adam      2 PL-0320-13-225    G - 15:32:06     1203.41 143.91  13  < 868>  712.540  70.800                                                     
  586 Plebanek Wacław      2 PL-0320-15-5302   G - 15:33:52     1203.27 144.16   6  < 692>  714.580  70.790                                                     
  587 WILCZEWSKI ZDZISŁAW  3 PL-0321-14-2289   GCM 15:43:06     1203.12 144.40   4  < 803>  725.600  70.770 144.403                                             
  588 Jabłoński Piotr      7 PL-035-15-2740    GCM 15:43:10     1203.00 144.65   6  < 662>  725.610  70.760                                                     
  589 Wolski Michał        4 PL-0323-15-7694   G - 15:54:28     1202.99 144.90   8  < 880>  739.200  70.740                                                     
  590 Bryda Andrzej        2 PL-0320-15-1869   GSM 15:40:38     1202.80 145.14   4  < 720>  722.440  70.720                                                     
  591 Bęben Sławomir       4 PL-0323-14-5501   GCM 15:55:22     1202.55 145.39   5  < 593>  740.010  70.710                                                     
  592 Rogowski Tadeusz     7 PL-0326-15-7155   G - 15:38:39     1202.49 145.63   2          719.870  70.690                                                     
  593 Bęben Sławomir       4 PL-0323-12-4557   GSM 15:55:25     1202.45 145.88   6  < 600>  740.010  70.680                                                     
  594 Zabłotny Janusz      7 PL-0344-14-8946   GSM 15:45:51     1202.39 146.13   8  < 714>  728.470  70.660                                                     
  595 Adrych Kazimierz     6 PL-0325-14-4522   GSM 15:31:19     1202.37 146.37   6-  2-  2  710.980  70.650                                                     
  596 Rafiński Bartłomiej  7 PL-0326-16-11973  GSM 15:49:46     1202.33 146.62   2  < 927>  733.140  70.630                                                     
  597 Betke Kazimierz      7 PL-0326-15-4261   GSM 15:47:20     1202.26 146.86   8  < 709>  730.170  70.610                                                     
  598 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-14-1247   G - 16:44:44     1202.14 147.11  19  < 617>  799.100  70.600                                                     
  599 Wiśniewski Marian    4 PL-0323-15-7760   G - 15:50:45     1202.03 147.36   8-  1-  0  734.140  70.580                                                     
  600 Bęben Sławomir       4 PL-0323-12-4563   GSM 15:55:39     1202.00 147.60   7  < 646>  740.010  70.570                                                     
  601 Wróblewski   Adam A  6 PL-037-14-4185    GSM 15:25:22     1201.83 147.85   6  < 792>  703.510  70.550                                                     
  602 Czopek Łukasz        4 PL-0299-14-1148   GCM 15:53:05     1201.75 148.09  10  < 754>  736.770  70.540                                                     
  603 Kiełpiński Paweł     2 PL-0320-15-2807   GSM 15:48:55     1201.72 148.34   7  < 648>  731.750  70.520                                                     
  604 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-16-636    G - 15:35:04     1201.68 148.59   5  < 668>  715.080  70.500                                                     
  605 Sulecki Marceli      7 PL-0326-14-3419   GCM 15:41:28     1201.56 148.83   2          722.700  70.490 148.831                                             
  606 Zarembski Zdzisław   7 PL-326-15-14049   GCM 15:38:45     1201.50 149.08   3  < 705>  719.400  70.470 149.077                                             
  607 Błoński Janusz       7 PL-0326-16-13049  GCM 15:53:54     1201.42 149.32   5  < 767>  737.550  70.460 149.323                                             
                                                     -   9 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  608 Gajewski Ryszard     4 PL-0323-16-286    G - 16:13:36     1201.31 149.57   2  < 631>  761.150  70.440                                                     
  609 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-14-1177   G - 15:42:26     1201.21 149.82  13  < 729>  723.650  70.430                                                     
  610 Stasiewski Waldemar  2 PL-0320-15-4714   G - 15:35:22     1200.84 150.06   2  < 728>  714.940  70.410                                                     
  611 BASIEWICZ DARIUSZ    3 PL-0326-14-17626  GCM 15:40:51     1200.73 150.31   5  < 614>  721.460  70.390                                                     
  612 SLIWINSKI PIOTR      5 PL-0177-13-1766   GSM 16:50:27     1200.60 150.55  14-  5-  5  804.940  70.380                                                     
  613 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2636     - 15:52:06     1200.59 150.80  21  < 680>  734.880  70.360                                                     
  614 BASIEWICZ DARIUSZ    3 PL-0321-13-1958   GCM 15:40:57     1200.53 151.05   6  < 946>  721.460  70.350                                                     
  615 Ziętek Eugeniusz     7 PL-0326-15-6143   G - 15:37:23     1200.44 151.29   2  < 941>  717.120  70.330                                                     
  616 Zduński Marian       7 PL-0326-17-5263     - 15:52:24     1200.34 151.54  11  < 675>  735.090  70.310                                                     
  617 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-13-7682   GSM 16:45:52     1200.09 151.78  20  < 620>  799.100  70.300                                                     
  618 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-16-4946     - 15:42:09     1199.97 152.03  12  < 769>  722.560  70.280                                                     
  619 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-13-3918   G - 15:50:42     1199.90 152.28   8  < 658>  732.780  70.270                                                     
  620 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-11828    - 16:46:00     1199.85 152.52  21  < 710>  799.100  70.250                                                     
  621 Okrajni Zenon        2 PL-0320-14-2976   GCM 15:35:15     1199.82 152.77   6  < 712>  714.190  70.240 152.768                                             
  622 MICHON JAN I JOZEF   5 PL-0323-13-7546   GSM 16:20:07     1199.77 153.01   5  < 737>  767.990  70.220                                                     
  623 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2153   G - 15:52:36     1199.69 153.26  22  < 658>  734.930  70.200                                                     
  624 Stożek Czesław       6 PL-0325-12-3828   GCM 15:37:20     1199.68 153.51   7  < 650>  716.610  70.190                                                     
  625 Cerski Mariusz       4 PL-0323-14-8045   GSM 15:51:37     1199.67 153.75  19  < 628>  733.740  70.170                                                     
  625 Holc Janusz          7 PL-0326-15-16222  GCM 15:23:38     1199.67 153.75   6  < 672>  700.170  70.170 153.752                                             
  627 Watorowski Marian    2 PL-0320-12-5991   GCM 15:35:32     1199.55 154.24   4  < 808>  714.370  70.140 154.244                                             
  628 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7098   G - 15:51:45     1199.41 154.49  20  < 637>  733.740  70.130                                                     
  628 Wojciuk Waldemar     7 PL-0326-13-3678   GCM 15:52:09     1199.41 154.49   4  < 894>  734.220  70.130 154.490                                             
  630 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-16-4229   GSM 15:56:11     1198.93 154.98   5  < 663>  738.760  70.090                                                     
  631 Gajewski Ryszard     4 PL-075-15-5637    G - 16:14:54     1198.85 155.23   3  < 633>  761.150  70.080                                                     
  632 Weisbrot Romuald     6 PL-0325-11-4406   GSM 15:39:05     1198.83 155.47  13-  1-  1  718.200  70.060                                                     
  633 Gajewski Ryszard     4 PL-075-15-5642    GSM 16:14:59     1198.69 155.72   4  < 789>  761.150  70.050                                                     
  634 Machholz Mariusz     2 PL-0320-14-888    GSM 15:30:44     1198.14 155.97   6  < 738>  707.780  70.030                                                     
  635 Niemczyk Edward      7 PL-0377-16-6682   G - 15:46:09     1198.12 156.21  10-  2-  0  726.240  70.020                                                     
  636 JASIŃSKI RAFAŁ       3 PL-0321-17-8411   G - 15:54:21     1197.98 156.46   4  < 708>  735.980  70.000                                                     
  637 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7157   G - 15:52:30     1197.94 156.70  21  < 656>  733.740  69.980                                                     
  638 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-12-1432     - 16:22:17     1197.93 156.95   5  < 721>  769.410  69.970                                                     
  639 Pipczyński Tadeusz   4 PL-0324-15-537    G - 16:08:59     1197.87 157.20   6          753.440  69.950                                                     
  640 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-15-7369   GCM 15:53:42     1197.83 157.44  15  < 677>  735.110  69.940                                                     
  641 Karpus Jan           4 PL-0323-16-6159   GCM 16:15:08     1197.80 157.69  15-  3-  3  760.760  69.920 157.688                                             
  642 Kurzyński Grzegorz   2 PL-0320-14-583    GSM 15:36:43     1197.65 157.93   5          714.660  69.910                                                     
  643 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-17-4850   GSM 15:59:22     1197.56 158.18   8  < 698>  741.730  69.890                                                     
  644 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-0320-14-1796   G - 15:39:08     1197.48 158.43   8  < 742>  717.450  69.870                                                     
  645 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-516    G - 15:44:23     1197.42 158.67  12  < 699>  723.700  69.860                                                     
  646 Bęben Sławomir       4 PL-0323-15-1499   GCM 15:58:03     1197.33 158.92   8  < 796>  740.010  69.840                                                     
  647 Ciborski Jan         7 PL-0326-13-4748   GCM 15:48:38     1197.27 159.16   3  < 717>  728.700  69.830 159.164                                             
  648 Kiełpiński Paweł     2 PL-0323-14-8794   G - 15:51:22     1196.91 159.41   8  < 649>  731.750  69.810                                                     
  649 Kiełpiński Paweł     2 PL-0320-15-2899   GSM 15:51:23     1196.88 159.66   9          731.750  69.800                                                     
  650 Stożek Czesław       6 PL-0325-16-4835   GCM 15:38:49     1196.71 159.90   8  < 858>  716.610  69.780                                                     
  651 Beszczyński Mirosła  2 PL-0270-09-10349  G - 15:40:08     1196.52 160.15   6  < 752>  718.070  69.760                                                     
  652 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-16-3156   GCM 15:38:29     1196.51 160.39   4  < 702>  716.090  69.750 160.394                                             
  653 PIĘTKA PIOTR         3 PL-0326-14-17670  G - 15:39:09     1195.84 160.64   4  < 756>  716.490  69.730                                                     
  654 Kraiński Piotr       6 PL-0325-14-3517   GCM 15:42:20     1195.77 160.89   2  < 794>  720.250  69.720 160.886                                             
  655 Kawski Stanisław     4 PL-0323-16-533    G - 16:16:27     1195.68 161.13   5  < 695>  760.990  69.700                                                     
  656 Cerski Mariusz       4 PL-0323-15-7039     - 15:53:49     1195.37 161.38  22  < 691>  733.740  69.690                                                     
  657 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-15-3337   G - 16:10:21     1195.34 161.62   5  < 660>  753.480  69.670                                                     
  658 Cerski Sławomir      4 PL-0323-12-103    G - 15:54:52     1195.27 161.87  23  < 781>  734.930  69.650                                                     
  658 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-15-8285   G - 15:53:04     1195.27 161.87   9  < 833>  732.780  69.650                                                     
  660 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-14-2214   G - 16:10:26     1195.18 162.36   6  < 736>  753.480  69.620                                                     
  661 KOSECKI ROBERT       5 PL-0241-15-6677   G - 16:33:08     1195.04 162.61   4  < 777>  780.520  69.610                                                     
  662 Jabłoński Piotr      7 PL-0326-16-4782   GSM 15:47:12     1195.01 162.85   7  < 829>  725.610  69.590                                                     
  663 BIEŃKOWSKI PATRYK    3 PL-0326-14-6673   GSM 15:48:34     1194.92 163.10   2  < 671>  727.190  69.570                                                     
  663 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-16-4218   GSM 15:58:15     1194.92 163.10   6  < 877>  738.760  69.570                                                     
  665 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-13-18811  GCM 15:54:38     1194.73 163.59   5  < 689>  734.320  69.540 163.592                                             
  666 MODRZEWSKI MICHAŁ    5 PL-0319-15-6307   GSM 16:52:53     1194.49 163.84   4  < 667>  803.750  69.530                                                     
  667 MODRZEWSKI MICHAŁ    5 PL-053-13-10067   G - 16:52:55     1194.43 164.08   5  < 964>  803.750  69.510                                                     
  668 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-13-3749     - 15:38:43     1194.36 164.33   6  < 700>  715.080  69.500                                                     
  669 Karpus Jan           4 PL-0323-16-3678   GSM 16:17:01     1194.25 164.58   2  < 939>  760.760  69.480                                                     
  670 Lehman Robert        6 PL-0323-15-8728   GCM 15:54:34     1194.11 164.82   7-  1-  1  733.860  69.460 164.822                                             
  671 BIEŃKOWSKI PATRYK    3 PL-0344-15-18335  G - 15:49:08     1193.81 165.07   3  < 836>  727.190  69.450                                                     
  672 Holc Janusz          7 PL-0326-14-11825  GSM 15:26:32     1193.74 165.31   7  < 689>  700.170  69.430                                                     
  673 GAJEWSKI TADEUSZ     5 PL-0241-14-643    G - 16:34:19     1193.69 165.56  13-  2-  1  781.050  69.420                                                     
  674 BUGAJSKI ZBIGNIEW    3 PL-0321-15-8201   GCM 15:59:04     1193.51 165.81   5  < 864>  738.860  69.400 165.806                                             
  675 Zduński Marian       7 PL-0326-15-3578   G - 15:56:06     1193.13 166.05  12  < 790>  735.090  69.390                                                     
  676 Kaczmarek Piotr      7 PL-0377-16-8879   G - 15:46:49     1193.05 166.30  15-  5-  0  723.960  69.370                                                     
  677 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-16-5571   G - 15:56:10     1193.04 166.54  16  < 869>  735.110  69.350                                                     
  678 Kaczmarek Piotr      7 PL-0377-16-8878   G - 15:47:04     1192.55 166.79   2  < 679>  723.960  69.340                                                     
  679 Kaczmarek Piotr      7 PL-0377-09-2905   G - 15:47:17     1192.13 167.04   3  < 688>  723.960  69.320                                                     
  680 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-14-4331   G - 15:56:28     1192.08 167.28  22  < 930>  734.880  69.310                                                     
  681 OKUROWSKI KRZYSZTOF  3 PL-0321-16-1990   GSM 16:02:27     1191.90 167.53   3  < 724>  741.900  69.290                                                     
  682 JASIENIECKI BOGDAN   3 PL-0321-16-1760   G - 16:02:41     1191.68 167.77  10-  1-  0  742.040  69.280                                                     
  683 Kamiński Tomasz      4 PL-0323-17-8330   GSM 15:59:27     1191.62 168.02  10-  3-  3  738.150  69.260                                                     
                                                     -  10 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  684 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-12-10544  GCM 16:35:53     1191.57 168.27   8  < 751>  781.530  69.240 168.266                                             
  685 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-16-2526   G - 16:05:14     1191.56 168.51  19  < 817>  745.000  69.230                                                     
  686 Mądraszewski Jerzy   7 PL-041-13-8626    G - 15:47:39     1191.53 168.76   7-  1-  0  724.030  69.210                                                     
  687 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-15-668    GCM 16:02:16     1191.45 169.00  11  < 784>  741.400  69.200 169.004                                             
  688 Kaczmarek Piotr      7 PL-0188-14-2828   G - 15:47:38     1191.44 169.25   4  < 696>  723.960  69.180                                                     
  689 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-16-11823  GCM 15:56:26     1191.24 169.50   6  < 718>  734.320  69.170 169.496                                             
  689 Holc Janusz          7 PL-0326-15-16176  G - 15:27:46     1191.24 169.50   8  < 757>  700.170  69.170                                                     
  691 Cerski Mariusz       4 PL-0323-13-5188   G - 15:56:03     1191.04 169.99  23  < 750>  733.740  69.130                                                     
  692 Plebanek Wacław      2 PL-0320-14-8      GSM 15:40:02     1190.90 170.23   7  < 725>  714.580  69.120                                                     
  693 Pudlewski Paweł      2 PL-0320-13-321    GCM 15:41:25     1190.79 170.48   5          716.160  69.100                                                     
  694 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-13-1944   G - 15:50:22     1190.74 170.73   7  <1005>  726.790  69.090                                                     
  695 Kawski Stanisław     4 PL-0323-16-568    GSM 16:19:06     1190.72 170.97   6  < 697>  760.990  69.070                                                     
  696 Kaczmarek Piotr      7 PL-0377-16-8890   G - 15:48:03     1190.63 171.22   5          723.960  69.060                                                     
  697 Kawski Stanisław     4 PL-0323-15-202    G - 16:19:15     1190.44 171.46   7  < 802>  760.990  69.040                                                     
  698 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-16-9696   G - 16:03:06     1190.39 171.71   9  < 853>  741.730  69.020                                                     
  699 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-5758   G - 15:48:00     1190.30 171.96  13  < 828>  723.700  69.010                                                     
  700 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-16-626    GCM 15:40:47     1190.25 172.20   7  < 838>  715.080  68.990                                                     
  701 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-14-3475   GCM 15:45:59     1190.12 172.45   7  < 711>  721.190  68.980                                                     
  702 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-11-6408   G - 15:41:42     1190.11 172.69   5  < 719>  716.090  68.960                                                     
  703 Lidzbarski Edward    6 PL-0325-14-3449   G - 15:39:13     1190.05 172.94  16-  1-  0  713.100  68.940                                                     
  704 Fołtyn Wiesław       7 PL-0326-15-12063  GCM 15:47:05     1189.97 173.19   2          722.410  68.930 173.186                                             
  705 Zarembski Zdzisław   7 PL-326-12-10024   GCM 15:44:34     1189.94 173.43   4  < 799>  719.400  68.910 173.432                                             
  706 Sewerynowicz Mariol  2 PL-0320-16-5047   G - 15:52:25     1189.86 173.68  19-  5-  2  728.690  68.900                                                     
  707 Noskowicz Jerzy      7 PL-0326-12-12025  G - 15:48:16     1189.68 173.92   7-  1-  0  723.640  68.880                                                     
  708 JASIŃSKI RAFAŁ       3 PL-0327-14-17826  GSM 15:58:39     1189.66 174.17   5  < 779>  735.980  68.870                                                     
  709 Betke Kazimierz      7 PL-0326-15-4266   GSM 15:53:49     1189.56 174.42   9  < 763>  730.170  68.850                                                     
  710 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-12-6181   GCM 16:51:47     1189.52 174.66  22  < 786>  799.100  68.830                                                     
  711 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-14-3498   GSM 15:46:18     1189.49 174.91   8  < 745>  721.190  68.820                                                     
  712 Okrajni Zenon        2 PL-0325-16-3764     - 15:40:34     1189.19 175.15   7  < 818>  714.190  68.800                                                     
  713 żYCHNIEWICZ MARIUSZ  3 PL-0321-16-2934   GSM 16:01:59     1188.91 175.40  14-  3-  2  739.480  68.790                                                     
  714 Zabłotny Janusz      7 PL-0344-17-19429    - 15:52:44     1188.89 175.65   9  < 991>  728.470  68.770                                                     
  715 Kurzynowski Jan      7 PL-0326-14-16881  GSM 15:48:09     1188.72 175.89   3  < 860>  722.920  68.760                                                     
  716 Knak E. Wajnerowski  2 PL-0320-15-1743   G - 15:44:32     1188.47 176.14   3  < 856>  718.470  68.740                                                     
  717 Ciborski Jan         7 PL-040-14-4092    GCM 15:53:09     1188.45 176.38   4  < 780>  728.700  68.720 176.384                                             
  718 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-16-11841  G - 15:57:56     1188.35 176.63   7  < 739>  734.320  68.710                                                     
  719 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-15-1803   GSM 15:42:42     1188.14 176.88   6  < 824>  716.090  68.690                                                     
  720 Bryda Andrzej        2 PL-0320-15-1861   GCM 15:48:20     1187.57 177.12   5  < 735>  722.440  68.680 177.122                                             
  721 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-12-1519   G - 16:27:54     1187.54 177.37   6  < 888>  769.410  68.660                                                     
  722 BRZÓZKA JERZY        5 PL-0323-13-7814   GSM 16:34:41     1187.25 177.61  13-  1-  1  777.270  68.650                                                     
  723 TITZ JERZY MALGORZA  1 PL-319-14-2078    G - 16:55:12     1187.13 177.86  20-  1-  0  801.550  68.630                                                     
  724 OKUROWSKI KRZYSZTOF  3 PL-0321-15-7818   GSM 16:05:00     1187.04 178.11   4  < 986>  741.900  68.610                                                     
  725 Plebanek Wacław      2 PL-0320-13-3642   GSM 15:42:01     1186.98 178.35   8  < 782>  714.580  68.600                                                     
  726 SLIWINSKI PIOTR      5 PL-0319-15-6143   GCM 16:58:10     1186.94 178.60   2  < 761>  804.940  68.580 178.598                                             
  727 Kowalski Krzysztof   2 PL-0320-14-3831   GSM 15:43:19     1186.71 178.84   5  < 851>  715.960  68.570                                                     
  728 Stasiewski Waldemar  2 PL-0320-16-1738   GCM 15:42:28     1186.69 179.09   3  < 827>  714.940  68.550 179.090                                             
  729 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-13-5055   G - 15:49:51     1186.60 179.34  14  < 822>  723.650  68.540                                                     
  730 Rzeźniak Mariusz     7 PL-0326-15-12291  GCM 15:48:16     1186.24 179.58   3  < 755>  721.550  68.520 179.582                                             
  731 Marszal Grzegorz     7 PL-0326-13-14021  GSM 15:32:36     1186.20 179.83   5          702.940  68.500                                                     
  732 Kowalski Włodzimier  7 PL-0326-14-17010  G - 15:52:54     1186.10 180.07  13-  1-  0  726.960  68.490                                                     
  733 Krystosiak Mirosław  7 PL-0326-11-3430     - 15:33:07     1186.04 180.32   3          703.460  68.470                                                     
  734 Gawin  Tomasz        4 PL-0327-13-233    G - 16:04:31     1185.77 180.57  12  < 943>  740.530  68.460                                                     
  735 Bryda Andrzej        2 PL-0320-14-3216   G - 15:49:18     1185.69 180.81   6  < 760>  722.440  68.440                                                     
  736 Żebrowski Marcin     4 PL-055-14-2430    GCM 16:15:29     1185.68 181.06   7  < 825>  753.480  68.430 181.058                                             
  737 MICHON JAN I JOZEF   5 PL-0323-14-918    GSM 16:27:44     1185.66 181.30   6  < 992>  767.990  68.410                                                     
  738 Machholz Mariusz     2 PL-0320-13-4874   GCM 15:37:00     1185.56 181.55   7          707.780  68.390 181.550                                             
  739 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-13-18843  G - 15:59:30     1185.34 181.80   8  < 936>  734.320  68.380                                                     
  740 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-15-698    G - 15:55:36     1185.27 182.04   9  < 741>  729.650  68.360                                                     
  741 Gajdziński Tadeusz   7 PL-0377-14-1804   GSM 15:55:50     1184.82 182.29  10          729.650  68.350                                                     
  742 SZEFLER KRZYSZTOF    1 PL-189-14-2822    G - 16:37:40     1184.60 182.53   8-  1-  0  779.070  68.330                                                     
  742 Wiśniewski Krzyszto  2 PL-0320-15-4229   GCM 15:45:39     1184.60 182.53   9          717.450  68.330                                                     
  744 Ruszyński Andrzej    7 PL-0326-15-9961   G - 15:51:56     1184.59 183.03  15-  1-  0  724.890  68.300                                                     
  745 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-13-4294   G - 15:49:08     1183.96 183.27   9  < 821>  721.190  68.280                                                     
  746 Korczak Jerzy        4 PL-0323-14-2037   GCM 16:28:25     1183.75 183.52   4  < 882>  767.560  68.270 183.518                                             
  747 Zambrzycki Ryszard   7 PL-0326-15-3405   GSM 16:02:08     1183.73 183.76  14-  2-  2  736.440  68.250                                                     
  748 ROBACZEWSKI KRZYSZT  1 PL-319-16-2084    G - 16:49:37     1183.39 184.01   6-  1-  0  792.420  68.240                                                     
  749 Tomala Piotr         7 PL-0326-15-17156  GSM 15:34:30     1183.16 184.26  10-  2-  2  703.390  68.220                                                     
  750 Cerski Mariusz       4 PL-0323-14-8026   G - 16:00:10     1183.13 184.50  24          733.740  68.200                                                     
  751 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0239-16-10975  G - 16:40:38     1183.00 184.75   9  < 870>  781.530  68.190                                                     
  752 Beszczyński Mirosła  2 PL-0320-15-2154   GSM 15:47:01     1182.95 184.99   7          718.070  68.170                                                     
  753 Sewerynowicz Mariol  2 PL-0320-15-307    GCM 15:56:02     1182.87 185.24   2  < 846>  728.690  68.160 185.240                                             
  754 Czopek Łukasz        4 PL-0323-15-9395   GSM 16:02:55     1182.78 185.49  11  < 871>  736.770  68.140                                                     
  755 Rzeźniak Mariusz     7 PL-0394-16-5135   G - 15:50:03     1182.77 185.73   4  <1010>  721.550  68.130                                                     
  756 PIĘTKA PIOTR         3 PL-0326-14-1782   GCM 15:45:48     1182.72 185.98   5  < 848>  716.490  68.110 185.978                                             
  757 Holc Janusz          7 PL-0326-14-11840  GCM 15:32:03     1182.62 186.22   9  < 813>  700.170  68.090 186.224                                             
  758 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-13-1327   GSM 15:44:19     1182.56 186.47   7  < 814>  714.640  68.080                                                     
  759 DABROWSKI SLAWOMIR   5 PL-0241-14-8771   GCM 16:30:15     1182.51 186.72   3          768.930  68.060 186.716                                             
                                                     -  11 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  760 Bryda Andrzej        2 PL-0320-15-1868   GCM 15:50:58     1182.45 186.96   7  < 876>  722.440  68.050 186.962                                             
  761 SLIWINSKI PIOTR      5 PL-0241-15-2946   GCM 17:00:45     1182.43 187.21   3  < 862>  804.940  68.030 187.208                                             
  762 Kamiński Tomasz      4 PL-0323-15-9125   GCM 16:04:22     1182.24 187.45   2  < 963>  738.150  68.020 187.454                                             
  763 Betke Kazimierz      7 PL-0326-12-15017  G - 15:57:39     1182.17 187.70  10  < 948>  730.170  68.000                                                     
  764 GRUZLEWSKI JÓZEF     5 PL-0241-14-10681  G - 16:59:57     1181.63 187.95  24-  3-  0  803.450  67.980                                                     
  765 Kudliński Piotr      7 PL-0377-14-5960   G - 15:59:30     1181.36 188.19   8-  1-  0  731.850  67.970                                                     
  766 Bucholc Wojciech     2 PL-0320-16-177    GSM 15:44:18     1181.30 188.44   3          713.860  67.950                                                     
  767 Błoński Janusz       7 PL-0326-17-6557     - 16:04:25     1181.18 188.68   6  < 812>  737.550  67.940                                                     
  768 JAROSZ WITOLD        1 PL-319-13-01223   G - 16:50:46     1181.11 188.93   3          792.250  67.920                                                     
  769 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-15-850    G - 15:51:47     1181.07 189.18  13  < 773>  722.560  67.910                                                     
  770 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-15-2513   G - 15:57:19     1181.02 189.42   5  < 857>  729.060  67.890                                                     
  771 Łamek Hernryk        6 PL-0325-15-2806   GCM 15:48:20     1180.95 189.67   4          718.410  67.870                                                     
  772 Filbrandt Andrz. i   4 PL-0323-16-7045   G - 16:24:42     1180.88 189.91   5  < 820>  761.310  67.860                                                     
  773 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-13-625    G - 15:51:55     1180.81 190.16  14  < 776>  722.560  67.840                                                     
  774 Żywica Mirosław      7 PL-0377-16-8228   G - 15:51:59     1180.65 190.41   6-  1-  0  722.540  67.830                                                     
  775 Górski Wiesław       7 PL-0326-15-11590  GCM 15:50:20     1180.55 190.65   4  < 807>  720.530  67.810 190.652                                             
  776 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-14-753    GCM 15:52:07     1180.43 190.90  15  < 909>  722.560  67.800                                                     
  777 KOSECKI ROBERT       5 PL-0241-14-5608   G - 16:41:14     1180.40 191.14   5          780.520  67.780                                                     
  778 GRZYWACZEWSKI PIOTR  1 PL-173-11-  137   G - 16:53:00     1179.50 191.39  27-  1-  0  793.800  67.760                                                     
  779 JASIŃSKI RAFAŁ       3 PL-0321-16-2815   G - 16:04:00     1179.46 191.64   6  < 881>  735.980  67.750                                                     
  780 Ciborski Jan         7 PL-0326-14-9280   G - 15:57:50     1179.44 191.88   5  < 835>  728.700  67.730                                                     
  781 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9027   GCM 16:03:18     1179.10 192.13  24  < 811>  734.930  67.720 192.128                                             
  782 Plebanek Wacław      2 PL-0320-12-5625   G - 15:46:05     1179.01 192.37   9  < 998>  714.580  67.700                                                     
  783 PROKOPCZUK RYSZARD   3 PL-0321-14-3875   G - 15:49:41     1178.86 192.62   6  < 787>  718.730  67.690                                                     
  784 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-17-3018   G - 16:08:55     1178.85 192.87  12  < 914>  741.400  67.670                                                     
  785 Jagielski Kazimierz  4 PL-0324-09-7503   GSM 16:24:03     1178.84 193.11   4  < 929>  759.230  67.650                                                     
  786 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-12-6259   GSM 16:58:05     1178.47 193.36  23  < 892>  799.100  67.640                                                     
  787 PROKOPCZUK RYSZARD   3 PL-0321-12-4546     - 15:49:54     1178.44 193.60   7          718.730  67.620                                                     
  788 GAJEWSKI TADEUSZ     5 PL-0241-14-623    GSM 16:42:49     1178.38 193.85   2          781.050  67.610                                                     
  789 Gajewski Ryszard     4 PL-075-16-5134    G - 16:25:59     1178.28 194.10   5  < 804>  761.150  67.590                                                     
  790 Zduński Marian       7 PL-0326-17-5273     - 16:04:06     1177.84 194.34  13  < 805>  735.090  67.570                                                     
  791 Bober Leszek         7 PL-035-14-9116    GCM 15:40:11     1177.71 194.59   3          706.840  67.560 194.588                                             
  792 Wróblewski   Adam A  6 PL-0325-16-2868   GSM 15:37:22     1177.69 194.83   7          703.510  67.540                                                     
  793 Szadowski Sławomir   4 PL-0323-16-81     G - 16:06:15     1177.66 195.08   4          737.510  67.530                                                     
  794 Kraiński Piotr       6 PL-0325-14-3510   G - 15:51:37     1177.62 195.33   3  < 810>  720.250  67.510                                                     
  794 ORŁOWSKI KRZYSZTOF   3 PL-0321-16-3909   G - 16:10:04     1177.62 195.33   2  <1004>  741.980  67.510                                                     
  796 Bęben Sławomir       4 PL-0323-16-648    GSM 16:08:25     1177.58 195.82   9  < 958>  740.010  67.480                                                     
  797 Sarnecki Józef       4 PL-0323-14-7014   G - 16:05:55     1177.54 196.06  10-  1-  0  737.040  67.460                                                     
  798 Tomala Piotr         7 PL-0326-15-17131  GCM 15:37:25     1177.39 196.31   2          703.390  67.450 196.310                                             
  799 Zarembski Zdzisław   7 PL-326-12-10034   GCM 15:51:02     1177.35 196.56   5          719.400  67.430                                                     
  800 GDULA JAROSŁAW       5 PL-0323-15-9551   GCM 16:37:25     1177.28 196.80   4  < 883>  773.960  67.420 196.802                                             
  801 RUPINSKI ZBIGNIEW    1 PL-319-11-1564    G - 16:40:38     1176.77 197.05  14-  1-  0  777.410  67.400                                                     
  802 Kawski Stanisław     4 PL-0323-15-226    GCM 16:26:42     1176.73 197.29   8  < 842>  760.990  67.390 197.294                                             
  803 WILCZEWSKI ZDZISŁAW  3 PL-0321-13-253    GSM 15:56:38     1176.71 197.54   5  < 889>  725.600  67.370                                                     
  804 Gajewski Ryszard     4 PL-0323-13-6073   G - 16:27:02     1176.37 197.79   6  < 837>  761.150  67.350                                                     
  805 Zduński Marian       7 PL-0326-17-5202     - 16:04:54     1176.33 198.03  14  < 805>  735.090  67.340                                                     
  805 Zduński Marian       7 PL-0326-15-3505   GSM 16:04:54     1176.33 198.03  15  < 935>  735.090  67.340                                                     
  807 Górski Wiesław       7 PL-0326-14-2384   GCM 15:52:32     1176.31 198.52   5  < 843>  720.530  67.310 198.524                                             
  808 Kaczmarek Maciej     7 PL-0326-16-14593  GSM 16:05:27     1176.11 198.77   4  < 891>  735.600  67.290                                                     
  808 Watorowski Marian    2 PL-0320-15-4850   G - 15:47:24     1176.11 198.77   5          714.370  67.290                                                     
  810 Kraiński Piotr       6 PL-0325-13-155    G - 15:52:26     1176.05 199.26   4          720.250  67.260                                                     
  811 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9126   G - 16:04:56     1176.01 199.51  25  < 949>  734.930  67.240                                                     
  812 Błoński Janusz       7 PL-0326-14-15004  GCM 16:07:16     1175.82 199.75   7          737.550  67.230                                                     
  813 Holc Janusz          7 PL-0326-14-11865  GCM 15:35:33     1175.67 200.00  10  < 900>  700.170  67.210                                                     
  ---------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                                       
  814 Lebiatowski Józef    2 PL-11-434637      G - 15:47:52     1175.65 200.25   8  < 814>  714.640  67.200                                                     
  814 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-11-5046   G - 15:47:52     1175.65 200.25   9  < 925>  714.640  67.200                                                     
  814 Michalski Łukasz     7 PL-0326-13-611    GCM 15:58:02     1175.65 200.25   3          726.590  67.200                                                     
  817 Kuczorski Wojciech   4 PL-0323-15-524    G - 16:13:48     1175.45 200.98  20          745.000  67.150                                                     
  818 Okrajni Zenon        2 PL-0320-14-738    GSM 15:47:44     1175.17 201.23   8  < 903>  714.190  67.130                                                     
  819 KOPEĆ WACŁAW         3 PL-0163-14-8049   G - 16:21:50     1174.95 201.48   3  < 890>  754.120  67.120                                                     
  820 Filbrandt Andrz. i   4 PL-0323-16-7056   GCM 16:28:04     1174.74 201.72   6  < 840>  761.310  67.100                                                     
  821 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-14-3446   G - 15:53:57     1174.67 201.97  10  < 905>  721.190  67.090                                                     
  822 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-14-1139   G - 15:56:04     1174.63 202.21  15  < 971>  723.650  67.070                                                     
  823 Duda Edward          2 PL-0320-16-3336   GSM 15:47:34     1174.51 202.46   3          713.590  67.060                                                     
  824 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-15-1801   G - 15:49:42     1174.50 202.71   7  < 931>  716.090  67.040                                                     
  825 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-14-2261   G - 16:21:34     1174.44 202.95   8  < 872>  753.480  67.020                                                     
  826 Cwalina Jan          4 PL-0323-12-56     G - 16:12:04     1174.39 203.20   2          742.290  67.010                                                     
  827 Stasiewski Waldemar  2 PL-0320-13-4537   GCM 15:48:53     1174.18 203.44   4  < 960>  714.940  66.990                                                     
  828 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-14-671    G - 15:56:22     1174.14 203.69  14  < 898>  723.700  66.980                                                     
  829 Jabłoński Piotr      7 PL-058-16-1704      - 15:58:03     1174.03 203.94   8          725.610  66.960                                                     
  830 Magdziarek Jan       7 PL-0326-13-419    GCM 15:56:45     1173.99 204.18   6-  1-  1  724.060  66.940                                                     
  831 Zambrzycki Ryszard   7 PL-0326-12-16732  GCM 16:07:18     1173.98 204.43   2          736.440  66.930                                                     
  832 Polatowski Jan       7 PL-0377-16-7708   G - 15:54:50     1173.86 204.67  10-  2-  0  721.730  66.910                                                     
  833 Graczyk  Jarosław i  6 PL-0325-14-3605   GCM 15:51:25     1173.73 204.92   2  < 849>  717.640  66.900                                                     
  833 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-15-8207   G - 16:04:19     1173.73 204.92  10  < 923>  732.780  66.900                                                     
                                                     -  12 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  835 Ciborski Jan         7 PL-0326-14-17454    - 16:00:51     1173.71 205.41   6  < 845>  728.700  66.870                                                     
  836 BIEŃKOWSKI PATRYK    3 PL-0321-16-4020   GSM 15:59:37     1173.61 205.66   4  <1000>  727.190  66.850                                                     
  837 Gajewski Ryszard     4 PL-0323-16-172    G - 16:28:45     1173.26 205.90   7  < 861>  761.150  66.830                                                     
  838 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-14-133    GSM 15:49:32     1173.16 206.15   8  < 956>  715.080  66.820                                                     
  839 Ossowski Grzegorz    2 PL-0320-12-4236     - 15:50:36     1172.91 206.40   6  < 938>  716.180  66.800                                                     
  840 Filbrandt Andrz. i   4 PL-0323-15-3209   GSM 16:29:09     1172.78 206.64   7  < 844>  761.310  66.790                                                     
  841 STĘPIEŃ JAN          5 PL-0241-15-4802   GSM 16:41:13     1172.76 206.89  22-  1-  1  775.450  66.770                                                     
  842 Kawski Stanisław     4 PL-0323-14-738    G - 16:28:57     1172.65 207.13   9  < 887>  760.990  66.760                                                     
  843 Górski Wiesław       7 PL-0326-15-11578  GCM 15:54:29     1172.58 207.38   6  < 874>  720.530  66.740                                                     
  844 Filbrandt Andrz. i   4 PL-0323-16-7011   G - 16:29:32     1172.09 207.63   8          761.310  66.720                                                     
  845 Ciborski Jan         7 PL-0326-13-4798     - 16:01:47     1171.95 207.87   7  < 855>  728.700  66.710                                                     
  846 Sewerynowicz Mariol  2 PL-0320-16-5038   G - 16:01:47     1171.94 208.12   3  < 875>  728.690  66.690                                                     
  847 KAMINSKI EDMUNDT KA  1 PL-319-15-  699   G - 16:45:11     1171.81 208.36  10-  2-  0  779.470  66.680                                                     
  848 PIĘTKA PIOTR         3 PL-0326-14-1781   GCM 15:51:35     1171.53 208.61   6  < 866>  716.490  66.660                                                     
  849 Graczyk  Jarosław i  6 PL-0325-15-293      - 15:52:37     1171.43 208.86   3  < 980>  717.640  66.650                                                     
  850 SIEMIANOWSKI ANDRZE  5 PL-0241-15-7878   GCM 16:53:22     1171.20 209.10  19-  1-  1  788.650  66.630                                                     
  851 Kowalski Krzysztof   2 PL-0320-13-536    GCM 15:51:20     1171.15 209.35   6          715.960  66.610                                                     
  852 Kijowski Julian      4 PL-0323-13-5340   G - 16:06:55     1171.14 209.59   9-  1-  0  734.210  66.600                                                     
  853 Rumiński Tomasz      7 PL-0326-15-5885   G - 16:13:28     1170.91 209.84  10          741.730  66.580                                                     
  854 DŁUGOKECKI WIESŁAW   5 PL-0414-15-4352   GCM 17:08:17     1170.81 210.09   5          805.850  66.570                                                     
  855 Ciborski Jan         7 PL-0326-16-10624  GCM 16:02:24     1170.79 210.33   8  < 913>  728.700  66.550                                                     
  856 Knak E. Wajnerowski  2 PL-039-14-8626      - 15:53:43     1170.69 210.58   4  < 867>  718.470  66.540                                                     
  857 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-13-1547   G - 16:02:49     1170.59 210.82   6  < 919>  729.060  66.520                                                     
  858 Stożek Czesław       6 PL-0325-14-3424   G - 15:52:12     1170.55 211.07   9          716.610  66.500                                                     
  859 Kowalski Grzegorz    7 PL-0326-12-13518  G - 16:00:26     1170.50 211.32   8-  1-  0  726.220  66.490                                                     
  860 Kurzynowski Jan      7 PL-0326-16-2938   GCM 15:57:40     1170.41 211.56   4  < 953>  722.920  66.470                                                     
  861 Gajewski Ryszard     4 PL-0323-15-5255   GSM 16:30:20     1170.40 211.81   8  <1000>  761.150  66.460                                                     
  862 SLIWINSKI PIOTR      5 PL-0195-10-11663  GSM 17:07:49     1170.28 212.05   4  < 984>  804.940  66.440                                                     
  863 żYCHNIEWICZ MARIUSZ  3 PL-0321-15-7528   GSM 16:11:59     1170.09 212.30   2  < 916>  739.480  66.430                                                     
  864 BUGAJSKI ZBIGNIEW    3 PL-0321-15-9350   G - 16:11:28     1170.07 212.55   6  < 912>  738.860  66.410                                                     
  865 Zieliński Zenon      6 PL-0325-13-2298   GCM 15:54:33     1169.91 212.79  18-  1-  1  718.970  66.390                                                     
  866 PIĘTKA PIOTR         3 PL-0321-15-1361   GSM 15:52:30     1169.78 213.04   7          716.490  66.380                                                     
  867 Knak E. Wajnerowski  2 PL-0320-13-3133     - 15:54:16     1169.64 213.28   5          718.470  66.360                                                     
  868 Paderewski Adam      2 PL-0320-13-238    G - 15:49:12     1169.63 213.53  14          712.540  66.350                                                     
  869 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-16-5570   GSM 16:08:31     1169.60 213.78  17  < 896>  735.110  66.330                                                     
  870 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-13-1765   G - 16:48:18     1169.43 214.02  10  < 946>  781.530  66.310                                                     
  871 Czopek Łukasz        4 PL-0323-15-437    G - 16:10:02     1169.41 214.27  12          736.770  66.300                                                     
  872 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-17-9955   G - 16:24:21     1169.36 214.51   9  < 885>  753.480  66.280                                                     
  873 Adrych Kazimierz     6 PL-0325-16-5379   GCM 15:48:03     1169.28 214.76   2          710.980  66.270                                                     
  874 Górski Wiesław       7 PL-0326-12-9160     - 15:56:16     1169.19 215.01   7          720.530  66.250                                                     
  875 Sewerynowicz Mariol  2 PL-0320-13-2249   GSM 16:03:15     1169.18 215.25   4  < 955>  728.690  66.240                                                     
  876 Bryda Andrzej        2 PL-0320-14-3250   G - 15:57:59     1169.03 215.50   8  < 878>  722.440  66.220                                                     
  877 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-14-4125   G - 16:11:58     1168.99 215.74   7  < 907>  738.760  66.200                                                     
  878 Bryda Andrzej        2 PL-0320-15-1862   GSM 15:58:03     1168.90 215.99   9          722.440  66.190                                                     
  879 GRUZLEWSKI JÓZEF     5 PL-0241-15-2390   G - 17:07:25     1168.80 216.24   2  <1012>  803.450  66.170                                                     
  880 Wolski Michał        4 PL-0323-14-8925   G - 16:12:31     1168.67 216.48   9  < 902>  739.200  66.160                                                     
  881 JASIŃSKI RAFAŁ       3 PL-0321-16-2819   G - 16:09:46     1168.66 216.73   7  <1015>  735.980  66.140                                                     
  882 Korczak Jerzy        4 PL-0323-13-7712   G - 16:36:52     1168.52 216.97   5  < 920>  767.560  66.130                                                     
  883 GDULA JAROSŁAW       5 NL-15-1888030     GCM 16:42:22     1168.48 217.22   5          773.960  66.110                                                     
  884 Prokopenko Grzegorz  7 PL-0326-15-9433   GCM 15:55:44     1168.25 217.47   3          719.330  66.090                                                     
  885 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-16-8876   GCM 16:25:09     1167.91 217.71  10  < 959>  753.480  66.080                                                     
  886 Niemczyk Edward      7 PL-0377-15-1957   G - 16:01:53     1167.81 217.96   2          726.240  66.060                                                     
  887 Kawski Stanisław     4 PL-0323-17-411      - 16:31:40     1167.76 218.20  10  < 969>  760.990  66.050                                                     
  888 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-16-7140   G - 16:38:56     1167.66 218.45   7  < 921>  769.410  66.030                                                     
  889 WILCZEWSKI ZDZISŁAW  3 PL-0321-15-2304   G - 16:01:26     1167.62 218.70   6          725.600  66.020                                                     
  890 KOPEĆ WACŁAW         3 PL-0327-14-16712  G - 16:25:55     1167.52 218.94   4  < 974>  754.120  66.000                                                     
  891 Kaczmarek Maciej     7 PL-0326-15-4676   G - 16:10:06     1167.43 219.19   5          735.600  65.980                                                     
  892 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-14-1320   GCM 17:04:36     1167.25 219.43  24  < 911>  799.100  65.970                                                     
  893 Olewski Roman        7 PL-0326-14-16826  GSM 15:59:59     1167.21 219.68   3          723.650  65.950                                                     
  894 Wojciuk Waldemar     7 PL-0339-12-2413     - 16:09:03     1167.19 219.93   5          734.220  65.940                                                     
  895 Skonieczka Czesław   7 PL-0326-16-12312  GCM 16:05:40     1167.12 220.17   2          730.230  65.920                                                     
  896 Woźniakowski Roman   4 PL-0323-16-5533   G - 16:09:55     1167.00 220.42  18          735.110  65.910                                                     
  897 WOJCIECHOWSKI PRZEM  3 PL-035-13-8947    GCM 16:00:22     1166.89 220.66   4          723.900  65.890                                                     
  898 HAŁAT CEZARY         3 PL-0321-13-525    G - 16:00:17     1166.73 220.91  15          723.700  65.870                                                     
  899 KAMINSKI EDMUNDT KA  1 PL-319-14-  859   G - 16:48:10     1166.58 221.16   2          779.470  65.860                                                     
  900 Holc Janusz          7 PL-0326-12-6717   GSM 15:40:22     1166.24 221.40  11  < 951>  700.170  65.840                                                     
  901 KNYSZYŃSKI DARIUSZ   3 PL-035-15-1129    GCM 16:00:56     1166.10 221.65   5          724.070  65.830                                                     
  902 Wolski Michał        4 PL-0323-16-3607   G - 16:14:00     1165.93 221.89  10          739.200  65.810                                                     
  903 Okrajni Zenon        2 PL-0320-15-823    GCM 15:52:46     1165.52 222.14   9          714.190  65.800                                                     
  904 Bereza Stanisław     2 PL-0320-11-1644   G - 15:48:05     1165.35 222.39  17-  1-  0  708.630  65.780                                                     
  905 JABŁOŃSKI PIOTR      3 PL-0321-15-2991   GCM 15:58:59     1165.12 222.63  11          721.190  65.760                                                     
  906 STEPIEN ANDRZEJ      1 PL-319-16-  22    G - 16:57:29     1165.11 222.88  25-  1-  0  789.340  65.750                                                     
  907 Kondracki Piotr      4 PL-0323-15-7817   G - 16:08:35     1164.84 223.12   8-  1-  0  732.200  65.730                                                     
  907 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-17-7403   GCM 16:14:13     1164.84 223.12   8  < 944>  738.760  65.730                                                     
  909 ZASADZKI RYSZARD     3 PL-0321-10-79       - 16:00:27     1164.57 223.62  16          722.560  65.700                                                     
  910 KOLAKOWSKI FELIKS    1 PL-319-12- 421    G - 17:00:34     1164.54 223.86  12-  1-  0  792.550  65.690                                                     
                                                     -  13 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  911 BYTNER WIESŁ I MARI  5 PL-0241-15-978      - 17:06:16     1164.42 224.11  25          799.100  65.670                                                     
  912 BUGAJSKI ZBIGNIEW    3 PL-0339-15-139    GCM 16:14:34     1164.35 224.35   7          738.860  65.650                                                     
  913 Ciborski Jan         7 PL-0326-14-9243   G - 16:05:52     1164.31 224.60   9          728.700  65.640                                                     
  914 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-17-3048   GCM 16:16:48     1164.26 224.85  13  < 918>  741.400  65.620                                                     
  915 Lasota   Jacek Zdzi  2 PL-0320-14-1003     - 16:02:47     1164.13 225.09  13-  2-  0  725.000  65.610                                                     
  916 żYCHNIEWICZ MARIUSZ  3 PL-0327-12-4162     - 16:15:17     1164.02 225.34   3          739.480  65.590                                                     
  917 KUCHARSKI WINCENTY   3 PL-0321-16-4089   GCM 16:16:35     1163.85 225.58  10-  3-  3  740.890  65.570                                                     
  918 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-14-3926   GSM 16:17:09     1163.62 225.83  14  < 972>  741.400  65.560                                                     
  919 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-14-6717   GCM 16:06:44     1163.27 226.08   7  < 995>  729.060  65.540                                                     
  920 Korczak Jerzy        4 PL-060-14-9979    G - 16:39:53     1163.18 226.32   6          767.560  65.530                                                     
  921 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-13-8575   GSM 16:41:29     1163.16 226.57   8  < 937>  769.410  65.510                                                     
  922 Lewandowski Michał   7 PL-0326-14-1529   GCM 15:57:42     1163.15 226.81   2          718.480  65.500                                                     
  923 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-13-3936   G - 16:10:00     1163.14 227.06  11  < 954>  732.780  65.480                                                     
  924 Żbikowski Edward     7 PL-0326-14-10160  GCM 15:53:26     1163.11 227.31   3          713.490  65.460                                                     
  925 Krystosiak Jerzy     7 PL-0326-14-11915  G - 15:49:40     1163.06 227.55   2          709.080  65.450                                                     
  925 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-12-5411   G - 15:54:27     1163.06 227.55  10  <1002>  714.640  65.450                                                     
  927 Rafiński Bartłomiej  7 PL-0326-15-4204   GCM 16:10:23     1163.01 228.04   3  < 962>  733.140  65.420                                                     
  928 Woźniak Krzysztof    7 PL-0326-12-7353   GCM 15:45:11     1162.84 228.29   7-  2-  2  703.730  65.400                                                     
  929 Jagielski Kazimierz  4 PL-0323-15-4872   GSM 16:33:04     1162.56 228.54   5  < 932>  759.230  65.390                                                     
  930 Leszczyński Krzyszt  4 PL-0323-15-2682     - 16:12:10     1162.48 228.78  23          734.880  65.370                                                     
  931 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-16-3079   GCM 15:56:01     1162.45 229.03   8  < 981>  716.090  65.350                                                     
  932 Jagielski Kazimierz  4 PL-0323-17-2963   GSM 16:33:14     1162.27 229.27   6          759.230  65.340                                                     
  933 Jabłoński Jarosław   2 PL-0320-15-5838   GCM 15:48:52     1162.21 229.52  26-  1-  1  707.630  65.320                                                     
  934 Polatowski Jan       7 PL-0162-15-12471  G - 16:01:12     1161.83 229.77   2          721.730  65.310                                                     
  935 Zduński Marian       7 PL-0326-14-8181   GCM 16:12:48     1161.65 230.01  16  <1011>  735.090  65.290                                                     
  936 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-16-11832  G - 16:12:09     1161.62 230.26   9  < 968>  734.320  65.280                                                     
  937 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-15-3539   GCM 16:42:24     1161.55 230.50   9  < 961>  769.410  65.260                                                     
  938 Ossowski Grzegorz    2 PL-0320-15-56     G - 15:56:40     1161.37 230.75   7          716.180  65.240                                                     
  939 Karpus Jan           4 PL-0323-15-4302   GCM 16:35:07     1161.26 231.00   3          760.760  65.230                                                     
  940 Coch Tadeusz         2 PL-0320-14-3449   GCM 16:01:05     1161.21 231.24   2          721.210  65.210                                                     
  941 Ziętek Eugeniusz     7 PL-0326-14-4106     - 15:57:34     1161.20 231.49   3          717.120  65.200                                                     
  942 SKOLMOWSKI MARIUSZ   5 PL-0241-13-9896   G - 17:19:13     1161.09 231.73   4  < 970>  811.850  65.180                                                     
  943 Gawin  Tomasz        4 PL-0323-16-790    G - 16:17:52     1160.95 231.98  13          740.530  65.170                                                     
  944 Lamkowski Aleksande  4 PL-075-11-4415    G - 16:16:26     1160.78 232.23   9  < 950>  738.760  65.150                                                     
  945 Inglik Mirosław      2 PL-0320-15-1181   GSM 15:55:01     1160.41 232.47   9-  2-  2  713.670  65.130                                                     
  946 BASIEWICZ DARIUSZ    3 PL-0321-15-1024   GSM 16:01:46     1160.34 232.72   7          721.460  65.120                                                     
  946 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-13-5197     - 16:53:32     1160.34 232.72  11  < 994>  781.530  65.120                                                     
  948 Betke Kazimierz      7 PL-0326-15-4293   G - 16:09:21     1160.20 233.21  11          730.170  65.090                                                     
  949 Cerski Sławomir      4 PL-0323-15-2565   G - 16:13:31     1160.08 233.46  26  < 989>  734.930  65.070                                                     
  950 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-17-7493   G - 16:16:59     1159.78 233.70  10  < 957>  738.760  65.060                                                     
  951 Holc Janusz          7 PL-0326-16-7476   GCM 15:43:45     1159.70 233.95  12  <1016>  700.170  65.040                                                     
  952 Wolski Jan           2 PL-0320-14-5233   GSM 15:56:10     1159.04 234.19   6          714.160  65.020                                                     
  953 Kurzynowski Jan      7 PL-0326-16-2948   G - 16:03:44     1159.02 234.44   5          722.920  65.010                                                     
  954 Kurij Zbigniew       7 PL-0377-13-3923   G - 16:12:18     1158.91 234.69  12          732.780  64.990                                                     
  955 Sewerynowicz Mariol  2 PL-0320-14-2803   G - 16:08:51     1158.77 234.93   5          728.690  64.980                                                     
  956 Słoniecki  - Małkow  2 PL-0320-14-107    GCM 15:57:09     1158.68 235.18   9          715.080  64.960                                                     
  957 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-12-7764   G - 16:17:41     1158.51 235.42  11          738.760  64.940                                                     
  958 Bęben Sławomir       4 PL-0323-15-387    G - 16:18:46     1158.50 235.67  10          740.010  64.930                                                     
  959 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-16-8868   GCM 16:30:25     1158.46 235.92  11  < 978>  753.480  64.910                                                     
  960 Stasiewski Waldemar  2 PL-0320-14-431    GSM 15:57:11     1158.39 236.16   5          714.940  64.900                                                     
  961 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-14-1126   GCM 16:44:19     1158.20 236.41  10  < 989>  769.410  64.880                                                     
  962 Rafiński Bartłomiej  7 PL-0326-14-9589   GCM 16:13:02     1158.14 236.65   4          733.140  64.870                                                     
  963 Kamiński Tomasz      4 PL-0323-17-8324   GSM 16:17:26     1158.00 236.90   3          738.150  64.850                                                     
  964 MODRZEWSKI MICHAŁ    5 PL-0241-12-4295   G - 17:14:07     1157.95 237.15   6          803.750  64.830                                                     
  965 Mews Arkadiusz       6 PL-0325-17-6166     - 15:56:59     1157.86 237.39   6          714.380  64.820                                                     
  966 Majchrzak Wojciech   7 PL-0326-11-13507  GCM 16:08:39     1157.85 237.64   6-  1-  1  727.880  64.800                                                     
  967 Andrearczyk J i K S  6 PL-0325-15-97     G - 15:50:55     1157.83 237.88  32-  3-  1  707.340  64.790                                                     
  968 Błaszkiewicz Zbigni  7 PL-0326-12-5332   G - 16:14:18     1157.69 238.13  10          734.320  64.770                                                     
  969 Kawski Stanisław     4 PL-0323-14-749    GCM 16:37:23     1157.61 238.38  11  < 979>  760.990  64.760                                                     
  970 SKOLMOWSKI MARIUSZ   5 PL-0327-11-1062   GCM 17:21:34     1157.20 238.62   5          811.850  64.740                                                     
  971 DYBOWSKI GRZEGORZ    3 PL-0321-16-9552   G - 16:05:23     1157.13 238.87  16          723.650  64.720                                                     
  972 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-14-3922   GSM 16:20:47     1157.02 239.11  15  < 985>  741.400  64.710                                                     
  973 Bauk Henryk   & Bar  7 PL-0377-13-6236   G - 16:03:52     1156.90 239.36   9-  1-  0  721.750  64.690                                                     
  974 KOPEĆ WACŁAW         3 PL-0327-13-937    G - 16:31:51     1156.89 239.61   5          754.120  64.680                                                     
  975 KUCHARSKI WINCENTY   3 PL-0321-15-7370   GCM 16:20:26     1156.86 239.85   2  < 996>  740.890  64.660                                                     
  976 Forney Damian        2 PL-0320-14-5301     - 15:59:06     1156.79 240.10   4          716.170  64.650                                                     
  977 Lasota   Jacek Zdzi  2 PL-057-16-4404      - 16:06:45     1156.76 240.34   2          725.000  64.630                                                     
  978 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-14-2294   G - 16:31:23     1156.74 240.59  12          753.480  64.610                                                     
  979 Kawski Stanisław     4 PL-0323-15-267    GSM 16:37:56     1156.64 240.84  12          760.990  64.600                                                     
  980 Graczyk  Jarosław i  6 PL-0325-15-297    G - 16:00:29     1156.58 241.08   4  < 983>  717.640  64.580                                                     
  981 Brzozowski Ryszard   2 PL-0320-14-3303   G - 15:59:09     1156.57 241.33   9          716.090  64.570                                                     
  982 Woźniak Krzysztof    7 PL-0326-11-3746   GCM 15:48:28     1156.56 241.57   2          703.730  64.550                                                     
  983 Graczyk  Jarosław i  6 PL-0325-12-2563   GCM 16:00:30     1156.55 241.82   5          717.640  64.540                                                     
  984 SLIWINSKI PIOTR      5 PL-0241-13-5869   GCM 17:16:11     1156.22 242.07   5          804.940  64.520                                                     
  985 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-15-695    G - 16:21:23     1155.94 242.31  16  <1009>  741.400  64.500                                                     
  986 OKUROWSKI KRZYSZTOF  3 PL-0327-13-320    GSM 16:21:50     1155.91 242.56   5          741.900  64.490                                                     
                                                     -  14 -                                                                                                    
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                 
 ┌───┬───────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬────────┐                                           
 │LP.│NAZWISKO,IMIĘ      │Ok│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │ PUNKTY │                                           
 │   │                   │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM. │                                           
 └───┴───────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴────────┘                                           
  987 Gburczyk Wojciech    2 PL-0320-17-5598     - 15:58:34     1155.80 242.80   2          714.940  64.470                                                     
  988 Andrearczyk J i K S  6 PL-0325-12-2176   G - 15:52:02     1155.72 243.05   2  <1017>  707.340  64.460                                                     
  989 Cerski Sławomir      4 PL-0323-14-9058   G - 16:15:55     1155.70 243.30  27          734.930  64.440                                                     
  989 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-14-1162   G - 16:45:45     1155.70 243.30  11  <1003>  769.410  64.440                                                     
  991 Zabłotny Janusz      7 PL-0326-15-57     GSM 16:10:23     1155.60 243.79  10          728.470  64.410                                                     
  992 MICHON JAN I JOZEF   5 PL-0323-15-5555   G - 16:44:37     1155.54 244.03   7  < 999>  767.990  64.390                                                     
  993 Inglik Mirosław      2 PL-0320-14-3632   GCM 15:57:37     1155.52 244.28   2          713.670  64.380                                                     
  994 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-042-15-5666    G - 16:56:22     1155.48 244.53  12  <1006>  781.530  64.360                                                     
  995 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-13-6327   G - 16:11:00     1155.40 244.77   8  <1008>  729.060  64.350                                                     
  996 KUCHARSKI WINCENTY   3 PL-0327-13-1640   GSM 16:21:17     1155.32 245.02   3          740.890  64.330                                                     
  997 Fiałkowski Marian    4 PL-0323-16-2242   G - 16:27:00     1155.30 245.26   5          747.480  64.310                                                     
  998 Plebanek Wacław      2 PL-0320-13-3645   G - 15:58:34     1155.22 245.51  10  <1013>  714.580  64.300                                                     
  999 MICHON JAN I JOZEF   5 PL-0323-14-952    G - 16:44:49     1155.19 245.76   8          767.990  64.280                                                     
 1000 BIEŃKOWSKI PATRYK    3 PL-0326-14-6675   GCM 16:09:33     1155.10 246.00   5          727.190  64.270                                                     
 1000 Gajewski Ryszard     4 PL-075-15-5625    G - 16:38:57     1155.10 246.00   9          761.150  64.270                                                     
 1002 Lebiatowski Józef    2 PL-0320-12-5435   G - 15:59:02     1154.45 246.49  11          714.640  64.240                                                     
 1003 Grudzień Szczepan    4 PL-0323-13-6316     - 16:46:40     1154.12 246.74  12          769.410  64.220                                                     
 1004 ORŁOWSKI KRZYSZTOF   3 PL-0321-14-5623   G - 16:22:55     1154.08 246.99   3          741.980  64.200                                                     
 1005 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-14-5135   G - 16:09:48     1154.00 247.23   8          726.790  64.190                                                     
 1006 DUMKIEWICZ JERZY I   5 PL-0241-14-8        - 16:57:23     1153.75 247.48  13          781.530  64.170                                                     
 1007 Beszczyński Zenon    2 PL-0320-12-2520   GCM 16:02:02     1153.72 247.72   6-  1-  1  717.650  64.160                                                     
 1008 Bocianowski Jerzy    7 PL-0326-13-1623   G - 16:12:01     1153.55 247.97   9          729.060  64.140                                                     
 1009 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0324-14-785112   - 16:22:43     1153.54 248.22  17  <1014>  741.400  64.130                                                     
 1010 Rzeźniak Mariusz     7 PL-0326-11-16143    - 16:05:31     1153.53 248.46   5          721.550  64.110                                                     
 1011 Zduński Marian       7 PL-0326-15-3507   GSM 16:17:16     1153.51 248.71  17          735.090  64.090                                                     
 1012 GRUZLEWSKI JÓZEF     5 PL-0241-14-10677  G - 17:16:43     1153.20 248.95   3          803.450  64.080                                                     
 1013 Plebanek Wacław      2 PL-0320-12-6165   G - 15:59:42     1153.11 249.20  11          714.580  64.060                                                     
 1014 Kaszuba Lech i Robe  4 PL-0323-14-305    G - 16:22:59     1153.06 249.45  18          741.400  64.050                                                     
 1015 JASIŃSKI RAFAŁ       3 PL-0327-09-416    GSM 16:18:20     1152.97 249.69   8          735.980  64.030                                                     
 1016 Holc Janusz          7 PL-0326-14-11844  GSM 15:47:23     1152.77 249.94  13          700.170  64.020                                                     
 1017 Andrearczyk J i K S  6 PL-0325-15-99     GCM 15:53:38     1152.71 250.18   3          707.340  64.000                                                     
  ---------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:4                                                       
  -------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                         
 1018 Pipczyński Tadeusz   4 PL-0324-17-281      - 16:33:43     1152.55   0.00   7          753.440   0.000                                                     
 1019 Szwajkowski Roman    2 PL-0320-16-4760   GSM 16:10:36     1152.54   0.00   9          726.790   0.000                                                     
 1020 Kondracki Piotr      4 PL-0323-14-9367   G - 16:15:21     1152.44   0.00   2          732.200   0.000                                                     
 1021 Lamkowski Aleksande  4 PL-0323-14-4147   GSM 16:21:03     1152.42   0.00  12          738.760   0.000                                                     
 1022 Żebrowski Marcin     4 PL-0323-15-3342     - 16:33:52     1152.35   0.00  13          753.480   0.000                                                     
                                                                                                                                                                
                                               D O B R Y  L O T !                                                                                               
                                               ------------------                                                                                               

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                             Okręg Toruń, rok 2018.                                                                                                             
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  2, z dnia 14.07.18 Oelde II                                                                                                                 
            Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                 
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Cerski          Mariusz         4    44    5    24   398.05  3,668.700                                                                          
              2 Cerski          Sławomir        4    41    5    25   397.53  3,674.650                                                                          
              3 Leszczyński     Krzysztof       4    47    5    22   396.25  3,674.400                                                                          
              4 Rumiński        Tomasz          7    18    5     9   394.48  3,708.650                                                                          
              5 Czopek          Łukasz          4    24    5    11   394.31  3,683.850                                                                          
              6 Kuczorski       Wojciech        4    29    5    19   393.83  3,725.000                                                                          
              7 Gawin  Tomasz                   4    29    5    12   391.67  3,702.650                                                                          
              8 BYTNER          WIESŁ I MARI    5    51    5    23   390.91  3,995.500                                                                          
              9 Szwajkowski     Roman           2    18    5     7   390.06  3,633.950                                                                          
             10 HAŁAT           CEZARY          3    29    5    13   389.54  3,618.500                                                                          
             11 DYBOWSKI        GRZEGORZ        3    31    5    14   387.90  3,618.250                                                                          
             12 Betke           Kazimierz       7    18    5    10   387.59  3,650.850                                                                          
             13 Kurij           Zbigniew        7    17    5     9   387.39  3,663.900                                                                          
             14 ZASADZKI        RYSZARD         3    26    5    15   386.50  3,612.800                                                                          
             15 Zduński         Marian          7    40    5    15   386.37  3,675.450                                                                          
             16 Zabłotny        Janusz          7    18    5     9   385.80  3,642.350                                                                          
             17 Woźniakowski    Roman           4    28    5    16   385.55  3,675.550                                                                          
             18 Wróblewski   Ad Agnieszka       6    12    5     7   383.46  3,517.550                                                                          
             19 Kaszuba         Lech i Robert   4    40    5    12   382.78  3,707.000                                                                          
             20 Jabłoński       Piotr           7    16    5     7   380.97  3,628.050                                                                          
             21 Gajdziński      Tadeusz         7    17    5    10   380.63  3,648.250                                                                          
             22 Paderewski      Adam            2    25    5    13   380.44  3,562.700                                                                          
             23 Kiełpiński      Paweł           2    19    5     9   379.01  3,658.750                                                                          
             24 Machholz        Mariusz         2    18    5     7   378.66  3,538.900                                                                          
             25 Beszczyński     Mirosław        2    16    5     7   378.41  3,590.350                                                                          
             26 Okrajni         Zenon           2    22    5     7   375.49  3,570.950                                                                          
             27 Wiśniewski      Krzysztof       2    28    5     9   373.59  3,587.250                                                                          
             28 Wolski          Michał          4    23    5     8   373.34  3,696.000                                                                          
             29 Holc            Janusz          7    20    5    10   370.99  3,500.850                                                                          
             30 Stożek          Czesław         6    32    5     8   370.65  3,583.050                                                                          
             31 Pipczyński      Tadeusz         4    30    5     6   370.03  3,767.200                                                                          
             32 Kawski          Stanisław       4    30    5     8   369.78  3,804.950                                                                          
             33 Błoński         Janusz          7    16    5     7   368.98  3,687.750                                                                          
             34 JABŁOŃSKI       PIOTR           3    26    5     9   367.48  3,605.950                                                                          
             35 Żebrowski       Marcin          4    26    5     7   367.15  3,767.400                                                                          
             36 Grudzień        Szczepan        4    28    5     6   366.25  3,847.050                                                                          
             37 DUMKIEWICZ      JERZY I JANUS   5    36    5     9   366.07  3,907.650                                                                          
             38 Plebanek        Wacław          2    24    5     9   366.07  3,572.900                                                                          
             39 Lamkowski       Aleksander      4    25    5     6   365.40  3,693.800                                                                          
             40 Kurzyński       Grzegorz        2    20    5     5   364.29  3,573.300                                                                          
             41 Ossowski        Grzegorz        2    19    5     5   363.34  3,580.900                                                                          
             42 Lebiatowski     Józef           2    23    5     7   361.87  3,573.200                                                                          
             43 PROKOPCZUK      RYSZARD         3    26    5     7   361.11  3,593.650                                                                          
             44 Bocianowski     Jerzy           7    24    5     5   360.00  3,645.300                                                                          
             45 Wolski          Jan             2    12    5     5   359.58  3,570.800                                                                          
             46 Słoniecki  -    Małkowski       2    26    5     7   359.41  3,575.400                                                                          
             47 BUGAJSKI        ZBIGNIEW        3    24    5     5   359.31  3,694.300                                                                          
             48 BASIEWICZ       DARIUSZ         3    24    5     6   358.38  3,607.300                                                                          
             49 Mews            Arkadiusz       6    18    5     5   358.34  3,571.900                                                                          
             50 Bryda           Andrzej         2    22    5     7   358.21  3,612.200                                                                          
             51 Bęben           Sławomir        4    20    5     9   358.11  3,700.050                                                                          
             52 Kowalski        Krzysztof       2    12    5     5   357.67  3,579.800                                                                          
             53 Watorowski      Marian          2    14    5     5   357.05  3,571.850                                                                          
             54 Pudlewski       Paweł           2     7    5     5   356.91  3,580.800                                                                          
             55 Górski          Wiesław         7    34    5     5   355.88  3,602.650                                                                          
             56 Marszal         Grzegorz        7    21    5     5   354.47  3,514.700                                                                          
             57 Filbrandt Andrz i Rafał         4    19    5     5   353.78  3,806.550                                                                          
             58 WILCZEWSKI      ZDZISŁAW        3    34    5     5   353.06  3,628.000                                                                          
             59 PIĘTKA          PIOTR           3    17    5     5   352.78  3,582.450                                                                          
             60 MICHON          JAN I JOZEF     5    30    5     6   352.70  3,839.950                                                                          
             61 Błaszkiewicz    Zbigniew        7    37    5     8   352.60  3,671.600                                                                          
             62 JASIŃSKI        RAFAŁ           3    21    5     6   351.76  3,679.900                                                                          
             63 Zarembski       Zdzisław        7    10    5     5   351.75  3,597.000                                                                          
             64 MODRZEWSKI      MICHAŁ          5    21    5     5   347.59  4,018.750                                                                          
             65 KOSECKI         ROBERT          5    17    5     5   347.26  3,902.600                                                                          
             66 Brzozowski      Ryszard         2    21    5     6   343.08  3,580.450                                                                          
             67 Ciborski        Jan             7    26    5     5   341.98  3,643.500                                                                          
             68 Gajewski        Ryszard         4    33    5     6   340.36  3,805.750                                                                          
             69 Kaczmarek       Piotr           7    15    5     5   332.77  3,619.800                                                                          
                                                                                                  - strona  2 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                 
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
             70 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ         3    16    4     4   303.74  2,896.280                                                                          
             71 Wojciuk         Waldemar        7    21    4     4   296.72  2,936.880                                                                          
             72 RYDLEWSKI       M & P           3    12    4     4   296.07  2,894.120                                                                          
             73 DROZDOWSKI      JANUSZ          3    25    4     4   295.56  2,972.320                                                                          
             74 Szupryciński    Łukasz          7    12    4     4   294.29  2,956.480                                                                          
             75 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I ARE   5    23    4     4   293.83  3,223.400                                                                          
             76 Fiałkowski      Marian          4    13    4     4   292.53  2,989.920                                                                          
             77 Kaczmarek       Maciej          7    25    4     4   292.15  2,942.400                                                                          
             78 Korczak         Jerzy           4    21    4     4   290.83  3,070.240                                                                          
             79 Jagielski       Kazimierz       4    17    4     4   290.33  3,036.920                                                                          
             80 Łamek           Hernryk         6    13    4     4   286.84  2,873.640                                                                          
             81 Szadowski       Sławomir        4    15    4     4   284.48  2,950.040                                                                          
             82 GDULA           JAROSŁAW        5    21    4     4   280.55  3,095.840                                                                          
             83 Strużyński      Wiesław         7    15    4     4   280.15  2,912.000                                                                          
             84 Rzeźniak        Mariusz         7    15    4     4   277.04  2,886.200                                                                          
             85 OKUROWSKI       KRZYSZTOF       3    21    4     4   276.37  2,967.600                                                                          
             86 Kraiński        Piotr           6    16    4     4   269.33  2,881.000                                                                          
             87 Szafran         Marcin          6    10    3     3   229.44  2,122.470                                                                          
             88 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW      3    11    3     3   229.12  2,171.700                                                                          
             89 Baran           Jan             7     9    3     3   224.47  2,181.090                                                                          
             90 Ciepliński      Piotr           7     6    3     3   222.66  2,201.610                                                                          
             91 JAROSZ          WITOLD          1     6    3     3   221.68  2,376.750                                                                          
             92 Pietrzak        Andrzej         7    10    3     3   218.94  2,195.670                                                                          
             93 Przysucha       Janusz          7    10    3     3   218.54  2,114.130                                                                          
             94 SKOLMOWSKI      MARIUSZ         5    23    3     3   217.88  2,435.550                                                                          
             95 Wróblewski      Janusz          6     9    3     3   213.65  2,124.900                                                                          
             96 Kurzynowski     Jan             7    17    3     3   213.46  2,168.760                                                                          
             97 Krystosiak      Mirosław        7    15    3     3   212.35  2,110.380                                                                          
             98 Bober           Leszek          7    10    3     3   212.21  2,120.520                                                                          
             99 Bucholc         Wojciech        2    26    3     3   212.05  2,141.580                                                                          
            100 Forney          Damian          2    10    3     3   209.22  2,148.510                                                                          
            101 Stasiewski      Waldemar        2    28    3     3   207.05  2,144.820                                                                          
            102 BIEŃKOWSKI      PATRYK          3    14    3     3   206.98  2,181.570                                                                          
            103 DABROWSKI       SLAWOMIR        5    29    3     3   206.47  2,306.790                                                                          
            104 Knak E.         Wajnerowski S   2    26    3     3   204.65  2,155.410                                                                          
            105 SLIWINSKI       PIOTR           5    14    3     3   198.69  2,414.820                                                                          
            106 Michalski       Łukasz          7    10    2     2   156.14  1,453.180                                                                          
            107 Olewski         Roman           7    13    2     2   152.26  1,447.300                                                                          
            108 Pietryka        Jan             4    11    2     2   148.29  1,502.320                                                                          
            109 Duda            Edward          2    22    2     2   148.12  1,427.180                                                                          
            110 Prokopenko      Grzegorz        7     7    2     2   147.98  1,438.660                                                                          
            111 Żbikowski       Edward          7    12    2     2   147.35  1,426.980                                                                          
            112 Rafiński        Bartłomiej      7    10    2     2   146.07  1,466.280                                                                          
            113 Fołtyn          Wiesław         7     5    2     2   143.73  1,444.820                                                                          
            114 Kuligowski      Dariusz         7     8    2     2   143.52  1,460.160                                                                          
            115 Karczewski      Janusz          6    10    2     2   142.86  1,426.620                                                                          
            116 KOPEĆ           WACŁAW          3    11    2     2   142.32  1,508.240                                                                          
            117 Suchanecki      Hubert          4     6    2     2   140.77  1,463.840                                                                          
            118 Sulecki         Marceli         7    10    2     2   140.71  1,445.400                                                                          
            119 Ziętek          Eugeniusz       7    22    2     2   138.11  1,434.240                                                                          
            120 Rogowski        Tadeusz         7    14    2     2   137.95  1,439.740                                                                          
            121 Karpus          Jan             4    15    2     2   134.23  1,521.520                                                                          
            122 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF I     3    35    2     2   133.73  1,483.960                                                                          
            123 Kamiński        Tomasz          4    10    2     2   131.56  1,476.300                                                                          
            124 Sewerynowicz    Mariola         2    19    2     2   131.29  1,457.380                                                                          
            125 GAJEWSKI        TADEUSZ         5    13    2     2   131.25  1,562.100                                                                          
            126 Tomala          Piotr           7    10    2     2   129.56  1,406.780                                                                          
            127 Skonieczka      Czesław         7    19    1     1    78.50    730.230                                                                          
            128 Lewandowski     Michał          7    19    1     1    76.00    718.480                                                                          
            129 Coch            Tadeusz         2     5    1     1    75.74    721.210                                                                          
            130 Wesołowski      Jerzy           4     9    1     1    73.30    735.270                                                                          
            131 Trędowicz       Tomasz          7     6    1     1    72.81    718.400                                                                          
            132 Ciechacki       Bogdan          7     8    1     1    72.63    726.190                                                                          
            133 Graczyk  Jarosł i Zbigniew      6    20    1     1    72.14    717.640                                                                          
            134 Dziamecki       Andrzej         2     8    1     1    71.67    714.330                                                                          
            135 Cwalina         Jan             4    11    1     1    70.58    742.290                                                                          
            136 Marcinowicz     Stanisław       7    10    1     1    70.40    727.830                                                                          
            137 Zieliński       Dariusz         6    23    1     1    70.31    705.010                                                                          
            138 Krystosiak      Jerzy           7    10    1     1    70.29    709.080                                                                          
            139 Ziółkowski      Stanisław       2    12    1     1    70.17    714.200                                                                          
                                                                                                  - strona  3 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                 
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
            140 Juchciński      Józef           7     5    1     1    70.03    721.320                                                                          
            141 ZAWADZKI        ROBERT          5    16    1     1    69.87    783.740                                                                          
            142 Kujawski        Mirosław I      6    26    1     1    69.42    726.990                                                                          
            143 Jankowski       Stanisław       7    35    1     1    68.97    721.450                                                                          
            144 Gburczyk        Wojciech        2    21    1     1    68.67    714.940                                                                          
            145 Chmurzyński     Sławomir        6    18    1     1    68.63    703.780                                                                          
            146 Adrych          Kazimierz       6     6    1     1    68.30    710.980                                                                          
            147 Wiśniewski      Marian          4     8    1     1    68.22    734.140                                                                          
            148 Weisbrot        Romuald         6    13    1     1    67.57    718.200                                                                          
            149 Niemczyk        Edward          7    10    1     1    67.51    726.240                                                                          
            150 Lehman          Robert          6     7    1     1    66.82    733.860                                                                          
            151 JASIENIECKI     BOGDAN          3    10    1     1    66.58    742.040                                                                          
            152 Mądraszewski    Jerzy           7     7    1     1    66.50    724.030                                                                          
            153 Lidzbarski      Edward          6    16    1     1    66.17    713.100                                                                          
            154 Noskowicz       Jerzy           7     7    1     1    66.09    723.640                                                                          
            155 żYCHNIEWICZ     MARIUSZ         3    14    1     1    65.97    739.480                                                                          
            156 BRZÓZKA         JERZY           5    13    1     1    65.79    777.270                                                                          
            157 TITZ JERZY      MALGORZATA      1    20    1     1    65.77    801.550                                                                          
            158 Kowalski        Włodzimierz     7    13    1     1    65.60    726.960                                                                          
            159 SZEFLER         KRZYSZTOF       1     8    1     1    65.40    779.070                                                                          
            160 Ruszyński       Andrzej         7    15    1     1    65.36    724.890                                                                          
            161 Zambrzycki      Ryszard         7    14    1     1    65.30    736.440                                                                          
            162 ROBACZEWSKI     KRZYSZTOF       1     6    1     1    65.28    792.420                                                                          
            163 GRUZLEWSKI      JÓZEF           5    24    1     1    64.97    803.450                                                                          
            164 Kudliński       Piotr           7     8    1     1    64.95    731.850                                                                          
            165 Żywica          Mirosław        7     6    1     1    64.77    722.540                                                                          
            166 GRZYWACZEWSKI   PIOTR           1    27    1     1    64.69    793.800                                                                          
            167 Sarnecki        Józef           4    10    1     1    64.32    737.040                                                                          
            168 RUPINSKI        ZBIGNIEW        1    14    1     1    64.24    777.410                                                                          
            169 PIECHOCKI       STANISLAW       1    11    0     0     0.00      0.000                                                                          
            170 JURKIEWICZ      ANDRZEJ         1    15    0     0     0.00      0.000                                                                          
            171 BERNACKI        ZBIGNIEW        1     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            172 KOLAKOWSKI      FELIKS          1    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
            173 KAMINSKI EDMUND KAMINSKA AGN.   1    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            174 PATALON W.      RZYMSKI M.      1     3    0     0     0.00      0.000                                                                          
            175 JABLONSKI       EUGENIUSZ       1     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            176 STEPIEN         ANDRZEJ         1    25    0     0     0.00      0.000                                                                          
            177 MURAWSKI        MIROSLAW        1    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            178 LUGIEWICZ       MARCIN          1    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
            179 DREJER A.       OKONSKA K.      1     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            180 WILMOWICZ       KAZIMIERZ       1    17    0     0     0.00      0.000                                                                          
            181 OSENKA          STANISLAW       1    13    0     0     0.00      0.000                                                                          
            182 WILMOWICZ       MALGORZATA      1    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            183 KOZLOWSKI       ANDRZEJ         1     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            184 Beszczyński     Zenon           2     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            185 Przybylski      Marek           2     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            186 BARANOWSKI      JAN             1     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            187 GROTKOWSKI      JACEK           1     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            188 Inglik          Mirosław        2     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            189 Motylewski      Roman           2     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            190 Kurzyński       Ryszard         2    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            191 Trybuła         Tadeusz         2    13    0     0     0.00      0.000                                                                          
            192 Bartoszyński    Benedykt        2    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            193 Lasota   Jacek  Zdzisław        2    13    0     0     0.00      0.000                                                                          
            194 Jabłoński       Jarosław        2    26    0     0     0.00      0.000                                                                          
            195 Bereza          Stanisław       2    17    0     0     0.00      0.000                                                                          
            196 BŁASZKIEWICZ    PIOTR           3     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            197 WIŚNIEWSKI      PRZEMYSŁAW      3     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            198 OWSIAN          GRZEGORZ        3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            199 BARCZ           JÓZEF           3     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            200 KLUKOWSKI       JAROSŁAW        3    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            201 WERNER          JANUSZ          3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            202 INGRAM GRZEGORZ & MARIUSZ       3     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            203 KUCHARSKI       WINCENTY        3    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            204 WILCZEWSKI      JERZY           3     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            205 WOJNOWSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            206 Bzdawka         Piotr           4     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            207 Sadowski        Stanisław       4    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            208 Sikorski        Waldemar        4     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            209 Kijowski        Julian          4     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
                                                                                                  - strona  4 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                 
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
            210 Czekała         Piotr           4     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            211 WILK            ANDRZEJ         5     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            212 MARKOWSKI       ZBIGNIEW        5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            213 SIEMIANOWSKI    ANDRZEJ         5    19    0     0     0.00      0.000                                                                          
            214 SIEŃSKI         ANDRZEJ         5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            215 Piskorski       Marian          4     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            216 Gadomski        Jacek           4     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            217 Kondracki       Piotr           4     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            218 PALEC           MARIAN I PAWE   5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            219 JABŁOŃSKI       JERZY           5     1    0     0     0.00      0.000                                                                          
            220 CHEC            KRZYSZTOF       5    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
            221 RYNKOWSKI       KAZIMIERZ       5     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            222 CHEC            ANDRZEJ         5     1    0     0     0.00      0.000                                                                          
            223 RYBIŃSKI        MICHAŁ          5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            224 BOGDAŃSKI       BERNARD         5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            225 MEDERSKI        ROMAN           5     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            226 PARADOWSKI      GRZEGORZ        5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            227 Karolczak       Andrzej         6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            228 Boroń           Benedykt        6     3    0     0     0.00      0.000                                                                          
            229 Gawron          Bogdan          6     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            230 Raniszewski     Zbigniew        6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            231 Zieliński       Zenon           6    18    0     0     0.00      0.000                                                                          
            232 Vogt            Ryszard         6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            233 Zalewski        Wiesław         6    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            234 Koczorowski     Kazimierz       6    25    0     0     0.00      0.000                                                                          
            235 Suchomski       Eugeniusz       6    15    0     0     0.00      0.000                                                                          
            236 Kujawski        Mirosław        6    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            237 Bocian          Janusz          6    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            238 Andrearczyk J i Sosnowski Ł     6    32    0     0     0.00      0.000                                                                          
            239 Kurtys          Andrzej         6     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            240 Kamasz          Ewa i Jacek     6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            241 SZCZOTKA        ROMAN           5     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            242 Boczuliński     Gustaw          6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            243 Skarwecki       Mariusz         6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            244 Ciesielski      Jan             6     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            245 Bartołd         Sławomir        6     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            246 Urbański        Roman           6     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            247 JANKIEWICZ      ADAM            5    15    0     0     0.00      0.000                                                                          
            248 JAWORNICKI      JACEK           5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            249 STĘPIEŃ         JAN             5    22    0     0     0.00      0.000                                                                          
            250 PIETRZAK        HENRYK          5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            251 KAPTEJNA        PIOTR           5    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
            252 Fryza           Eweliusz        7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            253 Koszykowski     Janusz          7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            254 Lewandowski     Zbigniew        7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            255 Malissa         Mieczysław      7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            256 Kosobucki       Tomasz,Bogdan   7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            257 Papke           Ryszard         7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            258 Witczak         Zbigniew        7     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            259 Słomski         Krzysztof       7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            260 Dolega          Adam            7     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            261 Majchrzak       Wojciech        7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            262 Prądzyński      Andrzej         7     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            263 Witkowski       Kazimierz       7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            264 Gutowski        Andrzej         7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            265 Komorowski       Jerzy          7    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            266 Krystosiak      Czesław         7    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            267 Woźniak         Krzysztof       7     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            268 Łuczak          Marcin          7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            269 Chojecki        Grzegorz        7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            270 Baliński        Józef           7    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            271 Stasiorowski    Bogdan          7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            272 Magdziarek      Jan             7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            273 Kowalski        Grzegorz        7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            274 Bauk Henryk   & Barbara         7     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            275 Buchalski       Tomasz          7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            276 Niemczyk        Krzysztof       7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            277 Polatowski      Jan             7    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            278 Szupryczyński   Czesław         7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                            Okręg Toruń, rok 2018.                                                                                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                           
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
   1 Cerski          Mariusz         4  5  5   10    795.67  7,337.400                                                                                          
   2 Cerski          Sławomir        4  5  5   10    794.03  7,349.300                                                                                          
   3 Rumiński        Tomasz          7  5  5   10    790.88  7,417.300                                                                                          
   4 Kuczorski       Wojciech        4  5  5   10    790.50  7,450.000                                                                                          
   5 BYTNER          WIESŁ I MARI    5  5  5   10    789.69  7,991.000                                                                                          
   6 Leszczyński     Krzysztof       4  5  5   10    789.21  7,348.800                                                                                          
   7 Gawin  Tomasz                   4  5  5   10    785.88  7,405.300                                                                                          
   8 Czopek          Łukasz          4  5  5   10    782.15  7,367.700                                                                                          
   9 DYBOWSKI        GRZEGORZ        3  5  5   10    780.20  7,236.500                                                                                          
  10 Woźniakowski    Roman           4  5  5   10    777.54  7,351.100                                                                                          
  11 Wróblewski   Ad Agnieszka       6  5  5   10    776.07  7,035.100                                                                                          
  12 Kaszuba         Lech i Robert   4  5  5   10    774.55  7,414.000                                                                                          
  13 ZASADZKI        RYSZARD         3  5  5   10    771.34  7,225.600                                                                                          
  14 HAŁAT           CEZARY          3  5  5   10    768.97  7,237.000                                                                                          
  15 Szwajkowski     Roman           2  5  5   10    767.39  7,267.900                                                                                          
  16 Okrajni         Zenon           2  5  5   10    765.24  7,141.900                                                                                          
  17 Paderewski      Adam            2  5  5   10    761.99  7,125.400                                                                                          
  18 Kurij           Zbigniew        7  5  5   10    761.49  7,327.800                                                                                          
  19 Błoński         Janusz          7  5  5   10    760.93  7,375.500                                                                                          
  20 Kawski          Stanisław       4  5  5   10    758.19  7,609.900                                                                                          
  21 Zabłotny        Janusz          7  5  5   10    756.66  7,284.700                                                                                          
  22 Grudzień        Szczepan        4  5  5   10    755.47  7,694.100                                                                                          
  23 Pipczyński      Tadeusz         4  5  5   10    755.34  7,534.400                                                                                          
  24 Zduński         Marian          7  5  5   10    755.10  7,350.900                                                                                          
  25 Lamkowski       Aleksander      4  5  5   10    753.38  7,387.600                                                                                          
  26 Wolski          Michał          4  5  5   10    752.74  7,392.000                                                                                          
  27 DUMKIEWICZ      JERZY I JANUS   5  5  5   10    752.23  7,815.300                                                                                          
  28 Betke           Kazimierz       7  5  5   10    752.15  7,301.700                                                                                          
  29 Wiśniewski      Krzysztof       2  5  5   10    750.60  7,174.500                                                                                          
  30 Jabłoński       Piotr           7  5  5   10    749.70  7,256.100                                                                                          
  31 Ossowski        Grzegorz        2  5  5   10    748.87  7,161.800                                                                                          
  32 Machholz        Mariusz         2  5  5   10    748.46  7,077.800                                                                                          
  33 Żebrowski       Marcin          4  5  5   10    748.23  7,534.800                                                                                          
  34 JABŁOŃSKI       PIOTR           3  5  5   10    743.37  7,211.900                                                                                          
  35 Stożek          Czesław         6  5  5   10    742.21  7,166.100                                                                                          
  36 Bęben           Sławomir        4  5  5   10    737.34  7,400.100                                                                                          
  37 KOSECKI         ROBERT          5  5  5   10    735.85  7,805.200                                                                                          
  38 Słoniecki  -    Małkowski       2  5  5   10    728.07  7,150.800                                                                                          
  39 Błaszkiewicz    Zbigniew        7  5  5   10    727.96  7,343.200                                                                                          
  40 Plebanek        Wacław          2  5  5   10    727.92  7,145.800                                                                                          
  41 Gajewski        Ryszard         4  5  5   10    727.84  7,611.500                                                                                          
  42 BASIEWICZ       DARIUSZ         3  5  5   10    727.13  7,214.600                                                                                          
  43 MODRZEWSKI      MICHAŁ          5  5  5   10    726.37  8,037.500                                                                                          
  44 Lebiatowski     Józef           2  5  5   10    726.10  7,146.400                                                                                          
  45 Wolski          Jan             2  5  5   10    725.95  7,141.600                                                                                          
  46 Kowalski        Krzysztof       2  5  5   10    721.51  7,159.600                                                                                          
  47 PIĘTKA          PIOTR           3  5  5   10    721.33  7,164.900                                                                                          
  48 MICHON          JAN I JOZEF     5  5  5   10    718.22  7,679.900                                                                                          
  49 Filbrandt Andrz i Rafał         4  5  5   10    712.54  7,613.100                                                                                          
  50 Kurzyński       Grzegorz        2  5  5   10    708.67  7,146.600                                                                                          
  51 WILCZEWSKI      ZDZISŁAW        3  5  5   10    708.55  7,256.000                                                                                          
  52 Górski          Wiesław         7  5  5   10    706.25  7,205.300                                                                                          
  53 Brzozowski      Ryszard         2  5  5   10    701.25  7,160.900                                                                                          
  54 Korczak         Jerzy           4  5  4    9    675.16  6,908.040                                                                                          
  55 Mews            Arkadiusz       6  4  5    9    669.74  6,429.420                                                                                          
  56 Łamek           Hernryk         6  5  4    9    665.67  6,465.690                                                                                          
  57 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I ARE   5  5  4    9    660.97  7,252.650                                                                                          
  58 Fiałkowski      Marian          4  5  4    9    658.13  6,727.320                                                                                          
  59 Holc            Janusz          7  4  5    9    654.10  6,301.530                                                                                          
  60 GDULA           JAROSŁAW        5  5  4    9    653.76  6,965.640                                                                                          
  61 Jagielski       Kazimierz       4  5  4    9    653.34  6,833.070                                                                                          
  62 Szadowski       Sławomir        4  5  4    9    652.35  6,637.590                                                                                          
  63 Bocianowski     Jerzy           7  4  5    9    647.23  6,561.540                                                                                          
  64 OKUROWSKI       KRZYSZTOF       3  5  4    9    640.75  6,677.100                                                                                          
  65 Marszal         Grzegorz        7  4  5    9    637.23  6,326.460                                                                                          
  66 Kraiński        Piotr           6  5  4    9    615.53  6,482.250                                                                                          
  67 DROZDOWSKI      JANUSZ          3  4  4    8    592.81  5,944.640                                                                                          
  68 Beszczyński     Mirosław        2  3  5    8    589.74  5,744.560                                                                                          
  69 PROKOPCZUK      RYSZARD         3  3  5    8    587.59  5,749.840                                                                                          
  70 Szafran         Marcin          6  5  3    8    584.29  5,659.920                                                                                          
                                                                         - strona 2 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                           
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
  71 Kiełpiński      Paweł           2  3  5    8    582.42  5,854.000                                                                                          
  72 SLIWINSKI       PIOTR           5  5  3    8    579.07  6,439.520                                                                                          
  73 BUGAJSKI        ZBIGNIEW        3  3  5    8    578.88  5,910.880                                                                                          
  74 RYDLEWSKI       M & P           3  4  4    8    573.77  5,788.240                                                                                          
  75 Watorowski      Marian          2  3  5    8    571.34  5,714.960                                                                                          
  76 Wróblewski      Janusz          6  5  3    8    569.49  5,666.400                                                                                          
  77 Ciepliński      Piotr           7  5  3    8    569.35  5,870.960                                                                                          
  78 Bryda           Andrzej         2  3  5    8    562.33  5,779.520                                                                                          
  79 Zarembski       Zdzisław        7  3  5    8    560.56  5,755.200                                                                                          
  80 Bucholc         Wojciech        2  5  3    8    560.20  5,710.880                                                                                          
  81 Ciborski        Jan             7  3  5    8    556.48  5,829.600                                                                                          
  82 Krystosiak      Mirosław        7  5  3    8    552.22  5,627.680                                                                                          
  83 Kaczmarek       Piotr           7  3  5    8    537.81  5,791.680                                                                                          
  84 Baran           Jan             7  4  3    7    518.98  5,089.210                                                                                          
  85 Kaczmarek       Maciej          7  3  4    7    518.28  5,149.200                                                                                          
  86 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ         3  3  4    7    510.88  5,068.490                                                                                          
  87 SKOLMOWSKI      MARIUSZ         5  4  3    7    508.70  5,682.950                                                                                          
  88 Duda            Edward          2  5  2    7    495.89  4,995.130                                                                                          
  89 Karpus          Jan             4  5  2    7    494.90  5,325.320                                                                                          
  90 Karczewski      Janusz          6  5  2    7    493.41  4,993.170                                                                                          
  91 JASIŃSKI        RAFAŁ           3  2  5    7    489.20  5,151.860                                                                                          
  92 Wojciuk         Waldemar        7  2  4    6    455.33  4,405.320                                                                                          
  93 Gajdziński      Tadeusz         7  1  5    6    453.99  4,377.900                                                                                          
  94 JAROSZ          WITOLD          1  3  3    6    446.10  4,753.500                                                                                          
  95 Cwalina         Jan             4  5  1    6    440.42  4,453.740                                                                                          
  96 Wesołowski      Jerzy           4  5  1    6    432.48  4,411.620                                                                                          
  97 Pudlewski       Paweł           2  1  5    6    426.36  4,296.960                                                                                          
  98 Strużyński      Wiesław         7  2  4    6    425.98  4,368.000                                                                                          
  99 Kurzynowski     Jan             7  3  3    6    418.90  4,337.520                                                                                          
 100 Rzeźniak        Mariusz         7  2  4    6    417.66  4,329.300                                                                                          
 101 GRUZLEWSKI      JÓZEF           5  5  1    6    413.22  4,820.700                                                                                          
 102 Zieliński       Dariusz         6  5  1    6    412.01  4,230.060                                                                                          
 103 Gburczyk        Wojciech        2  5  1    6    410.80  4,289.640                                                                                          
 104 Stasiewski      Waldemar        2  3  3    6    409.63  4,289.640                                                                                          
 105 Knak E.         Wajnerowski S   2  3  3    6    408.73  4,310.820                                                                                          
 106 Forney          Damian          2  3  3    6    408.11  4,297.020                                                                                          
 107 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF I     3  4  2    6    399.58  4,451.880                                                                                          
 108 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW      3  2  3    5    371.02  3,619.500                                                                                          
 109 Michalski       Łukasz          7  3  2    5    369.77  3,632.950                                                                                          
 110 Pietrzak        Andrzej         7  2  3    5    366.44  3,659.450                                                                                          
 111 LUGIEWICZ       MARCIN          1  5  0    5    361.93  3,962.850                                                                                          
 112 Dziamecki       Andrzej         2  4  1    5    361.22  3,571.650                                                                                          
 113 KOPEĆ           WACŁAW          3  3  2    5    353.47  3,770.600                                                                                          
 114 Zieliński       Zenon           6  5  0    5    344.92  3,594.850                                                                                          
 115 Andrearczyk J i Sosnowski Ł     6  5  0    5    340.50  3,536.700                                                                                          
 116 Ziętek          Eugeniusz       7  3  2    5    339.72  3,585.600                                                                                          
 117 Sewerynowicz    Mariola         2  3  2    5    335.39  3,643.450                                                                                          
 118 Tomala          Piotr           7  3  2    5    328.77  3,516.950                                                                                          
 119 Szupryciński    Łukasz          7  0  4    4    294.29  2,956.480                                                                                          
 120 Lewandowski     Michał          7  3  1    4    292.66  2,873.920                                                                                          
 121 Juchciński      Józef           7  3  1    4    290.69  2,885.280                                                                                          
 122 Olewski         Roman           7  2  2    4    290.55  2,894.600                                                                                          
 123 Przysucha       Janusz          7  1  3    4    284.12  2,818.840                                                                                          
 124 BIEŃKOWSKI      PATRYK          3  1  3    4    283.39  2,908.760                                                                                          
 125 Klimek           Zbigniew       4  4 --    4    283.19  2,991.160                                                                                          
 126 Bober           Leszek          7  1  3    4    280.46  2,827.360                                                                                          
 127 Ziółkowski      Stanisław       2  3  1    4    280.01  2,856.800                                                                                          
 128 GAJEWSKI        TADEUSZ         5  2  2    4    276.31  3,124.200                                                                                          
 129 Kamiński        Tomasz          4  2  2    4    276.08  2,952.600                                                                                          
 130 Lasota   Jacek  Zdzisław        2  4  0    4    271.03  2,900.000                                                                                          
 131 Weisbrot        Romuald         6  3  1    4    270.30  2,872.800                                                                                          
 132 żYCHNIEWICZ     MARIUSZ         3  3  1    4    269.85  2,957.920                                                                                          
 133 Sarnecki        Józef           4  3  1    4    260.31  2,948.160                                                                                          
 134 Żbikowski       Edward          7  1  2    3    223.51  2,140.470                                                                                          
 135 Fołtyn          Wiesław         7  1  2    3    220.62  2,167.230                                                                                          
 136 Rafiński        Bartłomiej      7  1  2    3    217.57  2,199.420                                                                                          
 137 Graczyk  Jarosł i Zbigniew      6  2  1    3    216.30  2,152.920                                                                                          
 138 Belka           Wacław          4  3 --    3    214.40  2,207.250                                                                                          
 139 GRZYWACZEWSKI   PIOTR           1  2  1    3    213.43  2,381.400                                                                                          
 140 TITZ JERZY      MALGORZATA      1  2  1    3    211.75  2,404.650                                                                                          
                                                                         - strona 3 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                           
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 141 Stasiorowski    Bogdan          7  3  0    3    211.21  2,171.490                                                                                          
 142 Lehman          Robert          6  2  1    3    210.91  2,201.580                                                                                          
 143 Kuligowski      Dariusz         7  1  2    3    209.79  2,190.240                                                                                          
 144 Suchanecki      Hubert          4  1  2    3    208.68  2,195.760                                                                                          
 145 Chmurzyński     Sławomir        6  2  1    3    208.04  2,111.340                                                                                          
 146 STĘPIEŃ         JAN             5  3  0    3    207.57  2,326.350                                                                                          
 147 DABROWSKI       SLAWOMIR        5  0  3    3    206.47  2,306.790                                                                                          
 148 Jankowski       Stanisław       7  2  1    3    205.54  2,164.350                                                                                          
 149 Michalski       Sławomir        2  3 --    3    202.76  2,158.980                                                                                          
 150 Noskowicz       Jerzy           7  2  1    3    202.07  2,170.920                                                                                          
 151 KAPTEJNA        PIOTR           5  3  0    3    199.50  2,321.880                                                                                          
 152 Karolczak       Andrzej         6  3  0    3    198.25  2,140.110                                                                                          
 153 Skonieczka      Czesław         7  1  1    2    155.20  1,460.460                                                                                          
 154 Coch            Tadeusz         2  1  1    2    150.02  1,442.420                                                                                          
 155 Pietryka        Jan             4  0  2    2    148.29  1,502.320                                                                                          
 156 Prokopenko      Grzegorz        7  0  2    2    147.98  1,438.660                                                                                          
 157 Marcinowicz     Stanisław       7  1  1    2    146.60  1,455.660                                                                                          
 158 Zalewski        Wiesław         6  2  0    2    144.61  1,437.480                                                                                          
 159 WOJNOWSKI       STEFAN          1  2 --    2    143.79  1,584.820                                                                                          
 160 Ciechacki       Bogdan          7  1  1    2    142.78  1,452.380                                                                                          
 161 Koczorowski     Kazimierz       6  2  0    2    142.03  1,443.580                                                                                          
 162 Zambrzycki      Ryszard         7  1  1    2    141.93  1,472.880                                                                                          
 163 Kudliński       Piotr           7  1  1    2    141.85  1,463.700                                                                                          
 164 Bzdawka         Piotr           4  2  0    2    141.30  1,520.880                                                                                          
 165 Wiśniewski      Marian          4  1  1    2    141.03  1,468.280                                                                                          
 166 Sulecki         Marceli         7  0  2    2    140.71  1,445.400                                                                                          
 167 Adrych          Kazimierz       6  1  1    2    140.14  1,421.960                                                                                          
 168 SIEMIANOWSKI    ANDRZEJ         5  2  0    2    139.97  1,577.300                                                                                          
 169 OWSIAN          GRZEGORZ        3  2  0    2    139.80  1,437.780                                                                                          
 170 Krystosiak      Jerzy           7  1  1    2    139.63  1,418.160                                                                                          
 171 PIETRZAK        HENRYK          5  2  0    2    139.21  1,548.420                                                                                          
 172 Kijowski        Julian          4  2  0    2    138.52  1,468.420                                                                                          
 173 Witkowski       Kazimierz       7  2  0    2    138.50  1,480.180                                                                                          
 174 Rogowski        Tadeusz         7 --  2    2    137.95  1,439.740                                                                                          
 175 Jabłoński       Jarosław        2  2  0    2    137.54  1,415.260                                                                                          
 176 Beszczyński     Zenon           2  2  0    2    137.48  1,435.300                                                                                          
 177 KLUKOWSKI       JAROSŁAW        3  2  0    2    136.36  1,444.180                                                                                          
 178 JAWORNICKI      JACEK           5  2  0    2    134.79  1,569.560                                                                                          
 179 Kurtys          Andrzej         6  2  0    2    134.62  1,414.360                                                                                          
 180 Mądraszewski    Jerzy           7  1  1    2    131.36  1,448.060                                                                                          
 181 Sawicki         Maciej          7  1 --    1     78.54    713.000                                                                                          
 182 WIŚNIEWSKI      PRZEMYSŁAW      3  1  0    1     76.53    720.180                                                                                          
 183 Kosobucki       Tomasz,Bogdan   7  1  0    1     74.48    721.890                                                                                          
 184 KAMINSKI EDMUND KAMINSKA AGN.   1  1  0    1     74.17    779.470                                                                                          
 185 Lipowski        Rafał           6  1 --    1     73.86    717.510                                                                                          
 186 Trędowicz       Tomasz          7 --  1    1     72.81    718.400                                                                                          
 187 Jędrzejewski    Józef           7  1 --    1     71.41    717.220                                                                                          
 188 WILCZEK         RADOSŁAW        3  1 --    1     71.35    714.140                                                                                          
 189 WILCZEWSKI      JERZY           3  1  0    1     71.29    742.630                                                                                          
 190 SZCZOTKA        ROMAN           5  1  0    1     70.93    782.960                                                                                          
 191 WOJNOWSKI       ZBIGNIEW        3  1  0    1     70.21    746.570                                                                                          
 192 ZAWADZKI        ROBERT          5  0  1    1     69.87    783.740                                                                                          
 193 Kujawski        Mirosław I      6  0  1    1     69.42    726.990                                                                                          
 194 Leski           Tomasz          4  1 --    1     68.85    738.620                                                                                          
 195 OLKOWSKI        JAN             3  1 --    1     68.48    735.880                                                                                          
 196 Cerski          Adam            4  1 --    1     67.93    734.480                                                                                          
 197 Trzciński       Michał          2  1 --    1     67.71    719.730                                                                                          
 198 Niemczyk        Edward          7  0  1    1     67.51    726.240                                                                                          
 199 Bereza          Stanisław       2  1  0    1     67.51    708.630                                                                                          
 200 Woźniak         Krzysztof       7  1  0    1     67.45    703.730                                                                                          
 201 Bocian          Janusz          6  1  0    1     67.44    718.540                                                                                          
 202 Buchalski       Tomasz          7  1  0    1     67.33    723.130                                                                                          
 203 Kowalski        Grzegorz        7  1  0    1     67.14    726.220                                                                                          
 204 Prądzyński      Andrzej         7  1  0    1     66.90    729.010                                                                                          
 205 JASIENIECKI     BOGDAN          3 --  1    1     66.58    742.040                                                                                          
 206 Lidzbarski      Edward          6  0  1    1     66.17    713.100                                                                                          
 207 Krystosiak      Czesław         7  1  0    1     65.81    704.940                                                                                          
 208 BRZÓZKA         JERZY           5  0  1    1     65.79    777.270                                                                                          
 209 Kowalski        Włodzimierz     7 --  1    1     65.60    726.960                                                                                          
 210 SZEFLER         KRZYSZTOF       1  0  1    1     65.40    779.070                                                                                          
                                                                         - strona 4 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                           
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 211 RZODECZKO       KRZYSZTOF       3  1 --    1     65.40    716.000                                                                                          
 212 Ruszyński       Andrzej         7 --  1    1     65.36    724.890                                                                                          
 213 ROBACZEWSKI     KRZYSZTOF       1  0  1    1     65.28    792.420                                                                                          
 214 Kondracki       Piotr           4  1  0    1     65.07    732.200                                                                                          
 215 Bauk Henryk   & Barbara         7  1  0    1     64.80    721.750                                                                                          
 216 Żywica          Mirosław        7 --  1    1     64.77    722.540                                                                                          
 217 JURKIEWICZ      ANDRZEJ         1  1  0    1     64.29    791.660                                                                                          
 218 RUPINSKI        ZBIGNIEW        1  0  1    1     64.24    777.410                                                                                          
 219 JÓZEFOWICZ      ROMAN           5  1 --    1     64.21    794.420                                                                                          
 220 BARANOWSKI      JAN             1  1  0    1     64.15    791.230                                                                                          
 221 PIECHOCKI       STANISLAW       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 222 BERNACKI        ZBIGNIEW        1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 223 KOLAKOWSKI      FELIKS          1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 224 PATALON W.      RZYMSKI M.      1 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 225 JABLONSKI       EUGENIUSZ       1 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 226 STEPIEN         ANDRZEJ         1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 227 MURAWSKI        MIROSLAW        1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 228 DREJER A.       OKONSKA K.      1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 229 WILMOWICZ       KAZIMIERZ       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 230 OSENKA          STANISLAW       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 231 WILMOWICZ       MALGORZATA      1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 232 KOZLOWSKI       ANDRZEJ         1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 233 Przybylski      Marek           2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 234 GROTKOWSKI      JACEK           1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 235 Inglik          Mirosław        2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 236 Motylewski      Roman           2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 237 Kurzyński       Ryszard         2 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 238 Kółeczko        Wiesław         2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 239 Lewański        Mirosław        2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 240 Godek           Rafał           2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 241 Trybuła         Tadeusz         2 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 242 Skóra           Leszek          2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 243 Bartoszyński    Benedykt        2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 244 BŁASZKIEWICZ    PIOTR           3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 245 GAJEWSKI        JERZY           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 246 BARCZ           JÓZEF           3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 247 GAJEWSKI        WALDEMAR        3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 248 SWINARSKI       TOMASZ          3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 249 MAJ             PAWEŁ           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 250 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF       3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 251 OŚMIAŁOWSKI     ANDRZEJ         3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 252 PARZYŃSKI       JANUSZ          3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 253 SALETNIK        P & M           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 254 WERNER          JANUSZ          3 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 255 PUCZKA          RAFAŁ           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 256 INGRAM GRZEGORZ & MARIUSZ       3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 257 KEPKA           ERYK            3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 258 KUCHARSKI       WINCENTY        3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 259 Pietryka        Sławomir        4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 260 Sadowski        Stanisław       4 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 261 Sikorski        Waldemar        4 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 262 Jurek           Zbigniew        4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 263 Szymański       Alfred          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 264 Kabat           Henryk          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 265 Dądelewski      Alojzy          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 266 Czekała         Piotr           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 267 Litwic          Paweł           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 268 Gulbertowicz    Marek           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 269 Strzelecki      Roman           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 270 Blank           Janusz          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 271 WILK            ANDRZEJ         5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 272 MARKOWSKI       ZBIGNIEW        5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 273 SIEŃSKI         ANDRZEJ         5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 274 ŻURAWSKI        ANDRZEJ         5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 275 Piskorski       Marian          4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 276 Gadomski        Jacek           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 277 PALEC           MARIAN I PAWE   5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 278 JABŁOŃSKI       JERZY           5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 279 Zbyszyński      Paweł           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 280 KUBAT           ANDRZEJ         5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
                                                                         - strona 5 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [ 1]                                                                                                           
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 281 WYRZYKOWSKI     DARIU I PAWŁ    5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 282 CZAPLINSKI      JERZY           5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 283 CHEC            KRZYSZTOF       5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 284 RYNKOWSKI       KAZIMIERZ       5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 285 CHEC            ANDRZEJ         5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 286 RYBIŃSKI        MICHAŁ          5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 287 KARKUT          HENRYK          5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 288 BOGDAŃSKI       BERNARD         5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 289 MEDERSKI        ROMAN           5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 290 PARADOWSKI      GRZEGORZ        5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 291 Pawłowski       Tadeusz         6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 292 Pukownik        Tomasz          6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 293 Boroń           Benedykt        6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 294 Nastróżny       Jarosław        6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 295 Gawron          Bogdan          6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 296 Raniszewski     Zbigniew        6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 297 Vogt            Ryszard         6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 298 Suchomski       Eugeniusz       6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 299 Roczyński       Tomasz          6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 300 Kujawski        Mirosław        6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 301 Wróblewski      Dariusz         6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 302 Stolp           Arkadiusz       6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 303 Kamasz          Ewa i Jacek     6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 304 Boczuliński     Gustaw          6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 305 Skarwecki       Mariusz         6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 306 Ciesielski      Jan             6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 307 Bartołd         Sławomir        6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 308 Urbański        Roman           6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 309 JANKIEWICZ      ADAM            5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 310 DUSZYŃSKI       MARCIN          5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 311 IGIELSKI        ROMAN           5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 312 Zawół           Dariusz         7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 313 Fryza           Eweliusz        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 314 Iwicki          Henryk          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 315 Koszykowski     Janusz          7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 316 Lewandowski     Zbigniew        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 317 Malissa         Mieczysław      7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 318 Papke           Ryszard         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 319 Martko          Sławomir        7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 320 Witczak         Zbigniew        7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 321 Słomski         Krzysztof       7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 322 Sulecki         Michał          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 323 Dolega          Adam            7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 324 Majchrzak       Wojciech        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 325 Gutowski        Andrzej         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 326 Klimza          Marcin          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 327 Komorowski       Jerzy          7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 328 Krystosiak      Stanisław       7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 329 Łuczak          Marcin          7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 330 Chojecki        Grzegorz        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 331 Baliński        Józef           7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 332 Magdziarek      Jan             7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 333 Ciuruś          Karol           7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 334 Goździecki Henr i Krzysztof     7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 335 Niemczyk        Krzysztof       7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 336 Polatowski      Jan             7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 337 Szupryczyński   Czesław         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                             Okręg Toruń, rok 2018.                                                                                                             
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  2, z dnia 14.07.18 Oelde II                                                                                                                 
            Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                      
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Cerski          Mariusz         4    44    5    24   398.05  3,668.700                                                                          
              2 Cerski          Sławomir        4    41    5    25   397.33  3,674.650                                                                          
              3 Leszczyński     Krzysztof       4    47    5    22   396.09  3,674.400                                                                          
              4 Rumiński        Tomasz          7    18    5     9   394.48  3,708.650                                                                          
              5 Czopek          Łukasz          4    24    5    11   394.31  3,683.850                                                                          
              6 Kuczorski       Wojciech        4    29    5    19   393.83  3,725.000                                                                          
              7 Gawin  Tomasz                   4    29    5    12   391.67  3,702.650                                                                          
              8 Szwajkowski     Roman           2    18    5     7   390.06  3,633.950                                                                          
              9 HAŁAT           CEZARY          3    29    5    13   389.54  3,618.500                                                                          
             10 BYTNER          WIESŁ I MARI    5    51    5    23   389.43  3,995.500                                                                          
             11 DYBOWSKI        GRZEGORZ        3    31    5    14   387.90  3,618.250                                                                          
             12 Betke           Kazimierz       7    18    5    10   387.59  3,650.850                                                                          
             13 ZASADZKI        RYSZARD         3    26    5    15   386.50  3,612.800                                                                          
             14 Kurij           Zbigniew        7    17    5     9   385.48  3,663.900                                                                          
             15 Wróblewski   Ad Agnieszka       6    12    5     7   383.46  3,517.550                                                                          
             16 Kaszuba         Lech i Robert   4    40    5    12   382.78  3,707.000                                                                          
             17 Woźniakowski    Roman           4    28    5    16   382.22  3,675.550                                                                          
             18 Zduński         Marian          7    40    5    15   381.52  3,675.450                                                                          
             19 Jabłoński       Piotr           7    16    5     7   380.97  3,628.050                                                                          
             20 Gajdziński      Tadeusz         7    17    5    10   380.63  3,648.250                                                                          
             21 Zabłotny        Janusz          7    18    5     9   380.51  3,642.350                                                                          
             22 Paderewski      Adam            2    25    5    13   380.44  3,562.700                                                                          
             23 Machholz        Mariusz         2    18    5     7   378.66  3,538.900                                                                          
             24 Beszczyński     Mirosław        2    16    5     7   378.41  3,590.350                                                                          
             25 Okrajni         Zenon           2    22    5     7   375.49  3,570.950                                                                          
             26 Wiśniewski      Krzysztof       2    28    5     9   373.59  3,587.250                                                                          
             27 Wolski          Michał          4    23    5     8   373.34  3,696.000                                                                          
             28 Holc            Janusz          7    20    5    10   370.99  3,500.850                                                                          
             29 Kiełpiński      Paweł           2    19    5     9   370.86  3,658.750                                                                          
             30 Stożek          Czesław         6    32    5     8   370.65  3,583.050                                                                          
             31 Pipczyński      Tadeusz         4    30    5     6   370.03  3,767.200                                                                          
             32 Kawski          Stanisław       4    30    5     8   369.78  3,804.950                                                                          
             33 Błoński         Janusz          7    16    5     7   368.98  3,687.750                                                                          
             34 JABŁOŃSKI       PIOTR           3    26    5     9   367.48  3,605.950                                                                          
             35 Żebrowski       Marcin          4    26    5     7   367.15  3,767.400                                                                          
             36 DUMKIEWICZ      JERZY I JANUS   5    36    5     9   366.07  3,907.650                                                                          
             37 Plebanek        Wacław          2    24    5     9   366.07  3,572.900                                                                          
             38 Lamkowski       Aleksander      4    25    5     6   365.40  3,693.800                                                                          
             39 Grudzień        Szczepan        4    28    5     6   364.61  3,847.050                                                                          
             40 Kurzyński       Grzegorz        2    20    5     5   364.29  3,573.300                                                                          
             41 Lebiatowski     Józef           2    23    5     7   361.87  3,573.200                                                                          
             42 PROKOPCZUK      RYSZARD         3    26    5     7   361.11  3,593.650                                                                          
             43 Bocianowski     Jerzy           7    24    5     5   360.00  3,645.300                                                                          
             44 Wolski          Jan             2    12    5     5   359.58  3,570.800                                                                          
             45 BUGAJSKI        ZBIGNIEW        3    24    5     5   359.31  3,694.300                                                                          
             46 BASIEWICZ       DARIUSZ         3    24    5     6   358.38  3,607.300                                                                          
             47 Bęben           Sławomir        4    20    5     9   358.11  3,700.050                                                                          
             48 Kowalski        Krzysztof       2    12    5     5   357.67  3,579.800                                                                          
             49 Pudlewski       Paweł           2     7    5     5   356.91  3,580.800                                                                          
             50 Górski          Wiesław         7    34    5     5   355.88  3,602.650                                                                          
             51 Marszal         Grzegorz        7    21    5     5   354.47  3,514.700                                                                          
             52 Filbrandt Andrz i Rafał         4    19    5     5   353.78  3,806.550                                                                          
             53 WILCZEWSKI      ZDZISŁAW        3    34    5     5   353.06  3,628.000                                                                          
             54 PIĘTKA          PIOTR           3    17    5     5   352.78  3,582.450                                                                          
             55 MICHON          JAN I JOZEF     5    30    5     6   352.70  3,839.950                                                                          
             56 Błaszkiewicz    Zbigniew        7    37    5     8   352.60  3,671.600                                                                          
             57 Słoniecki  -    Małkowski       2    26    5     7   351.53  3,575.400                                                                          
             58 Bryda           Andrzej         2    22    5     7   348.97  3,612.200                                                                          
             59 MODRZEWSKI      MICHAŁ          5    21    5     5   347.59  4,018.750                                                                          
             60 KOSECKI         ROBERT          5    17    5     5   347.26  3,902.600                                                                          
             61 JASIŃSKI        RAFAŁ           3    21    5     6   343.33  3,679.900                                                                          
             62 Brzozowski      Ryszard         2    21    5     6   343.08  3,580.450                                                                          
             63 Ciborski        Jan             7    26    5     5   341.98  3,643.500                                                                          
             64 Gajewski        Ryszard         4    33    5     6   340.36  3,805.750                                                                          
             65 Kaczmarek       Piotr           7    15    5     5   332.77  3,619.800                                                                          
             66 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ         3    16    4     4   303.74  2,896.280                                                                          
             67 RYDLEWSKI       M & P           3    12    4     4   296.07  2,894.120                                                                          
             68 DROZDOWSKI      JANUSZ          3    25    4     4   295.56  2,972.320                                                                          
             69 Szupryciński    Łukasz          7    12    4     4   294.29  2,956.480                                                                          
                                                                                                  - strona  2 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                      
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
             70 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I ARE   5    23    4     4   293.83  3,223.400                                                                          
             71 Fiałkowski      Marian          4    13    4     4   292.53  2,989.920                                                                          
             72 Kaczmarek       Maciej          7    25    4     4   292.15  2,942.400                                                                          
             73 Korczak         Jerzy           4    21    4     4   290.83  3,070.240                                                                          
             74 Ossowski        Grzegorz        2    19    4     5   289.59  2,864.720                                                                          
             75 Łamek           Hernryk         6    13    4     4   286.84  2,873.640                                                                          
             76 Szadowski       Sławomir        4    15    4     4   284.48  2,950.040                                                                          
             77 Mews            Arkadiusz       6    18    4     5   282.73  2,857.520                                                                          
             78 GDULA           JAROSŁAW        5    21    4     4   280.55  3,095.840                                                                          
             79 Strużyński      Wiesław         7    15    4     4   280.15  2,912.000                                                                          
             80 Watorowski      Marian          2    14    4     5   279.28  2,857.480                                                                          
             81 Rzeźniak        Mariusz         7    15    4     4   277.04  2,886.200                                                                          
             82 OKUROWSKI       KRZYSZTOF       3    21    4     4   276.37  2,967.600                                                                          
             83 Zarembski       Zdzisław        7    10    4     5   272.22  2,877.600                                                                          
             84 Kraiński        Piotr           6    16    4     4   269.33  2,881.000                                                                          
             85 Szafran         Marcin          6    10    3     3   229.44  2,122.470                                                                          
             86 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW      3    11    3     3   229.12  2,171.700                                                                          
             87 Baran           Jan             7     9    3     3   224.47  2,181.090                                                                          
             88 Ciepliński      Piotr           7     6    3     3   222.66  2,201.610                                                                          
             89 JAROSZ          WITOLD          1     6    3     3   221.68  2,376.750                                                                          
             90 Pietrzak        Andrzej         7    10    3     3   218.94  2,195.670                                                                          
             91 Przysucha       Janusz          7    10    3     3   218.54  2,114.130                                                                          
             92 SKOLMOWSKI      MARIUSZ         5    23    3     3   217.88  2,435.550                                                                          
             93 Wróblewski      Janusz          6     9    3     3   213.65  2,124.900                                                                          
             94 Kurzynowski     Jan             7    17    3     3   213.46  2,168.760                                                                          
             95 Bober           Leszek          7    10    3     3   212.21  2,120.520                                                                          
             96 Bucholc         Wojciech        2    26    3     3   212.05  2,141.580                                                                          
             97 Stasiewski      Waldemar        2    28    3     3   207.05  2,144.820                                                                          
             98 BIEŃKOWSKI      PATRYK          3    14    3     3   206.98  2,181.570                                                                          
             99 DABROWSKI       SLAWOMIR        5    29    3     3   206.47  2,306.790                                                                          
            100 SLIWINSKI       PIOTR           5    14    3     3   198.69  2,414.820                                                                          
            101 Michalski       Łukasz          7    10    2     2   156.14  1,453.180                                                                          
            102 Olewski         Roman           7    13    2     2   152.26  1,447.300                                                                          
            103 Pietryka        Jan             4    11    2     2   148.29  1,502.320                                                                          
            104 Duda            Edward          2    22    2     2   148.12  1,427.180                                                                          
            105 Prokopenko      Grzegorz        7     7    2     2   147.98  1,438.660                                                                          
            106 Żbikowski       Edward          7    12    2     2   147.35  1,426.980                                                                          
            107 Krystosiak      Mirosław        7    15    2     3   146.77  1,406.920                                                                          
            108 Rafiński        Bartłomiej      7    10    2     2   146.07  1,466.280                                                                          
            109 Jagielski       Kazimierz       4    17    2     4   144.06  1,518.460                                                                          
            110 Fołtyn          Wiesław         7     5    2     2   143.73  1,444.820                                                                          
            111 Kuligowski      Dariusz         7     8    2     2   143.52  1,460.160                                                                          
            112 Karczewski      Janusz          6    10    2     2   142.86  1,426.620                                                                          
            113 KOPEĆ           WACŁAW          3    11    2     2   142.32  1,508.240                                                                          
            114 Suchanecki      Hubert          4     6    2     2   140.77  1,463.840                                                                          
            115 Sulecki         Marceli         7    10    2     2   140.71  1,445.400                                                                          
            116 Forney          Damian          2    10    2     3   140.53  1,432.340                                                                          
            117 Ziętek          Eugeniusz       7    22    2     2   138.11  1,434.240                                                                          
            118 Rogowski        Tadeusz         7    14    2     2   137.95  1,439.740                                                                          
            119 Wojciuk         Waldemar        7    21    2     4   137.86  1,468.440                                                                          
            120 Knak E.         Wajnerowski S   2    26    2     3   135.25  1,436.940                                                                          
            121 Karpus          Jan             4    15    2     2   134.23  1,521.520                                                                          
            122 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF I     3    35    2     2   133.73  1,483.960                                                                          
            123 Kamiński        Tomasz          4    10    2     2   131.56  1,476.300                                                                          
            124 Sewerynowicz    Mariola         2    19    2     2   131.29  1,457.380                                                                          
            125 GAJEWSKI        TADEUSZ         5    13    2     2   131.25  1,562.100                                                                          
            126 Tomala          Piotr           7    10    2     2   129.56  1,406.780                                                                          
            127 Skonieczka      Czesław         7    19    1     1    78.50    730.230                                                                          
            128 Lewandowski     Michał          7    19    1     1    76.00    718.480                                                                          
            129 Coch            Tadeusz         2     5    1     1    75.74    721.210                                                                          
            130 Wesołowski      Jerzy           4     9    1     1    73.30    735.270                                                                          
            131 Trędowicz       Tomasz          7     6    1     1    72.81    718.400                                                                          
            132 Ciechacki       Bogdan          7     8    1     1    72.63    726.190                                                                          
            133 Graczyk  Jarosł i Zbigniew      6    20    1     1    72.14    717.640                                                                          
            134 Dziamecki       Andrzej         2     8    1     1    71.67    714.330                                                                          
            135 Cwalina         Jan             4    11    1     1    70.58    742.290                                                                          
            136 Marcinowicz     Stanisław       7    10    1     1    70.40    727.830                                                                          
            137 Zieliński       Dariusz         6    23    1     1    70.31    705.010                                                                          
            138 Krystosiak      Jerzy           7    10    1     1    70.29    709.080                                                                          
            139 Ziółkowski      Stanisław       2    12    1     1    70.17    714.200                                                                          
                                                                                                  - strona  3 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                      
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
            140 Juchciński      Józef           7     5    1     1    70.03    721.320                                                                          
            141 ZAWADZKI        ROBERT          5    16    1     1    69.87    783.740                                                                          
            142 Kujawski        Mirosław I      6    26    1     1    69.42    726.990                                                                          
            143 Jankowski       Stanisław       7    35    1     1    68.97    721.450                                                                          
            144 Gburczyk        Wojciech        2    21    1     1    68.67    714.940                                                                          
            145 Chmurzyński     Sławomir        6    18    1     1    68.63    703.780                                                                          
            146 Adrych          Kazimierz       6     6    1     1    68.30    710.980                                                                          
            147 Wiśniewski      Marian          4     8    1     1    68.22    734.140                                                                          
            148 Weisbrot        Romuald         6    13    1     1    67.57    718.200                                                                          
            149 Niemczyk        Edward          7    10    1     1    67.51    726.240                                                                          
            150 Lehman          Robert          6     7    1     1    66.82    733.860                                                                          
            151 JASIENIECKI     BOGDAN          3    10    1     1    66.58    742.040                                                                          
            152 Mądraszewski    Jerzy           7     7    1     1    66.50    724.030                                                                          
            153 Lidzbarski      Edward          6    16    1     1    66.17    713.100                                                                          
            154 Noskowicz       Jerzy           7     7    1     1    66.09    723.640                                                                          
            155 żYCHNIEWICZ     MARIUSZ         3    14    1     1    65.97    739.480                                                                          
            156 BRZÓZKA         JERZY           5    13    1     1    65.79    777.270                                                                          
            157 TITZ JERZY      MALGORZATA      1    20    1     1    65.77    801.550                                                                          
            158 Kowalski        Włodzimierz     7    13    1     1    65.60    726.960                                                                          
            159 SZEFLER         KRZYSZTOF       1     8    1     1    65.40    779.070                                                                          
            160 Ruszyński       Andrzej         7    15    1     1    65.36    724.890                                                                          
            161 Zambrzycki      Ryszard         7    14    1     1    65.30    736.440                                                                          
            162 ROBACZEWSKI     KRZYSZTOF       1     6    1     1    65.28    792.420                                                                          
            163 GRUZLEWSKI      JÓZEF           5    24    1     1    64.97    803.450                                                                          
            164 Kudliński       Piotr           7     8    1     1    64.95    731.850                                                                          
            165 Żywica          Mirosław        7     6    1     1    64.77    722.540                                                                          
            166 GRZYWACZEWSKI   PIOTR           1    27    1     1    64.69    793.800                                                                          
            167 Sarnecki        Józef           4    10    1     1    64.32    737.040                                                                          
            168 RUPINSKI        ZBIGNIEW        1    14    1     1    64.24    777.410                                                                          
            169 LUGIEWICZ       MARCIN          1    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
            170 Zieliński       Zenon           6    18    0     0     0.00      0.000                                                                          
            171 Andrearczyk J i Sosnowski Ł     6    32    0     0     0.00      0.000                                                                          
            172 Lasota   Jacek  Zdzisław        2    13    0     0     0.00      0.000                                                                          
            173 Stasiorowski    Bogdan          7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            174 STĘPIEŃ         JAN             5    22    0     0     0.00      0.000                                                                          
            175 KAPTEJNA        PIOTR           5    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
            176 Karolczak       Andrzej         6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            177 Zalewski        Wiesław         6    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            178 Koczorowski     Kazimierz       6    25    0     0     0.00      0.000                                                                          
            179 Bzdawka         Piotr           4     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            180 SIEMIANOWSKI    ANDRZEJ         5    19    0     0     0.00      0.000                                                                          
            181 OWSIAN          GRZEGORZ        3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            182 PIETRZAK        HENRYK          5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            183 Kijowski        Julian          4     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            184 Witkowski       Kazimierz       7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            185 Jabłoński       Jarosław        2    26    0     0     0.00      0.000                                                                          
            186 Beszczyński     Zenon           2     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            187 KLUKOWSKI       JAROSŁAW        3    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            188 JAWORNICKI      JACEK           5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            189 Kurtys          Andrzej         6     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            190 WIŚNIEWSKI      PRZEMYSŁAW      3     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            191 Kosobucki       Tomasz,Bogdan   7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            192 KAMINSKI EDMUND KAMINSKA AGN.   1    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            193 WILCZEWSKI      JERZY           3     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            194 SZCZOTKA        ROMAN           5     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            195 WOJNOWSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            196 Bereza          Stanisław       2    17    0     0     0.00      0.000                                                                          
            197 Woźniak         Krzysztof       7     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            198 Bocian          Janusz          6    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            199 Buchalski       Tomasz          7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            200 Kowalski        Grzegorz        7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            201 Prądzyński      Andrzej         7     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            202 Krystosiak      Czesław         7    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            203 Kondracki       Piotr           4     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            204 Bauk Henryk   & Barbara         7     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            205 JURKIEWICZ      ANDRZEJ         1    15    0     0     0.00      0.000                                                                          
            206 BARANOWSKI      JAN             1     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            207 PIECHOCKI       STANISLAW       1    11    0     0     0.00      0.000                                                                          
            208 BERNACKI        ZBIGNIEW        1     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            209 KOLAKOWSKI      FELIKS          1    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
                                                                                                  - strona  4 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                      
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
            210 PATALON W.      RZYMSKI M.      1     3    0     0     0.00      0.000                                                                          
            211 JABLONSKI       EUGENIUSZ       1     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            212 STEPIEN         ANDRZEJ         1    25    0     0     0.00      0.000                                                                          
            213 MURAWSKI        MIROSLAW        1    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            214 DREJER A.       OKONSKA K.      1     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            215 WILMOWICZ       KAZIMIERZ       1    17    0     0     0.00      0.000                                                                          
            216 OSENKA          STANISLAW       1    13    0     0     0.00      0.000                                                                          
            217 WILMOWICZ       MALGORZATA      1    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            218 KOZLOWSKI       ANDRZEJ         1     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            219 GROTKOWSKI      JACEK           1     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            220 Przybylski      Marek           2     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            221 Inglik          Mirosław        2     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            222 Motylewski      Roman           2     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            223 Kurzyński       Ryszard         2    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            224 Trybuła         Tadeusz         2    13    0     0     0.00      0.000                                                                          
            225 Bartoszyński    Benedykt        2    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            226 BŁASZKIEWICZ    PIOTR           3     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            227 BARCZ           JÓZEF           3     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            228 WERNER          JANUSZ          3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            229 INGRAM GRZEGORZ & MARIUSZ       3     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            230 KUCHARSKI       WINCENTY        3    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            231 Sadowski        Stanisław       4    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            232 Sikorski        Waldemar        4     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            233 Czekała         Piotr           4     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            234 Piskorski       Marian          4     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            235 Gadomski        Jacek           4     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            236 Boroń           Benedykt        6     3    0     0     0.00      0.000                                                                          
            237 Gawron          Bogdan          6     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            238 Raniszewski     Zbigniew        6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            239 Vogt            Ryszard         6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            240 Suchomski       Eugeniusz       6    15    0     0     0.00      0.000                                                                          
            241 Kujawski        Mirosław        6    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            242 Kamasz          Ewa i Jacek     6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            243 Boczuliński     Gustaw          6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            244 Skarwecki       Mariusz         6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            245 Ciesielski      Jan             6     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            246 Bartołd         Sławomir        6     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            247 Urbański        Roman           6     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            248 Fryza           Eweliusz        7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            249 Koszykowski     Janusz          7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            250 Lewandowski     Zbigniew        7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            251 Malissa         Mieczysław      7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            252 Papke           Ryszard         7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            253 Witczak         Zbigniew        7     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            254 Słomski         Krzysztof       7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            255 Dolega          Adam            7     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            256 Majchrzak       Wojciech        7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            257 Gutowski        Andrzej         7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            258 Komorowski       Jerzy          7    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            259 Łuczak          Marcin          7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            260 Chojecki        Grzegorz        7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            261 Baliński        Józef           7    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            262 Magdziarek      Jan             7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            263 Niemczyk        Krzysztof       7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            264 Polatowski      Jan             7    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            265 Szupryczyński   Czesław         7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            266 WILK            ANDRZEJ         5     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            267 MARKOWSKI       ZBIGNIEW        5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            268 SIEŃSKI         ANDRZEJ         5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            269 PALEC           MARIAN I PAWE   5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            270 JABŁOŃSKI       JERZY           5     1    0     0     0.00      0.000                                                                          
            271 CHEC            KRZYSZTOF       5    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
            272 RYNKOWSKI       KAZIMIERZ       5     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            273 CHEC            ANDRZEJ         5     1    0     0     0.00      0.000                                                                          
            274 RYBIŃSKI        MICHAŁ          5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            275 BOGDAŃSKI       BERNARD         5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            276 MEDERSKI        ROMAN           5     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            277 PARADOWSKI      GRZEGORZ        5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            278 JANKIEWICZ      ADAM            5    15    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                            Okręg Toruń, rok 2018.                                                                                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                                
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
   1 Cerski          Mariusz         4  5  5   10    795.67  7,337.400                                                                                          
   2 Cerski          Sławomir        4  5  5   10    793.83  7,349.300                                                                                          
   3 Rumiński        Tomasz          7  5  5   10    790.88  7,417.300                                                                                          
   4 Kuczorski       Wojciech        4  5  5   10    790.50  7,450.000                                                                                          
   5 BYTNER          WIESŁ I MARI    5  5  5   10    788.07  7,991.000                                                                                          
   6 Leszczyński     Krzysztof       4  5  5   10    786.46  7,348.800                                                                                          
   7 Gawin  Tomasz                   4  5  5   10    785.88  7,405.300                                                                                          
   8 Czopek          Łukasz          4  5  5   10    782.15  7,367.700                                                                                          
   9 DYBOWSKI        GRZEGORZ        3  5  5   10    780.20  7,236.500                                                                                          
  10 Wróblewski   Ad Agnieszka       6  5  5   10    776.07  7,035.100                                                                                          
  11 Woźniakowski    Roman           4  5  5   10    774.21  7,351.100                                                                                          
  12 Kaszuba         Lech i Robert   4  5  5   10    773.30  7,414.000                                                                                          
  13 HAŁAT           CEZARY          3  5  5   10    768.97  7,237.000                                                                                          
  14 ZASADZKI        RYSZARD         3  5  5   10    768.02  7,225.600                                                                                          
  15 Szwajkowski     Roman           2  5  5   10    767.39  7,267.900                                                                                          
  16 Okrajni         Zenon           2  5  5   10    765.24  7,141.900                                                                                          
  17 Paderewski      Adam            2  5  5   10    761.99  7,125.400                                                                                          
  18 Błoński         Janusz          7  5  5   10    760.93  7,375.500                                                                                          
  19 Kurij           Zbigniew        7  5  5   10    759.58  7,327.800                                                                                          
  20 Kawski          Stanisław       4  5  5   10    758.19  7,609.900                                                                                          
  21 Grudzień        Szczepan        4  5  5   10    753.83  7,694.100                                                                                          
  22 Lamkowski       Aleksander      4  5  5   10    753.38  7,387.600                                                                                          
  23 Wolski          Michał          4  5  5   10    752.74  7,392.000                                                                                          
  24 Betke           Kazimierz       7  5  5   10    752.15  7,301.700                                                                                          
  25 DUMKIEWICZ      JERZY I JANUS   5  5  5   10    751.09  7,815.300                                                                                          
  26 Pipczyński      Tadeusz         4  5  5   10    750.68  7,534.400                                                                                          
  27 Wiśniewski      Krzysztof       2  5  5   10    750.60  7,174.500                                                                                          
  28 Jabłoński       Piotr           7  5  5   10    749.70  7,256.100                                                                                          
  29 Machholz        Mariusz         2  5  5   10    748.46  7,077.800                                                                                          
  30 Żebrowski       Marcin          4  5  5   10    748.23  7,534.800                                                                                          
  31 Zduński         Marian          7  5  5   10    746.94  7,350.900                                                                                          
  32 JABŁOŃSKI       PIOTR           3  5  5   10    743.37  7,211.900                                                                                          
  33 Stożek          Czesław         6  5  5   10    740.63  7,166.100                                                                                          
  34 Bęben           Sławomir        4  5  5   10    737.34  7,400.100                                                                                          
  35 KOSECKI         ROBERT          5  5  5   10    735.85  7,805.200                                                                                          
  36 Błaszkiewicz    Zbigniew        7  5  5   10    727.96  7,343.200                                                                                          
  37 Plebanek        Wacław          2  5  5   10    727.92  7,145.800                                                                                          
  38 Gajewski        Ryszard         4  5  5   10    727.84  7,611.500                                                                                          
  39 BASIEWICZ       DARIUSZ         3  5  5   10    727.13  7,214.600                                                                                          
  40 MODRZEWSKI      MICHAŁ          5  5  5   10    726.37  8,037.500                                                                                          
  41 Lebiatowski     Józef           2  5  5   10    726.10  7,146.400                                                                                          
  42 Wolski          Jan             2  5  5   10    725.95  7,141.600                                                                                          
  43 Kowalski        Krzysztof       2  5  5   10    721.51  7,159.600                                                                                          
  44 PIĘTKA          PIOTR           3  5  5   10    721.33  7,164.900                                                                                          
  45 MICHON          JAN I JOZEF     5  5  5   10    718.22  7,679.900                                                                                          
  46 Słoniecki  -    Małkowski       2  5  5   10    710.23  7,150.800                                                                                          
  47 Kurzyński       Grzegorz        2  5  5   10    708.67  7,146.600                                                                                          
  48 WILCZEWSKI      ZDZISŁAW        3  5  5   10    708.55  7,256.000                                                                                          
  49 Górski          Wiesław         7  5  5   10    706.25  7,205.300                                                                                          
  50 Brzozowski      Ryszard         2  5  5   10    701.25  7,160.900                                                                                          
  51 Korczak         Jerzy           4  5  4    9    675.16  6,908.040                                                                                          
  52 Ossowski        Grzegorz        2  5  4    9    673.42  6,445.620                                                                                          
  53 Zabłotny        Janusz          7  4  5    9    668.01  6,556.230                                                                                          
  54 Łamek           Hernryk         6  5  4    9    665.67  6,465.690                                                                                          
  55 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I ARE   5  5  4    9    660.97  7,252.650                                                                                          
  56 Fiałkowski      Marian          4  5  4    9    658.13  6,727.320                                                                                          
  57 Holc            Janusz          7  4  5    9    654.10  6,301.530                                                                                          
  58 GDULA           JAROSŁAW        5  5  4    9    653.76  6,965.640                                                                                          
  59 Szadowski       Sławomir        4  5  4    9    652.35  6,637.590                                                                                          
  60 Bocianowski     Jerzy           7  4  5    9    647.23  6,561.540                                                                                          
  61 OKUROWSKI       KRZYSZTOF       3  5  4    9    640.75  6,677.100                                                                                          
  62 Filbrandt Andrz i Rafał         4  4  5    9    639.69  6,851.790                                                                                          
  63 Marszal         Grzegorz        7  4  5    9    637.23  6,326.460                                                                                          
  64 Kraiński        Piotr           6  5  4    9    615.53  6,482.250                                                                                          
  65 DROZDOWSKI      JANUSZ          3  4  4    8    592.81  5,944.640                                                                                          
  66 Beszczyński     Mirosław        2  3  5    8    589.74  5,744.560                                                                                          
  67 PROKOPCZUK      RYSZARD         3  3  5    8    587.59  5,749.840                                                                                          
  68 Szafran         Marcin          6  5  3    8    584.29  5,659.920                                                                                          
  69 SLIWINSKI       PIOTR           5  5  3    8    579.07  6,439.520                                                                                          
  70 BUGAJSKI        ZBIGNIEW        3  3  5    8    578.88  5,910.880                                                                                          
                                                                         - strona 2 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                                
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
  71 Kiełpiński      Paweł           2  3  5    8    574.27  5,854.000                                                                                          
  72 RYDLEWSKI       M & P           3  4  4    8    573.77  5,788.240                                                                                          
  73 Wróblewski      Janusz          6  5  3    8    569.49  5,666.400                                                                                          
  74 Ciepliński      Piotr           7  5  3    8    569.35  5,870.960                                                                                          
  75 Bucholc         Wojciech        2  5  3    8    560.20  5,710.880                                                                                          
  76 Bryda           Andrzej         2  3  5    8    553.09  5,779.520                                                                                          
  77 Kaczmarek       Piotr           7  3  5    8    537.81  5,791.680                                                                                          
  78 Baran           Jan             7  4  3    7    518.98  5,089.210                                                                                          
  79 Kaczmarek       Maciej          7  3  4    7    518.28  5,149.200                                                                                          
  80 Mews            Arkadiusz       6  3  4    7    514.54  5,000.660                                                                                          
  81 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ         3  3  4    7    510.88  5,068.490                                                                                          
  82 SKOLMOWSKI      MARIUSZ         5  4  3    7    508.70  5,682.950                                                                                          
  83 Jagielski       Kazimierz       4  5  2    7    499.99  5,314.610                                                                                          
  84 Duda            Edward          2  5  2    7    495.89  4,995.130                                                                                          
  85 Karpus          Jan             4  5  2    7    494.90  5,325.320                                                                                          
  86 Watorowski      Marian          2  3  4    7    493.57  5,000.590                                                                                          
  87 Karczewski      Janusz          6  5  2    7    493.41  4,993.170                                                                                          
  88 Ciborski        Jan             7  2  5    7    489.57  5,100.900                                                                                          
  89 Zarembski       Zdzisław        7  3  4    7    481.03  5,035.800                                                                                          
  90 JASIŃSKI        RAFAŁ           3  2  5    7    480.77  5,151.860                                                                                          
  91 Gajdziński      Tadeusz         7  1  5    6    453.99  4,377.900                                                                                          
  92 JAROSZ          WITOLD          1  3  3    6    446.10  4,753.500                                                                                          
  93 Cwalina         Jan             4  5  1    6    440.42  4,453.740                                                                                          
  94 Wesołowski      Jerzy           4  5  1    6    432.48  4,411.620                                                                                          
  95 Pudlewski       Paweł           2  1  5    6    426.36  4,296.960                                                                                          
  96 Strużyński      Wiesław         7  2  4    6    425.98  4,368.000                                                                                          
  97 Krystosiak      Mirosław        7  4  2    6    419.25  4,220.760                                                                                          
  98 Kurzynowski     Jan             7  3  3    6    418.90  4,337.520                                                                                          
  99 Rzeźniak        Mariusz         7  2  4    6    417.66  4,329.300                                                                                          
 100 GRUZLEWSKI      JÓZEF           5  5  1    6    413.22  4,820.700                                                                                          
 101 Zieliński       Dariusz         6  5  1    6    412.01  4,230.060                                                                                          
 102 Gburczyk        Wojciech        2  5  1    6    410.80  4,289.640                                                                                          
 103 Stasiewski      Waldemar        2  3  3    6    409.63  4,289.640                                                                                          
 104 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF I     3  4  2    6    399.58  4,451.880                                                                                          
 105 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW      3  2  3    5    371.02  3,619.500                                                                                          
 106 Michalski       Łukasz          7  3  2    5    369.77  3,632.950                                                                                          
 107 Pietrzak        Andrzej         7  2  3    5    366.44  3,659.450                                                                                          
 108 LUGIEWICZ       MARCIN          1  5  0    5    361.93  3,962.850                                                                                          
 109 Dziamecki       Andrzej         2  4  1    5    361.22  3,571.650                                                                                          
 110 KOPEĆ           WACŁAW          3  3  2    5    353.47  3,770.600                                                                                          
 111 Sewerynowicz    Mariola         2  3  2    5    335.39  3,643.450                                                                                          
 112 Tomala          Piotr           7  3  2    5    328.77  3,516.950                                                                                          
 113 Szupryciński    Łukasz          7  0  4    4    294.29  2,956.480                                                                                          
 114 Lewandowski     Michał          7  3  1    4    292.66  2,873.920                                                                                          
 115 Juchciński      Józef           7  3  1    4    290.69  2,885.280                                                                                          
 116 Olewski         Roman           7  2  2    4    290.55  2,894.600                                                                                          
 117 Przysucha       Janusz          7  1  3    4    284.12  2,818.840                                                                                          
 118 BIEŃKOWSKI      PATRYK          3  1  3    4    283.39  2,908.760                                                                                          
 119 Klimek           Zbigniew       4  4 --    4    283.19  2,991.160                                                                                          
 120 Bober           Leszek          7  1  3    4    280.46  2,827.360                                                                                          
 121 Ziółkowski      Stanisław       2  3  1    4    280.01  2,856.800                                                                                          
 122 GAJEWSKI        TADEUSZ         5  2  2    4    276.31  3,124.200                                                                                          
 123 Kamiński        Tomasz          4  2  2    4    276.08  2,952.600                                                                                          
 124 Andrearczyk J i Sosnowski Ł     6  4  0    4    275.56  2,829.360                                                                                          
 125 Forney          Damian          2  2  2    4    273.23  2,864.680                                                                                          
 126 Knak E.         Wajnerowski S   2  2  2    4    272.75  2,873.880                                                                                          
 127 Weisbrot        Romuald         6  3  1    4    270.30  2,872.800                                                                                          
 128 Sarnecki        Józef           4  3  1    4    260.31  2,948.160                                                                                          
 129 Żbikowski       Edward          7  1  2    3    223.51  2,140.470                                                                                          
 130 Fołtyn          Wiesław         7  1  2    3    220.62  2,167.230                                                                                          
 131 Rafiński        Bartłomiej      7  1  2    3    217.57  2,199.420                                                                                          
 132 Wojciuk         Waldemar        7  1  2    3    217.38  2,202.660                                                                                          
 133 Graczyk  Jarosł i Zbigniew      6  2  1    3    216.30  2,152.920                                                                                          
 134 Belka           Wacław          4  3 --    3    214.40  2,207.250                                                                                          
 135 GRZYWACZEWSKI   PIOTR           1  2  1    3    213.43  2,381.400                                                                                          
 136 TITZ JERZY      MALGORZATA      1  2  1    3    211.75  2,404.650                                                                                          
 137 Stasiorowski    Bogdan          7  3  0    3    211.21  2,171.490                                                                                          
 138 Lehman          Robert          6  2  1    3    210.91  2,201.580                                                                                          
 139 Kuligowski      Dariusz         7  1  2    3    209.79  2,190.240                                                                                          
 140 Suchanecki      Hubert          4  1  2    3    208.68  2,195.760                                                                                          
                                                                         - strona 3 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                                
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 141 Chmurzyński     Sławomir        6  2  1    3    208.04  2,111.340                                                                                          
 142 STĘPIEŃ         JAN             5  3  0    3    207.57  2,326.350                                                                                          
 143 DABROWSKI       SLAWOMIR        5  0  3    3    206.47  2,306.790                                                                                          
 144 Zieliński       Zenon           6  3  0    3    205.43  2,156.910                                                                                          
 145 Ziętek          Eugeniusz       7  1  2    3    204.69  2,151.360                                                                                          
 146 Michalski       Sławomir        2  3 --    3    202.76  2,158.980                                                                                          
 147 żYCHNIEWICZ     MARIUSZ         3  2  1    3    202.48  2,218.440                                                                                          
 148 Noskowicz       Jerzy           7  2  1    3    202.07  2,170.920                                                                                          
 149 Karolczak       Andrzej         6  3  0    3    198.25  2,140.110                                                                                          
 150 Skonieczka      Czesław         7  1  1    2    155.20  1,460.460                                                                                          
 151 Coch            Tadeusz         2  1  1    2    150.02  1,442.420                                                                                          
 152 Pietryka        Jan             4  0  2    2    148.29  1,502.320                                                                                          
 153 Prokopenko      Grzegorz        7  0  2    2    147.98  1,438.660                                                                                          
 154 Marcinowicz     Stanisław       7  1  1    2    146.60  1,455.660                                                                                          
 155 Zalewski        Wiesław         6  2  0    2    144.61  1,437.480                                                                                          
 156 WOJNOWSKI       STEFAN          1  2 --    2    143.79  1,584.820                                                                                          
 157 Ciechacki       Bogdan          7  1  1    2    142.78  1,452.380                                                                                          
 158 Koczorowski     Kazimierz       6  2  0    2    142.03  1,443.580                                                                                          
 159 Zambrzycki      Ryszard         7  1  1    2    141.93  1,472.880                                                                                          
 160 Kudliński       Piotr           7  1  1    2    141.85  1,463.700                                                                                          
 161 Bzdawka         Piotr           4  2  0    2    141.30  1,520.880                                                                                          
 162 Wiśniewski      Marian          4  1  1    2    141.03  1,468.280                                                                                          
 163 Sulecki         Marceli         7  0  2    2    140.71  1,445.400                                                                                          
 164 Lasota   Jacek  Zdzisław        2  2  0    2    140.63  1,450.000                                                                                          
 165 Adrych          Kazimierz       6  1  1    2    140.14  1,421.960                                                                                          
 166 SIEMIANOWSKI    ANDRZEJ         5  2  0    2    139.97  1,577.300                                                                                          
 167 OWSIAN          GRZEGORZ        3  2  0    2    139.80  1,437.780                                                                                          
 168 Krystosiak      Jerzy           7  1  1    2    139.63  1,418.160                                                                                          
 169 PIETRZAK        HENRYK          5  2  0    2    139.21  1,548.420                                                                                          
 170 Kijowski        Julian          4  2  0    2    138.52  1,468.420                                                                                          
 171 Witkowski       Kazimierz       7  2  0    2    138.50  1,480.180                                                                                          
 172 Rogowski        Tadeusz         7 --  2    2    137.95  1,439.740                                                                                          
 173 Jabłoński       Jarosław        2  2  0    2    137.54  1,415.260                                                                                          
 174 Beszczyński     Zenon           2  2  0    2    137.48  1,435.300                                                                                          
 175 KLUKOWSKI       JAROSŁAW        3  2  0    2    136.36  1,444.180                                                                                          
 176 JAWORNICKI      JACEK           5  2  0    2    134.79  1,569.560                                                                                          
 177 Kurtys          Andrzej         6  2  0    2    134.62  1,414.360                                                                                          
 178 Jankowski       Stanisław       7  1  1    2    133.81  1,442.900                                                                                          
 179 Mądraszewski    Jerzy           7  1  1    2    131.36  1,448.060                                                                                          
 180 KAPTEJNA        PIOTR           5  2  0    2    131.31  1,547.920                                                                                          
 181 Sawicki         Maciej          7  1 --    1     78.54    713.000                                                                                          
 182 WIŚNIEWSKI      PRZEMYSŁAW      3  1  0    1     76.53    720.180                                                                                          
 183 Kosobucki       Tomasz,Bogdan   7  1  0    1     74.48    721.890                                                                                          
 184 KAMINSKI EDMUND KAMINSKA AGN.   1  1  0    1     74.17    779.470                                                                                          
 185 Lipowski        Rafał           6  1 --    1     73.86    717.510                                                                                          
 186 Trędowicz       Tomasz          7 --  1    1     72.81    718.400                                                                                          
 187 Jędrzejewski    Józef           7  1 --    1     71.41    717.220                                                                                          
 188 WILCZEK         RADOSŁAW        3  1 --    1     71.35    714.140                                                                                          
 189 WILCZEWSKI      JERZY           3  1  0    1     71.29    742.630                                                                                          
 190 SZCZOTKA        ROMAN           5  1  0    1     70.93    782.960                                                                                          
 191 WOJNOWSKI       ZBIGNIEW        3  1  0    1     70.21    746.570                                                                                          
 192 ZAWADZKI        ROBERT          5  0  1    1     69.87    783.740                                                                                          
 193 Kujawski        Mirosław I      6  0  1    1     69.42    726.990                                                                                          
 194 Leski           Tomasz          4  1 --    1     68.85    738.620                                                                                          
 195 OLKOWSKI        JAN             3  1 --    1     68.48    735.880                                                                                          
 196 Cerski          Adam            4  1 --    1     67.93    734.480                                                                                          
 197 Trzciński       Michał          2  1 --    1     67.71    719.730                                                                                          
 198 Niemczyk        Edward          7  0  1    1     67.51    726.240                                                                                          
 199 Bereza          Stanisław       2  1  0    1     67.51    708.630                                                                                          
 200 Woźniak         Krzysztof       7  1  0    1     67.45    703.730                                                                                          
 201 Bocian          Janusz          6  1  0    1     67.44    718.540                                                                                          
 202 Buchalski       Tomasz          7  1  0    1     67.33    723.130                                                                                          
 203 Kowalski        Grzegorz        7  1  0    1     67.14    726.220                                                                                          
 204 Prądzyński      Andrzej         7  1  0    1     66.90    729.010                                                                                          
 205 JASIENIECKI     BOGDAN          3 --  1    1     66.58    742.040                                                                                          
 206 Lidzbarski      Edward          6  0  1    1     66.17    713.100                                                                                          
 207 Krystosiak      Czesław         7  1  0    1     65.81    704.940                                                                                          
 208 BRZÓZKA         JERZY           5  0  1    1     65.79    777.270                                                                                          
 209 Kowalski        Włodzimierz     7 --  1    1     65.60    726.960                                                                                          
 210 SZEFLER         KRZYSZTOF       1  0  1    1     65.40    779.070                                                                                          
                                                                         - strona 4 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                                
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 211 RZODECZKO       KRZYSZTOF       3  1 --    1     65.40    716.000                                                                                          
 212 Ruszyński       Andrzej         7 --  1    1     65.36    724.890                                                                                          
 213 ROBACZEWSKI     KRZYSZTOF       1  0  1    1     65.28    792.420                                                                                          
 214 Kondracki       Piotr           4  1  0    1     65.07    732.200                                                                                          
 215 Bauk Henryk   & Barbara         7  1  0    1     64.80    721.750                                                                                          
 216 Żywica          Mirosław        7 --  1    1     64.77    722.540                                                                                          
 217 JURKIEWICZ      ANDRZEJ         1  1  0    1     64.29    791.660                                                                                          
 218 RUPINSKI        ZBIGNIEW        1  0  1    1     64.24    777.410                                                                                          
 219 JÓZEFOWICZ      ROMAN           5  1 --    1     64.21    794.420                                                                                          
 220 BARANOWSKI      JAN             1  1  0    1     64.15    791.230                                                                                          
 221 PIECHOCKI       STANISLAW       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 222 BERNACKI        ZBIGNIEW        1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 223 KOLAKOWSKI      FELIKS          1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 224 PATALON W.      RZYMSKI M.      1 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 225 JABLONSKI       EUGENIUSZ       1 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 226 STEPIEN         ANDRZEJ         1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 227 MURAWSKI        MIROSLAW        1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 228 DREJER A.       OKONSKA K.      1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 229 WILMOWICZ       KAZIMIERZ       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 230 OSENKA          STANISLAW       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 231 WILMOWICZ       MALGORZATA      1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 232 KOZLOWSKI       ANDRZEJ         1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 233 Przybylski      Marek           2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 234 GROTKOWSKI      JACEK           1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 235 Inglik          Mirosław        2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 236 Motylewski      Roman           2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 237 Kurzyński       Ryszard         2 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 238 Kółeczko        Wiesław         2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 239 Lewański        Mirosław        2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 240 Godek           Rafał           2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 241 Trybuła         Tadeusz         2 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 242 Skóra           Leszek          2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 243 Bartoszyński    Benedykt        2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 244 BŁASZKIEWICZ    PIOTR           3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 245 GAJEWSKI        JERZY           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 246 BARCZ           JÓZEF           3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 247 GAJEWSKI        WALDEMAR        3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 248 SWINARSKI       TOMASZ          3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 249 MAJ             PAWEŁ           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 250 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF       3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 251 OŚMIAŁOWSKI     ANDRZEJ         3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 252 PARZYŃSKI       JANUSZ          3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 253 SALETNIK        P & M           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 254 WERNER          JANUSZ          3 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 255 PUCZKA          RAFAŁ           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 256 INGRAM GRZEGORZ & MARIUSZ       3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 257 KEPKA           ERYK            3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 258 KUCHARSKI       WINCENTY        3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 259 Pietryka        Sławomir        4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 260 Sadowski        Stanisław       4 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 261 Sikorski        Waldemar        4 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 262 Jurek           Zbigniew        4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 263 Szymański       Alfred          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 264 Kabat           Henryk          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 265 Dądelewski      Alojzy          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 266 Czekała         Piotr           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 267 Litwic          Paweł           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 268 Gulbertowicz    Marek           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 269 Strzelecki      Roman           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 270 Blank           Janusz          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 271 WILK            ANDRZEJ         5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 272 MARKOWSKI       ZBIGNIEW        5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 273 SIEŃSKI         ANDRZEJ         5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 274 ŻURAWSKI        ANDRZEJ         5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 275 Piskorski       Marian          4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 276 Gadomski        Jacek           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 277 PALEC           MARIAN I PAWE   5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 278 JABŁOŃSKI       JERZY           5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 279 Zbyszyński      Paweł           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 280 KUBAT           ANDRZEJ         5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
                                                                         - strona 5 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z 50 na spisie [ 4]                                                                                                                
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 281 WYRZYKOWSKI     DARIU I PAWŁ    5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 282 CZAPLINSKI      JERZY           5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 283 CHEC            KRZYSZTOF       5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 284 RYNKOWSKI       KAZIMIERZ       5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 285 CHEC            ANDRZEJ         5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 286 RYBIŃSKI        MICHAŁ          5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 287 KARKUT          HENRYK          5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 288 BOGDAŃSKI       BERNARD         5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 289 MEDERSKI        ROMAN           5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 290 PARADOWSKI      GRZEGORZ        5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 291 Pawłowski       Tadeusz         6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 292 Pukownik        Tomasz          6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 293 Boroń           Benedykt        6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 294 Nastróżny       Jarosław        6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 295 Gawron          Bogdan          6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 296 Raniszewski     Zbigniew        6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 297 Vogt            Ryszard         6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 298 Suchomski       Eugeniusz       6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 299 Roczyński       Tomasz          6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 300 Kujawski        Mirosław        6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 301 Wróblewski      Dariusz         6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 302 Stolp           Arkadiusz       6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 303 Kamasz          Ewa i Jacek     6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 304 Boczuliński     Gustaw          6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 305 Skarwecki       Mariusz         6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 306 Ciesielski      Jan             6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 307 Bartołd         Sławomir        6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 308 Urbański        Roman           6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 309 JANKIEWICZ      ADAM            5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 310 DUSZYŃSKI       MARCIN          5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 311 IGIELSKI        ROMAN           5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 312 Zawół           Dariusz         7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 313 Fryza           Eweliusz        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 314 Iwicki          Henryk          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 315 Koszykowski     Janusz          7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 316 Lewandowski     Zbigniew        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 317 Malissa         Mieczysław      7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 318 Papke           Ryszard         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 319 Martko          Sławomir        7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 320 Witczak         Zbigniew        7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 321 Słomski         Krzysztof       7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 322 Sulecki         Michał          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 323 Dolega          Adam            7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 324 Majchrzak       Wojciech        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 325 Gutowski        Andrzej         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 326 Klimza          Marcin          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 327 Komorowski       Jerzy          7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 328 Krystosiak      Stanisław       7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 329 Łuczak          Marcin          7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 330 Chojecki        Grzegorz        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 331 Baliński        Józef           7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 332 Magdziarek      Jan             7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 333 Ciuruś          Karol           7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 334 Goździecki Henr i Krzysztof     7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 335 Niemczyk        Krzysztof       7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 336 Polatowski      Jan             7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 337 Szupryczyński   Czesław         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                             Okręg Toruń, rok 2018.                                                                                                             
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  2, z dnia 14.07.18 Oelde II                                                                                                                 
            Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
              1 Cerski          Sławomir        4    41    5    27   396.63  3,674.650                                                                          
              2 Gawin  Tomasz                   4    29    5    13   393.34  3,702.650                                                                          
              3 Leszczyński     Krzysztof       4    47    5    23   392.74  3,674.400                                                                          
              4 Szwajkowski     Roman           2    18    5     8   392.06  3,633.950                                                                          
              5 Cerski          Mariusz         4    44    5    24   390.47  3,668.700                                                                          
              6 Betke           Kazimierz       7    18    5    11   388.04  3,650.850                                                                          
              7 Wróblewski   Ad Agnieszka       6    12    5     7   386.78  3,517.550                                                                          
              8 Rumiński        Tomasz          7    18    5    10   386.04  3,708.650                                                                          
              9 DYBOWSKI        GRZEGORZ        3    31    5    16   385.29  3,618.250                                                                          
             10 Zduński         Marian          7    40    5    17   385.22  3,675.450                                                                          
             11 Kuczorski       Wojciech        4    29    5    20   385.18  3,725.000                                                                          
             12 Jabłoński       Piotr           7    16    5     8   384.78  3,628.050                                                                          
             13 Zabłotny        Janusz          7    18    5    10   384.43  3,642.350                                                                          
             14 Czopek          Łukasz          4    24    5    12   384.08  3,683.850                                                                          
             15 Paderewski      Adam            2    25    5    14   382.69  3,562.700                                                                          
             16 ZASADZKI        RYSZARD         3    26    5    16   379.40  3,612.800                                                                          
             17 Woźniakowski    Roman           4    28    5    18   377.99  3,675.550                                                                          
             18 Wolski          Michał          4    23    5    10   377.62  3,696.000                                                                          
             19 Gajdziński      Tadeusz         7    17    5    10   375.44  3,648.250                                                                          
             20 HAŁAT           CEZARY          3    29    5    15   375.36  3,618.500                                                                          
             21 Beszczyński     Mirosław        2    16    5     7   374.37  3,590.350                                                                          
             22 JABŁOŃSKI       PIOTR           3    26    5    11   372.99  3,605.950                                                                          
             23 Machholz        Mariusz         2    18    5     7   372.98  3,538.900                                                                          
             24 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ         3    16    5     5   372.83  3,620.350                                                                          
             25 BYTNER          WIESŁ I MARI    5    51    5    25   372.45  3,995.500                                                                          
             26 Holc            Janusz          7    20    5    13   368.73  3,500.850                                                                          
             27 BASIEWICZ       DARIUSZ         3    24    5     7   366.73  3,607.300                                                                          
             28 Bęben           Sławomir        4    20    5    10   366.53  3,700.050                                                                          
             29 DUMKIEWICZ      JERZY I JANUS   5    36    5    13   366.45  3,907.650                                                                          
             30 Kowalski        Krzysztof       2    12    5     6   366.18  3,579.800                                                                          
             31 Kawski          Stanisław       4    30    5    12   366.07  3,804.950                                                                          
             32 Błoński         Janusz          7    16    5     7   365.75  3,687.750                                                                          
             33 Pudlewski       Paweł           2     7    5     5   365.56  3,580.800                                                                          
             34 MICHON          JAN I JOZEF     5    30    5     8   362.21  3,839.950                                                                          
             35 Stożek          Czesław         6    32    5     9   361.42  3,583.050                                                                          
             36 Wolski          Jan             2    12    5     6   361.12  3,570.800                                                                          
             37 BUGAJSKI        ZBIGNIEW        3    24    5     7   360.64  3,694.300                                                                          
             38 Lebiatowski     Józef           2    23    5    11   359.77  3,573.200                                                                          
             39 Plebanek        Wacław          2    24    5    11   359.31  3,572.900                                                                          
             40 Słoniecki  -    Małkowski       2    26    5     9   357.58  3,575.400                                                                          
             41 Grudzień        Szczepan        4    28    5    12   356.46  3,847.050                                                                          
             42 Żebrowski       Marcin          4    26    5    12   353.42  3,767.400                                                                          
             43 Okrajni         Zenon           2    22    5     9   353.00  3,570.950                                                                          
             44 Kaszuba         Lech i Robert   4    40    5    18   351.48  3,707.000                                                                          
             45 PIĘTKA          PIOTR           3    17    5     7   350.33  3,582.450                                                                          
             46 Bryda           Andrzej         2    22    5     9   345.84  3,612.200                                                                          
             47 SLIWINSKI       PIOTR           5    14    5     5   337.95  4,024.700                                                                          
             48 Szupryciński    Łukasz          7    12    4     4   299.45  2,956.480                                                                          
             49 Kaczmarek       Maciej          7    25    4     5   297.73  2,942.400                                                                          
             50 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW      3    11    4     4   297.20  2,895.600                                                                          
             51 Korczak         Jerzy           4    21    4     6   296.69  3,070.240                                                                          
             52 Kurzyński       Grzegorz        2    20    4     5   296.07  2,858.640                                                                          
             53 Ossowski        Grzegorz        2    19    4     7   295.71  2,864.720                                                                          
             54 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I ARE   5    23    4     5   294.52  3,223.400                                                                          
             55 Kiełpiński      Paweł           2    19    4     9   294.46  2,927.000                                                                          
             56 Łamek           Hernryk         6    13    4     4   293.49  2,873.640                                                                          
             57 Bocianowski     Jerzy           7    24    4     9   292.91  2,916.240                                                                          
             58 Marszal         Grzegorz        7    21    4     5   292.29  2,811.760                                                                          
             59 Mews            Arkadiusz       6    18    4     6   290.20  2,857.520                                                                          
             60 Wiśniewski      Krzysztof       2    28    4     9   288.98  2,869.800                                                                          
             61 Strużyński      Wiesław         7    15    4     4   288.15  2,912.000                                                                          
             62 SKOLMOWSKI      MARIUSZ         5    23    4     5   287.06  3,247.400                                                                          
             63 Błaszkiewicz    Zbigniew        7    37    4    10   285.58  2,937.280                                                                          
             64 Kurzynowski     Jan             7    17    4     5   285.26  2,891.680                                                                          
             65 GDULA           JAROSŁAW        5    21    4     5   283.25  3,095.840                                                                          
             66 Zarembski       Zdzisław        7    10    4     5   281.80  2,877.600                                                                          
             67 JASIŃSKI        RAFAŁ           3    21    4     8   280.99  2,943.920                                                                          
             68 Filbrandt Andrz i Rafał         4    19    4     8   280.51  3,045.240                                                                          
             69 Górski          Wiesław         7    34    4     7   280.33  2,882.120                                                                          
                                                                                                  - strona  2 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
             70 Lamkowski       Aleksander      4    25    4    11   280.04  2,955.040                                                                          
             71 Rafiński        Bartłomiej      7    10    4     4   279.16  2,932.560                                                                          
             72 Ciborski        Jan             7    26    4     9   277.98  2,914.800                                                                          
             73 OKUROWSKI       KRZYSZTOF       3    21    4     5   275.26  2,967.600                                                                          
             74 Brzozowski      Ryszard         2    21    4     9   274.96  2,864.360                                                                          
             75 Szafran         Marcin          6    10    3     3   231.57  2,122.470                                                                          
             76 Baran           Jan             7     9    3     3   227.59  2,181.090                                                                          
             77 RYDLEWSKI       M & P           3    12    3     4   227.52  2,170.590                                                                          
             78 DROZDOWSKI      JANUSZ          3    25    3     4   227.45  2,229.240                                                                          
             79 Ciepliński      Piotr           7     6    3     3   226.14  2,201.610                                                                          
             80 Michalski       Łukasz          7    10    3     3   224.11  2,179.770                                                                          
             81 Przysucha       Janusz          7    10    3     3   222.85  2,114.130                                                                          
             82 Watorowski      Marian          2    14    3     5   220.15  2,143.110                                                                          
             83 Olewski         Roman           7    13    3     3   219.76  2,170.950                                                                          
             84 Wróblewski      Janusz          6     9    3     3   218.95  2,124.900                                                                          
             85 Bober           Leszek          7    10    3     3   217.79  2,120.520                                                                          
             86 Rzeźniak        Mariusz         7    15    3     5   217.54  2,164.650                                                                          
             87 Prokopenko      Grzegorz        7     7    3     3   216.48  2,157.990                                                                          
             88 Żbikowski       Edward          7    12    3     3   215.35  2,140.470                                                                          
             89 WILCZEWSKI      ZDZISŁAW        3    34    3     6   211.34  2,176.800                                                                          
             90 Graczyk  Jarosł i Zbigniew      6    20    3     5   205.16  2,152.920                                                                          
             91 Karpus          Jan             4    15    3     3   204.63  2,282.280                                                                          
             92 Kamiński        Tomasz          4    10    3     3   202.13  2,214.450                                                                          
             93 BIEŃKOWSKI      PATRYK          3    14    3     5   200.69  2,181.570                                                                          
             94 Stasiewski      Waldemar        2    28    3     5   200.44  2,144.820                                                                          
             95 Jagielski       Kazimierz       4    17    3     6   198.38  2,277.690                                                                          
             96 KUCHARSKI       WINCENTY        3    10    3     3   194.56  2,222.670                                                                          
             97 Pipczyński      Tadeusz         4    30    2     6   150.16  1,506.880                                                                          
             98 Krystosiak      Mirosław        7    15    2     3   149.43  1,406.920                                                                          
             99 Fołtyn          Wiesław         7     5    2     2   146.99  1,444.820                                                                          
            100 Karczewski      Janusz          6    10    2     2   146.30  1,426.620                                                                          
            101 Kraiński        Piotr           6    16    2     4   144.74  1,440.500                                                                          
            102 Skonieczka      Czesław         7    19    2     2   144.72  1,460.460                                                                          
            103 Suchanecki      Hubert          4     6    2     2   144.63  1,463.840                                                                          
            104 Sulecki         Marceli         7    10    2     2   144.58  1,445.400                                                                          
            105 Forney          Damian          2    10    2     4   144.45  1,432.340                                                                          
            106 MODRZEWSKI      MICHAŁ          5    21    2     6   142.98  1,607.500                                                                          
            107 Wojciuk         Waldemar        7    21    2     5   142.30  1,468.440                                                                          
            108 Lewandowski     Michał          7    19    2     2   142.30  1,436.960                                                                          
            109 DABROWSKI       SLAWOMIR        5    29    2     3   142.00  1,537.860                                                                          
            110 Coch            Tadeusz         2     5    2     2   141.81  1,442.420                                                                          
            111 Duda            Edward          2    22    2     3   139.61  1,427.180                                                                          
            112 Adrych          Kazimierz       6     6    2     2   136.92  1,421.960                                                                          
            113 Gajewski        Ryszard         4    33    2     9   136.51  1,522.300                                                                          
            114 Tomala          Piotr           7    10    2     2   135.67  1,406.780                                                                          
            115 żYCHNIEWICZ     MARIUSZ         3    14    2     3   135.22  1,478.960                                                                          
            116 Zambrzycki      Ryszard         7    14    2     2   135.18  1,472.880                                                                          
            117 Sewerynowicz    Mariola         2    19    2     5   134.40  1,457.380                                                                          
            118 Woźniak         Krzysztof       7     7    2     2   129.95  1,407.460                                                                          
            119 Inglik          Mirosław        2     9    2     2   129.51  1,427.340                                                                          
            120 Trędowicz       Tomasz          7     6    1     1    74.25    718.400                                                                          
            121 Ciechacki       Bogdan          7     8    1     1    74.11    726.190                                                                          
            122 Dziamecki       Andrzej         2     8    1     1    73.34    714.330                                                                          
            123 Zieliński       Dariusz         6    23    1     1    72.25    705.010                                                                          
            124 Ziółkowski      Stanisław       2    12    1     1    72.14    714.200                                                                          
            125 Juchciński      Józef           7     5    1     1    72.03    721.320                                                                          
            126 ZAWADZKI        ROBERT          5    16    1     1    71.91    783.740                                                                          
            127 Kujawski        Mirosław I      6    26    1     1    71.54    726.990                                                                          
            128 Jankowski       Stanisław       7    35    1     1    71.18    721.450                                                                          
            129 KOSECKI         ROBERT          5    17    1     5    71.06    780.520                                                                          
            130 Gburczyk        Wojciech        2    21    1     2    70.94    714.940                                                                          
            131 Chmurzyński     Sławomir        6    18    1     1    70.91    703.780                                                                          
            132 Weisbrot        Romuald         6    13    1     1    70.06    718.200                                                                          
            133 Lehman          Robert          6     7    1     1    69.46    733.860                                                                          
            134 BRZÓZKA         JERZY           5    13    1     1    68.65    777.270                                                                          
            135 Bucholc         Wojciech        2    26    1     3    67.95    713.860                                                                          
            136 GAJEWSKI        TADEUSZ         5    13    1     2    67.61    781.050                                                                          
            137 Magdziarek      Jan             7     6    1     1    66.94    724.060                                                                          
            138 STĘPIEŃ         JAN             5    22    1     1    66.77    775.450                                                                          
            139 SIEMIANOWSKI    ANDRZEJ         5    19    1     1    66.63    788.650                                                                          
                                                                                                  - strona  3 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
            140 Zieliński       Zenon           6    18    1     1    66.39    718.970                                                                          
            141 Jabłoński       Jarosław        2    26    1     1    65.32    707.630                                                                          
            142 Majchrzak       Wojciech        7     6    1     1    64.80    727.880                                                                          
            143 Beszczyński     Zenon           2     6    1     1    64.16    717.650                                                                          
            144 Andrearczyk J i Sosnowski Ł     6    32    1     3    64.00    707.340                                                                          
            145 Kurij           Zbigniew        7    17    0    12     0.00      0.000                                                                          
            146 Fiałkowski      Marian          4    13    0     5     0.00      0.000                                                                          
            147 Szadowski       Sławomir        4    15    0     4     0.00      0.000                                                                          
            148 PROKOPCZUK      RYSZARD         3    26    0     7     0.00      0.000                                                                          
            149 Kaczmarek       Piotr           7    15    0     5     0.00      0.000                                                                          
            150 JAROSZ          WITOLD          1     6    0     3     0.00      0.000                                                                          
            151 Cwalina         Jan             4    11    0     2     0.00      0.000                                                                          
            152 Wesołowski      Jerzy           4     9    0     1     0.00      0.000                                                                          
            153 GRUZLEWSKI      JÓZEF           5    24    0     3     0.00      0.000                                                                          
            154 Knak E.         Wajnerowski S   2    26    0     5     0.00      0.000                                                                          
            155 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF I     3    35    0     3     0.00      0.000                                                                          
            156 Pietrzak        Andrzej         7    10    0     3     0.00      0.000                                                                          
            157 LUGIEWICZ       MARCIN          1    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
            158 KOPEĆ           WACŁAW          3    11    0     5     0.00      0.000                                                                          
            159 Ziętek          Eugeniusz       7    22    0     3     0.00      0.000                                                                          
            160 Lasota   Jacek  Zdzisław        2    13    0     2     0.00      0.000                                                                          
            161 Sarnecki        Józef           4    10    0     1     0.00      0.000                                                                          
            162 GRZYWACZEWSKI   PIOTR           1    27    0     1     0.00      0.000                                                                          
            163 TITZ JERZY      MALGORZATA      1    20    0     1     0.00      0.000                                                                          
            164 Stasiorowski    Bogdan          7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            165 Kuligowski      Dariusz         7     8    0     2     0.00      0.000                                                                          
            166 Noskowicz       Jerzy           7     7    0     1     0.00      0.000                                                                          
            167 KAPTEJNA        PIOTR           5    21    0     0     0.00      0.000                                                                          
            168 Karolczak       Andrzej         6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            169 Pietryka        Jan             4    11    0     2     0.00      0.000                                                                          
            170 Marcinowicz     Stanisław       7    10    0     1     0.00      0.000                                                                          
            171 Zalewski        Wiesław         6    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            172 Koczorowski     Kazimierz       6    25    0     0     0.00      0.000                                                                          
            173 Kudliński       Piotr           7     8    0     1     0.00      0.000                                                                          
            174 Bzdawka         Piotr           4     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            175 Wiśniewski      Marian          4     8    0     1     0.00      0.000                                                                          
            176 OWSIAN          GRZEGORZ        3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            177 Krystosiak      Jerzy           7    10    0     2     0.00      0.000                                                                          
            178 PIETRZAK        HENRYK          5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            179 Kijowski        Julian          4     9    0     1     0.00      0.000                                                                          
            180 Witkowski       Kazimierz       7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            181 Rogowski        Tadeusz         7    14    0     2     0.00      0.000                                                                          
            182 KLUKOWSKI       JAROSŁAW        3    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            183 JAWORNICKI      JACEK           5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            184 Kurtys          Andrzej         6     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            185 Mądraszewski    Jerzy           7     7    0     1     0.00      0.000                                                                          
            186 WIŚNIEWSKI      PRZEMYSŁAW      3     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            187 Kosobucki       Tomasz,Bogdan   7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            188 KAMINSKI EDMUND KAMINSKA AGN.   1    10    0     2     0.00      0.000                                                                          
            189 WILCZEWSKI      JERZY           3     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            190 SZCZOTKA        ROMAN           5     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            191 WOJNOWSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            192 Bereza          Stanisław       2    17    0     1     0.00      0.000                                                                          
            193 Niemczyk        Edward          7    10    0     2     0.00      0.000                                                                          
            194 Bocian          Janusz          6    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            195 Buchalski       Tomasz          7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            196 Kowalski        Grzegorz        7     8    0     1     0.00      0.000                                                                          
            197 Prądzyński      Andrzej         7     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            198 JASIENIECKI     BOGDAN          3    10    0     1     0.00      0.000                                                                          
            199 Lidzbarski      Edward          6    16    0     1     0.00      0.000                                                                          
            200 Krystosiak      Czesław         7    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            201 Kowalski        Włodzimierz     7    13    0     1     0.00      0.000                                                                          
            202 SZEFLER         KRZYSZTOF       1     8    0     1     0.00      0.000                                                                          
            203 Ruszyński       Andrzej         7    15    0     1     0.00      0.000                                                                          
            204 ROBACZEWSKI     KRZYSZTOF       1     6    0     1     0.00      0.000                                                                          
            205 Kondracki       Piotr           4     8    0     1     0.00      0.000                                                                          
            206 Bauk Henryk   & Barbara         7     9    0     1     0.00      0.000                                                                          
            207 Żywica          Mirosław        7     6    0     1     0.00      0.000                                                                          
            208 JURKIEWICZ      ANDRZEJ         1    15    0     0     0.00      0.000                                                                          
            209 RUPINSKI        ZBIGNIEW        1    14    0     1     0.00      0.000                                                                          
                                                                                                  - strona  4 -                                                 
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                   
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┬──────────┐                                                                        
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Razem  │ Razem    │                                                                        
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                        
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┴──────────┘                                                                        
            210 BARANOWSKI      JAN             1     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            211 PIECHOCKI       STANISLAW       1    11    0     0     0.00      0.000                                                                          
            212 BERNACKI        ZBIGNIEW        1     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            213 KOLAKOWSKI      FELIKS          1    12    0     1     0.00      0.000                                                                          
            214 PATALON W.      RZYMSKI M.      1     3    0     0     0.00      0.000                                                                          
            215 JABLONSKI       EUGENIUSZ       1     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            216 STEPIEN         ANDRZEJ         1    25    0     1     0.00      0.000                                                                          
            217 MURAWSKI        MIROSLAW        1    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            218 DREJER A.       OKONSKA K.      1     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            219 WILMOWICZ       KAZIMIERZ       1    17    0     0     0.00      0.000                                                                          
            220 OSENKA          STANISLAW       1    13    0     0     0.00      0.000                                                                          
            221 WILMOWICZ       MALGORZATA      1    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            222 KOZLOWSKI       ANDRZEJ         1     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            223 GROTKOWSKI      JACEK           1     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            224 Przybylski      Marek           2     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            225 Motylewski      Roman           2     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            226 Kurzyński       Ryszard         2    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            227 Trybuła         Tadeusz         2    13    0     0     0.00      0.000                                                                          
            228 Bartoszyński    Benedykt        2    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            229 BŁASZKIEWICZ    PIOTR           3     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            230 BARCZ           JÓZEF           3     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            231 WERNER          JANUSZ          3     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            232 INGRAM GRZEGORZ & MARIUSZ       3     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            233 Sadowski        Stanisław       4    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            234 Sikorski        Waldemar        4     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            235 Czekała         Piotr           4     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            236 Piskorski       Marian          4     0    0     0     0.00      0.000                                                                          
            237 Gadomski        Jacek           4     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            238 Boroń           Benedykt        6     3    0     0     0.00      0.000                                                                          
            239 Gawron          Bogdan          6     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            240 Raniszewski     Zbigniew        6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            241 Vogt            Ryszard         6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            242 Suchomski       Eugeniusz       6    15    0     0     0.00      0.000                                                                          
            243 Kujawski        Mirosław        6    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            244 Kamasz          Ewa i Jacek     6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            245 Boczuliński     Gustaw          6     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            246 Skarwecki       Mariusz         6     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            247 Ciesielski      Jan             6     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            248 Bartołd         Sławomir        6     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            249 Urbański        Roman           6     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            250 Fryza           Eweliusz        7     5    0     0     0.00      0.000                                                                          
            251 Koszykowski     Janusz          7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            252 Lewandowski     Zbigniew        7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            253 Malissa         Mieczysław      7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            254 Papke           Ryszard         7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            255 Witczak         Zbigniew        7     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            256 Słomski         Krzysztof       7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            257 Dolega          Adam            7     7    0     0     0.00      0.000                                                                          
            258 Gutowski        Andrzej         7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            259 Komorowski       Jerzy          7    16    0     0     0.00      0.000                                                                          
            260 Łuczak          Marcin          7     8    0     0     0.00      0.000                                                                          
            261 Chojecki        Grzegorz        7     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            262 Baliński        Józef           7    10    0     0     0.00      0.000                                                                          
            263 Niemczyk        Krzysztof       7     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            264 Polatowski      Jan             7    10    0     2     0.00      0.000                                                                          
            265 Szupryczyński   Czesław         7     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            266 WILK            ANDRZEJ         5     6    0     0     0.00      0.000                                                                          
            267 MARKOWSKI       ZBIGNIEW        5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            268 SIEŃSKI         ANDRZEJ         5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            269 PALEC           MARIAN I PAWE   5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            270 JABŁOŃSKI       JERZY           5     1    0     0     0.00      0.000                                                                          
            271 CHEC            KRZYSZTOF       5    12    0     0     0.00      0.000                                                                          
            272 RYNKOWSKI       KAZIMIERZ       5     4    0     0     0.00      0.000                                                                          
            273 CHEC            ANDRZEJ         5     1    0     0     0.00      0.000                                                                          
            274 RYBIŃSKI        MICHAŁ          5    14    0     0     0.00      0.000                                                                          
            275 BOGDAŃSKI       BERNARD         5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            276 MEDERSKI        ROMAN           5     9    0     0     0.00      0.000                                                                          
            277 PARADOWSKI      GRZEGORZ        5     2    0     0     0.00      0.000                                                                          
            278 JANKIEWICZ      ADAM            5    15    0     0     0.00      0.000                                                                          

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                            Okręg Toruń, rok 2018.                                                                                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                             
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
   1 Cerski          Mariusz         4  5  5   10    786.98  7,337.400                                                                                          
   2 Cerski          Sławomir        4  5  5   10    785.05  7,349.300                                                                                          
   3 Wróblewski   Ad Agnieszka       6  5  5   10    780.88  7,035.100                                                                                          
   4 Gawin  Tomasz                   4  5  5   10    777.80  7,405.300                                                                                          
   5 Leszczyński     Krzysztof       4  5  5   10    776.27  7,348.800                                                                                          
   6 Kuczorski       Wojciech        4  5  5   10    774.07  7,450.000                                                                                          
   7 DYBOWSKI        GRZEGORZ        3  5  5   10    772.12  7,236.500                                                                                          
   8 Rumiński        Tomasz          7  5  5   10    769.64  7,417.300                                                                                          
   9 BYTNER          WIESŁ I MARI    5  5  5   10    767.28  7,991.000                                                                                          
  10 Czopek          Łukasz          4  5  5   10    767.03  7,367.700                                                                                          
  11 Szwajkowski     Roman           2  5  5   10    765.08  7,267.900                                                                                          
  12 Woźniakowski    Roman           4  5  5   10    764.12  7,351.100                                                                                          
  13 Paderewski      Adam            2  5  5   10    756.64  7,125.400                                                                                          
  14 Jabłoński       Piotr           7  5  5   10    751.69  7,256.100                                                                                          
  15 Betke           Kazimierz       7  5  5   10    750.32  7,301.700                                                                                          
  16 Błoński         Janusz          7  5  5   10    749.22  7,375.500                                                                                          
  17 Wolski          Michał          4  5  5   10    745.72  7,392.000                                                                                          
  18 Okrajni         Zenon           2  5  5   10    744.80  7,141.900                                                                                          
  19 Bęben           Sławomir        4  5  5   10    743.35  7,400.100                                                                                          
  20 Kaszuba         Lech i Robert   4  5  5   10    741.50  7,414.000                                                                                          
  21 BASIEWICZ       DARIUSZ         3  5  5   10    740.89  7,214.600                                                                                          
  22 Grudzień        Szczepan        4  5  5   10    740.85  7,694.100                                                                                          
  23 Żebrowski       Marcin          4  5  5   10    737.93  7,534.800                                                                                          
  24 MICHON          JAN I JOZEF     5  5  5   10    734.62  7,679.900                                                                                          
  25 Wolski          Jan             2  5  5   10    732.88  7,141.600                                                                                          
  26 Machholz        Mariusz         2  5  5   10    732.72  7,077.800                                                                                          
  27 Stożek          Czesław         6  5  5   10    728.40  7,166.100                                                                                          
  28 Słoniecki  -    Małkowski       2  5  5   10    722.76  7,150.800                                                                                          
  29 SLIWINSKI       PIOTR           5  5  5   10    722.26  8,049.400                                                                                          
  30 Plebanek        Wacław          2  5  5   10    712.06  7,145.800                                                                                          
  31 Zabłotny        Janusz          7  4  5    9    678.42  6,556.230                                                                                          
  32 Zduński         Marian          7  4  5    9    677.86  6,615.810                                                                                          
  33 Ossowski        Grzegorz        2  5  4    9    675.01  6,445.620                                                                                          
  34 Łamek           Hernryk         6  5  4    9    670.24  6,465.690                                                                                          
  35 JABŁOŃSKI       PIOTR           3  4  5    9    663.94  6,490.710                                                                                          
  36 GDULA           JAROSŁAW        5  5  4    9    661.81  6,965.640                                                                                          
  37 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I ARE   5  5  4    9    661.70  7,252.650                                                                                          
  38 Korczak         Jerzy           4  5  4    9    660.01  6,908.040                                                                                          
  39 Wiśniewski      Krzysztof       2  5  4    9    659.00  6,457.050                                                                                          
  40 Lamkowski       Aleksander      4  5  4    9    656.60  6,648.840                                                                                          
  41 DUMKIEWICZ      JERZY I JANUS   5  4  5    9    656.20  7,033.770                                                                                          
  42 Holc            Janusz          7  4  5    9    655.08  6,301.530                                                                                          
  43 Kowalski        Krzysztof       2  4  5    9    653.84  6,443.640                                                                                          
  44 PIĘTKA          PIOTR           3  4  5    9    649.14  6,448.410                                                                                          
  45 Lebiatowski     Józef           2  4  5    9    643.64  6,431.760                                                                                          
  46 Kawski          Stanisław       4  4  5    9    639.43  6,848.910                                                                                          
  47 OKUROWSKI       KRZYSZTOF       3  5  4    9    636.19  6,677.100                                                                                          
  48 Brzozowski      Ryszard         2  5  4    9    629.02  6,444.810                                                                                          
  49 HAŁAT           CEZARY          3  3  5    8    598.59  5,789.600                                                                                          
  50 Szafran         Marcin          6  5  3    8    595.42  5,659.920                                                                                          
  51 Baran           Jan             7  5  3    8    593.84  5,816.240                                                                                          
  52 Mews            Arkadiusz       6  4  4    8    590.61  5,715.040                                                                                          
  53 Wróblewski      Janusz          6  5  3    8    583.60  5,666.400                                                                                          
  54 Ciepliński      Piotr           7  5  3    8    583.47  5,870.960                                                                                          
  55 Marszal         Grzegorz        7  4  4    8    582.48  5,623.520                                                                                          
  56 ZASADZKI        RYSZARD         3  3  5    8    580.63  5,780.480                                                                                          
  57 RYDLEWSKI       M & P           3  5  3    8    575.16  5,788.240                                                                                          
  58 Filbrandt Andrz i Rafał         4  4  4    8    566.30  6,090.480                                                                                          
  59 Górski          Wiesław         7  4  4    8    564.46  5,764.240                                                                                          
  60 Zarembski       Zdzisław        7  4  4    8    564.02  5,755.200                                                                                          
  61 Kamiński        Tomasz          4  5  3    8    546.11  5,905.200                                                                                          
  62 Gajewski        Ryszard         4  5  2    7    523.65  5,328.050                                                                                          
  63 Gajdziński      Tadeusz         7  2  5    7    515.14  5,107.550                                                                                          
  64 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ         3  2  5    7    514.89  5,068.490                                                                                          
  65 MODRZEWSKI      MICHAŁ          5  5  2    7    514.29  5,626.250                                                                                          
  66 Błaszkiewicz    Zbigniew        7  3  4    7    512.78  5,140.240                                                                                          
  67 Beszczyński     Mirosław        2  2  5    7    512.77  5,026.490                                                                                          
  68 SKOLMOWSKI      MARIUSZ         5  3  4    7    512.42  5,682.950                                                                                          
  69 BUGAJSKI        ZBIGNIEW        3  2  5    7    511.48  5,172.020                                                                                          
  70 Bocianowski     Jerzy           7  3  4    7    509.06  5,103.420                                                                                          
                                                                         - strona 2 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                             
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
  71 Kurzyński       Grzegorz        2  3  4    7    507.80  5,002.620                                                                                          
  72 Pudlewski       Paweł           2  2  5    7    504.11  5,013.120                                                                                          
  73 Kraiński        Piotr           6  5  2    7    501.67  5,041.750                                                                                          
  74 Strużyński      Wiesław         7  3  4    7    501.62  5,096.000                                                                                          
  75 Kurzynowski     Jan             7  3  4    7    497.59  5,060.440                                                                                          
  76 Karpus          Jan             4  4  3    7    484.10  5,325.320                                                                                          
  77 Bryda           Andrzej         2  2  5    7    481.61  5,057.080                                                                                          
  78 Jagielski       Kazimierz       4  4  3    7    479.26  5,314.610                                                                                          
  79 Sewerynowicz    Mariola         2  5  2    7    476.18  5,100.830                                                                                          
  80 KOSECKI         ROBERT          5  5  1    6    458.58  4,683.120                                                                                          
  81 Michalski       Łukasz          7  3  3    6    443.01  4,359.540                                                                                          
  82 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW      3  2  4    6    442.71  4,343.400                                                                                          
  83 Kiełpiński      Paweł           2  2  4    6    437.22  4,390.500                                                                                          
  84 Karczewski      Janusz          6  4  2    6    433.83  4,279.860                                                                                          
  85 Krystosiak      Mirosław        7  4  2    6    431.39  4,220.760                                                                                          
  86 Olewski         Roman           7  3  3    6    427.90  4,341.900                                                                                          
  87 Duda            Edward          2  4  2    6    424.16  4,281.540                                                                                          
  88 Bucholc         Wojciech        2  5  1    6    421.32  4,283.160                                                                                          
  89 Ciborski        Jan             7  2  4    6    420.48  4,372.200                                                                                          
  90 Graczyk  Jarosł i Zbigniew      6  3  3    6    419.53  4,305.840                                                                                          
  91 Kaczmarek       Maciej          7  1  4    5    376.08  3,678.000                                                                                          
  92 Dziamecki       Andrzej         2  4  1    5    368.97  3,571.650                                                                                          
  93 Pipczyński      Tadeusz         4  3  2    5    366.76  3,767.200                                                                                          
  94 Lewandowski     Michał          7  3  2    5    363.62  3,592.400                                                                                          
  95 DROZDOWSKI      JANUSZ          3  2  3    5    362.98  3,715.400                                                                                          
  96 Rzeźniak        Mariusz         7  2  3    5    362.04  3,607.750                                                                                          
  97 Watorowski      Marian          2  2  3    5    360.99  3,571.850                                                                                          
  98 JASIŃSKI        RAFAŁ           3  1  4    5    353.49  3,679.900                                                                                          
  99 Rafiński        Bartłomiej      7  1  4    5    352.36  3,665.700                                                                                          
 100 Gburczyk        Wojciech        2  4  1    5    351.49  3,574.700                                                                                          
 101 Zieliński       Dariusz         6  4  1    5    348.07  3,525.050                                                                                          
 102 Bober           Leszek          7  2  3    5    347.95  3,534.200                                                                                          
 103 Forney          Damian          2  3  2    5    346.74  3,580.850                                                                                          
 104 Chmurzyński     Sławomir        6  4  1    5    346.16  3,518.900                                                                                          
 105 Weisbrot        Romuald         6  4  1    5    345.20  3,591.000                                                                                          
 106 Tomala          Piotr           7  3  2    5    343.01  3,516.950                                                                                          
 107 JAWORNICKI      JACEK           5  5  0    5    335.93  3,923.900                                                                                          
 108 Szupryciński    Łukasz          7  0  4    4    299.45  2,956.480                                                                                          
 109 Żbikowski       Edward          7  1  3    4    292.28  2,853.960                                                                                          
 110 Przysucha       Janusz          7  1  3    4    291.31  2,818.840                                                                                          
 111 Skonieczka      Czesław         7  2  2    4    288.17  2,920.920                                                                                          
 112 Coch            Tadeusz         2  2  2    4    284.25  2,884.840                                                                                          
 113 WILCZEWSKI      ZDZISŁAW        3  1  3    4    283.33  2,902.400                                                                                          
 114 Zambrzycki      Ryszard         7  2  2    4    279.44  2,945.760                                                                                          
 115 BIEŃKOWSKI      PATRYK          3  1  3    4    277.82  2,908.760                                                                                          
 116 żYCHNIEWICZ     MARIUSZ         3  2  2    4    274.74  2,957.920                                                                                          
 117 Beszczyński     Zenon           2  3  1    4    271.03  2,870.600                                                                                          
 118 Pawłowski       Tadeusz         6  4 --    4    261.98  2,844.720                                                                                          
 119 Fołtyn          Wiesław         7  1  2    3    224.50  2,167.230                                                                                          
 120 Wojciuk         Waldemar        7  1  2    3    221.92  2,202.660                                                                                          
 121 Stasiorowski    Bogdan          7  3  0    3    216.95  2,171.490                                                                                          
 122 Lehman          Robert          6  2  1    3    216.72  2,201.580                                                                                          
 123 Prokopenko      Grzegorz        7  0  3    3    216.48  2,157.990                                                                                          
 124 Ziółkowski      Stanisław       2  2  1    3    216.17  2,142.600                                                                                          
 125 Suchanecki      Hubert          4  1  2    3    214.95  2,195.760                                                                                          
 126 Ciechacki       Bogdan          7  2  1    3    212.71  2,178.570                                                                                          
 127 OWSIAN          GRZEGORZ        3  3  0    3    210.64  2,156.670                                                                                          
 128 Adrych          Kazimierz       6  1  2    3    210.39  2,132.940                                                                                          
 129 GRUZLEWSKI      JÓZEF           5  3  0    3    207.71  2,410.350                                                                                          
 130 Karolczak       Andrzej         6  3  0    3    206.59  2,140.110                                                                                          
 131 Zieliński       Zenon           6  2  1    3    205.37  2,156.910                                                                                          
 132 Noskowicz       Jerzy           7  3  0    3    205.22  2,170.920                                                                                          
 133 GAJEWSKI        TADEUSZ         5  2  1    3    204.16  2,343.150                                                                                          
 134 Jankowski       Stanisław       7  2  1    3    203.53  2,164.350                                                                                          
 135 Kijowski        Julian          4  3  0    3    203.26  2,202.630                                                                                          
 136 SZCZOTKA        ROMAN           5  3  0    3    202.52  2,348.880                                                                                          
 137 SIEMIANOWSKI    ANDRZEJ         5  2  1    3    200.88  2,365.950                                                                                          
 138 STĘPIEŃ         JAN             5  2  1    3    200.63  2,326.350                                                                                          
 139 Stasiewski      Waldemar        2  0  3    3    200.44  2,144.820                                                                                          
 140 Woźniak         Krzysztof       7  1  2    3    199.91  2,111.190                                                                                          
                                                                         - strona 3 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                             
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 141 Jabłoński       Jarosław        2  2  1    3    198.82  2,122.890                                                                                          
 142 KUCHARSKI       WINCENTY        3  0  3    3    194.56  2,222.670                                                                                          
 143 Zalewski        Wiesław         6  2  0    2    147.68  1,437.480                                                                                          
 144 Koczorowski     Kazimierz       6  2  0    2    145.62  1,443.580                                                                                          
 145 Sulecki         Marceli         7  0  2    2    144.58  1,445.400                                                                                          
 146 PIETRZAK        HENRYK          5  2  0    2    143.36  1,548.420                                                                                          
 147 Witkowski       Kazimierz       7  2  0    2    142.78  1,480.180                                                                                          
 148 Marcinowicz     Stanisław       7  2  0    2    142.40  1,455.660                                                                                          
 149 DABROWSKI       SLAWOMIR        5  0  2    2    142.00  1,537.860                                                                                          
 150 Michalski       Sławomir        2  2 --    2    141.48  1,439.320                                                                                          
 151 Kurtys          Andrzej         6  2  0    2    139.68  1,414.360                                                                                          
 152 WILCZEWSKI      JERZY           3  2  0    2    137.30  1,485.260                                                                                          
 153 Prądzyński      Andrzej         7  2  0    2    136.62  1,458.020                                                                                          
 154 Bocian          Janusz          6  2  0    2    135.70  1,437.080                                                                                          
 155 Krystosiak      Czesław         7  2  0    2    135.03  1,409.880                                                                                          
 156 RZODECZKO       KRZYSZTOF       3  2 --    2    133.84  1,432.000                                                                                          
 157 Magdziarek      Jan             7  1  1    2    131.62  1,448.120                                                                                          
 158 Andrearczyk J i Sosnowski Ł     6  1  1    2    129.71  1,414.680                                                                                          
 159 Inglik          Mirosław        2  0  2    2    129.51  1,427.340                                                                                          
 160 Sawicki         Maciej          7  1 --    1     78.83    713.000                                                                                          
 161 Lipowski        Rafał           6  1 --    1     75.09    717.510                                                                                          
 162 Trędowicz       Tomasz          7 --  1    1     74.25    718.400                                                                                          
 163 Jędrzejewski    Józef           7  1 --    1     73.12    717.220                                                                                          
 164 WOJNOWSKI       ZBIGNIEW        3  1  0    1     72.17    746.570                                                                                          
 165 Juchciński      Józef           7  0  1    1     72.03    721.320                                                                                          
 166 ZAWADZKI        ROBERT          5  0  1    1     71.91    783.740                                                                                          
 167 Kujawski        Mirosław I      6  0  1    1     71.54    726.990                                                                                          
 168 Krystosiak      Jerzy           7  1  0    1     71.47    709.080                                                                                          
 169 Cerski          Adam            4  1 --    1     70.34    734.480                                                                                          
 170 Bereza          Stanisław       2  1  0    1     70.00    708.630                                                                                          
 171 Kowalski        Grzegorz        7  1  0    1     69.71    726.220                                                                                          
 172 Lasota   Jacek  Zdzisław        2  1  0    1     68.94    725.000                                                                                          
 173 BRZÓZKA         JERZY           5  0  1    1     68.65    777.270                                                                                          
 174 KLUKOWSKI       JAROSŁAW        3  1  0    1     67.98    722.090                                                                                          
 175 Bauk Henryk   & Barbara         7  1  0    1     67.83    721.750                                                                                          
 176 JÓZEFOWICZ      ROMAN           5  1 --    1     67.36    794.420                                                                                          
 177 Raniszewski     Zbigniew        6  1  0    1     66.33    717.090                                                                                          
 178 Lewański        Mirosław        2  1 --    1     65.65    723.850                                                                                          
 179 Lidzbarski      Edward          6  1  0    1     65.44    713.100                                                                                          
 180 WYRZYKOWSKI     DARIU I PAWŁ    5  1 --    1     65.20    779.730                                                                                          
 181 MEDERSKI        ROMAN           5  1  0    1     64.87    804.620                                                                                          
 182 Majchrzak       Wojciech        7  0  1    1     64.80    727.880                                                                                          
 183 GAJEWSKI        JERZY           3  1 --    1     64.01    718.210                                                                                          
 184 WOJNOWSKI       STEFAN          1  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 185 TITZ JERZY      MALGORZATA      1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 186 GRZYWACZEWSKI   PIOTR           1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 187 PIECHOCKI       STANISLAW       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 188 JURKIEWICZ      ANDRZEJ         1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 189 BERNACKI        ZBIGNIEW        1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 190 KOLAKOWSKI      FELIKS          1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 191 KAMINSKI EDMUND KAMINSKA AGN.   1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 192 PATALON W.      RZYMSKI M.      1 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 193 JABLONSKI       EUGENIUSZ       1 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 194 STEPIEN         ANDRZEJ         1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 195 MURAWSKI        MIROSLAW        1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 196 LUGIEWICZ       MARCIN          1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 197 DREJER A.       OKONSKA K.      1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 198 RUPINSKI        ZBIGNIEW        1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 199 WILMOWICZ       KAZIMIERZ       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 200 OSENKA          STANISLAW       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 201 JAROSZ          WITOLD          1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 202 WILMOWICZ       MALGORZATA      1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 203 KOZLOWSKI       ANDRZEJ         1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 204 Przybylski      Marek           2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 205 SZEFLER         KRZYSZTOF       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 206 BARANOWSKI      JAN             1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 207 GROTKOWSKI      JACEK           1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 208 ROBACZEWSKI     KRZYSZTOF       1  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 209 Motylewski      Roman           2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 210 Kurzyński       Ryszard         2 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
                                                                         - strona 4 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                             
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 211 Knak E.         Wajnerowski S   2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 212 Kółeczko        Wiesław         2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 213 Godek           Rafał           2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 214 Trybuła         Tadeusz         2 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 215 Trzciński       Michał          2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 216 Skóra           Leszek          2  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 217 Bartoszyński    Benedykt        2  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 218 BŁASZKIEWICZ    PIOTR           3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 219 WIŚNIEWSKI      PRZEMYSŁAW      3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 220 BARCZ           JÓZEF           3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 221 GAJEWSKI        WALDEMAR        3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 222 SWINARSKI       TOMASZ          3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 223 WILCZEK         RADOSŁAW        3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 224 MAJ             PAWEŁ           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 225 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF       3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 226 OŚMIAŁOWSKI     ANDRZEJ         3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 227 PARZYŃSKI       JANUSZ          3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 228 SALETNIK        P & M           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 229 WERNER          JANUSZ          3 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 230 PUCZKA          RAFAŁ           3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 231 PROKOPCZUK      RYSZARD         3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 232 INGRAM GRZEGORZ & MARIUSZ       3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 233 KEPKA           ERYK            3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 234 KOPEĆ           WACŁAW          3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 235 OLKOWSKI        JAN             3  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 236 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF I     3  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 237 JASIENIECKI     BOGDAN          3 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 238 Pietryka        Sławomir        4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 239 Bzdawka         Piotr           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 240 Sadowski        Stanisław       4 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 241 Szadowski       Sławomir        4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 242 Sikorski        Waldemar        4 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 243 Wesołowski      Jerzy           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 244 Pietryka        Jan             4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 245 Cwalina         Jan             4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 246 Jurek           Zbigniew        4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 247 Szymański       Alfred          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 248 Kabat           Henryk          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 249 Dądelewski      Alojzy          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 250 Czekała         Piotr           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 251 Litwic          Paweł           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 252 Gulbertowicz    Marek           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 253 Strzelecki      Roman           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 254 Sarnecki        Józef           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 255 Fiałkowski      Marian          4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 256 Blank           Janusz          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 257 WILK            ANDRZEJ         5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 258 MARKOWSKI       ZBIGNIEW        5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 259 Wiśniewski      Marian          4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 260 Klimek           Zbigniew       4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 261 SIEŃSKI         ANDRZEJ         5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 262 ŻURAWSKI        ANDRZEJ         5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 263 Piskorski       Marian          4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 264 Gadomski        Jacek           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 265 Kondracki       Piotr           4  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 266 PALEC           MARIAN I PAWE   5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 267 Leski           Tomasz          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 268 JABŁOŃSKI       JERZY           5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 269 Zbyszyński      Paweł           4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 270 KUBAT           ANDRZEJ         5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 271 Belka           Wacław          4  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 272 CZAPLINSKI      JERZY           5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 273 CHEC            KRZYSZTOF       5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 274 RYNKOWSKI       KAZIMIERZ       5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 275 CHEC            ANDRZEJ         5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 276 RYBIŃSKI        MICHAŁ          5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 277 KARKUT          HENRYK          5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 278 BOGDAŃSKI       BERNARD         5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 279 PARADOWSKI      GRZEGORZ        5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 280 Pukownik        Tomasz          6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
                                                                         - strona 5 -                                                                           
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Mistrzostwo GMP Okręgu Toruń [ 2]                                                                                                                             
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬──────────┐                                                                                          
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │ Razem    │                                                                                          
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │ Konk/Km  │                                                                                          
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴──────────┘                                                                                          
 281 Boroń           Benedykt        6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 282 Nastróżny       Jarosław        6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 283 Gawron          Bogdan          6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 284 Vogt            Ryszard         6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 285 Suchomski       Eugeniusz       6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 286 Roczyński       Tomasz          6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 287 Kujawski        Mirosław        6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 288 Wróblewski      Dariusz         6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 289 Stolp           Arkadiusz       6  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 290 Kamasz          Ewa i Jacek     6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 291 Boczuliński     Gustaw          6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 292 Skarwecki       Mariusz         6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 293 Ciesielski      Jan             6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 294 Bartołd         Sławomir        6  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 295 Urbański        Roman           6 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 296 JANKIEWICZ      ADAM            5 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 297 DUSZYŃSKI       MARCIN          5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 298 KAPTEJNA        PIOTR           5  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 299 IGIELSKI        ROMAN           5  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 300 Zawół           Dariusz         7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 301 Fryza           Eweliusz        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 302 Iwicki          Henryk          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 303 Koszykowski     Janusz          7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 304 Lewandowski     Zbigniew        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 305 Malissa         Mieczysław      7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 306 Rogowski        Tadeusz         7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 307 Ziętek          Eugeniusz       7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 308 Kosobucki       Tomasz,Bogdan   7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 309 Papke           Ryszard         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 310 Martko          Sławomir        7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 311 Witczak         Zbigniew        7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 312 Słomski         Krzysztof       7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 313 Sulecki         Michał          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 314 Dolega          Adam            7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 315 Gutowski        Andrzej         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 316 Klimza          Marcin          7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 317 Komorowski       Jerzy          7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 318 Krystosiak      Stanisław       7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 319 Łuczak          Marcin          7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 320 Chojecki        Grzegorz        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 321 Baliński        Józef           7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 322 Mądraszewski    Jerzy           7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 323 Kowalski        Włodzimierz     7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 324 Ruszyński       Andrzej         7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 325 Ciuruś          Karol           7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 326 Buchalski       Tomasz          7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 327 Goździecki Henr i Krzysztof     7  0 --    0      0.00      0.000                                                                                          
 328 Kaczmarek       Piotr           7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 329 Kudliński       Piotr           7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 330 Kuligowski      Dariusz         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 331 Kurij           Zbigniew        7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 332 Niemczyk        Edward          7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 333 Niemczyk        Krzysztof       7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 334 Pietrzak        Andrzej         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 335 Polatowski      Jan             7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 336 Szupryczyński   Czesław         7  0  0    0      0.00      0.000                                                                                          
 337 Żywica          Mirosław        7 --  0    0      0.00      0.000                                                                                          

 
            - strona 1 -                                                                                                                                        
                             Okręg Toruń, rok 2018.                                                                                                             
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            Lot nr  2, z dnia 14.07.18 Oelde II                                                                                                                 
            InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                                                                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
              1 Rumiński        Tomasz          7    18    3     9   55.350                                                                                     
              2 Cerski          Mariusz         4    44    3    24   63.468                                                                                     
              3 Betke           Kazimierz       7    18    3    10   65.928                                                                                     
              4 Wróblewski   Ad Agnieszka       6    12    3     7   72.078                                                                                     
              5 Gawin  Tomasz                   4    29    3    12   75.768                                                                                     
              6 Jabłoński       Piotr           7    16    3     7   79.704                                                                                     
              7 Szwajkowski     Roman           2    18    3     7   80.935                                                                                     
              8 Kuczorski       Wojciech        4    29    3    19   94.465                                                                                     
              9 BYTNER          WIESŁ I MARI    5    51    3    23  105.042                                                                                     
             10 Leszczyński     Krzysztof       4    47    3    22  113.161                                                                                     
             11 Zabłotny        Janusz          7    18    3     9  114.883                                                                                     
             12 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW      3    11    3     3  136.531                                                                                     
             13 Beszczyński     Mirosław        2    16    3     7  149.323                                                                                     
             14 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ         3    16    3     4  158.180                                                                                     
             15 Czopek          Łukasz          4    24    3    11  176.630                                                                                     
             16 HAŁAT           CEZARY          3    29    3    13  188.930                                                                                     
             17 Baran           Jan             7     9    3     3  194.589                                                                                     
             18 Wolski          Michał          4    23    3     8  200.491                                                                                     
             19 Kowalski        Krzysztof       2    12    3     5  207.871                                                                                     
             20 Łamek           Hernryk         6    13    3     4  225.338                                                                                     
             21 Ossowski        Grzegorz        2    19    3     5  236.900                                                                                     
             22 ZASADZKI        RYSZARD         3    26    3    15  237.639                                                                                     
             23 Gajdziński      Tadeusz         7    17    3    10  249.693                                                                                     
             24 Paderewski      Adam            2    25    3    13  264.207                                                                                     
             25 Machholz        Mariusz         2    18    3     7  266.175                                                                                     
             26 Przysucha       Janusz          7    10    3     3  268.635                                                                                     
             27 Cerski          Sławomir        4    41    3    25  268.635                                                                                     
             28 Woźniakowski    Roman           4    28    3    16  270.111                                                                                     
             29 Błoński         Janusz          7    16    3     7  274.538                                                                                     
             30 Pudlewski       Paweł           2     7    3     5  277.245                                                                                     
             31 Słoniecki  -    Małkowski       2    26    3     7  285.608                                                                                     
             32 Stożek          Czesław         6    32    3     8  290.529                                                                                     
             33 JABŁOŃSKI       PIOTR           3    26    3     9  290.775                                                                                     
             34 Wiśniewski      Krzysztof       2    28    3     9  303.075                                                                                     
             35 Bęben           Sławomir        4    20    3     9  320.541                                                                                     
             36 BASIEWICZ       DARIUSZ         3    24    3     6  321.771                                                                                     
             37 Korczak         Jerzy           4    21    3     4  346.371                                                                                     
             38 MICHON          JAN I JOZEF     5    30    3     6  368.019                                                                                     
             39 Wolski          Jan             2    12    3     5  369.741                                                                                     
             40 Mews            Arkadiusz       6    18    3     5  377.367                                                                                     
             41 Zarembski       Zdzisław        7    10    3     5  400.984                                                                                     
             42 Błaszkiewicz    Zbigniew        7    37    3     8  448.463                                                                                     
             43 Holc            Janusz          7    20    3    10  472.817                                                                                     
             44 Kaczmarek       Maciej          7    25    2     4   10.824                                                                                     
             45 Michalski       Łukasz          7    10    2     2   48.708                                                                                     
             46 Zduński         Marian          7    40    2    15   72.571                                                                                     
             47 Szafran         Marcin          6    10    2     3   73.554                                                                                     
             48 DYBOWSKI        GRZEGORZ        3    31    2    14   75.523                                                                                     
             49 RYDLEWSKI       M & P           3    12    2     4   94.957                                                                                     
             50 Ciepliński      Piotr           7     6    2     3  108.488                                                                                     
             51 Kurzyński       Grzegorz        2    20    2     5  113.161                                                                                     
             52 Szupryciński    Łukasz          7    12    2     4  120.542                                                                                     
             53 Żbikowski       Edward          7    12    2     2  158.426                                                                                     
             54 Bocianowski     Jerzy           7    24    2     5  161.869                                                                                     
             55 Watorowski      Marian          2    14    2     5  176.630                                                                                     
             56 JASIŃSKI        RAFAŁ           3    21    2     6  186.469                                                                                     
             57 Lebiatowski     Józef           2    23    2     7  189.422                                                                                     
             58 Okrajni         Zenon           2    22    2     7  200.984                                                                                     
             59 Fołtyn          Wiesław         7     5    2     2  203.690                                                                                     
             60 Żebrowski       Marcin          4    26    2     7  204.428                                                                                     
             61 DUMKIEWICZ      JERZY I JANUS   5    36    2     9  206.888                                                                                     
             62 Rzeźniak        Mariusz         7    15    2     4  208.364                                                                                     
             63 Kawski          Stanisław       4    30    2     8  208.364                                                                                     
             64 BUGAJSKI        ZBIGNIEW        3    24    2     5  208.610                                                                                     
             65 SKOLMOWSKI      MARIUSZ         5    23    2     3  212.546                                                                                     
             66 Karczewski      Janusz          6    10    2     2  214.514                                                                                     
             67 PIĘTKA          PIOTR           3    17    2     5  221.894                                                                                     
             68 Plebanek        Wacław          2    24    2     9  224.108                                                                                     
             69 Suchanecki      Hubert          4     6    2     2  240.590                                                                                     
                                                                                       - strona  2 -                                                            
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                                                                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
             70 GDULA           JAROSŁAW        5    21    2     4  241.082                                                                                     
             71 Forney          Damian          2    10    2     3  243.542                                                                                     
             72 WILCZEWSKI      ZDZISŁAW        3    34    2     5  250.922                                                                                     
             73 Wojciuk         Waldemar        7    21    2     4  276.999                                                                                     
             74 Bober           Leszek          7    10    2     3  296.187                                                                                     
             75 Ciborski        Jan             7    26    2     5  335.548                                                                                     
             76 Bryda           Andrzej         2    22    2     7  364.084                                                                                     
             77 SLIWINSKI       PIOTR           5    14    2     3  365.806                                                                                     
             78 Górski          Wiesław         7    34    2     5  389.176                                                                                     
             79 Skonieczka      Czesław         7    19    1     1   18.942                                                                                     
             80 Kiełpiński      Paweł           2    19    1     9   23.616                                                                                     
             81 Rafiński        Bartłomiej      7    10    1     2   27.798                                                                                     
             82 Krystosiak      Mirosław        7    15    1     3   29.274                                                                                     
             83 Olewski         Roman           7    13    1     2   33.702                                                                                     
             84 DROZDOWSKI      JANUSZ          3    25    1     4   43.050                                                                                     
             85 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I ARE   5    23    1     4   45.510                                                                                     
             86 Lewandowski     Michał          7    19    1     1   50.185                                                                                     
             87 Coch            Tadeusz         2     5    1     1   53.383                                                                                     
             88 Prokopenko      Grzegorz        7     7    1     2   59.533                                                                                     
             89 Kurzynowski     Jan             7    17    1     3   81.919                                                                                     
             90 Lamkowski       Aleksander      4    25    1     6   83.887                                                                                     
             91 Trędowicz       Tomasz          7     6    1     1   90.037                                                                                     
             92 Ciechacki       Bogdan          7     8    1     1   92.251                                                                                     
             93 Graczyk  Jarosł i Zbigniew      6    20    1     1   98.401                                                                                     
             94 MODRZEWSKI      MICHAŁ          5    21    1     5  102.583                                                                                     
             95 Dziamecki       Andrzej         2     8    1     1  104.305                                                                                     
             96 Grudzień        Szczepan        4    28    1     6  107.995                                                                                     
             97 OKUROWSKI       KRZYSZTOF       3    21    1     4  111.685                                                                                     
             98 Zieliński       Dariusz         6    23    1     1  121.279                                                                                     
             99 Ziółkowski      Stanisław       2    12    1     1  123.001                                                                                     
            100 Strużyński      Wiesław         7    15    1     4  125.953                                                                                     
            101 ZAWADZKI        ROBERT          5    16    1     1  126.691                                                                                     
            102 Filbrandt Andrz i Rafał         4    19    1     5  129.643                                                                                     
            103 Kujawski        Mirosław I      6    26    1     1  132.349                                                                                     
            104 Jankowski       Stanisław       7    35    1     1  138.007                                                                                     
            105 KOSECKI         ROBERT          5    17    1     5  139.975                                                                                     
            106 Wróblewski      Janusz          6     9    1     3  140.221                                                                                     
            107 Sulecki         Marceli         7    10    1     2  148.831                                                                                     
            108 Karpus          Jan             4    15    1     2  157.688                                                                                     
            109 Brzozowski      Ryszard         2    21    1     6  160.394                                                                                     
            110 Kraiński        Piotr           6    16    1     4  160.886                                                                                     
            111 Lehman          Robert          6     7    1     1  164.822                                                                                     
            112 Kaszuba         Lech i Robert   4    40    1    12  169.004                                                                                     
            113 Stasiewski      Waldemar        2    28    1     3  179.090                                                                                     
            114 Sewerynowicz    Mariola         2    19    1     2  185.240                                                                                     
            115 DABROWSKI       SLAWOMIR        5    29    1     3  186.716                                                                                     
            116 Kamiński        Tomasz          4    10    1     2  187.454                                                                                     
            117 Tomala          Piotr           7    10    1     2  196.310                                                                                     
            118 Kurij           Zbigniew        7    17    0     9    0.000                                                                                     
            119 Pipczyński      Tadeusz         4    30    0     6    0.000                                                                                     
            120 Gajewski        Ryszard         4    33    0     6    0.000                                                                                     
            121 Fiałkowski      Marian          4    13    0     4    0.000                                                                                     
            122 Jagielski       Kazimierz       4    17    0     4    0.000                                                                                     
            123 Szadowski       Sławomir        4    15    0     4    0.000                                                                                     
            124 Marszal         Grzegorz        7    21    0     5    0.000                                                                                     
            125 PROKOPCZUK      RYSZARD         3    26    0     7    0.000                                                                                     
            126 Bucholc         Wojciech        2    26    0     3    0.000                                                                                     
            127 Kaczmarek       Piotr           7    15    0     5    0.000                                                                                     
            128 Duda            Edward          2    22    0     2    0.000                                                                                     
            129 JAROSZ          WITOLD          1     6    0     3    0.000                                                                                     
            130 Cwalina         Jan             4    11    0     1    0.000                                                                                     
            131 Wesołowski      Jerzy           4     9    0     1    0.000                                                                                     
            132 GRUZLEWSKI      JÓZEF           5    24    0     1    0.000                                                                                     
            133 Gburczyk        Wojciech        2    21    0     1    0.000                                                                                     
            134 Knak E.         Wajnerowski S   2    26    0     3    0.000                                                                                     
            135 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF I     3    35    0     2    0.000                                                                                     
            136 Pietrzak        Andrzej         7    10    0     3    0.000                                                                                     
            137 LUGIEWICZ       MARCIN          1    21    0     0    0.000                                                                                     
            138 KOPEĆ           WACŁAW          3    11    0     2    0.000                                                                                     
            139 Zieliński       Zenon           6    18    0     0    0.000                                                                                     
                                                                                       - strona  3 -                                                            
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                                                                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
            140 Andrearczyk J i Sosnowski Ł     6    32    0     0    0.000                                                                                     
            141 Ziętek          Eugeniusz       7    22    0     2    0.000                                                                                     
            142 Juchciński      Józef           7     5    0     1    0.000                                                                                     
            143 BIEŃKOWSKI      PATRYK          3    14    0     3    0.000                                                                                     
            144 GAJEWSKI        TADEUSZ         5    13    0     2    0.000                                                                                     
            145 Lasota   Jacek  Zdzisław        2    13    0     0    0.000                                                                                     
            146 Weisbrot        Romuald         6    13    0     1    0.000                                                                                     
            147 żYCHNIEWICZ     MARIUSZ         3    14    0     1    0.000                                                                                     
            148 Sarnecki        Józef           4    10    0     1    0.000                                                                                     
            149 GRZYWACZEWSKI   PIOTR           1    27    0     1    0.000                                                                                     
            150 TITZ JERZY      MALGORZATA      1    20    0     1    0.000                                                                                     
            151 Stasiorowski    Bogdan          7     8    0     0    0.000                                                                                     
            152 Kuligowski      Dariusz         7     8    0     2    0.000                                                                                     
            153 Chmurzyński     Sławomir        6    18    0     1    0.000                                                                                     
            154 STĘPIEŃ         JAN             5    22    0     0    0.000                                                                                     
            155 Noskowicz       Jerzy           7     7    0     1    0.000                                                                                     
            156 KAPTEJNA        PIOTR           5    21    0     0    0.000                                                                                     
            157 Karolczak       Andrzej         6     5    0     0    0.000                                                                                     
            158 Pietryka        Jan             4    11    0     2    0.000                                                                                     
            159 Marcinowicz     Stanisław       7    10    0     1    0.000                                                                                     
            160 Zalewski        Wiesław         6    16    0     0    0.000                                                                                     
            161 Koczorowski     Kazimierz       6    25    0     0    0.000                                                                                     
            162 Zambrzycki      Ryszard         7    14    0     1    0.000                                                                                     
            163 Kudliński       Piotr           7     8    0     1    0.000                                                                                     
            164 Bzdawka         Piotr           4     7    0     0    0.000                                                                                     
            165 Wiśniewski      Marian          4     8    0     1    0.000                                                                                     
            166 Adrych          Kazimierz       6     6    0     1    0.000                                                                                     
            167 SIEMIANOWSKI    ANDRZEJ         5    19    0     0    0.000                                                                                     
            168 OWSIAN          GRZEGORZ        3     6    0     0    0.000                                                                                     
            169 Krystosiak      Jerzy           7    10    0     1    0.000                                                                                     
            170 PIETRZAK        HENRYK          5    14    0     0    0.000                                                                                     
            171 Kijowski        Julian          4     9    0     0    0.000                                                                                     
            172 Witkowski       Kazimierz       7     6    0     0    0.000                                                                                     
            173 Rogowski        Tadeusz         7    14    0     2    0.000                                                                                     
            174 Jabłoński       Jarosław        2    26    0     0    0.000                                                                                     
            175 Beszczyński     Zenon           2     6    0     0    0.000                                                                                     
            176 KLUKOWSKI       JAROSŁAW        3    10    0     0    0.000                                                                                     
            177 JAWORNICKI      JACEK           5    14    0     0    0.000                                                                                     
            178 Kurtys          Andrzej         6     9    0     0    0.000                                                                                     
            179 Mądraszewski    Jerzy           7     7    0     1    0.000                                                                                     
            180 WIŚNIEWSKI      PRZEMYSŁAW      3     9    0     0    0.000                                                                                     
            181 Kosobucki       Tomasz,Bogdan   7     5    0     0    0.000                                                                                     
            182 KAMINSKI EDMUND KAMINSKA AGN.   1    10    0     0    0.000                                                                                     
            183 WILCZEWSKI      JERZY           3     9    0     0    0.000                                                                                     
            184 SZCZOTKA        ROMAN           5     4    0     0    0.000                                                                                     
            185 WOJNOWSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0    0.000                                                                                     
            186 Bereza          Stanisław       2    17    0     0    0.000                                                                                     
            187 Niemczyk        Edward          7    10    0     1    0.000                                                                                     
            188 Woźniak         Krzysztof       7     7    0     0    0.000                                                                                     
            189 Bocian          Janusz          6    10    0     0    0.000                                                                                     
            190 Buchalski       Tomasz          7     5    0     0    0.000                                                                                     
            191 Kowalski        Grzegorz        7     8    0     0    0.000                                                                                     
            192 Prądzyński      Andrzej         7     9    0     0    0.000                                                                                     
            193 JASIENIECKI     BOGDAN          3    10    0     1    0.000                                                                                     
            194 Lidzbarski      Edward          6    16    0     1    0.000                                                                                     
            195 Krystosiak      Czesław         7    10    0     0    0.000                                                                                     
            196 BRZÓZKA         JERZY           5    13    0     1    0.000                                                                                     
            197 Kowalski        Włodzimierz     7    13    0     1    0.000                                                                                     
            198 SZEFLER         KRZYSZTOF       1     8    0     1    0.000                                                                                     
            199 Ruszyński       Andrzej         7    15    0     1    0.000                                                                                     
            200 ROBACZEWSKI     KRZYSZTOF       1     6    0     1    0.000                                                                                     
            201 Kondracki       Piotr           4     8    0     0    0.000                                                                                     
            202 Bauk Henryk   & Barbara         7     9    0     0    0.000                                                                                     
            203 Żywica          Mirosław        7     6    0     1    0.000                                                                                     
            204 JURKIEWICZ      ANDRZEJ         1    15    0     0    0.000                                                                                     
            205 RUPINSKI        ZBIGNIEW        1    14    0     1    0.000                                                                                     
            206 BARANOWSKI      JAN             1     5    0     0    0.000                                                                                     
            207 PIECHOCKI       STANISLAW       1    11    0     0    0.000                                                                                     
            208 BERNACKI        ZBIGNIEW        1     2    0     0    0.000                                                                                     
            209 KOLAKOWSKI      FELIKS          1    12    0     0    0.000                                                                                     
                                                                                       - strona  4 -                                                            
            Tabela współzawodnictwa                                                                                                                             
            InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                                                                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐                                                                                   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │                                                                                   
          │   │                             │Okr│      │ Pkt. │Konk.│       │                                                                                   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘                                                                                   
            210 PATALON W.      RZYMSKI M.      1     3    0     0    0.000                                                                                     
            211 JABLONSKI       EUGENIUSZ       1     4    0     0    0.000                                                                                     
            212 STEPIEN         ANDRZEJ         1    25    0     0    0.000                                                                                     
            213 MURAWSKI        MIROSLAW        1    10    0     0    0.000                                                                                     
            214 DREJER A.       OKONSKA K.      1     5    0     0    0.000                                                                                     
            215 WILMOWICZ       KAZIMIERZ       1    17    0     0    0.000                                                                                     
            216 OSENKA          STANISLAW       1    13    0     0    0.000                                                                                     
            217 WILMOWICZ       MALGORZATA      1    10    0     0    0.000                                                                                     
            218 KOZLOWSKI       ANDRZEJ         1     9    0     0    0.000                                                                                     
            219 GROTKOWSKI      JACEK           1     8    0     0    0.000                                                                                     
            220 Przybylski      Marek           2     5    0     0    0.000                                                                                     
            221 Inglik          Mirosław        2     9    0     0    0.000                                                                                     
            222 Motylewski      Roman           2     5    0     0    0.000                                                                                     
            223 Kurzyński       Ryszard         2    16    0     0    0.000                                                                                     
            224 Trybuła         Tadeusz         2    13    0     0    0.000                                                                                     
            225 Bartoszyński    Benedykt        2    10    0     0    0.000                                                                                     
            226 BŁASZKIEWICZ    PIOTR           3     0    0     0    0.000                                                                                     
            227 BARCZ           JÓZEF           3     2    0     0    0.000                                                                                     
            228 WERNER          JANUSZ          3     6    0     0    0.000                                                                                     
            229 INGRAM GRZEGORZ & MARIUSZ       3     8    0     0    0.000                                                                                     
            230 KUCHARSKI       WINCENTY        3    10    0     0    0.000                                                                                     
            231 Sadowski        Stanisław       4    16    0     0    0.000                                                                                     
            232 Sikorski        Waldemar        4     0    0     0    0.000                                                                                     
            233 Czekała         Piotr           4     4    0     0    0.000                                                                                     
            234 Piskorski       Marian          4     0    0     0    0.000                                                                                     
            235 Gadomski        Jacek           4     4    0     0    0.000                                                                                     
            236 Boroń           Benedykt        6     3    0     0    0.000                                                                                     
            237 Gawron          Bogdan          6     7    0     0    0.000                                                                                     
            238 Raniszewski     Zbigniew        6     5    0     0    0.000                                                                                     
            239 Vogt            Ryszard         6     6    0     0    0.000                                                                                     
            240 Suchomski       Eugeniusz       6    15    0     0    0.000                                                                                     
            241 Kujawski        Mirosław        6    10    0     0    0.000                                                                                     
            242 Kamasz          Ewa i Jacek     6     6    0     0    0.000                                                                                     
            243 Boczuliński     Gustaw          6     5    0     0    0.000                                                                                     
            244 Skarwecki       Mariusz         6     6    0     0    0.000                                                                                     
            245 Ciesielski      Jan             6     8    0     0    0.000                                                                                     
            246 Bartołd         Sławomir        6     9    0     0    0.000                                                                                     
            247 Urbański        Roman           6     8    0     0    0.000                                                                                     
            248 Fryza           Eweliusz        7     5    0     0    0.000                                                                                     
            249 Koszykowski     Janusz          7     2    0     0    0.000                                                                                     
            250 Lewandowski     Zbigniew        7     2    0     0    0.000                                                                                     
            251 Malissa         Mieczysław      7     4    0     0    0.000                                                                                     
            252 Papke           Ryszard         7     4    0     0    0.000                                                                                     
            253 Witczak         Zbigniew        7     9    0     0    0.000                                                                                     
            254 Słomski         Krzysztof       7     8    0     0    0.000                                                                                     
            255 Dolega          Adam            7     7    0     0    0.000                                                                                     
            256 Majchrzak       Wojciech        7     6    0     0    0.000                                                                                     
            257 Gutowski        Andrzej         7     8    0     0    0.000                                                                                     
            258 Komorowski       Jerzy          7    16    0     0    0.000                                                                                     
            259 Łuczak          Marcin          7     8    0     0    0.000                                                                                     
            260 Chojecki        Grzegorz        7     4    0     0    0.000                                                                                     
            261 Baliński        Józef           7    10    0     0    0.000                                                                                     
            262 Magdziarek      Jan             7     6    0     0    0.000                                                                                     
            263 Niemczyk        Krzysztof       7     2    0     0    0.000                                                                                     
            264 Polatowski      Jan             7    10    0     0    0.000                                                                                     
            265 Szupryczyński   Czesław         7     6    0     0    0.000                                                                                     
            266 WILK            ANDRZEJ         5     6    0     0    0.000                                                                                     
            267 MARKOWSKI       ZBIGNIEW        5     2    0     0    0.000                                                                                     
            268 SIEŃSKI         ANDRZEJ         5     2    0     0    0.000                                                                                     
            269 PALEC           MARIAN I PAWE   5     2    0     0    0.000                                                                                     
            270 JABŁOŃSKI       JERZY           5     1    0     0    0.000                                                                                     
            271 CHEC            KRZYSZTOF       5    12    0     0    0.000                                                                                     
            272 RYNKOWSKI       KAZIMIERZ       5     4    0     0    0.000                                                                                     
            273 CHEC            ANDRZEJ         5     1    0     0    0.000                                                                                     
            274 RYBIŃSKI        MICHAŁ          5    14    0     0    0.000                                                                                     
            275 BOGDAŃSKI       BERNARD         5     2    0     0    0.000                                                                                     
            276 MEDERSKI        ROMAN           5     9    0     0    0.000                                                                                     
            277 PARADOWSKI      GRZEGORZ        5     2    0     0    0.000                                                                                     
            278 JANKIEWICZ      ADAM            5    15    0     0    0.000                                                                                     

 
  - strona 1 -                                                                  
                            Okręg Toruń, rok 2018.                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                            
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┐                     
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │                     
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │                     
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┘                     
   1 Wróblewski   Ad Agnieszka       6  3  3    6   119.067                     
   2 Kuczorski       Wojciech        4  3  3    6   125.343                     
   3 BYTNER          WIESŁ I MARI    5  3  3    6   135.538                     
   4 Cerski          Mariusz         4  3  3    6   139.225                     
   5 Gawin  Tomasz                   4  3  3    6   153.251                     
   6 Szwajkowski     Roman           2  3  3    6   289.603                     
   7 Leszczyński     Krzysztof       4  3  3    6   337.940                     
   8 Betke           Kazimierz       7  3  3    6   350.930                     
   9 Woźniakowski    Roman           4  3  3    6   358.719                     
  10 Wolski          Michał          4  3  3    6   413.571                     
  11 Cerski          Sławomir        4  3  3    6   438.946                     
  12 HAŁAT           CEZARY          3  3  3    6   451.493                     
  13 Łamek           Hernryk         6  3  3    6   453.569                     
  14 Ossowski        Grzegorz        2  3  3    6   456.884                     
  15 Stożek          Czesław         6  3  3    6   492.294                     
  16 Zabłotny        Janusz          7  3  3    6   504.220                     
  17 Wiśniewski      Krzysztof       2  3  3    6   541.663                     
  18 Bęben           Sławomir        4  3  3    6   576.390                     
  19 Wolski          Jan             2  3  3    6   598.356                     
  20 MICHON          JAN I JOZEF     5  3  3    6   617.156                     
  21 Machholz        Mariusz         2  3  3    6   626.359                     
  22 BASIEWICZ       DARIUSZ         3  3  3    6   635.542                     
  23 Rumiński        Tomasz          7  2  3    5   251.745                     
  24 Jabłoński       Piotr           7  2  3    5   262.481                     
  25 DYBOWSKI        GRZEGORZ        3  3  2    5   280.548                     
  26 Czopek          Łukasz          4  2  3    5   285.951                     
  27 Okrajni         Zenon           2  3  2    5   326.415                     
  28 Żebrowski       Marcin          4  3  2    5   327.175                     
  29 Błoński         Janusz          7  2  3    5   341.282                     
  30 Michalski       Łukasz          7  3  2    5   378.973                     
  31 Baran           Jan             7  2  3    5   392.326                     
  32 Szafran         Marcin          6  3  2    5   409.764                     
  33 Ciepliński      Piotr           7  3  2    5   411.711                     
  34 SKOLMOWSKI      MARIUSZ         5  3  2    5   441.736                     
  35 Mews            Arkadiusz       6  2  3    5   465.783                     
  36 Słoniecki  -    Małkowski       2  2  3    5   478.933                     
  37 Korczak         Jerzy           4  2  3    5   533.367                     
  38 GDULA           JAROSŁAW        5  3  2    5   543.538                     
  39 Błaszkiewicz    Zbigniew        7  2  3    5   544.550                     
  40 Plebanek        Wacław          2  3  2    5   577.771                     
  41 SLIWINSKI       PIOTR           5  3  2    5   610.149                     
  42 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW      3  1  3    4   164.149                     
  43 Lamkowski       Aleksander      4  3  1    4   194.933                     
  44 Grudzień        Szczepan        4  3  1    4   223.454                     
  45 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ         3  1  3    4   224.156                     
  46 KOSECKI         ROBERT          5  3  1    4   248.337                     
  47 DUMKIEWICZ      JERZY I JANUS   5  2  2    4   251.575                     
  48 Paderewski      Adam            2  1  3    4   299.880                     
  49 JABŁOŃSKI       PIOTR           3  1  3    4   313.982                     
  50 Gajdziński      Tadeusz         7  1  3    4   332.930                     
  51 RYDLEWSKI       M & P           3  2  2    4   342.943                     
  52 Kowalski        Krzysztof       2  1  3    4   356.509                     
  53 ZASADZKI        RYSZARD         3  1  3    4   382.250                     
  54 PIĘTKA          PIOTR           3  2  2    4   393.547                     
  55 Kaszuba         Lech i Robert   4  3  1    4   395.893                     
  56 MODRZEWSKI      MICHAŁ          5  3  1    4   397.174                     
  57 Pudlewski       Paweł           2  1  3    4   409.389                     
  58 Przysucha       Janusz          7  1  3    4   449.111                     
  59 Lebiatowski     Józef           2  2  2    4   467.712                     
  60 Zarembski       Zdzisław        7  1  3    4   477.125                     
  61 Kraiński        Piotr           6  3  1    4   487.699                     
  62 Brzozowski      Ryszard         2  3  1    4   488.933                     
  63 Karczewski      Janusz          6  2  2    4   507.188                     
  64 Zieliński       Dariusz         6  3  1    4   595.387                     
  65 Górski          Wiesław         7  2  2    4   614.339                     
  66 Holc            Janusz          7  1  3    4   653.484                     
  67 Kaczmarek       Maciej          7  1  2    3    36.716                     
  68 Beszczyński     Mirosław        2  0  3    3   149.323                     
  69 Gajewski        Ryszard         4  3  0    3   199.463                     
  70 Żbikowski       Edward          7  1  2    3   206.566                     
                                                              - strona 2 -      
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                            
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┐                     
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │                     
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │                     
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┘                     
  71 Dziamecki       Andrzej         2  2  1    3   210.366                     
  72 Fołtyn          Wiesław         7  1  2    3   242.815                     
  73 Watorowski      Marian          2  1  2    3   253.347                     
  74 Zduński         Marian          7  1  2    3   263.979                     
  75 Krystosiak      Mirosław        7  2  1    3   268.630                     
  76 Kurzyński       Grzegorz        2  1  2    3   268.896                     
  77 Filbrandt Andrz i Rafał         4  2  1    3   279.624                     
  78 Wojciuk         Waldemar        7  1  2    3   283.136                     
  79 BUGAJSKI        ZBIGNIEW        3  1  2    3   287.436                     
  80 Bocianowski     Jerzy           7  1  2    3   290.369                     
  81 Graczyk  Jarosł i Zbigniew      6  2  1    3   296.905                     
  82 JASIŃSKI        RAFAŁ           3  1  2    3   303.845                     
  83 OKUROWSKI       KRZYSZTOF       3  2  1    3   309.613                     
  84 Rzeźniak        Mariusz         7  1  2    3   311.548                     
  85 Kawski          Stanisław       4  1  2    3   315.575                     
  86 Lewandowski     Michał          7  2  1    3   317.158                     
  87 Kurzynowski     Jan             7  2  1    3   335.467                     
  88 Karpus          Jan             4  2  1    3   358.494                     
  89 Ziółkowski      Stanisław       2  2  1    3   372.905                     
  90 Duda            Edward          2  3  0    3   373.610                     
  91 Kamiński        Tomasz          4  2  1    3   381.355                     
  92 Forney          Damian          2  1  2    3   392.947                     
  93 Ciborski        Jan             7  1  2    3   397.688                     
  94 Wróblewski      Janusz          6  2  1    3   482.952                     
  95 Karolczak       Andrzej         6  3  0    3   522.439                     
  96 Szupryciński    Łukasz          7  0  2    2   120.542                     
  97 Coch            Tadeusz         2  1  1    2   125.113                     
  98 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I ARE   5  1  1    2   135.844                     
  99 Zalewski        Wiesław         6  2  0    2   192.750                     
 100 Ciechacki       Bogdan          7  1  1    2   215.573                     
 101 Koczorowski     Kazimierz       6  2  0    2   224.972                     
 102 Suchanecki      Hubert          4  0  2    2   240.590                     
 103 Strużyński      Wiesław         7  1  1    2   245.439                     
 104 WILCZEWSKI      ZDZISŁAW        3  0  2    2   250.922                     
 105 Lehman          Robert          6  1  1    2   255.539                     
 106 Chmurzyński     Sławomir        6  2  0    2   257.768                     
 107 PIETRZAK        HENRYK          5  2  0    2   260.261                     
 108 GRUZLEWSKI      JÓZEF           5  2  0    2   261.603                     
 109 Sewerynowicz    Mariola         2  1  1    2   263.107                     
 110 Gburczyk        Wojciech        2  2  0    2   275.220                     
 111 Beszczyński     Zenon           2  2  0    2   281.934                     
 112 Bober           Leszek          7  0  2    2   296.187                     
 113 Bucholc         Wojciech        2  2  0    2   303.606                     
 114 JAWORNICKI      JACEK           5  2  0    2   315.497                     
 115 Tomala          Piotr           7  1  1    2   319.248                     
 116 Jankowski       Stanisław       7  1  1    2   327.689                     
 117 Bryda           Andrzej         2  0  2    2   364.084                     
 118 Sawicki         Maciej          7  1 --    1    18.412                     
 119 Skonieczka      Czesław         7  0  1    1    18.942                     
 120 Jagielski       Kazimierz       4  1  0    1    22.823                     
 121 Kiełpiński      Paweł           2  0  1    1    23.616                     
 122 Rafiński        Bartłomiej      7  0  1    1    27.798                     
 123 Olewski         Roman           7  0  1    1    33.702                     
 124 DROZDOWSKI      JANUSZ          3  0  1    1    43.050                     
 125 Prokopenko      Grzegorz        7  0  1    1    59.533                     
 126 Lipowski        Rafał           6  1 --    1    76.908                     
 127 Trędowicz       Tomasz          7 --  1    1    90.037                     
 128 Adrych          Kazimierz       6  1  0    1   102.225                     
 129 Jędrzejewski    Józef           7  1 --    1   107.595                     
 130 WILCZEWSKI      JERZY           3  1  0    1   109.129                     
 131 GAJEWSKI        TADEUSZ         5  1  0    1   120.445                     
 132 WOJNOWSKI       ZBIGNIEW        3  1  0    1   122.555                     
 133 Michalski       Sławomir        2  1 --    1   126.007                     
 134 ZAWADZKI        ROBERT          5  0  1    1   126.691                     
 135 Kujawski        Mirosław I      6  0  1    1   132.349                     
 136 Kurtys          Andrzej         6  1  0    1   146.145                     
 137 Sulecki         Marceli         7  0  1    1   148.831                     
 138 Cerski          Adam            4  1 --    1   151.132                     
 139 Kijowski        Julian          4  1  0    1   152.858                     
 140 Bereza          Stanisław       2  1  0    1   156.310                     
                                                              - strona 3 -      
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                            
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┐                     
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │                     
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │                     
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┘                     
 141 Bocian          Janusz          6  1  0    1   157.269                     
 142 Kowalski        Grzegorz        7  1  0    1   160.913                     
 143 Prądzyński      Andrzej         7  1  0    1   163.982                     
 144 SIEMIANOWSKI    ANDRZEJ         5  1  0    1   167.242                     
 145 Lasota   Jacek  Zdzisław        2  1  0    1   172.996                     
 146 Stasiewski      Waldemar        2  0  1    1   179.090                     
 147 RZODECZKO       KRZYSZTOF       3  1 --    1   182.777                     
 148 OWSIAN          GRZEGORZ        3  1  0    1   182.969                     
 149 DABROWSKI       SLAWOMIR        5  0  1    1   186.716                     
 150 KLUKOWSKI       JAROSŁAW        3  1  0    1   187.956                     
 151 Bauk Henryk   & Barbara         7  1  0    1   190.257                     
 152 Weisbrot        Romuald         6  1  0    1   190.449                     
 153 JÓZEFOWICZ      ROMAN           5  1 --    1   197.545                     
 154 WOJNOWSKI       STEFAN          1  0 --    0     0.000                     
 155 TITZ JERZY      MALGORZATA      1  0  0    0     0.000                     
 156 GRZYWACZEWSKI   PIOTR           1  0  0    0     0.000                     
 157 PIECHOCKI       STANISLAW       1  0  0    0     0.000                     
 158 JURKIEWICZ      ANDRZEJ         1  0  0    0     0.000                     
 159 BERNACKI        ZBIGNIEW        1  0  0    0     0.000                     
 160 KOLAKOWSKI      FELIKS          1  0  0    0     0.000                     
 161 KAMINSKI EDMUND KAMINSKA AGN.   1  0  0    0     0.000                     
 162 PATALON W.      RZYMSKI M.      1 --  0    0     0.000                     
 163 JABLONSKI       EUGENIUSZ       1 --  0    0     0.000                     
 164 STEPIEN         ANDRZEJ         1  0  0    0     0.000                     
 165 MURAWSKI        MIROSLAW        1  0  0    0     0.000                     
 166 LUGIEWICZ       MARCIN          1  0  0    0     0.000                     
 167 DREJER A.       OKONSKA K.      1  0  0    0     0.000                     
 168 RUPINSKI        ZBIGNIEW        1  0  0    0     0.000                     
 169 WILMOWICZ       KAZIMIERZ       1  0  0    0     0.000                     
 170 OSENKA          STANISLAW       1  0  0    0     0.000                     
 171 JAROSZ          WITOLD          1  0  0    0     0.000                     
 172 WILMOWICZ       MALGORZATA      1  0  0    0     0.000                     
 173 KOZLOWSKI       ANDRZEJ         1  0  0    0     0.000                     
 174 Przybylski      Marek           2  0  0    0     0.000                     
 175 SZEFLER         KRZYSZTOF       1  0  0    0     0.000                     
 176 BARANOWSKI      JAN             1  0  0    0     0.000                     
 177 GROTKOWSKI      JACEK           1  0  0    0     0.000                     
 178 ROBACZEWSKI     KRZYSZTOF       1  0  0    0     0.000                     
 179 Inglik          Mirosław        2  0  0    0     0.000                     
 180 Motylewski      Roman           2  0  0    0     0.000                     
 181 Kurzyński       Ryszard         2 --  0    0     0.000                     
 182 Knak E.         Wajnerowski S   2  0  0    0     0.000                     
 183 Kółeczko        Wiesław         2  0 --    0     0.000                     
 184 Lewański        Mirosław        2  0 --    0     0.000                     
 185 Godek           Rafał           2  0 --    0     0.000                     
 186 Trybuła         Tadeusz         2 --  0    0     0.000                     
 187 Trzciński       Michał          2  0 --    0     0.000                     
 188 Skóra           Leszek          2  0 --    0     0.000                     
 189 Bartoszyński    Benedykt        2  0  0    0     0.000                     
 190 Jabłoński       Jarosław        2  0  0    0     0.000                     
 191 BŁASZKIEWICZ    PIOTR           3  0  0    0     0.000                     
 192 WIŚNIEWSKI      PRZEMYSŁAW      3  0  0    0     0.000                     
 193 GAJEWSKI        JERZY           3  0 --    0     0.000                     
 194 BARCZ           JÓZEF           3  0  0    0     0.000                     
 195 GAJEWSKI        WALDEMAR        3  0 --    0     0.000                     
 196 SWINARSKI       TOMASZ          3  0 --    0     0.000                     
 197 WILCZEK         RADOSŁAW        3  0 --    0     0.000                     
 198 MAJ             PAWEŁ           3  0 --    0     0.000                     
 199 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF       3  0 --    0     0.000                     
 200 OŚMIAŁOWSKI     ANDRZEJ         3  0 --    0     0.000                     
 201 PARZYŃSKI       JANUSZ          3  0 --    0     0.000                     
 202 SALETNIK        P & M           3  0 --    0     0.000                     
 203 WERNER          JANUSZ          3 --  0    0     0.000                     
 204 PUCZKA          RAFAŁ           3  0 --    0     0.000                     
 205 PROKOPCZUK      RYSZARD         3  0  0    0     0.000                     
 206 INGRAM GRZEGORZ & MARIUSZ       3  0  0    0     0.000                     
 207 KEPKA           ERYK            3  0 --    0     0.000                     
 208 KOPEĆ           WACŁAW          3  0  0    0     0.000                     
 209 KUCHARSKI       WINCENTY        3  0  0    0     0.000                     
 210 OLKOWSKI        JAN             3  0 --    0     0.000                     
                                                              - strona 4 -      
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                            
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┐                     
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │                     
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │                     
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┘                     
 211 ORŁOWSKI        KRZYSZTOF I     3  0  0    0     0.000                     
 212 żYCHNIEWICZ     MARIUSZ         3  0  0    0     0.000                     
 213 BIEŃKOWSKI      PATRYK          3  0  0    0     0.000                     
 214 JASIENIECKI     BOGDAN          3 --  0    0     0.000                     
 215 Pietryka        Sławomir        4  0 --    0     0.000                     
 216 Bzdawka         Piotr           4  0  0    0     0.000                     
 217 Sadowski        Stanisław       4 --  0    0     0.000                     
 218 Szadowski       Sławomir        4  0  0    0     0.000                     
 219 Sikorski        Waldemar        4 --  0    0     0.000                     
 220 Wesołowski      Jerzy           4  0  0    0     0.000                     
 221 Pietryka        Jan             4  0  0    0     0.000                     
 222 Cwalina         Jan             4  0  0    0     0.000                     
 223 Jurek           Zbigniew        4  0 --    0     0.000                     
 224 Szymański       Alfred          4  0 --    0     0.000                     
 225 Kabat           Henryk          4  0 --    0     0.000                     
 226 Dądelewski      Alojzy          4  0 --    0     0.000                     
 227 Czekała         Piotr           4  0  0    0     0.000                     
 228 Litwic          Paweł           4  0 --    0     0.000                     
 229 Gulbertowicz    Marek           4  0 --    0     0.000                     
 230 Strzelecki      Roman           4  0 --    0     0.000                     
 231 Sarnecki        Józef           4  0  0    0     0.000                     
 232 Fiałkowski      Marian          4  0  0    0     0.000                     
 233 Blank           Janusz          4  0 --    0     0.000                     
 234 WILK            ANDRZEJ         5  0  0    0     0.000                     
 235 Pipczyński      Tadeusz         4  0  0    0     0.000                     
 236 MARKOWSKI       ZBIGNIEW        5  0  0    0     0.000                     
 237 Wiśniewski      Marian          4  0  0    0     0.000                     
 238 Klimek           Zbigniew       4  0 --    0     0.000                     
 239 SIEŃSKI         ANDRZEJ         5 --  0    0     0.000                     
 240 ŻURAWSKI        ANDRZEJ         5  0 --    0     0.000                     
 241 Piskorski       Marian          4  0  0    0     0.000                     
 242 Gadomski        Jacek           4  0  0    0     0.000                     
 243 Kondracki       Piotr           4  0  0    0     0.000                     
 244 PALEC           MARIAN I PAWE   5 --  0    0     0.000                     
 245 Leski           Tomasz          4  0 --    0     0.000                     
 246 JABŁOŃSKI       JERZY           5 --  0    0     0.000                     
 247 Zbyszyński      Paweł           4  0 --    0     0.000                     
 248 BRZÓZKA         JERZY           5  0  0    0     0.000                     
 249 KUBAT           ANDRZEJ         5  0 --    0     0.000                     
 250 WYRZYKOWSKI     DARIU I PAWŁ    5  0 --    0     0.000                     
 251 Belka           Wacław          4  0 --    0     0.000                     
 252 CZAPLINSKI      JERZY           5  0 --    0     0.000                     
 253 CHEC            KRZYSZTOF       5  0  0    0     0.000                     
 254 RYNKOWSKI       KAZIMIERZ       5  0  0    0     0.000                     
 255 CHEC            ANDRZEJ         5 --  0    0     0.000                     
 256 RYBIŃSKI        MICHAŁ          5  0  0    0     0.000                     
 257 KARKUT          HENRYK          5  0 --    0     0.000                     
 258 BOGDAŃSKI       BERNARD         5  0  0    0     0.000                     
 259 MEDERSKI        ROMAN           5  0  0    0     0.000                     
 260 PARADOWSKI      GRZEGORZ        5 --  0    0     0.000                     
 261 Pawłowski       Tadeusz         6  0 --    0     0.000                     
 262 Pukownik        Tomasz          6  0 --    0     0.000                     
 263 Boroń           Benedykt        6  0  0    0     0.000                     
 264 Nastróżny       Jarosław        6  0 --    0     0.000                     
 265 Gawron          Bogdan          6  0  0    0     0.000                     
 266 Raniszewski     Zbigniew        6  0  0    0     0.000                     
 267 Zieliński       Zenon           6  0  0    0     0.000                     
 268 Vogt            Ryszard         6  0  0    0     0.000                     
 269 Lidzbarski      Edward          6  0  0    0     0.000                     
 270 Suchomski       Eugeniusz       6  0  0    0     0.000                     
 271 Roczyński       Tomasz          6  0 --    0     0.000                     
 272 Kujawski        Mirosław        6 --  0    0     0.000                     
 273 Wróblewski      Dariusz         6  0 --    0     0.000                     
 274 Andrearczyk J i Sosnowski Ł     6  0  0    0     0.000                     
 275 Stolp           Arkadiusz       6  0 --    0     0.000                     
 276 Kamasz          Ewa i Jacek     6 --  0    0     0.000                     
 277 SZCZOTKA        ROMAN           5  0  0    0     0.000                     
 278 Boczuliński     Gustaw          6  0  0    0     0.000                     
 279 Skarwecki       Mariusz         6 --  0    0     0.000                     
 280 Ciesielski      Jan             6  0  0    0     0.000                     
                                                              - strona 5 -      
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  InterMistrzostwo Okręgu Toruń [ 3]                                            
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┐                     
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │                     
│   │                             │Okr│1 │2 │konk.│punkty │                     
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┘                     
 281 Bartołd         Sławomir        6  0  0    0     0.000                     
 282 Urbański        Roman           6 --  0    0     0.000                     
 283 JANKIEWICZ      ADAM            5 --  0    0     0.000                     
 284 DUSZYŃSKI       MARCIN          5  0 --    0     0.000                     
 285 STĘPIEŃ         JAN             5  0  0    0     0.000                     
 286 KAPTEJNA        PIOTR           5  0  0    0     0.000                     
 287 IGIELSKI        ROMAN           5  0 --    0     0.000                     
 288 Zawół           Dariusz         7  0 --    0     0.000                     
 289 Fryza           Eweliusz        7  0  0    0     0.000                     
 290 Iwicki          Henryk          7  0 --    0     0.000                     
 291 Koszykowski     Janusz          7  0  0    0     0.000                     
 292 Lewandowski     Zbigniew        7  0  0    0     0.000                     
 293 Malissa         Mieczysław      7  0  0    0     0.000                     
 294 Rogowski        Tadeusz         7 --  0    0     0.000                     
 295 Ziętek          Eugeniusz       7  0  0    0     0.000                     
 296 Kosobucki       Tomasz,Bogdan   7  0  0    0     0.000                     
 297 Papke           Ryszard         7  0  0    0     0.000                     
 298 Martko          Sławomir        7  0 --    0     0.000                     
 299 Witczak         Zbigniew        7 --  0    0     0.000                     
 300 Słomski         Krzysztof       7 --  0    0     0.000                     
 301 Noskowicz       Jerzy           7  0  0    0     0.000                     
 302 Sulecki         Michał          7  0 --    0     0.000                     
 303 Dolega          Adam            7  0  0    0     0.000                     
 304 Majchrzak       Wojciech        7  0  0    0     0.000                     
 305 Witkowski       Kazimierz       7  0  0    0     0.000                     
 306 Zambrzycki      Ryszard         7  0  0    0     0.000                     
 307 Gutowski        Andrzej         7  0  0    0     0.000                     
 308 Klimza          Marcin          7  0 --    0     0.000                     
 309 Komorowski       Jerzy          7  0  0    0     0.000                     
 310 Juchciński      Józef           7  0  0    0     0.000                     
 311 Krystosiak      Czesław         7  0  0    0     0.000                     
 312 Krystosiak      Jerzy           7  0  0    0     0.000                     
 313 Krystosiak      Stanisław       7  0 --    0     0.000                     
 314 Marszal         Grzegorz        7  0  0    0     0.000                     
 315 Woźniak         Krzysztof       7  0  0    0     0.000                     
 316 Łuczak          Marcin          7 --  0    0     0.000                     
 317 Chojecki        Grzegorz        7  0  0    0     0.000                     
 318 Baliński        Józef           7  0  0    0     0.000                     
 319 Stasiorowski    Bogdan          7  0  0    0     0.000                     
 320 Mądraszewski    Jerzy           7  0  0    0     0.000                     
 321 Kowalski        Włodzimierz     7 --  0    0     0.000                     
 322 Ruszyński       Andrzej         7 --  0    0     0.000                     
 323 Magdziarek      Jan             7  0  0    0     0.000                     
 324 Ciuruś          Karol           7  0 --    0     0.000                     
 325 Buchalski       Tomasz          7  0  0    0     0.000                     
 326 Goździecki Henr i Krzysztof     7  0 --    0     0.000                     
 327 Kaczmarek       Piotr           7  0  0    0     0.000                     
 328 Kudliński       Piotr           7  0  0    0     0.000                     
 329 Kuligowski      Dariusz         7  0  0    0     0.000                     
 330 Kurij           Zbigniew        7  0  0    0     0.000                     
 331 Marcinowicz     Stanisław       7  0  0    0     0.000                     
 332 Niemczyk        Edward          7  0  0    0     0.000                     
 333 Niemczyk        Krzysztof       7  0  0    0     0.000                     
 334 Pietrzak        Andrzej         7  0  0    0     0.000                     
 335 Polatowski      Jan             7 --  0    0     0.000                     
 336 Szupryczyński   Czesław         7  0  0    0     0.000                     
 337 Żywica          Mirosław        7 --  0    0     0.000                     

 
                                                                                                                                                                
                      Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [1]                                                                                        
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                        Symbol płci 0.                                                                                                          
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                                                                                                       
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Okr│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Rumiński        Tomasz         7 PL-0326-16-9693  G  0   2      5.060  1483.460                                                                       
        2 Wróblewski   Ad Agnieszka      6 PL-0325-15-5015  G  0   2     13.780  1407.020                                                                       
        3 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-13-5026  G  0   2     17.830  1467.480                                                                       
        4 Szwajkowski     Roman          2 PL-0320-16-4748  G  0   2     18.320  1453.580                                                                       
        5 Kuczorski       Wojciech       4 PL-0323-16-2554  G  0   2     23.490  1490.000                                                                       
        6 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-16-1227  G  0   2     24.590  1469.860                                                                       
        7 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0241-16-2988  G  0   2     25.000  1598.200                                                                       
        8 Gawin  Tomasz                  4 PL-0323-16-729   G  0   2     25.450  1481.060                                                                       
        9 Rumiński        Tomasz         7 PL-0326-16-9597  G  0   2     28.740  1483.460                                                                       
       10 Wróblewski   Ad Agnieszka      6 PL-0325-15-2740  G  0   2     29.180  1407.020                                                                       
       11 Holc            Janusz         7 PL-0326-14-11883 G  0   2     29.610  1400.340                                                                       
       12 Ossowski        Grzegorz       2 PL-0320-14-4562  G  0   2     32.320  1432.360                                                                       
       13 JAROSZ          WITOLD         1 PL-319-13-01214  G  0   2     34.780  1584.500                                                                       
       14 Kuczorski       Wojciech       4 PL-0323-16-2539  G  0   2     36.810  1490.000                                                                       
       15 Kawski          Stanisław      4 PL-0323-15-232   G  0   2     37.670  1521.980                                                                       
       16 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-15-2098  G  0   2     38.270  1469.860                                                                       
       17 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0241-15-11863 G  0   2     39.350  1598.200                                                                       
       18 Łamek           Hernryk        6 PL-0325-14-64    G  0   2     41.570  1436.820                                                                       
       19 Zabłotny        Janusz         7 PL-0326-17-3361     0   2     42.790  1456.940                                                                       
       20 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0241-15-11772 G  0   2     43.500  1598.200                                                                       
       21 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-15-7036  G  0   2     45.850  1467.480                                                                       
       22 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-13-409   G  0   2     46.950  1469.860                                                                       
       23 Beszczyński     Mirosław       2 PL-0320-14-3117  G  0   2     50.420  1436.140                                                                       
       24 GDULA           JAROSŁAW       5 PL-0323-15-1141  G  0   2     51.480  1547.920                                                                       
       25 Kowalski        Krzysztof      2 PL-0326-14-18699 G  0   2     52.530  1431.920                                                                       
       26 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-15-2116  G  0   2     53.650  1469.860                                                                       
       27 Wolski          Michał         4 PL-0323-15-7663  G  0   2     53.880  1478.400                                                                       
       28 Wróblewski   Ad Agnieszka      6 PL-037-14-4225   G  0   2     57.040  1407.020                                                                       
       29 Czopek          Łukasz         4 PL-0323-15-416   G  0   2     57.370  1473.540                                                                       
       30 Paderewski      Adam           2 PL-0320-15-958   G  0   2     58.360  1425.080                                                                       
       31 Kurij           Zbigniew       7 PL-0377-13-3912  G  0   2     59.650  1465.560                                                                       
       32 Machholz        Mariusz        2 PL-0320-14-1440  G  0   2     59.800  1415.560                                                                       
       33 Mews            Arkadiusz      6 PL-0325-17-6162     0   2     60.700  1428.760                                                                       
       34 DYBOWSKI        GRZEGORZ       3 PL-0321-11-2951  G  0   2     60.720  1447.300                                                                       
       35 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-13-5215  G  0   2     60.730  1469.860                                                                       
       36 ZASADZKI        RYSZARD        3 PL-0321-14-785   G  0   2     60.800  1445.120                                                                       
       37 Błoński         Janusz         7 PL-0326-16-10239 G  0   2     62.260  1475.100                                                                       
       38 DROZDOWSKI      JANUSZ         3 PL-0321-15-23    G  0   2     63.050  1486.160                                                                       
       39 Rumiński        Tomasz         7 PL-0326-17-4621  G  0   2     67.700  1483.460                                                                       
       40 Okrajni         Zenon          2 PL-0321-16-4888  G  0   2     68.620  1428.380                                                                       
       41 Fołtyn          Wiesław        7 PL-0326-14-2537  G  0   2     71.300  1444.820                                                                       
       42 DYBOWSKI        GRZEGORZ       3 PL-0321-15-1227  G  0   2     71.400  1447.300                                                                       
       43 Kuczorski       Wojciech       4 PL-0323-16-2558  G  0   2     72.920  1490.000                                                                       
       44 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-15-7176  G  0   2     73.630  1467.480                                                                       
       45 Wiśniewski      Krzysztof      2 PL-060-15-3400   G  0   2     73.660  1434.900                                                                       
       46 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-15-2779  G  0   2     75.460  1469.760                                                                       
       47 PIĘTKA          PIOTR          3 PL-0326-15-18332 G  0   2     76.320  1432.980                                                                       
       48 Korczak         Jerzy          4 PL-0323-15-4829  G  0   2     78.180  1535.120                                                                       
       49 Woźniakowski    Roman          4 PL-0323-15-7332  G  0   2     79.860  1470.220                                                                       
       50 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-15-7196  G  0   2     80.280  1467.480                                                                       
       51 Gawin  Tomasz                  4 PL-0323-15-1167  G  0   2     80.370  1481.060                                                                       
       52 Paderewski      Adam           2 PL-0320-14-4634  G  0   2     84.220  1425.080                                                                       
       53 Betke           Kazimierz      7 PL-0326-12-15014 G  0   2     86.840  1460.340                                                                       
       54 Czopek          Łukasz         4 PL-0323-14-5628  G  0   2     88.240  1473.540                                                                       
       55 DUMKIEWICZ      JERZY I JANU   5 PL-0241-15-3094  G  0   2     92.320  1563.060                                                                       
       56 Szafran         Marcin         6 PL-037-15-1289   G  0   2     96.510  1414.980                                                                       
       57 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-15-7179  G  0   2     97.630  1467.480                                                                       
       58 Kaszuba         Lech i Rober   4 PL-0323-15-640   G  0   2     98.260  1482.800                                                                       
       59 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-16-1873  G  0   2     98.300  1469.760                                                                       
       60 DYBOWSKI        GRZEGORZ       3 PL-0321-16-9547  G  0   2    104.350  1447.300                                                                       
       61 Gawin  Tomasz                  4 PL-0323-13-1563  G  0   2    104.380  1481.060                                                                       
       62 Kowalski        Krzysztof      2 PL-0320-14-3847  G  0   2    105.050  1431.920                                                                       
       63 Czopek          Łukasz         4 PL-0323-15-418   G  0   2    107.130  1473.540                                                                       
       64 Bęben           Sławomir       4 PL-0323-16-635   G  0   2    107.500  1480.020                                                                       
       65 Żebrowski       Marcin         4 PL-0323-15-3309  G  0   2    111.970  1506.960                                                                       
       66 Baran           Jan            7 PL-0326-17-8195  G  0   2    113.050  1454.060                                                                       
       67 PROKOPCZUK      RYSZARD        3 PL-0321-13-3559  G  0   2    114.020  1437.460                                                                       
       68 Pipczyński      Tadeusz        4 PL-0324-16-4237  G  0   2    116.150  1506.880                                                                       
       69 Wolski          Michał         4 PL-0323-15-7628  G  0   2    120.070  1478.400                                                                       
       70 MICHON          JAN I JOZEF    5 PL-0323-15-5408  G  0   2    120.540  1535.980                                                                       
       71 HAŁAT           CEZARY         3 PL-0321-13-568   G  0   2    121.780  1447.400                                                                       
       72 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0241-15-11721 G  0   2    123.290  1598.200                                                                       
       73 Machholz        Mariusz        2 PL-0320-14-1500  G  0   2    123.420  1415.560                                                                       
       74 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-14-9010  G  0   2    124.200  1469.860                                                                       
       75 Lebiatowski     Józef          2 PL-0320-13-1332  G  0   2    127.900  1429.280                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                      Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [1]                                                                                        
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                        Symbol płci 1.                                                                                                          
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                                                                                                       
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Okr│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-15-2798  G  1   2      2.090  1469.760                                                                       
        2 Szwajkowski     Roman          2 PL-0320-14-5094  G  1   2      8.180  1453.580                                                                       
        3 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-15-2063  G  1   2     13.300  1469.860                                                                       
        4 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-14-9080  G  1   2     21.040  1469.860                                                                       
        5 Wojciuk         Waldemar       7 PL-0326-17-18292    1   2     22.090  1468.440                                                                       
        6 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-14-8006  G  1   2     23.190  1467.480                                                                       
        7 Gawin  Tomasz                  4 PL-0323-15-1194  G  1   2     24.460  1481.060                                                                       
        8 JAROSZ          WITOLD         1 PL-319-13-01247  G  1   2     25.010  1584.500                                                                       
        9 Kaczmarek       Maciej         7 PL-0326-15-4629  G  1   2     26.770  1471.200                                                                       
       10 Gawin  Tomasz                  4 PL-0325-16-3683  G  1   2     27.870  1481.060                                                                       
       11 DROZDOWSKI      JANUSZ         3 PL-0321-16-1039  G  1   2     28.490  1486.160                                                                       
       12 Kaczmarek       Maciej         7 PL-0327-13-255   G  1   2     32.660  1471.200                                                                       
       13 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0241-14-1290  G  1   2     41.210  1598.200                                                                       
       14 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-16-1715     1   2     43.110  1469.760                                                                       
       15 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-16-1244  G  1   2     51.090  1469.860                                                                       
       16 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0241-15-11893 G  1   2     51.490  1598.200                                                                       
       17 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-15-7189  G  1   2     52.480  1467.480                                                                       
       18 Michalski       Łukasz         7 PL-0377-15-9699  G  1   2     54.970  1453.180                                                                       
       19 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-14-9046  G  1   2     60.190  1469.860                                                                       
       20 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0241-16-1687     1   2     60.250  1598.200                                                                       
       21 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-13-5160     1   2     62.140  1467.480                                                                       
       22 DŁUGOKECKI      WIESŁAW I AR   5 PL-0241-14-11602 G  1   2     63.310  1611.700                                                                       
       23 Plebanek        Wacław         2 PL-0320-17-6349  G  1   2     66.330  1429.160                                                                       
       24 Kuczorski       Wojciech       4 PL-0323-16-2503  G  1   2     66.360  1490.000                                                                       
       25 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-15-7079  G  1   2     70.560  1467.480                                                                       
       26 HAŁAT           CEZARY         3 PL-0326-14-17972 G  1   2     75.630  1447.400                                                                       
       27 Rumiński        Tomasz         7 PL-0326-15-901   G  1   2     79.260  1483.460                                                                       
       28 DYBOWSKI        GRZEGORZ       3 PL-0321-12-3036  G  1   2     86.150  1447.300                                                                       
       29 Pipczyński      Tadeusz        4 PL-0324-16-4239  G  1   2     90.350  1506.880                                                                       
       30 Zabłotny        Janusz         7 PL-0326-15-30    G  1   2     90.720  1456.940                                                                       
       31 Jabłoński       Piotr          7 PL-0326-15-14205 G  1   2     91.070  1451.220                                                                       
       32 Grudzień        Szczepan       4 PL-0323-13-6341  G  1   2     91.890  1538.820                                                                       
       33 Kuczorski       Wojciech       4 PL-0323-15-533   G  1   2     92.380  1490.000                                                                       
       34 Woźniakowski    Roman          4 PL-0323-16-5527     1   2     96.710  1470.220                                                                       
       35 Marszal         Grzegorz       7 PL-035-14-4953   G  1   2     98.490  1405.880                                                                       
       36 Woźniakowski    Roman          4 PL-0323-16-5544  G  1   2     98.640  1470.220                                                                       
       37 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0241-15-11759    1   2     99.260  1598.200                                                                       
       38 Kuczorski       Wojciech       4 PL-0323-13-9266  G  1   2    100.260  1490.000                                                                       
       39 Wolski          Jan            2 PL-0320-16-4884  G  1   2    102.430  1428.320                                                                       
       40 Okrajni         Zenon          2 PL-0320-16-4138  G  1   2    102.970  1428.380                                                                       
       41 Żebrowski       Marcin         4 PL-0323-15-3303  G  1   2    104.250  1506.960                                                                       
       42 ZASADZKI        RYSZARD        3 PL-0321-15-826   G  1   2    104.840  1445.120                                                                       
       43 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-14-7685  G  1   2    105.800  1469.760                                                                       
       44 Gawin  Tomasz                  4 PL-0321-14-6067  G  1   2    109.730  1481.060                                                                       
       45 Szadowski       Sławomir       4 PL-0323-16-98    G  1   2    110.350  1475.020                                                                       
       46 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-13-5618  G  1   2    113.010  1469.760                                                                       
       47 Jabłoński       Piotr          7 PL-0326-12-10262 G  1   2    115.010  1451.220                                                                       
       48 Kuczorski       Wojciech       4 PL-0323-14-5215  G  1   2    115.690  1490.000                                                                       
       49 Paderewski      Adam           2 PL-0320-13-8107  G  1   2    123.020  1425.080                                                                       
       50 Zduński         Marian         7 PL-0326-15-3537  G  1   2    123.310  1470.180                                                                       
       51 Woźniakowski    Roman          4 PL-0323-14-7836  G  1   2    123.490  1470.220                                                                       
       52 Gawin  Tomasz                  4 PL-0323-15-1938  G  1   2    124.800  1481.060                                                                       
       53 DYBOWSKI        GRZEGORZ       3 PL-0326-14-17924 G  1   2    126.570  1447.300                                                                       
       54 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-15-2768  G  1   2    126.790  1469.760                                                                       
       55 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-15-2625  G  1   2    129.890  1469.760                                                                       
       56 KNYSZYŃSKI      DARIUSZ        3 PL-035-14-3402   G  1   2    130.050  1448.140                                                                       
       57 Grudzień        Szczepan       4 PL-0323-15-3512  G  1   2    132.270  1538.820                                                                       
       58 Żbikowski       Edward         7 PL-0324-15-7211  G  1   2    132.860  1426.980                                                                       
       59 Paderewski      Adam           2 PL-0320-15-4388  G  1   2    135.020  1425.080                                                                       
       60 Bęben           Sławomir       4 PL-0323-14-26    G  1   2    135.250  1480.020                                                                       
       61 Ossowski        Grzegorz       2 PL-0320-11-6656     1   2    135.430  1432.360                                                                       
       62 Kuczorski       Wojciech       4 PL-0323-14-5230  G  1   2    136.420  1490.000                                                                       
       63 Jagielski       Kazimierz      4 PL-0323-17-2922     1   2    137.520  1518.460                                                                       
       64 Stożek          Czesław        6 PL-0325-15-858   G  1   2    139.430  1433.220                                                                       
       65 Paderewski      Adam           2 PL-0320-14-4639  G  1   2    141.030  1425.080                                                                       
       66 Wiśniewski      Krzysztof      2 PL-058-16-4766   G  1   2    142.410  1434.900                                                                       
       67 Krystosiak      Mirosław       7 PL-0326-14-11247 G  1   2    143.470  1406.920                                                                       
       68 Okrajni         Zenon          2 PL-0321-16-4882  G  1   2    143.670  1428.380                                                                       
       69 Cerski          Mariusz        4 PL-0323-14-8188  G  1   2    143.730  1467.480                                                                       
       70 Kaszuba         Lech i Rober   4 PL-0323-16-134   G  1   2    144.620  1482.800                                                                       
       71 Błaszkiewicz    Zbigniew       7 PL-0326-13-18822 G  1   2    145.580  1468.640                                                                       
       72 Lamkowski       Aleksander     4 PL-0323-13-1398  G  1   2    146.890  1477.520                                                                       
       73 Dziamecki       Andrzej        2 PL-0320-12-6048  G  1   2    150.510  1428.660                                                                       
       74 Paderewski      Adam           2 PL-0320-13-8104  G  1   2    151.360  1425.080                                                                       
       75 Cerski          Sławomir       4 PL-0323-15-2020     1   2    152.550  1469.860                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                      Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [1]                                                                                        
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                        Rocznik 2017.                                                                                                           
                                        Symbol płci 0.                                                                                                          
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                                                                                                       
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Okr│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Zabłotny        Janusz         7 PL-0326-17-3361     0   2     42.790  1456.940                                                                       
        2 Mews            Arkadiusz      6 PL-0325-17-6162     0   2     60.700  1428.760                                                                       
        3 Rumiński        Tomasz         7 PL-0326-17-4621  G  0   2     67.700  1483.460                                                                       
        4 Baran           Jan            7 PL-0326-17-8195  G  0   2    113.050  1454.060                                                                       
        5 Szafran         Marcin         6 PL-0325-17-5754  G  0   2    132.650  1414.980                                                                       
        6 Mews            Arkadiusz      6 PL-0325-17-6154  G  0   2    154.190  1428.760                                                                       
        7 Mews            Arkadiusz      6 PL-0325-17-5060  G  0   2    159.130  1428.760                                                                       
        8 Rumiński        Tomasz         7 PL-0326-17-4850  G  0   2    198.380  1483.460                                                                       
        9 Szafran         Marcin         6 PL-0325-17-5744  G  0   2    211.840  1414.980                                                                       
       10 Zduński         Marian         7 PL-0326-17-5215  G  0   2    258.390  1470.180                                                                       
       11 Jagielski       Kazimierz      4 PL-0323-17-2897  G  0   1      6.400   759.230                                                                       
       12 Stożek          Czesław        6 PL-0325-17-731   G  0   1     14.510   716.610                                                                       
       13 Błoński         Janusz         7 PL-0326-17-6525  G  0   1     27.800   737.550                                                                       
       14 Watorowski      Marian         2 PL-0320-17-6436     0   1     28.040   714.370                                                                       
       15 Zduński         Marian         7 PL-0326-17-5296  G  0   1     31.730   735.090                                                                       
       16 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-17-702   G  0   1     32.470   734.880                                                                       
       17 Lamkowski       Aleksander     4 PL-0323-17-7403  G  0   1     37.000   738.760                                                                       
       18 BYTNER          WIESŁ I MARI   5 PL-0319-17-5424     0   1     37.390   799.100                                                                       
       19 Pipczyński      Tadeusz        4 PL-0324-17-281      0   1     41.000   753.440                                                                       
       20 Kawski          Stanisław      4 PL-0323-17-424   G  0   1     43.200   760.990                                                                       
       21 Gawin  Tomasz                  4 PL-0323-17-3203  G  0   1     46.740   740.530                                                                       
       22 Woźniakowski    Roman          4 PL-0323-17-4422  G  0   1     62.480   735.110                                                                       
       23 Grudzień        Szczepan       4 PL-0323-17-1359  G  0   1     62.800   769.410                                                                       
       24 Szupryciński    Łukasz         7 PL-0326-17-18978 G  0   1     63.960   739.120                                                                       
       25 Leszczyński     Krzysztof      4 PL-0323-17-864   G  0   1     64.600   734.880                                                                       
       26 Jagielski       Kazimierz      4 PL-0323-17-2966  G  0   1     69.000   759.230                                                                       
       27 Kaszuba         Lech i Rober   4 PL-0323-17-3047     0   1     77.240   741.400                                                                       
       28 Stożek          Czesław        6 PL-0325-17-736      0   1     84.800   716.610                                                                       
       29 Mews            Arkadiusz      6 PL-0325-17-6142  G  0   1     89.050   714.380                                                                       
       30 Lamkowski       Aleksander     4 PL-0323-17-7408  G  0   1     93.970   738.760                                                                       
       31 Mews            Arkadiusz      6 PL-0304-17-5388  G  0   1     98.650   714.380                                                                       
       32 Bober           Leszek         7 PL-035-17-32     G  0   1    101.600   706.840                                                                       
       33 Ziółkowski      Stanisław      2 PL-0472-17-425   G  0   1    133.200   714.200                                                                       
       34 Fiałkowski      Marian         4 PL-0323-17-6576  G  0   1    150.200   747.480                                                                       
       35 JASIŃSKI        RAFAŁ          3 PL-0321-17-8411  G  0   1    156.460   735.980                                                                       
       36 Trzciński       Michał         2 PL-0320-17-3234  G  0   1    160.400   719.730                                                                       
       37 Kamiński        Tomasz         4 PL-0323-17-8330  G  0   1    168.020   738.150                                                                       
       38 Zabłotny        Janusz         7 PL-0344-17-19429    0   1    175.650   728.470                                                                       
       39 Szadowski       Sławomir       4 PL-0323-17-1144  G  0   1    179.800   737.510                                                                       
       40 Błoński         Janusz         7 PL-0326-17-6557     0   1    188.680   737.550                                                                       
       41 Zduński         Marian         7 PL-0326-17-5202     0   1    198.030   735.090                                                                       
       42 Lamkowski       Aleksander     4 PL-0323-17-7425  G  0   1    200.000   738.760                                                                       

 
                                                                                                                                                                
                      Mistrzostwo Okręgu Toruń 5 z całości na spisie [1]                                                                                        
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                                        Rocznik 2017.                                                                                                           
                                        Symbol płci 1.                                                                                                          
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                                                                                                       
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Okr│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Wojciuk         Waldemar       7 PL-0326-17-18292    1   2     22.090  1468.440                                                                       
        2 Plebanek        Wacław         2 PL-0320-17-6349  G  1   2     66.330  1429.160                                                                       
        3 Jagielski       Kazimierz      4 PL-0323-17-2922     1   2    137.520  1518.460                                                                       
        4 Pietrzak        Andrzej        7 PL-0377-17-6106  G  1   2    167.070  1463.780                                                                       
        5 Wojciuk         Waldemar       7 PL-0326-17-16291    1   1      4.670   734.220                                                                       
        6 Kawski          Stanisław      4 PL-0323-17-416   G  1   1     10.800   760.990                                                                       
        7 Lamkowski       Aleksander     4 PL-0323-17-7488  G  1   1     13.800   738.760                                                                       
        8 Kiełpiński      Paweł          2 PL-0320-17-1299     1   1     20.420   731.750                                                                       
        9 Kaszuba         Lech i Rober   4 PL-0323-17-3046  G  1   1     39.850   741.400                                                                       
       10 Bober           Leszek         7 PL-035-17-5      G  1   1     51.410   706.840                                                                       
       11 Fiałkowski      Marian         4 PL-0323-17-6512  G  1   1     52.600   747.480                                                                       
       12 Lamkowski       Aleksander     4 PL-0323-17-7428  G  1   1     54.200   738.760                                                                       
       13 Kaszuba         Lech i Rober   4 PL-0323-17-3064  G  1   1     67.900   741.400                                                                       
       14 Pietryka        Jan            4 PL-0323-17-6344  G  1   1     77.490   751.160                                                                       
       15 Szupryciński    Łukasz         7 PL-0326-17-18988 G  1   1     83.390   739.120                                                                       
       16 Plebanek        Wacław         2 PL-0320-17-5194  G  1   1     92.000   714.580                                                                       
       17 Kaszuba         Lech i Rober   4 PL-0323-17-3055     1   1     92.500   741.400                                                                       
       18 Filbrandt Andrz i Rafał        4 PL-0323-17-1226     1   1     93.400   761.310                                                                       
       19 Zabłotny        Janusz         7 PL-0326-17-3269     1   1    109.600   728.470                                                                       
       20 Jagielski       Kazimierz      4 PL-0323-17-2949     1   1    114.640   759.230                                                                       
       21 Szupryciński    Łukasz         7 PL-0326-17-18980 G  1   1    118.080   739.120                                                                       
       22 WOJCIECHOWSKI   PRZEMYSŁAW     3 PL-0321-17-844   G  1   1    121.030   723.900                                                                       
       23 Marszal         Grzegorz       7 PL-035-17-5952   G  1   1    136.040   702.940                                                                       
       24 Zduński         Marian         7 PL-0326-17-5263     1   1    151.540   735.090                                                                       
       25 Gburczyk        Wojciech       2 PL-0320-17-5271  G  1   1    156.200   714.940                                                                       
       26 Filbrandt Andrz i Rafał        4 PL-0323-17-1228     1   1    157.200   761.310                                                                       
       27 Kawski          Stanisław      4 PL-0323-17-447   G  1   1    181.800   760.990                                                                       
       28 Kawski          Stanisław      4 PL-0323-17-422   G  1   1    190.000   760.990                                                                       
       29 Kaszuba         Lech i Rober   4 PL-0323-17-3018  G  1   1    192.870   741.400                                                                       
       30 Jagielski       Kazimierz      4 PL-0323-17-2963  G  1   1    193.800   759.230                                                                       
       31 Zduński         Marian         7 PL-0326-17-5273     1   1    194.340   735.090                                                                       
       32 Szafran         Marcin         6 PL-0325-17-5760     1   1    198.200   707.490                                                                       
       33 Gburczyk        Wojciech       2 PL-0320-17-5399  G  1   1    200.000   714.940