Oddział Brodnica - strona okręgu PZHGP Toruń

Okręg Toruń

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 169406


Tłumaczenie


O stronie

Wróć do poprzedniej strony...

Oddział Brodnica


WYSTAWA GOŁĘBI

Wystawa

Wystawa

Wystawa


UWAGA

Zmiana terminu lotu

Koszowanie w niedzielę ta sama godzina

Lot w poniedziałek


WYNIKI LOTÓW GOŁĘBI MŁODYCH

Wyniki lotu nr 3. Piła II

Piła II – lotniki


Koszowanie gołębi

LOT NR 3. PIŁA                Wkładanie 10.09.2022 r. godz. 17.00 – 20.00  Data lotu 11.09.2022 r.

LOT NR 4. DOBIEGNIEW   Wkładanie 17.09.2022 r. godz. 17.00 – 20.00  Data lotu 18.09.2022 r.


WYNIKI LOTÓW GOŁĘBI MŁODYCH

Wyniki lotu nr 2. Piła


KOREKTA WSPÓŁRZĘDNYCH

Wyniki lotu nr 1. Nakło


WYNIKI LOTÓW GOŁĘBI MŁODYCH

Wyniki lotu nr 1. Nakło


Koszowanie gołębi

LOT NR 2. PIŁA Wkładanie 09.03.2022 r. godz. 18.00 – 21.00


Koszowanie gołębi

Nakło wkładanie  20.08.2022 r. godz. 20.00 – 23.00

Piła     wkładanie  27.08.2022 r. godz. 20.00 – 23.00


Wyniki lotu nr 12. Myślibórz IV

Myślibórz IV

Myślibórz IV

Myślibórz IV – lotniki

Myślibórz IV – gołębniki


Loty próbne gołębi młodych

I lot 10.08. 2022 r. (środa)         Toruń

II lot 14.08.2022 r. (niedziela)     Toruń

godzina wkładania od 6.00 do 7.00


Spisy młodych gołębi

Spisy młodych gołębi należy składać w dniu 30 i 31 lipca 2022 r. w godzinach od 17.00 do 18.00 w trzech egzemplarzach w siedzibie oddziału.


Wyniki lotu nr 11. Sogel II

Sogel II

Sogel II

Sogel II – lotniki

Sogel II – gołębniki


Wyniki lotu nr 10. Myślibórz III

Myślibórz III

Myślibórz III

Myślibórz III – lotniki

Myślibórz III – gołębniki


Wyniki lotu nr 9. Sogel I

Sogel I

Sogel I

Sogel I – lotniki

Sogel I – gołębniki


Wyniki lotu nr 8. Gardelegen III

Gardelegen III

Gardelegen III

Gardelegen III – lotniki

Gardelegen III – gołębniki


Wyniki lotu nr 7. Myślibórz II

Myślibórz II

Myślibórz II

Myślibórz II – lotniki

Myślibórz II – gołębniki


Godziny koszowania

Lot Myślibórz 18.06.2022 r. godz. wkładania 14.30. – 16.30

Lot Gardelegen III 24.06.2022 godz. wkładania 6.00. – 9.00


Wyniki lotu nr 6. Gardelegen II

Gardelegen II

Gardelegen II- lotniki

Gardelegen II – gołębniki

Gardelegen II


Wyniki lotu nr 5. Gardelegen I

Gardelegen I

Gardelegen I

Gardelegen I – lotniki

Gardelegen I – gołębniki


Lot nr 5. I lot nr 6. Gardelegen I 04.06.2022 i Gardelegen II 11.06.2022 godzina koszowania od 6.00 do 9.00


Wyniki lotu nr 4. Myślibórz

Myślibórz

Myślibórz

Myślibórz – lotniki

Myślibórz – gołębniki


Wyniki lotu nr 3. Dobiegniew

Dobiegniew

Dobiegniew

Dobiegniew – lotniki

Dobiegniew – gołębniki


Lot nr 3. Dobiegniew ładowanie 21.05.2022 godz.15.00 - 18.00


Lot nr 4. Myślibórz data ładowania 28.05.2022 godz.14.30 - 16.30


Wynili lotu nr 2. - Piła

Piła

Piła

Piła – lotniki

Piła – gołębniki


Wyniki lotu nr 1. - Nakło

Nakło

Nakło

Nakło – gołębniki


Plan Lotów Gołębi Dorosłych 2022 Rok

.Godziny wkładania:

01.05.2022 r.  6.00 – 7.00

08.05.2022 r. 20.00 – 23.00

15.05.2022 r. 20.00 – 23.00


Wyniki lotu nr 4. - Pniewy

Pniewy

Pniewy

Pniewy – lotniki


Wyniki lotu nr 3. -Szamotuły

Szamotuły

Szamotuły

Szamotuły – lotniki


Wyniki lotu nr 2. - Gniezno

Korekta

Gniezno

Gniezno – lotniki


Wyniki lotu nr 2. - Gniezno

Gniezno

Gniezno

Gniezno – lotniki


Wyniki lotu nr 1. - Strzelno

Strzelno

Strzelno


Sogel II - gołębniki

Sogel II

Sogel II


Sogel II

Sogel II

Sogel II – lotniki


Lot nr 8. - Sogel II

Sogel II

Sogel II


Wismar III - gołębniki

Wismar III

Wismar III


Wismar III - lotniki

Wismar III

Wismar III


Lot nr 7. - Wismar III

Wismar III

Wismar III


Sogel I - gołębniki

Sogel I

Sogel I


Sogel I - lotniki

Sogel I

Sogel I


Lot nr 6. - Sogel I

Sogel I

Sogel I


Wismar II - gołębniki

Wismar II

Wismar II


Wismar II - lotniki

Wismar II

Wismar II


Lot nr 5. - Wismar II

Wismar II

Wismar II


Wismar I - gołębniki

Wismar I

Wismer I


Wismar I - lotniki

Wismar I

Wismar I


Lot nr 4. - Wismar I

Wismar I

Wismar I


Kalisz Pomorski - gołębniki

Kalisz Pomorski

Kalisz Pomorski


Kalisz Pomorski - lotniki

Kalisz Pomorski

Kalisz Pomorski


Lot nr 3. - Kalisz Pomorski

Kalisz Pomorski

Kalisz Pomorski


Piła - gołębniki

Piła

Piła


Piła - lotniki

Piła

Piła


Lot nr 2. - Piła

 Piła

PIła


Lot nr 1. - Nakło

Nakło

Nakło

Nakło – gołębniki


Loty 2021

Ustalono:

Termin składania spisów gołębi dorosłych: 27 marzec 2021 roku w godzinach 16 – 17

                                                                    28 marzec 2021 roku w godzinach 15 – 18

Spisy należy składać w 5 egzemplarzach.

Plan Lotów 2021 rok

Spis Gołębi Dorosłych 2021 Rok


Loty gołębi młodych

Lot nr 4. – Mirosławiec

Lot nr 4. – Mirosławiec

Mirosławiec – lotniki


Loty gołębi młodych

Lot nr 3 – Złotów

Lot nr 3. – Złotów

Złotów – Lotniki


Loty gołębi młodych

Lot nr 2 – Nakło II

Nakło II – lotniki

Lot nr 2. – Nakło II


Loty gołębi młodych

Lot nr 1 – Nakło I

Lot nr 1. – Nakło I


Wyniki lotu nr 10.

Sogel II

Sogel II

Sogel II – gołębniki

Sogel II – lotniki


Wyniki lotu nr 9.

Szczecin III

Szczecin III

Szczecin III – gołębniki

Szczecin III – lotniki


Wyniki lotu nr 8.

Sogel I

Sogel I

Sogel I – gołębniki

Sogel I – lotniki


Wyniki lotu nr 7.

Szczecin II

Szczecin II

Szczecin II – gołębniki

Szczecin II – lotniki


Wyniki lotu nr 6.

Wismar I

Wismar I

Wismar I – gołębniki

Wismar I – lotniki


Wyniki lotu nr 5.

Szczecin I

Szczecin I

Szczecin I – gołębniki

Szczecin I – lotniki


Wyniki lotu nr 4.

Wałcz

Wałcz

Wałcz – gołębniki

Wałcz – lotniki


Wyniki lotu nr 3.

Śmiłowo

Śmiłowo

Śmiłowo – gołębniki

Śmiłowo -lotniki


Wyniki lotu nr 2.

Nakło II

Nakło II

Nakło II – gołębniki

Nakło II – lotniki


Wyniki lotu nr 1

Nakło I

Nakło I

Nakło I – gołębniki


Wyniki lotu nr 4

Dobiegniew – młode

Młode – lot nr 4 Dobiegniew


Wyniki lotu nr 3

Śmiłowo II – młode

Młode – lot nr 3 Śmiłowo II


Wyniki lotu nr 2

Śmiłowo II – młode

Młode lot nr 2 Śmiłowo I


Wyniki lotu nr 1

Nakło I – młode

Młode – lot nr 1 Nakło I


Wyniki lotu nr 10

OELDE II

OELDE II

OELDE II – gołębniki

OELDE II – lotniki


Wyniki lotu nr 9

Mieszkowice III

Mieszkowice III

Mieszkowice III – gołębniki

Mieszkowice III – lotniki


Wyniki lotu nr 8

OELDE I

OELDE I

OELDE I – gołębniki

OELDE I – lotniki


Wyniki lotu nr 7

Mieszkowice II

Mieszkowice II

Mieszkowice II – gołębniki

Mieszkowice II – lotniki


Wyniki lotu nr 6

GRANDELEGE II

GRANDELEGE II

GRANDELEGE II – gołębniki

GRANDELEGE II – lotniki

GRANDELEGE  II – Wyniki lotu po korekcie


Wyniki lotu nr 5

Gardelegen I

Gardelege I- lotniki

Gardelege I

Gardelege I – gołębniki


Wyniki lotu nr 4

Mieszkowice I

Mieszkowice I

Mieszkowice I – gołębniki

Mieszkowice I – lotniki


Wyniki lotu nr 3 Śmiłowo

Wyniki lotu nr 3 Śmiłowo

Wyniki lotu nr 3 Śmiłowo – gołębniki


Listy konkursowe

Loty gołębi dorosłych 2019 rok

Wyniki lotu nr 1 – Nakło 1

Wyniki lotu nr 2 – Nakło 2


ZMIANA DATY LOTU!

Lot konkursowy nr 1 z miejscowości Nakło zaplanowany na dzień 12-05-2019 r. (niedziela) z powodu przewidywnych złych warunków atmosferycznych zostaje przełożony na  dzień 11-05-2019 r. (sobota). Koszowanie gołębi odbędzię się w piątek 10-05-2019 r., godziny koszowania nie ulegają zmianie.


PLAN LOTÓW GOŁĘBI DOROSŁYCH ODDZIAŁU BRODNICA W SEZONIE 2019

 

LP.

 DATA LOTU 

MIEJSCE LOTU KATEGORIA KM  
0

05.05.2019 r.

TORUŃ - -
1

12.05.2019 r.

NAKŁO I A 120
2

19.05.2019 r

NAKŁO II A 120
3

26.05.2019 r.

ŚMIŁOWO A 200
4

02.06.2019 r.

MIESZKOWICE  I A-B 300
5

08.06.2019 r.

GARDELEGEN I B-C 500
6

15.06.2019 r.

GARDELEGEN II B-C 500
7

23.06.2019 r.

MIESZKOWICE II A-B 300
8

29.06.2019 r.

OELDE I C-M 700
9

07.07.2019 r.

MIESZKOWICE III A-B 300
10

13.07.2019 r.

OELDE II C-M 700
11

20.07.2019 r.

GARDELEGEN III B-C 500
12

27.07.2019 r.

OELDE III C-M 700

 


WŁADZE ODDZIAŁU BRODNICA PZHGP NA LATA 2019-2022

Zarząd Oddziału Brodnica:

 Prezes                                       –  Kazimierz Wilmowicz

Prezes d/s organizacji lotów   –  Krzysztof  Borkowski

Prezes d/s finansowych           –  Aleksander Dynasiński 

Prezes d/s gospodarczych       –  Edmund Kamiński 

Sekretarz                                  –  Stanisław Piechocki 

Członek                                     –  Stefan Wojnowski

Członek                                     –  Zbigniew Rupiński

Członek                                     –  Piotr Grzywaczewski  

 

Oddziałowa Komisja Rewizyjna:

Przewodniczący                        – Waldemar  Patalon

Z-ca Przewodniczącego            – Zbigniew Bernacki

Sekretarz                                   – Ryszard  Jagielski 

Członek                                      – Andrzej Stępień

Członek                                      – Eugeniusz Jabłoński  

 

Oddziałowa Komisja Dyscyplinarna:

Przewodniczący                        – Mirosław Murawski

Z-ca Przewodniczącego           – Jerzy Titz

Sekretarz                                  – Andrzej Kozłowski

Członek                                     – Jan Lewandowski 

Członek                                     – Krzysztof  Szefler