Okręg Toruń

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 37340


Tłumaczenie


O stronie

Wróć do poprzedniej strony...

Oddziały


Władze Oddziałów 2019-2022

Oddział 0319 Brodnica

Władze Oddziału 2019-2022

ZARZĄD ODDZIAŁU BRODNICA

PREZES ODDZIAŁU                  – Wilmowicz Kazimierz

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – Borkowski Krzysztof

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – Dynasiński Aleksander

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – Kamiński Edmund

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – Piechocki Stanisław

CZŁONEK ZARZĄDU                  – Grzywaczewski Piotr

                                 – Rupiński Zbigniew

                                 – Wojnowski Stefan


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – Patalon Waldemar

SEKRETARZ      – Bernacki Zbigniew

CZŁONEK        – Jabłoński Eugeniusz

CZŁONEK        – Jagielski Ryszard

CZŁONEK        – Stępień Andrzej


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY        – Murawski Mirosław

Z-CA PRZEWODNICZACEGO – Titz Jerzy

SEKRETARZ             – Kozłowski Andrzej

CZŁONEK               – Lewandowski Jan

CZŁONEK               –


Oddział 0320 Chełmno

Władze Oddziału 2019-2022

ZARZĄD ODDZIAŁU CHEŁMNO

PREZES ODDZIAŁU                  – Okrajni Zenon

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – Bucholc Wojciech

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – Inglik Mirosław

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – Bryda Andrzej

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – Kiełpiński Paweł

CZŁONEK ZARZĄDU                  – Gburczyk Wojciech

                                 – Plebanek Wacław


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – Jabłoński Jarosław

SEKRETARZ      – Oleksiński Jarosław

CZŁONEK        – Brzozowski Ryszard

CZŁONEK        – Machholz Mariusz

CZŁONEK        – Szwajkowski Roman


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – Wolski Jan

SEKRETARZ      – Bartoszyński Benedykt

CZŁONEK        – Brzozowski Mirosław

CZŁONEK        – Beszczyński Zenon

CZŁONEK        – Michalski Sławomir


Oddział 0321 Chełmża

Władze Oddziału 2019-2022

ZARZĄD ODDZIAŁU CHEŁMŻA

PREZES ODDZIAŁU                  – Cezary Hałat

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – Jarosław Klukowski

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – Zdzisław Wilczewski

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – Jan Olkowski

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – Dariusz Basiewicz

CZŁONEK ZARZĄDU                  – Przemysław Wojciechowski

                                 – Rafał Jasiński 


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY         – Piotr Błaszkiewicz

Z-CA PRZEWODNICZACEGO  – Tomasz Łagodziński

SEKRETARZ              – Waldemar Gajewski

CZŁONEK                – Henryk Reiwer

CZŁONEK                – Ryszard Prokopczuk


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – Jerzy Gajewski

SEKRETARZ      – Grzegorz Dybowski

CZŁONEK        – Mirosław Długoborski

CZŁONEK        – Ryszard Prokopczuk

CZŁONEK        – Wojciech Sadowski


Oddział 0323 Grudziądz

Władze Oddziału 2019-2022

ZARZĄD ODDZIAŁU GRUDZIĄDZ

PREZES ODDZIAŁU                  – Sławomir Bęben

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – Krzysztof Leszczyński

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – Sławomir Szadowski

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – Michał Wolski 

SEKRETARZ ODDZIAŁU               Marcin Żebrowski

CZŁONEK ZARZĄDU                  – Mariusz Cerski

                                 – Łukasz Czopek

                                 – Adam Klimek

                                 – Marian Piskorski


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – Tomasz Gawin

SEKRETARZ      – Sławomir Cerski

CZŁONEK        – Adam Cerski 

CZŁONEK        – Aleksander Lamkowski

CZŁONEK        – Józef Sarnecki


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – Ryszard Gajewski

SEKRETARZ      – Tomasz Kamiński

CZŁONEK        – Łukasz Cichocki

CZŁONEK        – Andrzej Filbrant

CZŁONEK        – Mariusz Melkowski


Oddział 0241 Iława

Władze Oddziału 2019-2022

ZARZĄD ODDZIAŁU IŁAWA

PREZES                        – Marian Palec

V-CE PREZES D/S ORG.LOTÓW     – Krzysztof Chęć

V-CE PREZES D/S FINANSOWYCH   – Stanisław Kastrau

V-CE PREZES D/S GOSPODARCZYCH – Wiesław Długokęcki

SEKRETARZ                     – Eugeniusz Sadowski

CZŁONKOWIE                    - Tadeusz Gajewski

                              – Krzysztof Klimpel

                              – Sławomir Dąbrowski

                              - Michał Rutkowski


 

ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY                - Andrzej Żurawski      

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO         – Leszek Czrnecki

CZŁONKOWIE                    – Andrzej Truszczyński

                              – Paweł Bilicki

                              – Zbigniew Markowski


 

ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY               – Paweł Wyrzykowski

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO        – Jarosław Gdula

CZŁONKOWIE                   – Piotr Śliwiński

                             – Henryk Pietrzak

                             – Józef Ziemieniewski


Oddział 0325 Świecie

Władze Oddziału 2019-2022

ZARZĄD ODDZIAŁU ŚWIECIE

PREZES ODDZIAŁU                  – Zbigniew Graczyk

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – Andrzej Karolczak

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – Andrzej Kurtys

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – Jarosław Andrearczyk

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – Jarosław Graczyk

CZŁONEK ZARZĄDU                  – Robert Lehman

                                 – Edward Lidzbarski

                                 – Henryk Łamek

                                 – Marcin Szafran


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY        – Czesław Stożek

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO – Tadeusz Gorzkiewicz

SEKRETARZ             – Tomasz Michalski

CZŁONEK               – Jacek Kamasz

CZŁONEK               – 


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY        – Arkadiusz Stolp

Z-CA PRZEWODNICZACEGO – Eugeniusz Suchomski

SEKRETARZ             – Roman Urbański

CZŁONEK               – Kazimierz Adrych

CZŁONEK               – Zbigniew Ciechański


Oddział 0326 Toruń

Władze Oddziału 2019-2022

ZARZĄD ODDZIAŁU TORUŃ

PREZES ODDZIAŁU                  – Andrzej Prądzyński

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – Tomasz Rumiński

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – Jerzy Komorowski

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – Jan Ciborski

SEKRETARZ ODDZIAŁU               Krzysztof Słomski

CZŁONEK ZARZĄDU                  – Henryk Bauk

                                 – Tadeusz Gajdziński

                                 – Michał Lewandowski                    

                                 – Marceli Sulecki


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY         – Zbigniew Dolega

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO  – Henryk Majszak

SEKRETARZ              – Janusz Błoński

CZŁONEK                – Czesław Skonieczka

CZŁONEK                – Robert Ząbik


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY        – Jan Baran

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO – Agnieszka Tołkaczewska

SEKRETARZ             – Zdzisław Zarembski

CZŁONEK               – Tadeusz Januszwski

CZŁONEK               – Zbigniew Kurij


Oddział 0319 Brodnica

Władze Oddziału 2015-2018

ZARZĄD ODDZIAŁU BRODNICA

PREZES ODDZIAŁU                  – KAZIMIERZ WILMOWICZ

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – KRZYSZTOF BORKOWSKI

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – ALEKSANDER DYNASIŃSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – PIOTR GRZYWACZEWSKI

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – STANISŁAW OSENKA

CZŁONEK ZARZĄDU                  – STANISŁAW PIECHOCKI


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – WALDEMAR PATALON

SEKRETARZ      – ZBIGNIEW BERNACKI

CZŁONEK        – RYSZARD JAGIELSKI

CZŁONEK        – FELIKS KOŁAKOWSKI

CZŁONEK        – ANDRZEJ JURKIEWICZ


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – 

SEKRETARZ      – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        –


Oddział 0320 Chełmno

Władze Oddziału 2015-2018

ZARZĄD ODDZIAŁU CHEŁMNO

PREZES ODDZIAŁU                  – OKRAJNI ZENON – TEL. 603947524

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – BUCHOLC WOJCIECH – TEL.692253425

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – INGLIK MIROSŁAW –  TEL. 503604346

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – DUDA EDWARD – TEL. 605187051

SEKRETARZ ODDZIAŁU                  – BARTOSZYŃSKI BENEDYTK – TEL. 608702022

CZŁONEK ZARZĄDU                  – BRYDA ANDRZEJ – TEL. 601454829


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – KOWALSKI KRZYSZTOF – TEL. 606401284

SEKRETARZ      – OLEKSIŃSKI JAROSŁAW – TEL. 503087836

CZŁONEK        – MISIASZEK ROMAN

CZŁONEK        – BRZOZOWSKI RYSZARD

CZŁONEK        – MATYASIK KAZIMIERZ


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – WOSLKI JAN – TEL. 665511590

SEKRETARZ      – BŁACH IRENEUSZ – TEL. 607355239

CZŁONEK        – SALWOWSKI TOMASZ

CZŁONEK        – SPARNIUK JERZY

CZŁONEK        – KLEIN BERNARD


Oddział 0321 Chełmża

Władze Oddziału 2015-2018

ZARZĄD ODDZIAŁU CHEŁMŻA

PREZES ODDZIAŁU                  – CEZARY HAŁAT

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – JAN OLKOWSKI

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – ZDZISŁAW WILCZYŃSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – JAROSŁAW KLUKOWSKI

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – DARIUSZ BASIEWICZ

CZŁONEK ZARZĄDU                  – PRZEMYSŁAW WOJCIECHOWSKI

                                 – WACŁAW KOPEĆ

                                 – TOMASZ RACHUBIŃSKI


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – BŁASZKIEWICZ PIOTR

SEKRETARZ      – GUTOWSKI FRANCISZEK

CZŁONEK        – KUCZYŃSKI TADEUSZ

CZŁONEK        – KULIN SŁAWOMIR

CZŁONEK        – ZASADZKI RYSZARD


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – GAJEWSKI JERZY

SEKRETARZ      – JASIŃSKI RAFAŁ

CZŁONEK        – DYBOWSKI GRZEGORZ

CZŁONEK        – OŚMIAŁOWSKI ANDRZEJ

CZŁONEK        – ŻYCHNIEWICZ MARIUSZ


Oddział 0323 Grudziądz

Władze Oddziału 2015-2018

ZARZĄD ODDZIAŁU GRUDZIĄDZ

PREZES ODDZIAŁU                  – MARIUSZ CERSKI

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – SŁAWOMIR SZADOWSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – SŁAWOMIR CERSKI

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – MARCIN ŻEBROWSKI

CZŁONEK ZARZĄDU                  – ŁUKASZ CZOPEK

                                 – PIOTR CZEKAŁA

                                 – PRZEMYSŁAW MAC

                                 – HUBERT PIETRYKA


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – 

SEKRETARZ      – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        – 


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – ZBIGNIEW ŻUREK

SEKRETARZ      – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        –


Oddział 0241 Iława

Władze Oddziału 2015-2018

ZARZĄD ODDZIAŁU IŁAWA

PREZES                        – MARIAN PALEC

V-CE PREZES D/S LOTOWYCH      – KRZYSZTOF CHĘĆ

V-CE PREZES D/S FINANSOWYCH   – STANISŁAW KASTRAU

V-CE PREZES D/S GOSPODARCZYCH – WIESŁAW DŁUGOKĘCKI

SEKRETARZ                     – EUGENIUSZ SADOWSKI

CZŁONKOWIE                    - TADEUSZ GAJEWSKI

                              – KRZYSZTOF KLIMPEL

                              – ZBIGNIEW KOZIEŁ

                              - JERZY DUMKIEWICZ


 

ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY                - DĄBROWSKI SŁAWOMIR       

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO         – ZAWADZKI  ROBERT

CZŁONKOWIE                    – SIEMIANOWSKI  ANDRZEJ

                              – ŚLIWIŃSKI  PIOTR

                              – KIJEWSKI SŁAWOMIR


 

ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY               – ANDRZEJ ŻURAWSKI

CZŁONKOWIE                   – LESZEK CZARNECKI

                             – RYSZARD KRUK

                             – ZBIGNIEW MARKOWSKI

                                  


Oddział 0325 Świecie

Władze Oddziału 2015-2018

ZARZĄD ODDZIAŁU ŚWIECIE

PREZES ODDZIAŁU                  – ZBIGNIEW GRACZYK

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – ANDRZEJ KAROLCZAK

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – ZENON ZIELIŃSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – JAROSŁAW GRACZYK

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – ROMUALD WEISBROT

CZŁONEK ZARZĄDU                  – JAROSŁAW ANDREARCZYK

                                 – JANUSZ KARCZEWSKI

                                 – HENRYK ŁAMEK


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – CZESŁAW STOŻEK

SEKRETARZ      – TOMASZ MICHALSKI

CZŁONEK        – ROBERT LEHMAN

CZŁONEK        – ZBIGNIEW RANISZEWSKI

CZŁONEK        – ADAM WRÓBLEWSKI


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – DARIUSZ ZIELIŃSKI

SEKRETARZ      – ARKADIUSZ STOLP

CZŁONEK        – TOMASZ PUKOWNIK

CZŁONEK        – MIROSŁAW KUJAWSKI

CZŁONEK        – ANDRZEJ ŁAGÓD


Oddział 0326 Toruń

Władze Oddziału 2015-2018

ZARZĄD ODDZIAŁU TORUŃ

PREZES ODDZIAŁU                  – ANDRZEJ PRĄDZYŃSKI

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – ADAM DOLEGA

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – JERZY KOMOROWSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – HENRYK MAJSZAK

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – TOMASZ KOSOBUCKI

CZŁONEK ZARZĄDU                  – JAN RUCIŃSKI

                                 – MARCELI SULECKI

                                 – MIROSŁAW KRYSTOSIAK                     

                                 – EUGENIUSZ ZIĘTEK


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY         – ZBIGNIEW DOLEGA

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO  – JÓZEF JĘDRZEJEWSKI

SEKRETARZ              – DARIUSZ CHOJNICKI

CZŁONEK                – RYSZARD ZAMBRZYCKI

CZŁONEK                – GRZEGORZ CHYLIŃSKI


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY        – MACIEJ KACZMAREK

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO – KAROL KOŁEK 

SEKRETARZ             – JANUSZ BŁOŃSKI

CZŁONEK               – JANUSZ HOLC

CZŁONEK               – ZBIGNIEW LEWANDOWSKI