Okręg Toruń

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 31796


Tłumaczenie


O stronie

Wróć do poprzedniej strony...

Oddziały


Oddział 0319 Brodnica

Władze Oddziału

ZARZĄD ODDZIAŁU BRODNICA

PREZES ODDZIAŁU                  – KAZIMIERZ WILMOWICZ

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – KRZYSZTOF BORKOWSKI

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – ALEKSANDER DYNASIŃSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – PIOTR GRZYWACZEWSKI

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – STANISŁAW OSENKA

CZŁONEK ZARZĄDU                  – STANISŁAW PIECHOCKI


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – WALDEMAR PATALON

SEKRETARZ      – ZBIGNIEW BERNACKI

CZŁONEK        – RYSZARD JAGIELSKI

CZŁONEK        – FELIKS KOŁAKOWSKI

CZŁONEK        – ANDRZEJ JURKIEWICZ


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – 

SEKRETARZ      – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        –


Oddział 0320 Chełmno

Władze Oddziału

ZARZĄD ODDZIAŁU CHEŁMNO

PREZES ODDZIAŁU                  – OKRAJNI ZENON – TEL. 603947524

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – BUCHOLC WOJCIECH – TEL.692253425

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – INGLIK MIROSŁAW –  TEL. 503604346

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – DUDA EDWARD – TEL. 605187051

SEKRETARZ ODDZIAŁU                  – BARTOSZYŃSKI BENEDYTK – TEL. 608702022

CZŁONEK ZARZĄDU                  – BRYDA ANDRZEJ – TEL. 601454829


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – KOWALSKI KRZYSZTOF – TEL. 606401284

SEKRETARZ      – OLEKSIŃSKI JAROSŁAW – TEL. 503087836

CZŁONEK        – MISIASZEK ROMAN

CZŁONEK        – BRZOZOWSKI RYSZARD

CZŁONEK        – MATYASIK KAZIMIERZ


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – WOSLKI JAN – TEL. 665511590

SEKRETARZ      – BŁACH IRENEUSZ – TEL. 607355239

CZŁONEK        – SALWOWSKI TOMASZ

CZŁONEK        – SPARNIUK JERZY

CZŁONEK        – KLEIN BERNARD


Oddział 0321 Chełmża

Władze Oddziału

ZARZĄD ODDZIAŁU CHEŁMŻA

PREZES ODDZIAŁU                  – CEZARY HAŁAT

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – JAN OLKOWSKI

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – ZDZISŁAW WILCZYŃSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – JAROSŁAW KLUKOWSKI

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – DARIUSZ BASIEWICZ

CZŁONEK ZARZĄDU                  – PRZEMYSŁAW WOJCIECHOWSKI

                                 – WACŁAW KOPEĆ

                                 – TOMASZ RACHUBIŃSKI


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – BŁASZKIEWICZ PIOTR

SEKRETARZ      – GUTOWSKI FRANCISZEK

CZŁONEK        – KUCZYŃSKI TADEUSZ

CZŁONEK        – KULIN SŁAWOMIR

CZŁONEK        – ZASADZKI RYSZARD


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – GAJEWSKI JERZY

SEKRETARZ      – JASIŃSKI RAFAŁ

CZŁONEK        – DYBOWSKI GRZEGORZ

CZŁONEK        – OŚMIAŁOWSKI ANDRZEJ

CZŁONEK        – ŻYCHNIEWICZ MARIUSZ


Oddział 0323 Grudziądz

Władze Oddziału

ZARZĄD ODDZIAŁU GRUDZIĄDZ

PREZES ODDZIAŁU                  – MARIUSZ CERSKI

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – SŁAWOMIR SZADOWSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – SŁAWOMIR CERSKI

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – MARCIN ŻEBROWSKI

CZŁONEK ZARZĄDU                  – ŁUKASZ CZOPEK

                                 – PIOTR CZEKAŁA

                                 – PRZEMYSŁAW MAC

                                 – HUBERT PIETRYKA


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – 

SEKRETARZ      – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        – 


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – ZBIGNIEW ŻUREK

SEKRETARZ      – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        – 

CZŁONEK        –


Oddział 0241 Iława

Władze Oddziału

ZARZĄD ODDZIAŁU IŁAWA

PREZES                        – MARIAN PALEC

V-CE PREZES D/S LOTOWYCH      – KRZYSZTOF CHĘĆ

V-CE PREZES D/S FINANSOWYCH   – STANISŁAW KASTRAU

V-CE PREZES D/S GOSPODARCZYCH – WIESŁAW DŁUGOKĘCKI

SEKRETARZ                     – EUGENIUSZ SADOWSKI

CZŁONKOWIE                    - TADEUSZ GAJEWSKI

                              – KRZYSZTOF KLIMPEL

                              – ZBIGNIEW KOZIEŁ

                              - JERZY DUMKIEWICZ


 

ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY                - DĄBROWSKI SŁAWOMIR       

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO         – ZAWADZKI  ROBERT

CZŁONKOWIE                    – SIEMIANOWSKI  ANDRZEJ

                              – ŚLIWIŃSKI  PIOTR

                              – KIJEWSKI SŁAWOMIR


 

ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY               – ANDRZEJ ŻURAWSKI

CZŁONKOWIE                   – LESZEK CZARNECKI

                             – RYSZARD KRUK

                             – ZBIGNIEW MARKOWSKI

                                  


Oddział 0325 Świecie

Władze Oddziału

ZARZĄD ODDZIAŁU ŚWIECIE

PREZES ODDZIAŁU                  – ZBIGNIEW GRACZYK

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – ANDRZEJ KAROLCZAK

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – ZENON ZIELIŃSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – JAROSŁAW GRACZYK

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – ROMUALD WEISBROT

CZŁONEK ZARZĄDU                  – JAROSŁAW ANDREARCZYK

                                 – JANUSZ KARCZEWSKI

                                 – HENRYK ŁAMEK


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY – CZESŁAW STOŻEK

SEKRETARZ      – TOMASZ MICHALSKI

CZŁONEK        – ROBERT LEHMAN

CZŁONEK        – ZBIGNIEW RANISZEWSKI

CZŁONEK        – ADAM WRÓBLEWSKI


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY – DARIUSZ ZIELIŃSKI

SEKRETARZ      – ARKADIUSZ STOLP

CZŁONEK        – TOMASZ PUKOWNIK

CZŁONEK        – MIROSŁAW KUJAWSKI

CZŁONEK        – ANDRZEJ ŁAGÓD


Oddział 0326 Toruń

Władze Oddziału

ZARZĄD ODDZIAŁU TORUŃ

PREZES ODDZIAŁU                  – ANDRZEJ PRĄDZYŃSKI

V-CE PREZES DS.ORGANIZACJI LOTÓW – ADAM DOLEGA

V-CE PREZES DS.FINANSOWYCH       – JERZY KOMOROWSKI

V-CE PREZES DS. GOSPODARCZYCH    – HENRYK MAJSZAK

SEKRETARZ ODDZIAŁU               – TOMASZ KOSOBUCKI

CZŁONEK ZARZĄDU                  – JAN RUCIŃSKI

                                 – MARCELI SULECKI

                                 – MIROSŁAW KRYSTOSIAK                     

                                 – EUGENIUSZ ZIĘTEK


ODDZIAŁOWA KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCY         – ZBIGNIEW DOLEGA

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO  – JÓZEF JĘDRZEJEWSKI

SEKRETARZ              – DARIUSZ CHOJNICKI

CZŁONEK                – RYSZARD ZAMBRZYCKI

CZŁONEK                – GRZEGORZ CHYLIŃSKI


ODDZIAŁOWA KOMISJA DYSCYPLINARNA

PRZEWODNICZĄCY        – MACIEJ KACZMAREK

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO – KAROL KOŁEK 

SEKRETARZ             – JANUSZ BŁOŃSKI

CZŁONEK               – JANUSZ HOLC

CZŁONEK               – ZBIGNIEW LEWANDOWSKI