Okręg Toruń

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 37342


Tłumaczenie


O stronie

Wróć do poprzedniej strony...

Zarząd


Władze Okręgu PZHGP Toruń 2019-2022

Zarząd Okręgu PZHGP Toruń

Prezes                           – Kazimierz Wilmowicz

Wiceprezes d/s organizacji lotów – Zbigniew Graczyk

Wiceprezes d/s finansowych       – Sławomir Szadowski

Wiceprezes d/s gospodarczych     – Jan Ciborski

Sekretarz                        – Andrzej Prądzyński

Członek zarządu                  – Tomasz Gawin

Członek zarządu                  – Jarosław Klukowski

Członek zarządu                  – Tomasz Rumiński

Członek zarządu                  – Krzysztof Chęć


Organ Kontroli Wewnętrznej 2019-2022

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący                   – Zenon Okrajni

Sekretarz                        – Marcin Żebrowski

Członek                          – Wiesław Długokęcki

Członek                          – Tadeusz Gajdziński

Członek                          – Jan Olkowski


OKD 2019-2022

Okręgowa Komisja Dyscyplinarna         

Przewodniczący                   – Sławomir Bęben

Z-ca przewodniczącego            – Grzegorz Dybowski

Sekretarz                        – Dariusz Basiewicz

Członek                          – Krzysztof Klimpel

Członek                          – Jerzy Komorowski


Krajowy Walny Zjazd 2019-2022

Delegaci - Krajowy Walny Zjazd

Delegat                          – Zbigniew Graczyk

Delegat                          – Kazimierz Wilmowicz


Okręgowe Walne Zebranie 2019-2022

Delegaci – Okręgowe Walne Zebranie

Lp Oddział Lp NAZWISKO I IMIĘ
1 Brodnica 1 Borkowski Krzysztof
2 2 Dynasiński Aleksander
3 3 Wilmowicz Kazimierz
4 Chełmno 1 Brzozowski Ryszard
5 2 Bucholz Wojciech
6 3 Inglik Mirosław
7 4 Kiełpiński Paweł
8 5 Okrajni Zenon
9 Chełmża 1 Basiewicz Dariusz
10 2 Dybowski Grzegorz
11 3 Hałat Cezary
12 4 Jasiński Rafał
13 5 Klukowski Jarosław
14 6 Olkowski Jan
15 Grudziądz 1 Bęben Sławomir
16 2 Cerski Mariusz
17 3 Gawin Tomasz
18 4 Leszczyński Krzysztof
19 5 Szadowski Sławomir
20 6 Żebrowski Marcin
21 Iława 1 Chęć Krzysztof
22 2 Dąbrowski Sławomir
23 3 Długokęcki Wiesław
24 4 Kastrau Stanisław
25 5 Klimpel Krzysztof
26 6 Palec Marian
27 7 Rutkowski Michał
28 Świecie 1 Andrearczyk Jarosław
29 2 Graczyk Jarosław
30 3 Graczyk Zbigniew
31 4 Karolczak Andrzej
32 Toruń 1 Bauk Henryk
33 2 Błoński Janusz
34 3 Buchalski Tomasz
35 4 Ciborski Jan
36 5 Dolega Adam
37 6 Gajdziński Tadeusz
38 7 Januszewski Tadeusz
39 8 Jędrzejewski Józef
40 9 Komorowski Jerzy
41 10 Lewandowski Michał
42 11 Majszak Henryk
43 12 Prądzyński Andrzej
44 13 Rumiński Tomasz
45 14 Sulecki Marceli

Władze Okręgu PZHGP Toruń 2015-2018

Zarząd Okręgu PZHGP Toruń

Prezes                           – Kazimierz Wilmowicz

Wiceprezes d/s organizacji lotów – Zbigniew Graczyk

Wiceprezes d/s finansowych       – Zenon Zieliński

Wiceprezes d/s gospodarczych     – Adam Dolega

Sekretarz                        – Andrzej Prądzyński

Członek zarządu                  – Jan Ruciński

Członek zarządu                  – Sławomir Cerski

Członek zarządu                  – Adam Klimek


Organ Kontroli Wewnętrznej 2015-2018

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący                   – Zenon Okrajni 

Sekretarz                        – Tomasz Gawin

Członek                          – Jan Olkowski

Członek                          – Tomasz Rachubiński

Członek                          – Sławomir Szadowski


OKD 2015-2018

Okręgowa Komisja Dyscyplinarna         

Przewodniczący                   – Zbigniew Dolega

Z-ca przewodniczącego            – Karol Kołek

Sekretarz                        – Grzegorz Dybowski

Członek                          – Krzysztof Borkowski

Członek                          – Kazimierz Karbowski


Krajowy Walny Zjazd 2015-2018

Delegaci - Krajowy Walny Zjazd

Delegat                          – Kazimierz Wilmowicz


Okręgowe Walne Zebranie 2015-2018

Delegaci – Okręgowe Walne Zebranie

Lp Oddział Lp NAZWISKO I IMIĘ
1 Brodnica 1 BORKOWSKI KRZYSZTOF
2 2 DYNASIŃSKI ALEKSANDER
3 3 PIECHOCKI STANISŁAW
4 4 WILMOWICZ KAZIMIERZ
5 Chełmno 1 BARTOSZYŃSKI BENEDYKT
6 2 BRYDA ANDRZEJ
7 3 BUCHOLC WOJCIECH
8 4 DUDA EDWARD
9 5 OKRAJNI ZENON
10 Chełmża 1 BŁASZKIEWICZ PIOTR
11 2 DYBOWSKI GRZEGORZ
12 3 HAŁAT CEZARY
13 4 OLKOWSKI JAN
14 5 RACHUBIŃSKI TOMASZ
15 6 WILCZEWSKI ZDZISŁAW
16 Grudziądz 1 CERSKI MARIUSZ
17 2 CERSKI SŁAWOMIR
18 3 GAWIN TOMASZ
19 4 KLIMEK ADAM
20 5 LESZCZYŃSKI KRZYSZTOF
21 6 SZADOWSKI SŁAWOMIR
22 7 ŻEBROWSKI MARCIN
23 Iława 1 BYTNER WIESŁAW
24 2 CHĘĆ KRZYSZTOF
25 3 DĄBROWSKI SŁAWOMIR
26 4 DŁUGOKĘCKI WIESŁAW
27 5 KASTRAU STANISŁAW
28 6 KLIMPEL KRZYSZTOF
29 7 PALEC MARIAN
30 Świecie 1 GRACZYK JAROSŁAW
31 2 GRACZYK ZBIGNIEW
32 3 KARCZEWSKI JANUSZ
33 4 ZIELIŃSKI ZENON
34 Toruń 1 BŁOŃSKI JANUSZ
35 2 DOLEGA ADAM
36 3 DOLEGA ZBIGNIEW
37 4 KACZMAREK MACIEJ
38 5 KRYSTOSIAK MIROSŁAW
39 6 KOŁEK KAROL
40 7 KOMOROWSKI JERZY
41 8 KOSOBUCKI TOMASZ
42 9 MAJSZAK HENRYK
43 10 PRĄDZYŃSKI ANDRZEJ
44 11 RUCIŃSKI JAN
45 12 SULECKI MARCELI